Jump to content

חצי הכוס המלאה

Recommended Posts

אוקיי אני רואה שפתחו פה ים נושאים כבר על מה יהיה בעונה הבאה ואת מי להעיף את מי להביא וגם אני רשמתי בעצמי כמה אופציות. אבל בואו נסתכל על מה שאנחנו עדיין יכולים להרוויח מהעונה הזאת(חוץ מהגביע).

קודם כל, במצבנו, היה עדיף להפסיד את האליפות עכשיו ולא במחזור האחרון, אם כבר להפסיד אליפות...

כי אנחנו בניגוד לבאר שבע, לא שלמים עם עצמנו, אנחנו עדיין מחפשים את עצמנו ואת הדרך שאיבדנו. ויש לנו פה הזדמנות. נשארו עוד 3 משחקי ליגה לא קלים. מכבי חיפה, מכבי פתח תקווה ובית''ר ירושלים.

אני חושב שזאת הזדמנות מצויינת לבחון את הסגל לעונה הבאה, לדעתי צריכים לתת לראמון ומרסלו לשחק את כל שלושת המשחקים האלו. לנסות את סקאריונה בעמדה הטבעית שלו כשחקן התקפה מתחת לחלוץ. לתת ליחזקאל דקות במקום מיכה. לתת לאליאל פרץ לא מעט דקות. לנסות את ייני וריקן כקשרים אחוריים, כי שם אנחנו נצטרך אותם כשנביא מגן שמאלי טבעי והם יהיו רק אופציה לגיבוי.

זה אמנם לא הרבה משחקים, אבל זה משחקים קשים נגד קבוצות שיש להן מה להפסיד ונלחמות על מקום באירופה. ופה אנחנו נראה באמת למי מגיע להישאר עונה הבאה ולמי לא. ואז נוכל באמת בלב שלם לדעת את מי להביא ואת מי לשחרר. אם היינו מפסידים את האליפות במחזור האחרון, אפילו את זה לא היה לנו.. מבחינתי המשחקים הבאים לא פחות מעניינים למרות שכבר הלכה האליפות.

וצד חיובי נוסף? נגיע לגמר רעננים יותר מבני יהודה שנלחמים נגד הירידה.. כאשר שחקני המפתח שלנו ינוחו לא מעט..

אני לא חושב שצריך להשתגע במהפכות לסגל לקראת העונה הבאה,

המצב לא כזה רקוב כמו שעושים אותו.

הייתי עושה שינויים קטנים שחלקם מאולצים כמו עזיבתו של טבח חלוץ.

הייתי מביא את עטר ואצילי, או אצילי + עוד קיצוני.

חלוצים אנחנו בסדר, בקישור לגבי מיכאל לא יודע מה הייתי עושה,

אבל צריך לצרף עוד אחד 50-50 "בן זונה" אוגו סטייל. אחד שהקבוצה היריבה תשנא אותו.

להחליט מה לעשות עם הברזילאים, אם נשארים אז לתת בהם אמון מלא ואם לא אז לשחרר ולהביא באמת זרים שידרגו אותנו.

ולעשות הכל להשאיר את ראיקו עוד עונה כי מגיע לו לעזוב עם אליפות.

ד"א משהו שקצת נעלם מהעין והפריע לי אתמול זה הכושר גופני.

היה נראה אתמול שמהדקה ה60 של המשחק השחקנים שלנו עוד שניה התעלפו,

לעומת השחקנים של ב"ש. אז נכון הם היו באקסטרה מוטיבציה לתת פוש אחרון ולעשות את משחק חייהם,

אבל עדיין אין הסבר הגיוני.

רק תיקון קטן- אנחנו משחקים מול קבוצות שאין להן על מה לשחק. המאבק על אירופה סגור. כל הפלייאוף העליו עכשיו זה גארבג' טיים אחד גדול.

רק תיקון קטן- אנחנו משחקים מול קבוצות שאין להן על מה לשחק. המאבק על אירופה סגור. כל הפלייאוף העליו עכשיו זה גארבג' טיים אחד גדול.

המשחק היחיד בגארבג' זה חיפה.

פ"ת ובית"ר עוד נלחמות על העפלה לאירופה.

הן נלחמות על אירופה.. אבל בכללי כל הפלייאוף העליון הזה מיותר. זה כבר מוציא מבחינתי את היחודיות שנקראת משחקי עונה. כשיש לך 700 משחקים כאלה בעונה זה כבר לא מיוחד... ומה אנחנו שונים כל כך מאירופה שצריכים לעשות פלייאוף עליון. צריכים לשחק רגיל כמו בכל הליגות הבכירות בעולם.. הפלייאוף העליון זה נטו צעד כלכלי.. מבחינת כדורגל, מוציא את כל הריגוש מבחינתי..

אני בעיקר רוצה שהשחקנים יתחילו לקבל מנוחות יותר ארוכות לקראת עונה הבאה כי עדיין לא ברור מה תהיה אורכה של הפגרה וכמובן להגיע עם הרבה אנרגיות לגמר גביע ועם סגל כמה שיותר מלא.

במשחקים האחרונים אני מרגיש שהקבוצה פשוט עייפה, נראה שהכושר הגופני לא מספיק טוב לשאיפות שלנו. חייבים לעלות רמה לקראת העונה הבאה בנושא הזה כי הציבו מולנו רף יותר גבוה כרגע.

אני בעיקר רוצה שהשחקנים יתחילו לקבל מנוחות יותר ארוכות לקראת עונה הבאה כי עדיין לא ברור מה תהיה אורכה של הפגרה וכמובן להגיע עם הרבה אנרגיות לגמר גביע ועם סגל כמה שיותר מלא.

במשחקים האחרונים אני מרגיש שהקבוצה פשוט עייפה, נראה שהכושר הגופני לא מספיק טוב לשאיפות שלנו. חייבים לעלות רמה לקראת העונה הבאה בנושא הזה כי הציבו מולנו רף יותר גבוה כרגע.

אתמול זה היה מביך. מהדקה השבעים בערך הם פשוט נפלו מהרגליים.

חצי הכוס המלאה:

א. זאת לא היתה הפועל.

ב. זאת לא היתה חיפה.

במשחק בראשון אני מקווה מאוד שנעלה עם הרכב מלא, אסור להפסיד להם פעמיים בעונה אחרי שבארבע העונות האחרונות הם ניצחו פעם אחת ומאז ב-11 משחקי ליגה רק ניצחנו או היה תיקו.