Jump to content

עיצוב המדים לעונה הבאה

Elirandani

Recommended Posts

מועדון מכבי תל אביב ייפתח, ייעצב וייצר קו הלבשת ספורט איכותי וייחודי וכעת גם לכם האוהדים יש אפשרות להיות חלק מהתהליך החשוב.

כזכור, בסיום העונה יסיים המועדון חוזה בן 3 שנים עם מותג האופנה אדידס, וייצא למהלך חדשני ופורץ דרך שנועד להתאים את מדי הקבוצה לצרכי האוהדים והשחקנים. אחרי שבתקופה האחרונה השתתפו השחקנים בבחירת החומרים מהם תיוצר החולצה והביעו את דעתם בנושא, אנחנו רוצים לשמוע גם את דעתכם. בלינק הבא מחכות לכם 4 שאלות בנוגע לעיצוב החולצה לעונת המשחקים 2017/18 והתשובות שלכם ישפיעו כאמור על הההחלטה של המועדון. האופציה להשתתף בסקר תתאפשר עד יום שני (20.3.17).

יש לציין שעל מנת לייצר מוצר איכותי וייחודי, נעזרה מכבי ת"א במומחים וביועצים מהארץ ומחו"ל, שעבדו עם מותגי הספורט המובילים בעולם. ליין המוצרים יתאפיין בעיצוב ייחודי שייוצר באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת להרכיב קו הלבשת ספורט חדשני עבור מועדון הכדורגל מכבי ת"א, שחקניו ואוהדיו.

קודם כל רעיון נהדר לשתף את האוהדים בבחירה.

בשאלה הרביעית שום עיצוב לא נראה טוב מקווה שהם ילכו לפי השאלה הראשונה ששם החולצה הצהובה מדהימה לדעתי

בחרתי את החולצה של בוקה בשאלה הראשונה. מאוד מעניין שהם שאלו על פונט, אשמח לראות פונט קצת לא קונבנציונלי על המדים.

אוי למי שלא בוחר סמל בצד שמאל של החולצה

דווקא בגלל שאין לוגו של המלבישה אז חייבים למקם את הסמל באמצע, אחרת זה נראה ריק כזה.

דווקא בגלל שאין לוגו של המלבישה אז חייבים למקם את הסמל באמצע, אחרת זה נראה ריק כזה.

מזכיר לי שפעם שחקן בליגה (נדמה לי בביתר) נישק של הסמל של דיאדורה במקום של הקבוצה כי הסמל היה באמצע

ולא בצד שמאל כמו שאמור להיות

סמל צריך להיות מעל הלב

מזכיר לי שפעם שחקן בליגה (נדמה לי בביתר) נישק של הסמל של דיאדורה במקום של הקבוצה כי הסמל היה באמצע

סמל צריך להיות מעל הלב

עמית בן שושן נראה לי

בלי ספונסר בצד זה יראה ריק, אבל זה גם תלוי בעיצוב של החולצה.

למשל בעיצוב הכי שמאלי מבין הדוגמאות, סמל בצד והפס הזה באמצע זה נראה סבבה.

סמל צריך להיות מעל הלב

קורה לטובים ביותר

9512804.png

gg888380.jpg