Jump to content

אופ"א סגרה למכבי חלקים ביציע העליון באירופה

העטלף

Recommended Posts

ארגון הכדורגל האירופי העניש את הצהובים בעקבות קריאות גזעניות שנשמעו מהיציע המזרחי העליון בנתניה מול דונדלק.

ההחלטה ניתנה כעונש על קריאות גזעניות שנשמעו מאזור זה של האצטדיון במהלך משחק הבית במסגרת שלב הבתים של הליגה האירופית נגד דונדלק האירית, ונרשמו בדו"ח המשקיף. על פי החלטת אופ"א אזורים 603-607 ביציע המזרחי העליון יכוסו בשלט Respect למשך כל משחק הבית הקרוב באירופה.

רשום בכתבה שזה בעקבות שירים גזעניים- שיר האונס (תאהבו אותו או לא) הוא לא גזעני.

בדו"ח המשקיף השיר צויין כבעל אופי של הטרדה מינית

בכתבה באמת התייחסו רק לקריאות גזעניות אבל יכול להיות שהחלטת אופ"א התקבלה גם כעונש על קריאות מיניות

מדהים שאנשים לא קולטים כמה שהשיר הזה הוא תת רמה

כל השנים שרים שירים שיש בהם את השורש ז.י.נ , ודווקא השורש א.נ.ס מפריע להם? מה ההבדל בין השניים? זה לא שכאשר משתמשים במילים עם השורש ז.י.נ מתכוונים למשמעות הרומנטית עם פרחים, לבבות וקרמים

כל השנים שרים שירים שיש בהם את השורש ז.י.נ , ודווקא השורש א.נ.ס מפריע להם? מה ההבדל בין השניים? זה לא שכאשר משתמשים במילים עם השורש ז.י.נ מתכוונים למשמעות הרומנטית עם פרחים, לבבות וקרמים

את באמת שואלת? את לא חושבת שיש הבדל בין שני הדברים?

ד"א אין שום דבר מיני באונס, רק תחושת חלחלה וזעזוע.

אני לא חושבת שיש הבדל.

ואוסיף ואומר שאני חושבת שאנשים מנסים לנתח יותר מידי שירים במגרש כדורגל(!) מי שלא מתאים לו שפשוט לא ישיר- זה עד כדי כך פשוט.

אבל באמת שאין כוח לחפירה מיותרת של 40 עמודים על השיר

כי הדעה שלי לא תשתנה וכנראה שגם שלך לא.

גם לשחוט את כל האדומים כשמייחסים לשורה הזו משמעות אמיתית זה משהו שמעורר תחושת חלחלה וזעזוע.

בסוף זה כולה שיר בכדורגל ואין לזה באמת משמעות כמו שמנסים לטעון, שיר שסביר להניח נכתב בהשראת משחקי הכס.

אני יכולה להבין למה את מתכוונת, אבל מצד שני חלק נכבד משירי האוהדים כולל בתוכו מילים שמעוררות חלחלה (וזה סובייקטיבי כנראה, אני למשל שונאת שירים עם המילה ****)

בכל מקרה זה עוד ויכוח שלא ייגמר ואף אחד לא יכול לשכנע אף אחד

אני לא חושבת שיש הבדל.

ואוסיף ואומר שאני חושבת שאנשים מנסים לנתח יותר מידי שירים במגרש כדורגל(!) מי שלא מתאים לו שפשוט לא ישיר- זה עד כדי כך פשוט.

מה זאת אומרת מי שלא מתאים לו שלא ישיר? את מכירה מישהו שמתאים לו שיסגרו לו את היציע?

מה זאת אומרת מי שלא מתאים לו שלא ישיר? את מכירה מישהו שמתאים לו שיסגרו לו את היציע?

מאד פשוט. מי שלא מתאימה לו השורה המדוברת שידלג על השורה הזו- מכירה לא מעט אנשים שעושים את זה ביציע.

ויש עוד אנשים שלא מתאימים להם מילים אחרות אז יתחילו לעשות "משאל קהל" מה מתאים לנפשות העדינות של חלקם?

חאלס נו. זה מביך, תפסיקו לחפש משמעויות נסתרות איפה שאין אנחנו במגרש כדורגל.

אני לא חושבת שיש הבדל.

לא חושבת, לא מנתחת, תחושת הגועל וחוסר הרצון לשמוע מגיעים באינסטיקט בסיסי, אני מחשיבה את עצמי כבן אדם רגיש, ואין שיר שמזעזע אותי יותר מהשיר הזה, עם כל השירים עוד אני יכולה להתמודד או פשוט לא לשיר אותם, עם השיר הזה לא.

באמת שהדעה הזו מזעזעת אותי יותר כשהיא מגיע מנשים.

גם לשחוט את כל האדומים כשמייחסים לשורה הזו משמעות אמיתית זה משהו שמעורר תחושת חלחלה וזעזוע.

בסוף זה כולה שיר בכדורגל ואין לזה באמת משמעות כמו שמנסים לטעון, שיר שסביר להניח נכתב בהשראת משחקי הכס.

עם הגיון מעוות אני לא יכולה להתווכח.