Jump to content

איפה חונים מחר?

maoryk

Recommended Posts

איפה הכי טוב לחנות מחר? פעם שניה שאני בא עם אוטו לאצטדיון..

איפה הכי טוב לחנות שיהיה אפשר לצאת בלי יותר מדי בלאגן ושיש חניה אם אני מגיע באזור 8..

אין בעיה שיהיה כמה דקות הליכה מהאצטדיון תודה

יש מאחורי הגשר חניון חול כזה, אל תחנה שם, אני חוזר ואומר אל תחנה שם, ייקח לך ביציאה רבע שעה 20 דקות רק לצאת

כמו שבלוף אמר, תיכנס פנימה יותר לתוך השכונה, 10 דקות ברגל גג

אין מקום טוב לחנות בו בנתניה. סובלים ביציאה וזהו.

לא קרה פעם אחת שחניתי בשכונה ולא יצאתי משם טיק טק.

איזה שכונה ? קרית השרון?

כן, ימינה בכיכר (שמאלה זה לחניית החול לא להכנס), יש שם בהמשך מלא חניות מימין ומשמאל, בדרך כלל הן מתמלאות שעה לפני המשחק, אפשר פשוט בכיכר הראשון או השני לקחת שמאלה יש הרבה כחול לבן ברחובות צדדיים של השכונה

איזה שכונה ? קרית השרון?

אחרי הגשר שמגיעים מכיוון צומת בית ליד (לא יודע איך מגיעים לשם מכיוון תל אביב). יש שם גם חנייה גדולה בחיים לא נתקעתי שם ביציאה.

כן, ימינה בכיכר (שמאלה זה לחניית החול לא להכנס), יש שם בהמשך מלא חניות מימין ומשמאל, בדרך כלל הן מתמלאות שעה לפני המשחק, אפשר פשוט בכיכר הראשון או השני לקחת שמאלה יש הרבה כחול לבן ברחובות צדדיים של השכונה

על איזה שכונה מדובר? אחריי השמאלה לכיוון המגרש בכיכר הראשון אתה הולך ימינה? כי ממה שראיתי בכמה פעמים שניסיתי ללכת מהכיוון הזה לא היה שם מקומות להחנות בכלל, סתם כל מיני חניונים שסגורים.

יש מאחורי הגשר חניון חול כזה, אל תחנה שם, אני חוזר ואומר אל תחנה שם, ייקח לך ביציאה רבע שעה 20 דקות רק לצאת

כמו שבלוף אמר, תיכנס פנימה יותר לתוך השכונה, 10 דקות ברגל גג

לעומת זאת, אחרי הימינה בכיכר יש מיד ימינה לתוך חניית חול נוספת - התפנות זריזה מאד, לא זוכר שעמדתי שם יותר מ2-3 דקות. אחלה מקום כשמגיעים מאוחר מאד.

קונים תו חניה וחונים מול היציע

נכנסתי לשם כמה פעמים בחינם, המאבטחים שם אהבלים

מה טוב בזה? יש לך צוואר בקבוק ביציאה, לקח לי פעם אחת 25 דקות רק לצאת מהחניון

על איזה שכונה מדובר? אחריי השמאלה לכיוון המגרש בכיכר הראשון אתה הולך ימינה? כי ממה שראיתי בכמה פעמים שניסיתי ללכת מהכיוון הזה לא היה שם מקומות להחנות בכלל, סתם כל מיני חניונים שסגורים.

קרית השרון, אם אתה מגיע מכיוון הגשר לכיכר הראשונה שמצד שמאל החניית חול הענקית, תפנה ימינה בכיכר, בדרך כלל אני לוקח באחת הפניות הבאות שמאלה ,נכנס לשכונה ופונה לאחד הרחובות הקטנים יותר, הרבה חנייה בפנים, 10 דקות הליכה גג, לדעתי שווה את זה