Jump to content

מכירת הכרטיסים למשחק הגביע מול פ"ת

העטלף

Recommended Posts

מכבי תארח את משחק הגומלין של רבע הגמר (1.3 ב-21:00), כשמנויי הקבוצה יהנו מקדימות ברכישת הכרטיסים עד ה-19.2 ב-12:00. שימו לב: אוהדים שירכשו כרטיס יזכו בנקודות כחלק משיטת הניקוד החדשה.

מכבי תל אביב תמשיך את המסע לעבר גביע המדינה כשתארח את מכבי פ"ת למשחק הגומלין במסגרת שלב רבע הגמר. המשחק ייערך באיצטדיון בנתניה ביום רביעי, ה-1.3, בשעה 21:00. מכירת הכרטיסים תחל היום (חמישי) בשעה 15:00 עם קדימות למנויי הקבוצה לעונת 2016/17. המנויים יהנו מקדימות ברכישת כרטיסים עד יום ראשון, ה-19.22, בשעה 12:00. בנוסף, במשחק זה תיושם שיטת הניקוד, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל נקודה אחת ומי שאינו מחזיק במנוי יקבל חצי נקודה.

אנו מזכירים שעל מנת שהניקוד ייצבר בעלי מנוי חייבים לבצע את הרכישה דרך מספר המנוי שלהם. על מי שאינו בעל מנוי לבצע את הרכישה, והרכישות הבאות, דרך אותו שם משתמש (user) באתר 'לאן'.

ניתן לרכוש כרטיסים דרך משרד הכרטיסים 'לאן' בדלפק ברחוב דיזנגוף 101 ת"א, במוקד הטלפוני 8780* ובאתר האינטרנט של לאן.

שימו לב
  • ביום המשחק תתאפשר קניית כרטיסים בקופות האיצטדיון דרך המנוי בלבד על מנת שהניקוד ייצבר. במידה ויווצר עומס, למכבי תל אביב הזכות להחליט במקום על מכירה רגילה ללא אפשרות לרכוש דרך המנוי
  • כל מנוי רשאי לקנות עד 3 כרטיסים
  • תתאפשר הדפסה ביתית

אוהדי מכבי תל אביב יישבו ביציע המזרחי (עליון ותחתון – לא מסומן), אי פלוס ותא כסף:

מחירי כרטיסים

מזרחי עליון ותחתון (לא מסומן)

דלפק 'לאן' – 55 ש"ח
טלפון ואינטרנט – 60 ש"ח
קופות איצטדיון – 50 ש"ח

אי פלוס (מסומן)

דלפק 'לאן' – 80 ש"ח
טלפון ואינטרנט – 85 ש"ח
קופות איצטדיון – 80 ש"ח

תא כסף (מסומן)

דלפק 'לאן' – 150 ש"ח
טלפון ואינטרנט – 155 ש"ח
קופות איצטדיון – 150 ש"ח

איסוף בקופות 'לאן'
ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות 'לאן' ברח' דיזנגוף 101 ת"א בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00 וביום ו' בין השעות 09:00 -13:30.

איסוף בקופות המשחק
פתיחת הקופות – 3 שעות לפני תחילת המשחק. סגירת הקופות – 45 דקות לאחר תחילת המשחק.

תכלס אם בדיעבד משחק כלשהו בשנה-שנתיים האחרונות היה צריך לקבל ניקוד זה הגומלין בגביע מול כפר סבא.

אני עד עכשיו לא מאמין שהייתי במשחק הזה, במשחק בגביע הטוטו שעפנו מול בני יהודה ועדיין לא זכיתי בהגרלה לטרנר.

וואלה אלה משחקים של 50 נקודות.

למה רק המזרחי? אין מצב שפ"ת ממלאים את כל המערבי (עליון + תחתון), מה שגם שבמשחקי ליגה בנתניה אוהדי מכבי יושבים גם במערבי.

זה לא קשור לאוהדי פ"ת... לדעתי מעדיפים לראות קודם אם נמלא את המזרחי

אני עד עכשיו לא מאמין שהייתי במשחק הזה, במשחק בגביע הטוטו שעפנו מול בני יהודה ועדיין לא זכיתי בהגרלה לטרנר.

+1 מוות

אני זוכר שמישהו מאחורינו התעצבן וקילל את השופט על התוספת זמן הקצרה (לדעתו).

כול מי שבאיזור התחלנו לצעוק עליו בקטע של "מה אתה מפגר? תן כבר לסיים עם המשחק המיותר הזה".

הוא בתגובה "אני לא יכול לחזור הביתה בקרוב אני צריך להתעכב".