Jump to content

Nfl 2017 - נושא טרום עונה

Omer

Recommended Posts

*אם המנהלים יוכלו לערוך את כל האותיות בכותרות לגדולות (NFL), אודה להם.

נגמר הרגע, וכבר מתחילים לספור את הימים.

קצת רקע ותאריכים:

זאת תהיה העונה ה-98 בהיסטוריה של ה-NFL.

משחק הפתיחה ייערך ב-7 בספטמבר 2017 (עוד 211 יום נכון לפתיחת נושא זה). לפי המסורת של השנים האחרונות, הוא יכלול את האלופה (ניו אינגלנד פטריוטס) במשחק בית.

הפלייאוף יתחיל ב-6 בינואר 2018. הסופרבול ייערך בין הפילדלפיה איגלס לבין אלופת ה-AFC ב-4 בפברואר 2018, באצטדיון החדש של מינסוטה (שנחנך בעונה החולפת), אם מישהו רוצה כבר עכשיו לשריין טיסה ומלון:

1024px-US_Bank_Stadium_interior_-_Minnes

אה, והדראפט ייערך בין ה-27 ל-29 בפילי.

אין לי כח לעדכן תאריכים להחתמות ותיוגים, זה יקרה בהמשך.

הקומביין תמיד מרגיש לי כמו חימום לאולימפיאדה.

אבל אתה אשכרה עוקב אחרי הNCAA אז מובן למה זה מעניין אותך.

אולי תכתוב קצת על הפרוספקטים הגדולים בדראפט של העונה לדעתך?

אני מחכה בכיליון עיניים לסדר משחקים, אמור לצאת בסביבות 18-20 לאפריל.

צריך לתכנן את הטיול.

גם ליאור (YE) מתכנן טיול. יכול להיות מרגש ללכת כולם ביחד למשחק.

נכון כמה שפחות פוליטיקה בנושאים יותר טוב אבל קצת קשה לשתוק על זה, בעוד יומיים אמורים לנחות 11 שחקני nfl בארץ יומיים לפני מודיעים שלושה שחקנים שהם לא מגיעים כי הם תומכים בפלסטין השחקנים הם מייקל בנט מסיאטל סיהוקס, מרטלוס בנט אחיו מהפאטס ומי שעוד נגרר אחריהם הוא קני סטילס ממיאמי דולפינס, קצת עצוב שספורט מתערבב עם זה אבל אני לא יתנגד שיעלו למטוס במקומם את בריידי ואת אדלמן :wub_anim:

אדלמן כבר היה בארץ לפני שנה וחצי בערך.

שילכו להזדיין. התכוונתי ללכת למפגש איתם (יש סידור מיוחד לשחקנים של הליגה בארץ), מזל שלא באים. חראות.

• 3 weeks later...

מינסוטה לא מימשה את האופציה של אדריאן פיטרסון שיהיה שחקן חופשי, וקנזס סיטי שיחררה את ג'מאל צארלס. שני רצים ותיקים ומעולים (לפחות בשיאם), מעניין יהיה לראות לאן יילכו.

וושינגטון תייגה את קאזנס.

שכחת גם את JPP, לויאון בל, קוואון שורט וצ׳נדלר ג׳ונס שגם קיבלו פרנצ׳ייז תג.

ביום שישי בקומביין תהיה הטלת מטבע בין האיגלס לקולטס על הבחירה ה14 בדראפט, הזייה.

פיטרסון ימצא קבוצה במהירות. עם כל ההיסטוריה שלו מדובר על HOF עתידי.

המצב של ג'מאל צ'ארלס קצת יותר מסובך.הוא ימצא, אבל לא מאמין שיש קבוצה שתבנה עליו כ RB1 וגם אם כן אז לא עם workload עצום.

הג'טס משחררים עד עכשיו את מנגולד, פולק, ריבס ומארשל, ויש סיכוי שגם את דייויד האריס. סוג של סוף עידן, שחקנים שבילו שנים במועדון(חוץ ממארשל אבל גם הוא שחקן מפתח), אבל זה ריבילד מתבקש. מקווה שמכאן נצליח לצאת סוף סוף מהבוץ.

זה באמת סוג של סוף עידן והאמת שזה היה צפוי אחרי שבנו שם על פיץ. יש לכם בסיס טוב בהגנה עם וויליאמס וריצ'רדסון (ודארן לי למרות עונת רוקי לא טובה) שזה כבר משהו, עכשיו זה רק עניין של למצוא ק"ב ולעשות החתמות טובות.

יאללה קומביין! 7 שעות של חפירה על פוטבול!

נשמע קצת מוזר אבל זה מהלך חכם של הג'טס לטווח הארוך. הם צריכים להתחיל לבנות קבוצה ולהתכונן לעידן שאחרי בריידי (כל זמן שהוא שם גם ככה אין לכם סיכוי). השלד ההגנתי שלכם צעיר ואיכותי ברובו, וברור שמנגולד, ריבס, פולק ומארשל לא יהיו שם בעוד שנתיים או שלוש אז חבל להשקיע המון קאפ ספייס בשביל מי שלא יהיה חלק מהבנייה מחדש. מעניין אותי מי יהיו המנהיגים שלכם בחדר ההלבשה, כי ברור שהרביעייה הזאת כללה מנהיגים.

הצעד הראשון יהיה לבחור קיובי בדראפט הזה. דשון ווטסון או דשון קייזר יכולים להתגלות כקיובי העתיד שלכם, וגם אם תבחרו אותם ותתנו להם להתבשל על הספסל בעונת הרוקי, בזמן שכל מיני ג'ינו סמית' / ברייס פטי / האק(סאק)נברג מסריחים את הדשא, לא קרה נזק גדול. קצת מבאס להיות אוהד של קבוצה בתקופת בנייה ומעבר אבל זה יכול להשתלם לכם בעוד שנתיים-שלוש.

זה באמת סוג של סוף עידן והאמת שזה היה צפוי אחרי שבנו שם על פיץ. יש לכם בסיס טוב בהגנה עם וויליאמס וריצ'רדסון (ודארן לי למרות עונת רוקי לא טובה) שזה כבר משהו, עכשיו זה רק עניין של למצוא ק"ב ולעשות החתמות טובות.

יאללה קומביין! 7 שעות של חפירה על פוטבול!

נשמע קצת מוזר אבל זה מהלך חכם של הג'טס לטווח הארוך. הם צריכים להתחיל לבנות קבוצה ולהתכונן לעידן שאחרי בריידי (כל זמן שהוא שם גם ככה אין לכם סיכוי). השלד ההגנתי שלכם צעיר ואיכותי ברובו, וברור שמנגולד, ריבס, פולק ומארשל לא יהיו שם בעוד שנתיים או שלוש אז חבל להשקיע המון קאפ ספייס בשביל מי שלא יהיה חלק מהבנייה מחדש. מעניין אותי מי יהיו המנהיגים שלכם בחדר ההלבשה, כי ברור שהרביעייה הזאת כללה מנהיגים.

הצעד הראשון יהיה לבחור קיובי בדראפט הזה. דשון ווטסון או דשון קייזר יכולים להתגלות כקיובי העתיד שלכם, וגם אם תבחרו אותם ותתנו להם להתבשל על הספסל בעונת הרוקי, בזמן שכל מיני ג'ינו סמית' / ברייס פטי / האק(סאק)נברג מסריחים את הדשא, לא קרה נזק גדול. קצת מבאס להיות אוהד של קבוצה בתקופת בנייה ומעבר אבל זה יכול להשתלם לכם בעוד שנתיים-שלוש.

1. לא הייתי אומר שדרון לי עבר עונת רוקי לא טובה. הוא אמנם לא היה מדהים אבל אחד משחקני ההגנה שעוד היו בסדר, ביחס לזה שהוא רוקי ושהקבוצה הייתה חרא.

​2. בסיס טוב בקו ההגנתי, אבל הסקנדרי הוא כנראה הגרוע בליגה וצריך לבנות את כולו מחדש בדראפט הקרוב.

3. לפי דעתי לא נבחר ק"ב השנה בדראפט ונמשיך לשחק עם פלסטר לעוד איזה שנה-שנתיים, בהתחשב בסעיף 2 ובזה שגם הקו ההתקפי ועמדת הליינבקרים צריכה חיזוק.