Jump to content

יצחקי (ושוב, הפעם אחרי סכנין)

idan12

Recommended Posts

אני אתעלם מהפנדל, קרה לגדולים ממנו וניצחנו אז אפשר להעביר הלאה (רק שלא יבעט את הפנדל הבא).

מחצית ראשונה באמת טובה של יצחקי. קיבל כדור מאוסקר ובעט לא משהו ומאז היה שותף, מסר, בעט ונראה לי שהכי בולט לעין היה הגליצ'ים הבלתי פוסקים שזה די מפתיע שזה בא ממנו.. גם אחרי הפנדל שלו הוא לא הוריד את הראש והמשיך לתת 100% מעצמו.

ג'ורדי מאמין בו, אני איתו כרגע רק שימשיך עם הלחימה הזאת.

משחק טוב ומחוייב שלו ועדיין הוא הצליח למצוא את המסגרת רק פעם אחת מכל הנסיונות.

הוא פה עד הקיץ ואני מקווה שלא יותר מזה, המשחק הזה לא משנה את מה שאנחנו יודעים עליו.

נתן היום משחק לחימה מטורף הגנתית, אבל כמה הוא חלש בהתקפה... הצל של עצמו.

נמצא כבר מאה שנה במכבי זה מרגיש, אבל זה פשוט כבר לא זה. עם כל האהבה, הגיע הזמן להתקדם. ג׳ורדי מאמין בוא, אז כל עוד זה עובד אי אפשר להתלונן. אבל מקווה שבקיץ נפרד כידידים.

בכושר טוב,אבל למה הוא בועט פנדלים? היו לפחות שלושה שהייתי נותן להם לבעוט לפני

שלושה? רק לאוסקר. ואוסקר היה צריך לקחת את הכדור הזה ללא ספק. לא ברור למה נתנו ליצחקי לבעוט, הוא תמיד עושה שטויות. מזכיר לכם את הפנדל מול אפועל ניקוסיה.

החיבוק שגורדי נתן לו בחילוף היה רגע מרגש

לגמרי מרגש.

זה פשוט אחרת שיורדי שם. הוא הדבק של כל הדבר הזה וחסרונו תמיד מורגש.

לא משימה פשוטה בכלל למצוא לו מחליף. בכלל לא.

אני במקומו פורש בסוף העונה?

וואלק אתם גם ב5-0 בדרבי תמצאו על מה לדבר.

אחלה יצחקי שבעולם, כשצריך לפרגן מפרגנים והוא אולי בכושר הטוב ביותר שהיה במכבי מלבד אותה פתיחת עונה שהוא נפצע נגד חיפה כשעשה גליץ בשתי רגליים.

צריך לקבל חיבוק אחרי משחק כזה, משחק מצוין עם המון החמצות שלו ושל עוד הרבה במכבי אבל זה משחק שנותן המון המון אוויר ותקווה. ראבק תפרגנו קצת.

כל דבר לשחרר, לפרוש, להעיף..מה זה ? יציע העיתונות? אחר כך אתם בוכים שכל השחקנים הישראלים הטובים לא במכבי.

שאפו יצחקי שאפו.

צריך להיות חלוץ רוטציה.

עשה היום דברים שבן בסט לא עשה בשנתיים וחצי. מצב השוק גרוע מאוד, לא ממהר לשחרר לפני שמוצא אלטרנטיבה טובה יותר.

שלושה? רק לאוסקר. ואוסקר היה צריך לקחת את הכדור הזה ללא ספק. לא ברור למה נתנו ליצחקי לבעוט, הוא תמיד עושה שטויות. מזכיר לכם את הפנדל מול אפועל ניקוסיה.

וידאר אוסקר גולסה אלברמן וריקן לכולם הייתי נותן לבעוט לפניו

מחצית ראשונה גדולה שלו מה אתם מדברים. עשה כמה מהלכים יפים שהזכירו את יצחקי של לפני הפציעה (האחרונה), והיה רחוק סנטימטרים מגול גדול לחיבורים.

שמח שקרויף נותן לו את הקרדיט.

מחצית ראשונה גדולה שלו מה אתם מדברים. עשה כמה מהלכים יפים שהזכירו את יצחקי של לפני הפציעה (האחרונה), והיה רחוק סנטימטרים מגול גדול לחיבורים.

שמח שקרויף נותן לו את הקרדיט.

!

מתחילת העונה רשמתי שעוד יש לו מה לתרום עד סוף העונה.

מקווה שימשיך בכושר הזה וייתן גם מספרים.

משחק טוב מאוד שלו. את הכישרון שיש לו ברגליים אי אפשר לקחת לו (היתה פעולה יפה מאוד שהוא שחרר את עצמו לבעיטה וגם בעט יפה מאוד סנטימטר מהקורה). לדעתי אחד השחקנים עם הכי הרבה כישרון שדרכו במכבי אם לא הכי מוכשר.

יחד עם זאת, הפציעות, הגיל ואורח החיים הלא ספורטיבי גמרו אותו והוא איטי בכל פעולה.בקיץ צריך להיפרד ולהקפיץ במקומו את אחד הילדים (ציבוטה/חוזז).

איזה כיף זה יצחקי מחוייב.

אחרי השיא, לא יציב וצריך להיפרד ממנו בקיץ, אבל בסופו של דבר, עוד משחק טוב שלו.

במחצית הראשונה היה אחלה של שיתוף פעולה בינו לבין וידאר וחזי.

פקטור הרבה יותר משמעותי ממיכה בחודש האחרון.

כל המרמור פה עליו נובע מהחמצת הפנדל, פעם אחרונה שהוא החמיץ פנדל גורלי והפורום עף עליו

הייתה נגד אפועל ב2014, שבוע אחרי זה הוא תיקן עם גול מרגש עם החזה נגד חיפה.

פותח איתו בסמי עופר קל.

יצחקי גם בדרבי היה מחויב

למעשה יצחקי חוזר לעצמו, מרגיש קצת יצחקי של פעם, היום הרבה מהלכים שנהנים

לא יודע אולי מאז שנולדה לו ילדה הוא תפס את עצמו בידיים קצת

לא יודע,קשה לי להתעלם לגמרי מהפנדל. לא חושב שיש מישהו שמכיר את יצחקי ולא הרגיש שהוא יחמיץ את זה. הוא פשוט יהיר מדי ולא יודע מתי לשים את העקבים והפדלאדות בצד ומתי לסגור עניין בקור רוח.

יש שחקנים של "תכלס" כמו אוסקר ויש את יצחקי.

גם לפני הדרבי הוא אמר במסיבת עיתונאים שאף אחד לא חושב על תוצאה גבוהה אלא קודם כל על להבקיע שער אחד. בפועל? מהדקה הראשונה הוא ניסה לעשות עקבים והיה מהחלשים במגרש.

ואחרי שפרקתי,אז באמת מראה יכולת נפלאה לאחרונה!

עם זאת,לא הייתי ממשיך איתו לשנה הבאה.

ביכולת הזאת ובשכר סביר מגיע לו להישאר פה.

אחת הסיבות להתלהבות הבלתי פוסקת של הקבוצה זה ההתלהבות והייתה הבלתי פוסקת שלו, של סקאריונה ושל גולסה.

בכזה כושר אני נותן לו חוזה לעוד עונה בתור מחליף

לא! איך הוא קונה פה אנשים אחרי כמה משחקים טובה. מקווה שימשיך ככה עד סוף העונה אבל כבר השנה היינו צריכים להיפרד כידידים.

המון מחוייבות ומשחק הקרבה, לצד מה שחסר כרגע-משחק טכני במהירות גבוהה.

לאור מה שמתרחש בגזרת אצילי/דאבור/סייף, אני חושב שברק סיים את חלקו. את הדקות המעטות שהוא סביר לקבל עדיף לתת לילד נוסח חוזז/צ'יבוטה.