Jump to content

מיכה (ושוב, הפעם אחרי סכנין)

מיכה15

Recommended Posts

לא יפרוץ לעולם.

יאללה להשאיל אותו לרמלה.

לא מבין למה אתם עדיין מחפשים שיפרוץ או ישתנה ולא מפנימים שזה השחקן. זה מה יש ועם זה ננצח.

בטח שלא נשאיל לרמלה.

יש הרבה כבוד לשחקן ועל מה שהוא עשה.

אבל הוא חייב לקחת משחקים כאלה לידיים כי עם הכבוד שרוחשים לו לא לוקחים תארים.

היה חושך במחצית הראשונה, מסירות רעות ואיבודים מיותרים. וזה בלי להרחיב על אפס הגנה שעשה. אפילו בניון ויצחקי ירדו לגליצ׳ים ורדפו אחרי השחקנים בעמדות שלהם.

לא מבין למה אתם עדיין מחפשים שיפרוץ או ישתנה ולא מפנימים שזה השחקן. זה מה יש ועם זה ננצח.

בטח שלא נשאיל לרמלה.

ההשאלה לרמלה הייתה בהומור.

למה להפנים שזה מה שהוא? הוא פאקינג בן 24,נמצא כבר 4 שנים במערכת אירופאית לכל דבר,למה לא פאקינג לנצל את זה? למה להיות הישראלי הממוצע ששם ז'?

למה לא להשתנות? למה לא לקחת צעד קדימה? למה להישאר תקוע באדמה? ככה בחיים הוא לא יתקדם בחיים.

קצת כבוד לא יזיק לשחקן שחתום על לא מעט בישולים של שערים שכבשנו.

יש לי כבוד,אבל קצת מעצבן אותי שהוא לא לוקח את עצמו יותר בידיים..

מחצית ראשונה גרועה גם בסנטדרטים של מיכה. לבן אדם יש פינישינג 1 ומעבר לזה מאבד כדורים בלי בסוף.

מחצית שניה הייתה דווקא טובה יחסית למיכה. היו לו שתי הרמות טובות וגם בעיטה מעולה לקראת הסוף שקנדיל בקושי עצר.

לא שחקן ברמה של מכבי, לא התקדם 5 שנים. לרמלה.

אני לא מחפש מישהו כמו זהבי כי אין דבר כזה בכדורגל הישראלי אלא אם הבן של זהבי יהיה שחקן במכבי והוא אולי יהיה כמוהו..
הייתי מצפה משחקן כמו מיכה שיש לו קצת כישרון ברגליים לקחת צעד קדימה ולשפר את היכולות שלו ולא להישאר תקוע ומקובע..

למה אתם נטפלים אליו? היה טוב היום, ייצר הרבה התקפות משמעותיות.

ברור שזה לא היה משחק חייו, ואת זה שהוא לא סקורר ידענו תמיד, אבל מרגיש שמחכים לו בפינה, שאם הוא לא נותן 2 בישולים גאוניים כל האש מופנית אליו.

למה אתם נטפלים אליו? היה טוב היום, ייצר הרבה התקפות משמעותיות.

ברור שזה לא היה משחק חייו, ואת זה שהוא לא סקורר ידענו תמיד, אבל מרגיש שמחכים לו בפינה, שאם הוא לא נותן 2 בישולים גאוניים כל האש מופנית אליו.

חוליה חלשה בהתקפה שהורסת את המשחק. 3-4 פעמים במחצית הראשונה סקריונה בא קדימה עם הכדור, וידאר משך שחקן יצחקי משך שחקן מיכה היה לבד קיבל כדור ואיבד. זה ההבדל בין לגמור משחק במחצית לבין כמעט לאבד את המשחק הזה.