Jump to content

מלפפוני ינואר - שאר הליגה

turgi

Recommended Posts

לפי כל האתרים, חיפה סיכמה על רכישה של בלם איסלנדי מרוזנברג.

הולמאר ארן איולפסון.

1.1 מיליון יורו העברה.

300 אלף יורו שכר.

בש כרגע אין כלום.

הפועל פחחחחחחחח.

תרחיש האימים: יום אחרון של חלון העברות. 18:59, דקה לסיום החלון.

אלונה מחובקת עם אייבנדר ודמארי ומספרת כמה כל הטוב שיש ביקום מרוכז בב"ש.

תרחיש האימים: יום אחרון של חלון העברות. 18:59, דקה לסיום החלון.

אלונה מחובקת עם אייבנדר ודמארי ומספרת כמה כל הטוב שיש ביקום מרוכז בב"ש.

חחח

מתאים לאלונה לקחת את שוינפלד מהפועל, להגיד שהיא עושה את זה בשביל להציל אותם וכולם יגידו כמה שהיא תורמת לכדורגל הישראלי.

מתאים לאלונה לקחת את שוינפלד מהפועל, להגיד שהיא עושה את זה בשביל להציל אותם וכולם יגידו כמה שהיא תורמת לכדורגל הישראלי.

אין להם צורך בו, ועם ההתחמשות של חיפה בדמארי עושה רושם שהקבוצה היחידה שאולי תביא אותו זו מכבי.

העניין הוא שהפועל בכוח מנסים לשרוף את העסקה הזאת שעוד יכולה לתת להם קצת אוויר לנשימה.

מאוד מקווה שלא נשלם עליו אגורה, אני ממש לא מחזיק ממנו.

אין להם צורך בו, ועם ההתחמשות של חיפה בדמארי עושה רושם שהקבוצה היחידה שאולי תביא אותו זו מכבי.

העניין הוא שהפועל בכוח מנסים לשרוף את העסקה הזאת שעוד יכולה לתת להם קצת אוויר לנשימה.

מאוד מקווה שלא נשלם עליו אגורה, אני ממש לא מחזיק ממנו.

גם אני מקווה שלא נשלם אגורה (אבל השופט כבר פסק ואתה מבין שמי שיקח אותו ישלם...) אבל יחסית אני כן מחזיק ממנו ולו רק בגלל שהוא נחשב ישראלי. לא להחזיק ממנו כשיש לך את יצחקי ובן בסט זה מוזר לי... פאק, עם העחות של קייארטנסון אני די בטוח שעלות פר תועלת שוינפלד יביא יותר.

תבין חבר, אין פה חלוצים (ישראלים) בליגה.

גם אני מקווה שלא נשלם אגורה (אבל השופט כבר פסק ואתה מבין שמי שיקח אותו ישלם...) אבל יחסית אני כן מחזיק ממנו ולו רק בגלל שהוא נחשב ישראלי. לא להחזיק ממנו כשיש לך את יצחקי ובן בסט זה מוזר לי... פאק, עם העחות של קייארטנסון אני די בטוח שעלות פר תועלת שוינפלד יביא יותר.

העניין הוא שהיו, פשוט לא החתמנו אותם בזמן.

אפשר לנסות לבדוק את הסטטוס של אופיר מזרחי בשוויץ, הוא חלוץ לא רע בכלל ואם הוא לא משחק שם אפשר לנסות להחזיר אותו לארץ הקודש (אני חושב שהוא הושאל עם סעיף רכישה ממש מצחיק, אם ניתן להפעיל בינואר ולהעביר אלינו אז הייתי הולך על זה).

אם ק"ש רוצים שחקנים הייתי מנסה לארגן טרייד שיכלול את שלומי אזולאי שהוא חלוץ סולידי שנותן את ה-8-10 שערים בעונה ויכול להיות מעולה לרוטציה.

שוינפלד במאות אלפי יורו נראה לי מאוד מוגזם על סף השערורייתי, המקסימום שצריך לסגור איתם זה שוינפלד תמורת ויתור החובות על רייכרט (במיוחד כשאין אף קבוצה בליגה שתרצה את שוינפלד מלבד מכבי).

גם בן בסט נחשב ישראלי וגם בן בסט שם גולים בקבוצת תחתית. הדשא של השכן תמיד ירוק יותר. בקיץ יותר רציתי אותו, עכשיו מחזיק ממנו הרבה פחות. כמובן שאני שופט רק על סמך השנה שלו בארץ.

שויינפלד שחקן טוב אבל לא מה שיעזור לנו. הוא לא אחד שיודע לייצר לעצמו מצבים, אין לו דריבלים, אלא הוא חי מהרמות מדוייקות לרחבה (הוא מעולה במצבים נייחים,קרנות וכו', כי מקבל כדור טוב לראש עם הגובה שלו ושם אותו ברשת),

אבל כל עוד יש לך שחקנים כמו אלי דסה שאחראים להרמות, לא נוכל לתפעל אותו בכלל.

בקיצור, אנחנו צריכים חלוץ דרום אמריקאי, לא אמריקאי...

אגב, זה לא הנושא בכלל על מלפפונים של שאר הליגה? איך הגיעו לשוינפלד?

שחר פירגן לו בחוזה ל3.5 עונות. נקווה שיהיה נפילה.

אני לא חושב שאפשר ליפול יותר מדי עם בלם איסלנדי, יש לי הרגשה שהם הביאו בלם מצויין.

אני לא חושב שאפשר ליפול יותר מדי עם בלם איסלנדי, יש לי הרגשה שהם הביאו בלם מצויין.

יהיה לו חם מידי, הוא יוכל לשחק רק מאמצע נובמבר עד תחילת מרץ בערך, כמו רכב צרפתי בשנות ה80.

וכרגיל אצלנו יביאו חיזוק להגנה אם בכלל בסוף החלון.

למה אתה מזלזל?

ינסו להביא את בלם העתיד,ריקן רייקנוביץ', מהכוכב הסגול או מאפצ'י ציריך, יתחרו עליו עם אספניול ופיינורד,

זה שבסוף נשאר עם פידלפנקה, זה מצער, אבל מה אפשרות לעשות?

לא הייתי כל כך מתרגש מהרכש של חיפה כי נכון שמדובר בבלם של רוזנבורג, אבל , בכל זאת הליגות בסקנדינביה חלשות וראינו מה שווה החלוץ שנבחר בליגה השבדית לחלוץ השנה..