קפוץ למידע

תמונה

לגליזציה/אי הפללה

• Please log in to reply
202 תגובות לנושא זה

#1 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 83000

פורסם 18 דצמבר 2016 - 16:35

לא מוצא את הנושאים האחרים אז בעקבות החפירה של 'הצינור' בשבוע האחרון בנושא חבל לי שהם שוב חוזרים על הטעות שעשו בזמנו 'עלה ירוק' והם מציגים את הצד הסטלני של מעשני הקאנביס במקום להציג את הצד היותר רציני. במקום לשים לי את גדי וינצ'נסקי הם חייבים להעמיד מישהו יותר רציני שילחם בנושא ככה בחיים הם לא ישנו את התדמית על המעשנים ואת הקיבעון של אנשים.

מה אתם אומרים יש עתיד לשינוי האם באמת אפשר לשנות פה משהו?  

• 1

#2 גולן7

גולן7

Yeah, they were all yellow

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 7515

פורסם 18 דצמבר 2016 - 17:31

לא מוצא את הנושאים האחרים אז בעקבות החפירה של 'הצינור' בשבוע האחרון בנושא חבל לי שהם שוב חוזרים על הטעות שעשו בזמנו 'עלה ירוק' והם מציגים את הצד הסטלני של מעשני הקאנביס במקום להציג את הצד היותר רציני. במקום לשים לי את גדי וינצ'נסקי הם חייבים להעמיד מישהו יותר רציני שילחם בנושא ככה בחיים הם לא ישנו את התדמית על המעשנים ואת הקיבעון של אנשים.

מה אתם אומרים יש עתיד לשינוי האם באמת אפשר לשנות פה משהו?  

סליחה, מה הבעיה בדיוק ב'צד הסטלני' של מעשני הקנאביס, ומה הבעיה בלהציג אותו? זה לא שמדובר במשהו רע בהכרח. הגיע הזמן דווקא שיפסיקו להסתכל כאן על סטלנים בעין עקומה.

הרי בוא לא נשלה את עצמנו, מעבר לכל הסיפורים על אנשים חולים שלא נותנים להם להיות מטופלים במריחואנה רפואית, יש כאן אוכלוסייה עוד יותר ענקית של אנשים שפשוט מעשנים כי זה כיף להם ולא כי זה איזשהו הכרח רפואי מבחינתם. הליגליזציה מן הסתם יותר חשובה מבחינה רפואית למי שזקוק לה, אבל לא צריך להתעלם או לא להציג גם את נקודת המבט של אנשים שפשוט נהנים לדפוק שאכטה בשביל הכיף.

• 5

#3 Sawyerdroid

Sawyerdroid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1900

פורסם 18 דצמבר 2016 - 17:34

סמים זה מגניב
  • 0

#4 Schoenfeld

Schoenfeld
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92446

פורסם 18 דצמבר 2016 - 17:35

יש דבר אחד שלא הבנתי לגבי "אי הפללה" (הם לא מדברים על לגליזציה אלא על אי הפללה, נכון לעכשיו), 

אומרים " אם נתפוס אדם שמחזיק עד X גרם לשימוש עצמי, לא נעצור אותו, אלא נתמקד, נחפש ונעצור את מי שמכר לו את זה",

אם החלטתם להעלים עין ולתת לאנשים לעשן, איך הם אמורים להשיג את החומר לעישון, אם המכירה שלו לא חוקית ואתם רוצים לעצור את המוכר? 

או שזה חוקי ותחת פיקוח ומאפשרים למכור, לקנות ולהשתמש, 

או שזה לא חוקי ועוצרים את מי שמוכר ואת מי שמשתמש גם, אחרת אין משמעות לאפשר לאדם לעשן אם מונעים ממנו להשיג את החומר.

• 1

#5 העטלף

העטלף

מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 19925

פורסם 18 דצמבר 2016 - 17:46

אני נגד לגליזציה, נגד כל הדברים הממכרים האלה ואל תתחילו להגיד לי שזה לא ממכר..

זה ממכר, אני מכיר את זה מקרוב, אחד במשפחה שלי מעשן קבוע קנאביס ואני יכול לזהות מתי הוא עישן, מתי הוא יקבל את "המנה" שלו ומתי הוא לא.

זה סם ממכר, בדיוק כמו סיגריות, נכון שזה כרגע חוקי אבל סיגריות יותר לא בריאות לאדם אבל אם זה לא בריא אז צריך לאשר משהו אחר שהוא לא כזה בריא והוא ממכר?

זה לגבי שימוש עצמי, אם זה שימוש רפואי ואין מה לעשות אז כמובן לאפשר לכל מי שזקוק לזה מבחינה בריאותית לצרוך את זה.

• 0

8 לעולם ועד

#6 DoW

DoW

You come at the king, you best not miss

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 9451

פורסם 18 דצמבר 2016 - 17:54

ממש לא מזיז לי

אבל בא לי שזה יהיה חוקי, כדי שכל הילדים שמתלהבים מזה בגלל הפוזה כבר יפסיקו עם זה, כי זה יהיה חוקי ומיינסטרים

עד שיעברו למשהו המחתרתי ומגניב הזה.

• 0

"אני לא מעוניין שמכבי תזכה באליפות, אלא במכבי שזוכה באליפויות".

-גולדהאר, 2012.

נאו סאחי.

#7 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 18 דצמבר 2016 - 18:00

סליחה, מה הבעיה בדיוק ב'צד הסטלני' של מעשני הקנאביס, ומה הבעיה בלהציג אותו? זה לא שמדובר במשהו רע בהכרח. הגיע הזמן דווקא שיפסיקו להסתכל כאן על סטלנים בעין עקומה.

הרי בוא לא נשלה את עצמנו, מעבר לכל הסיפורים על אנשים חולים שלא נותנים להם להיות מטופלים במריחואנה רפואית, יש כאן אוכלוסייה עוד יותר ענקית של אנשים שפשוט מעשנים כי זה כיף להם ולא כי זה איזשהו הכרח רפואי מבחינתם. הליגליזציה מן הסתם יותר חשובה מבחינה רפואית למי שזקוק לה, אבל לא צריך להתעלם או לא להציג גם את נקודת המבט של אנשים שפשוט נהנים לדפוק שאכטה בשביל הכיף.

כי לא צריך לשכנע את מי שמעשן אלא את מי שלא מעשן וחושב שכל אחד שמעשן הוא בטלן עם ראסטות. 

• 0

#8 Sawyerdroid

Sawyerdroid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1900

פורסם 18 דצמבר 2016 - 18:17

זה ממכר, אני מכיר את זה מקרוב, אחד במשפחה שלי מעשן קבוע קנאביס ואני יכול לזהות מתי הוא עישן, מתי הוא יקבל את "המנה" שלו ומתי הוא לא.
זה סם ממכר, בדיוק כמו סיגריות, נכון שזה כרגע חוקי אבל סיגריות יותר לא בריאות לאדם אבל אם זה לא בריא אז צריך לאשר משהו אחר שהוא לא כזה בריא והוא ממכר?

זה לגבי שימוש עצמי, אם זה שימוש רפואי ואין מה לעשות אז כמובן לאפשר לכל מי שזקוק לזה מבחינה בריאותית לצרוך את זה.

גלעד ארדן?
  • 0

#9 (:Ben

(:Ben
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 2957

פורסם 18 דצמבר 2016 - 18:52

אפשר להגיד את אותם דברים על אלכוהול.

• 0

#10 Tal

Tal
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 21133

פורסם 18 דצמבר 2016 - 18:58

לא מביך אותך לקבוע עובדות נחרצות על בסיס היכרות עם מקרה יחיד (!!) של שימוש בקנאביס?

• 1

#11 העטלף

העטלף

מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 19925

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:05

אפשר להגיד את אותם דברים על אלכוהול.

אלכוהול מבחינתי זה רעל בדיוק כמו סיגריות וסמים, שהייתי נער שתתי יחד עם חברים ואני יכול להגיד לך עכשיו שאני בוגר כבר שזה היה סתם לשתות עם החברה, להרגיש גבר כמוהם ועכשיו אני שואל את עצמי איזה ילד מטומטם הייתי שבכלל ביזבזתי על הדבר המגעיל הזה כסף? יש פה מישהו שאוהב את הטעם של הוודקה או משקה אלכוהולי אחר?

כל מי שרוצה לעשן, לשתות - כנראה עדיין לא התבגר או שעובר עליו משהו בחיים שרק ידע שזה לא מה שיעזור לו בחיים, זה רק מדחיק את הבעיה. בסופו של דבר תצטרכו להתמודד איתה.

לא מביך אותך לקבוע עובדות נחרצות על בסיס היכרות עם מקרה יחיד (!!) של שימוש בקנאביס?

אני לא רופא ולא מדען - אולי קבעתי עובדות נחרצות מדי אבל באמת תגיד לי... אתה יכול להפסיק מתי שאתה רוצה את הקנאביס?

אם תפסיק, אתה תרגיש את החוסר של החומר?

אם אתה מפסיק לעשן, אתה לא עצבני?

• 0

8 לעולם ועד

#12 MaTa

MaTa
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1763

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:34

עונה לשאלות לפי סדר כרונולוגי:
כן
לא
לא

זה לא סם ממכר מהסיבה שזה על ההגדרה של סם ממכר , חוץ מבהגדרה שלך.

• 0
אחים לסמלNo me importa si ganasNo me importa si perdesLA 12 alienta!

#13 Silvio

Silvio
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 20705

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:36

אלכוהול מבחינתי זה רעל בדיוק כמו סיגריות וסמים, שהייתי נער שתתי יחד עם חברים ואני יכול להגיד לך עכשיו שאני בוגר כבר שזה היה סתם לשתות עם החברה, להרגיש גבר כמוהם ועכשיו אני שואל את עצמי איזה ילד מטומטם הייתי שבכלל ביזבזתי על הדבר המגעיל הזה כסף? יש פה מישהו שאוהב את הטעם של הוודקה או משקה אלכוהולי אחר?

כל מי שרוצה לעשן, לשתות - כנראה עדיין לא התבגר או שעובר עליו משהו בחיים שרק ידע שזה לא מה שיעזור לו בחיים, זה רק מדחיק את הבעיה. בסופו של דבר תצטרכו להתמודד איתה.

אני לא רופא ולא מדען - אולי קבעתי עובדות נחרצות מדי אבל באמת תגיד לי... אתה יכול להפסיק מתי שאתה רוצה את הקנאביס?
אם תפסיק, אתה תרגיש את החוסר של החומר?
אם אתה מפסיק לעשן, אתה לא עצבני?

חתיכת צבוע, אתה לא שותה קפה?קולה?אוכל שוקולד?עושה ספורט? כל הדברים האלו הם סמים.
ממש נזיר בודהיסטי יש לנו כאן.
תעשה הבדלה בין דברים שאתה לא אוהב לצרוך בעצמך לבין דברים שהם רעים.
  • 3
"בליגת העל יש 3 קבוצות גדולות והיתר קבוצות קטנות ששואפות למקומות 4,5,6,7 כדי לא להדרדר למקומות 8,9,10 שעלולים לסבך אותם במקום 11,12 " צבי רוזן

#14 Silvio

Silvio
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 20705

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:39

עונה לשאלות לפי סדר כרונולוגי:
כן
לא
לא

זה לא סם ממכר מהסיבה שזה על ההגדרה של סם ממכר , חוץ מבהגדרה שלך.

תשמע, מסכים איתך והכל, אבל כל מקרה לגופו.
סם ממכר זה כן, גם אם לא בצורה פיזית-גופנית.
  • 0
"בליגת העל יש 3 קבוצות גדולות והיתר קבוצות קטנות ששואפות למקומות 4,5,6,7 כדי לא להדרדר למקומות 8,9,10 שעלולים לסבך אותם במקום 11,12 " צבי רוזן

#15 Schoenfeld

Schoenfeld
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92446

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:40

לא משתמש בסמים ואף פעם אפילו לא חשבתי לעשות את זה, אבל אני למה מבין למה צריך להפריע לי מה אנשים עושים בחדרי חדרים? 

כל עוד יקפידו לא לעשן סמים ולנהוג ודברים מסוכנים דומים? (שקורים היום עם אלכוהול, למה לא מוציאים אלכוהול מחוץ לחוק? וסיגריות? הדברים האלו גורמים לא פחות נזק, אם לא יותר. די לצביעות). חיים שלכם, המדינה צריכה לצאת מהוריד של האזרחים, נחנקנו כבר.

• 2

#16 YossiNew

YossiNew
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 91

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:46

אז לפי מה שאתה אומר כל דבר ממכר צריך להיות מחוץ לחוק

סוכר

פחמימות

הימורים

סיגריות

אלכוהול

להביא ביד

ובנוסף אתה טוען גם שכל המדינות שאישרו עד כה טועות

• 1
http://suboys11.net

#17 החתול הצהוב

החתול הצהוב
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 29074

פורסם 18 דצמבר 2016 - 19:51

זה יהיה חוקי מתישהו בעתיד, אין לי ספק

• 0

מושחתים ולא מושחטים

שחיתות ולא שחיטות

משהו ולא משו

מישהו ולא מישו

#18 Tamiry

Tamiry

טרטוליאנו

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 4951

פורסם 18 דצמבר 2016 - 20:07

בעולם המערבי השאלה היא שאלה של "מתי" ולא של "האם", אני רק מקווה שאנחנו חלק ממנו. ברור מעל לכל ספק שהחומר הזה פחות מסוכן מאלכוהול, הן לצרכן והן לסובבים אותו. אבל הנקודה החשובה באמת היא שהשאלה האם יש בזה בכל זאת מידה מסוימת של אלמנט ממכר היא שאלה לא מעניינת ולא רלוונטית. כנראה שסיגריות ממכרות יותר בצורה משמעותית, שלא לדבר על תרופות מרשם פסיכיאטריות ממכרות ובעלות נזק בלתי הפיך גדול בהרבה מזה של מריחואנה. אבל הנקודה הקריטית היא שהמדינה צריכה לתת לאזרח את החופש להפוך את עצמו למכור לחומר כזה בדיוק כפי שהיא מאפשרת לאדם לצרוך סיגריות ואלכוהול מבלי לספור לו את המנות. האזרחים צריכים את החופש שלהם מהמדינה שמתעקשת להתערב לנו בפרטיות וזה כמעט לא משנה מה טיב החומר.

• 1

The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis

#19 Semper Fidelis

Semper Fidelis
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 30842

פורסם 18 דצמבר 2016 - 20:19

איך אני מבסוט על העטלף שתמיד מצליח להתעלות על השטויות שהוא כותב, תמיד מגוון ואף פעם לא נכנע לבינוניות.

• 17

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

#20 תל-אביב_צהובה

תל-אביב_צהובה
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1291

פורסם 18 דצמבר 2016 - 20:22

לא להפוך את זה לחוקי בגלל שזה ממכר זה טענה מפגרת, כל דבר בחיים האלה ממכר .

ואם אני לא טועה בקנאביס אין שום חומר ממכר , מתמכרים להרגשה לסוטול

• 0

5.3.12

#21 MoRyO

MoRyO

דור שלם דורש מיכה!

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 5157

פורסם 18 דצמבר 2016 - 20:34

בשישי בערב ראיתי כתבה על הנושא בערוץ 10, ואת מי בחרו שם בכתבה לדבר על הנושא?

איזה בעל חברת הובלות ועוד איזה מוזיקאי שנראים בדיוק הסטריאוטיפ של הסטלן הממוצע, למה לא מראים אנשי הייטק, בעלי חברות ועוד אנשים רציניים?

למה תמיד מי שרוצה לעשן מוצג בתור איזה היפי?

אני עובד בחברת הייטק, אחד המנהלים הבכירים אצלנו יושב עם צ'ילום במשרד ובכלל כולם מעשנים אצלנו, למה לא מראים את זה?

• 0

Maccabi o Plomo

#22 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 18 דצמבר 2016 - 20:41

איזה בעל חברת הובלות ועוד איזה מוזיקאי שנראים בדיוק הסטריאוטיפ של הסטלן הממוצע, למה לא מראים אנשי הייטק, בעלי חברות ועוד אנשים רציניים?

אני עובד בחברת הייטק, אחד המנהלים הבכירים אצלנו יושב עם צ'ילום במשרד ובכלל כולם מעשנים אצלנו, למה לא מראים את זה?

בדיוק על זה אני מדבר. כל הזמן חוזרים על אותם טעויות בשינוי דעת הקהל שוב ושוב. מגיל קופטש שהציג עצמו בתור סטלן ועד לגדי וינצ'נסקי שהפך עצמו לקריקטורה שמבחינתי הוא בדיוק כמו הצל רק מהצד השני של המתרס. למה לא להראות את האדם הממוצע שמעשן שהוא רגיל לגמרי או כמו שאתה כותב להראות אנשים שעובדים במקום עבודה רציני שדורש ריכוז והעישון לא משפיע על אופן עבודתם. 

• 0

#23 פנחס שוף

פנחס שוף
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 28790

פורסם 18 דצמבר 2016 - 23:22

אנשים מדברים והופכים את זה כפתרון לאנושות שיביא שלום עולמי, נושא חפור

• 1

#24 זיגפלד

זיגפלד
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 14

פורסם 18 דצמבר 2016 - 23:45

כי לרוב האנשים האלה לא מוכנים להתראיין בטלוויזיה ולספר על הרגלי העישון שלהם, אלא אותו סטלן ממוצע, מוזיקאי ובעל חברת הובלות

• 4

#25 dilen

dilen

מערער לCAS

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 88712

פורסם 18 דצמבר 2016 - 23:59

עוד כמה שנים בודדות אנחנו נצחק על כל הדיונים האלה ועל כל ההזויים שלמרות כל הנתונים עדיין נגד.
  • 0

ברוך הגבר.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים