Jump to content

מסלול הודו פברואר-מרץ

מתא

Recommended Posts

לא יודע להגיד לך לגבי החודשים האלו מה מומלץ כי אני הייתי באוקטובר-דצמבר (נראה לי דרום) אבל לגבי ללכת לבד לך על זה. גם אני לפני שסגרתי כרטיס התלבטתי אם לטוס לבד ובסוף זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שיכולתי לקבל, בהודו הדבר האחרון שבעייתי הוא להכיר אנשים וזה גם פותח אותך הרבה יותר+ אתה לא חייב שום דבר לאף אחד.

תסגור לפני אך ורק את הכרטיס טיסה אל תעשה לך הרבה תוכניות קבועות מראש אלא רק איזה יעד או שתיים התחלתיים שאתה בטוח יודע שאתה רוצה ומשם תזרום.

היי, מתכוון לטוס בחודשים פברואר-מרץ להודו.

מסלולים מומלצים לעונה?

מה כדאי לסגור לפני?

וכמה נורא לטוס לבד?

תגיע לשם ותדע.

כרטיס טיסה.

לא נורא בכלל.

איזה כיף לך

לא הייתי בחודשים האלו בהודו, זה קצת באמצע, או שתהיה קצת באוף סיזן בצפון או בדרום. בצפון יהיה דיי קר, בדרום נראה לי סבבה סה"כ.

אל תסגור כלום מראש, רק כרטיס טיסה.

הטיפ הכי טוב שאני יכול לתת לך היא לטוס לבד. אף פעם לא הבנתי את הקטע של לטייל עם אנשים מהבית.

אתה תהנה מלא, איזה כיף לך!

פברואר-מרץ זו עדיין העונה של הדרום, אז תנחת במומבאי ותתחיל לרחרח. לי אישית יצא להיות רק בגואה ובהאמפי מהדרום. אתה חייב להיות ואני מניח שתהיה בשני המקומות - גואה מן הסתם והאמפי כי באמת חובה. אולי המקום הכי מהנה שהייתי בו בהודו. בגואה (וגוקרנה) יש חופים - ארמבול ופאלולם, אום ביץ', קודלי ביץ' ועוד שמות. וכמו שאמרו מעליי - גם לדעתי הכי כיף לטוס לבד. אני טסתי לבד ונהניתי בטירוף.

אם באמת העונה בדרום אז עדיף לך ישר אחרי הנחיתה לקחת טיסת פנים לגואה שאתה יכול להזמין ביחד עם הכרטיס (הטיסות פנים שם באופן יחסי ממש לא יקרות), ומשם להתחיל את הטיול בפנאן.

להיות במומבאי לבד איך שנוחתים זה החלק הפחות נעים, זה המקום היחיד שאני אישית לא הייתי ממליץ להיות לבד על ההתחלה לפחות לפי החוויה שלי שם, אבל בכל שאר הודו באמת שזה ממש עושה טוב לעשות את הטיול הזה לבד ומלמד אותך הרבה דברים.

החודשים האלה זה עדיין העונה של הדרום והמרכז (פושקר, רישיקש וכו'..)

תנחת בגואה ותזרום משם, ממליץ על האמפי וואטה קאנל. וכמובן בגואה יש לך את ארמבול שזה הבית, אום ביץ' פאלולים.

ואם יש לך זמן תעלה קצת לראגסטן תשנה אווירה.

הודו מפוצצת בישראלים , זה נראה כאילו אנחנו 90% מהתיירות שם, אין לך מה לדאוג מלטוס לבד

אם אתה רוצה חופים יותר רגועים מגואה ופחות מתוירים יש לך את אום ביץ'/קודלי ביץ' שזה שעתיים נסיעה ברכבת מגואה, אני אישית הרבה יותר אהבתי את החופים האלו מאשר גואה שלא ממש התחברתי אליה.

אבל העצה הכי חשובה להודו היא לא לתכנן הרבה פשוט לזרום.

שמע חזרתי לפני חודש ושבוע.

כמה שאני מקנא בך.

בתקופה שאתה טס לדעתי עדיין קר בצפון, אבל נראה לי שיהיה ממש טוב אם תטייל בזמן הזה בדרום.

ממליץ ממש על האמפי - אם אתה בדרום אסור לך לפספס את זה - הייתי שם שבוע ובכיף הייתי נשאר עוד.

אם אתה אוהב גם להיזרק קצת בחופים - אז בגואה - פאלולים וארמבול ואם בא לך חוף שקט אז אום ביץ' בקרנטקה.

חברים שלי היו גם ברג'סטן ואמרו שהיה מדהים אז שווה לבדוק על זה.

לגבי לטייל לבד - פחדתי מזה מאד ובגלל זה טסתי עם שותפה לנחיתה רכה ומהר מאד הבנתי שזה סתם היה מיותר ויש ככ הרבה ישראלים וככ כיף כי יש ככ הרבה מכל הסוגים ואפשר להתחבר בקלות.

לא תמיד זה מגיע מהר - בטיול לבד יש גם רגעים פה ושם של לבד - אבל זה הטיול הכי שווה שיש.

אין ספק שפעם הבאה אטוס לבד.

מבחינת כרטיס טיסה - ממליץ לך לא לסגור כרטיס חזור - פשוט סגור כרטיס דרך סקייסקנר לכיוון אחד, וברגע שבא לך הביתה תזמין כרטיס לשבועיים קדימה.

אם אתה טס לדרום ממליץ לנחות במומביי.

אני טסתי דרך מוסקבה לדלהי אבל שמעתי על אנשים שעשו קונקשנים באתיופיה/קטאר/טסו דרך ירדן במחירים בדיחה.

קיצר בהצלחה תהנה ואם אתה צריך משהו תרגיש חופשי גם בפרטי

תודה חברים אתם עוזרים לי מאוד!

לינה יש מה לדאוג מראש או כבר לחפש שם כשאני אגיע?

ומה הולך שם עם מסיבות וסמים (מדיניות) ?

אם אתה בקטע של מסיבות זה בעיקר בצפון ולפעמים בגואה.

לינה לא צריך לסגור שום דבר מראש.

בנוגע לסמים זה לא חוקי שם, לא להסתובב עם זה בזמן מעברי מקום ולא להיתקל בשוטר מניאק שירצה ממך הרבה שוחד אם יתפסו עליך משהו מזה הנבלות האלו חיים.

מסיבות זה בעיקר בארמבול ואנג'ונה (אנג'ונה זה חצי שעה מארמבול , בדר"כ ישנים בארמבול ומשם יוצאים למסיבות)

וכדאי לך באמת לבדוק לגבי פסטיבל ההולי בפושקר, הוא אמור לצאת במרץ.

לגבי לינה אם אתה יודע איפה תתחיל בגואה אני יכול לתת לך שמות של מקומות שיהיה לך מה להגיד לנהג מונית

בגדול זורמים אין מה לסגור מראש

גם פברואר זה לא שיא העונה אז יהיה מקום.

סמים לא חוקי.

אם אתה רגלי בתוך הכפר/העיר אף שוטר לא יעצור ויעשה עליך בידוק. בכל מקרה ממליץ לא להחזיק עליך כמות גדולה.

אם אתה בנסיעות גם לא ממליץ לקחת עליך. אם נשאר לך חומר מהמקום הקודם פשוט תמכור או תיתן למישהו - החומר בהודו בכל מקרה זול וזה לא שווה את הסיכון. קורה הרבה (וקרה גם לי אישית) שעוצרים אותך בדרך ועושים חיפוש. אם תופסים אותך זה לא נעים, למרות שלרוב הם מחפשים שוחד.

שוקל גם לטוס לבד, באיזה חודש לדעתם הכי כדאי להתחיל את הטיול?

זה תלוי מתי ולכמה זמן אתה מתכנן לטוס לכל אזור יש את העונה שלו.

באיזור ה6-7 חודשים. לאיזה אזור אני עדיין לא יודע.

אז יש לך ים זמן ממש אין לך מה לדאוג, מקנא בך.

העונה בצפון הודו מתחילה במאי עד ספטמבר והדרום מתחיל באזור אוקטובר.

• 2 weeks later...

תגידו אפשרי לקנות כרטיס לכיוון אחד או שעושים עם זה בעיות?

וכנראה אטוס באזור ינואר בסוף, אז צריך להתחיל במומבאי?

תגידו אפשרי לקנות כרטיס לכיוון אחד או שעושים עם זה בעיות?

וכנראה אטוס באזור ינואר בסוף, אז צריך להתחיל במומבאי?

לא הייתי ממליץ לך להתחיל ישר במומבאי, תזמין ביחד עם הכרטיס טיסת קונקשן מהשדה במומבאי לשדה בגואה זה לא אמור להיות יקר וזה נותן לך נחיתה רכה, עדיף בהרבה מאשר סתם להתחיל להתברבר במומבאי שאתה עוד לא מבין איפה אתה נמצא.

מסכים עם זה שלא כדאי לנסות להתסובב במומבאי לבד (בטח לא ביום שאתה נוחת).

הייתי מתחיל בגואה (הרעיון של טיסת המשך הוא אחלה, גם לא אמור להיות הבדל רציני במחיר).

אח"כ אתה כבר תסתדר.

מליץ מאוד על האמפי כמו שנאמר כבר לפני.