Jump to content

וידאר קיארטנסון - זה (כנראה) פשוט לא זה...

melody

Recommended Posts

מי שמכיר אותי יודע שאני הכי נגד נושאי רעל והכי בעד לתת זמן לשחקנים להתאקלם אבל יש משהו בבחור הזה שאני פשוט לא מסוגל לקבל!

1. כמעט ולא משתתף בלחץ הקבוצתי- שימו לב, יש קטעים במשחק שאנחנו יוצאים ללחוץ גבוה והוא פשוט מטייל, אתמול במקום שהוא ברוב הפעמים יגיע ללחוץ את השוער דווקא סקאריונה ומדו עושים את זה ומשאירים בור גדול באמצע.

2. מעכב את המשחק השוטף. לא שהוא איטי- המשחק שלו לפעמים יכול להטריף בן אדם, כמה אפשר לשחק בנגיעה אחורה? כמה אפשר לטעות בהשתלטות פשוטה על כדור? כמה אפשר לאבד?

3. עייפות. הבחור אחרי חצי עונה בשוודיה וחצי עונה פה וזה פשוט ניכר לעין שהוא עייף. לא חד, לא מרוכז.

יש שחקנים בשנים האחרונות שכשהכדור אצלהם אין לי שקט, אין לי ציפייה למשהו ולצערי הוא לאט לאט נכנס לשם. מקווה בשבילו שהוא יתעורר או שהגיע הזמן להתחיל לראות נסיונות אחרים בשפיץ שלנו.

זה פשוט לא זה? השתגעת?

חלוץ מעולה ובסוף העונה תראה את זה.

יש זמן התאקלמות שגדולים ממנו בעולם עוברים.

יביא את המספרים קצת סבלנות.

אני לא יודע מי ערך לי את הכותרת. המקורית הייתה "וידאר קיארטנסון"

ממש לא קופץ להסיק שזה לא זה אבל פעולות פשוטות הוא לא מצליח לבצע, נעלם לחלקים משמעותיים מהמשחק.

לא מסכים. קודם כל במשחקים הראשונים הוא היה טוב. אתמול הוא דווקא היה לא רע כשהיה גם את מיכה שיפעיל אותו

היה לא רע?!

נתן את אחד המשחקים הכי חלשים של שחקן במכבי.

לא ראינו כנראה את אותו משחק

אני לא יודע מי ערך לי את הכותרת. המקורית הייתה "וידאר קיארטנסון"

ממש לא קופץ להסיק שזה לא זה אבל פעולות פשוטות הוא לא מצליח לבצע, נעלם לחלקים משמעותיים מהמשחק.

מה בדיוק הוא לא מבצע?

יודע להחזיק את הכדור ולתת גוף, יודע להוריד בנגיחה, יודע לתת פס אחורה, יודע לשים גולים בראש וברגל ימין ושמאל.

החטיא אתמול בצורה מזעזעת אבל זה קורה!!!

קהל של פח זבל כמו שלנו יעשה ממנו עכשיו נוסא2.

ואיך אפשר בלי הגישה הישראלית המצויה "זה 3 מליון יורו?"

כאילו יצא לכם מהכיס, שחררו אותנו כבר שחררווווו

מה אפשר לעשות???

מכבי לא ישחררו אותו, אם נזיין את השכל פה בפורום על השחקנים שלנו או נשרוק בוז המשחק זה לא יעזור ובטח שלא ישפר את הקבוצה...

נכון שזה כואב, אנחנו במשבר אבל זה לא הזמן לשחוט את השחקנים או את המאמן.

עכשיו צריכים להיות ביחד, לדחוף את הקבוצה ולצאת מהמשבר.

אני בכל מקרה מאמין בוידאר, תנו לו את הזמן.

וידאר חלוץ ברמה איכותית, אני מאמין בו, לא קרה שום דבר יש עוד הרבה משחקים על מה הבלאגן הזה שלכם. אבל ההחמצה שלו אתמול באמת הייתה חוסר ריכוז נטו במשחק.

לשחרר אותו?

אתם חושבים שאתם ריאל או בארסה?

הביאו חלוץ בהרבה כסף שנתן תפוקה מהשנייה הראשונה, היום קצת פחות הולך אז לשחרר? הקבוצה עצמה משחקת כדורגל ברמה של אלופת אירופה ורק וידאר לא פוגע בשלושה ארבעה משחקים האחרונים? לא..כולם פחות פוגעים.

**** לאיגבור, ראיקו השרמוטה שווה שקל כי הוא לא שם את הכדור על הדשא ויוצא למתפרצת לבדו, עומרי בן הרוש מה אפשר להוסיף? באיזה קללה עוד לא קיללו אותו? שוטא בן זונה מאמן אפס פחדן...זה הקללות בכל משחק שאנחנו לא מנצחים 5-0....חבל שאנחנו לא משחקים כל משחק בחוץ עד סוף העונה...קהל מטומטם.

חלוץ מצויין שעוד יתרום לנו רבות אבל שילמנו עליו הרבה הרבה יותר מדי.

בוא נקים ביחד גוף שייקרא "מבקר המועדון" שאליו נרכז את כל התלונות.

אתה אחראי אל ענייני הכספים.

מה אתה מתעסק בכסף? אתה מתיימר להבין יותר מג'ורדי ומיץ'?

וידאר חלוץ ברמה איכותית, אני מאמין בו, לא קרה שום דבר יש עוד הרבה משחקים על מה הבלאגן הזה שלכם. אבל ההחמצה שלו אתמול באמת הייתה חוסר ריכוז נטו במשחק.

ניסיתי גם לנתח את זה, אין למה.

זה רגע שיכול לקרות לכל מי שלא קוראים לו מסי או זהבי.

צריך לשכוח ולהמשיך הלאה.

מה זה קשור כפרה עליך? הבן אדם אומר את דעתו,אז כל מי שבא להעביר ביקורת על שחקן הוא ואן חאל? אתם שוכחים שפה אומרים דעות אין פה עובדות

הבן אדם פתח עם ארבעה שערים את החודש הראשון שלו, הייתי קצת נזהר לקבוע שזה לא זה בגלל שלושה משחקים שבהם אף אחד לא נראה טוב.

דיי מספיק לקבור שחקנים בסוף עונה נדבר אם הוא נותן שלושער נגד פת ושם אחד אפס קטן נגד זניט כולם פה מתהפכים עליו

*היה לו משחק גרוע קורה

כן

אני טוקבקיסט ישראלי ולכן אוטומטית יודע הכל יותר טוב מכל בעל מקצוע.

וברצינות: מה אתה רוצה? זה פורום באינטרנט. מותר להביע דעות. לא חסרים חלוצים ברמה הזו באירופה. תמצא אחד שהוא שחקן חופשי, תן לו צ'ק שמן ותביא אותו במשכורת מעט יותר גבוהה אבל בלי דמי העברה מנופחים של 3 וחצי מיליון אירו ככה שאם תיפול איתו תוכל לשחרר. קיארטנסון מרותך למכבי בגלל הסכום העצום ששילמו עליו וגם אם הוא יהיה נפילה לא ישחררו אותו בחיים. שוק השחקנים הוא פירמידה. כשאתה ברצלונה אתה מחפש שחקן מהשפיץ של הפירמידה ויש רק בודדים אבל כשאתה מכבי אתה מחפש שחקן מאמצע הפירמידה וכאלו יש עשרות ברחבי היבשת אם לא יותר (וגם במקומות אחרים). מה שצריך זה סקאוטינג יותר טוב שישים לך יותר שחקנים על הרדאר וככה האפשרויות יהיו רבות יותר. הסקאוט שלנו יכול להשתפר, שלא לדבר על סקאוט בדרום אמריקה ואפריקה שספק אם קיים בכלל. עושה רושם שג'ורדי "מתאהב"/מתקבע על שחקן ולא ינוח עד שיחתים אותו כמו שעושה עם סקאריונה, ניקוליץ' ושוינפלד.

כן

אני טוקבקיסט ישראלי ולכן אוטומטית יודע הכל יותר טוב מכל בעל מקצוע.

וברצינות: מה אתה רוצה? זה פורום באינטרנט. מותר להביע דעות. לא חסרים חלוצים ברמה הזו באירופה. תמצא אחד שהוא שחקן חופשי, תן לו צ'ק שמן ותביא אותו במשכורת מעט יותר גבוהה אבל בלי דמי העברה מנופחים של 3 וחצי מיליון אירו ככה שאם תיפול איתו תוכל לשחרר. קיארטנסון מרותך למכבי בגלל הסכום העצום ששילמו עליו וגם אם הוא יהיה נפילה לא ישחררו אותו בחיים. שוק השחקנים הוא פירמידה. כשאתה ברצלונה אתה מחפש שחקן מהשפיץ של הפירמידה ויש רק בודדים אבל כשאתה מכבי אתה מחפש שחקן מאמצע הפירמידה וכאלו יש עשרות ברחבי היבשת אם לא יותר (וגם במקומות אחרים). מה שצריך זה סקאוטינג יותר טוב שישים לך יותר שחקנים על הרדאר וככה האפשרויות יהיו רבות יותר. הסקאוט שלנו יכול להשתפר, שלא לדבר על סקאוט בדרום אמריקה ואפריקה שספק אם קיים בכלל. עושה רושם שג'ורדי "מתאהב"/מתקבע על שחקן ולא ינוח עד שיחתים אותו כמו שעושה עם סקאריונה, ניקוליץ' ושוינפלד.

סקריונה הבלוף מקבל מליון לעונה

סקריונה הבלוף מקבל מליון לעונה

קודם כל אני לא הייתי מתייחס אליו כבלוף

שנית- כשאתה משלם הרבה לשחקן כמו סקאריונה אתה תמיד תכניס אופציה לחוזה ואז אם לא תהיה מרוצה ממנו ותשחרר אותו ומקסימום תיתן לו פיצוי מסויים. אם קיארטנסון יתברר כבלוף אתה תקוע עם לקרדה שעלתה לך 3.5 מיליון שאף אחד בחיים לא ישלם לך אפילו קרוב לזה (כי כאמור הוא איכזב אצלך) ואז או שנתקעת עם שחקן מאכזב בסכום עתק או שזרקת סכום ענק לפח.

כל עוד לא מדובר על הזדמנות גדולה, פוטנציאל שאין עוד כמוהו (כגון רייקו שנחשב אחד הטובים בעולם), אלא על שחקן שיש עוד עשרות שחקנים ברמתו, אני לא הייתי משלם סכומים כאלה. זו פשוט עיסקה מסוכנת מדי.

לא אהבתי את העסקה מההתחלה. להחתים שחקן בככ הרבה כסף כשאין פוטנציאל מכירה אמיתי או רקורד מפחיד זה משהו שמועדון בלבל של מכבי לא צריך לעשות. אבל המועדון בראשות קרויף מזמן איבד כל דרך או חזון.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.