Jump to content

החלה ההרשמה להגרלת כרטיסים למשחק נגד ב"ש

העטלף

Recommended Posts

מכבי תל אביב תצא למשחק חוץ נגד האדומים מהדרום ביום ראשון הקרוב (30/10). ההרשמה להגרלת הכרטיסים למנויים החלה

https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/10/%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%94%D7%A8%D7%A9%D7%9E%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%A8%D7%9C%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%A0%D7%92%D7%93-%D7%91/

מה הסיכויים בכלל?!

מה שהולך שם זה בזיון

אני מכיר באופן אישי 4 אנשים שיש להם כבר כרטיס ביד למשחק

שהם לא קשורים לארגון?

מה שהולך שם זה בזיון

אני מכיר באופן אישי 4 אנשים שיש להם כבר כרטיס ביד למשחק

חחחחחחחחחחחח.

אם אתה מעלה בשעה הקרובה בן אדם אחד (לא 4) עם כרטיס ביד למשחק (=תצלם ותעלה) אני מביא לך כרטיס למשחק הזה. חינם אין כסף. ליציע של מכבי.

אם לא,

1. אתה טרול שקרן

2. 98% שאתה לא אוהב מכבי

3. אמא שלך זונה

4. זה יהיה היום האחרון שלך בפורום.

60 דקות, זוז.

חחחחחחחחחחחח.

אם אתה מעלה בשעה הקרובה בן אדם אחד (לא 4) עם כרטיס ביד למשחק (=תצלם ותעלה) אני מביא לך כרטיס למשחק הזה. חינם אין כסף. ליציע של מכבי.

אם לא,

1. אתה טרול שקרן

2. 98% שאתה לא אוהב מכבי

3. אמא שלך זונה

4. זה יהיה היום האחרון שלך בפורום.

60 דקות, זוז.

לא ידעתי שאני צריך עמוד בלו"ז שלך.

אני לא מתכוון לחשוף את המקורות שלי ולשרוף את י שכן קיבל כרטיס.

בסך הכל באתי להעלות פה סוגיה.

ולגבי סעיף 3, בתור מי שמדבר כל כך הרבה על אנשים שאמא שלהם זונה כנראה שיש לך משהו מבית בנושא הזה. תנחומי

אתה יודע למה אתה שקרן ואמא שלך זונה נאצית?

כי הרגע דיברתי עם הבן אדם שמביא פיזית את הכרטיסים ללאן. הוא יעשה את זה מחר בבוקר.

אין אף כרטיס למשחק הזה בלאן כרגע. לכן גם לא לחברים שלך.

עכשיו תחשוף בפנינו לפחות את מי אתה אוהד?

אתה יודע למה אתה שקרן ואמא שלך זונה נאצית?

כי הרגע דיברתי עם הבן אדם שמביא פיזית את הכרטיסים ללאן. הוא יעשה את זה מחר בבוקר.

אין אף כרטיס למשחק הזה בלאן כרגע. לכן גם לא לחברים שלך.

עכשיו תחשוף בפנינו לפחות את מי אתה אוהד?

על אותו משקל אנא תחשוף את הבנאדם שדיברת איתו מלאן כולל צילום מסך של השיחת ווטסאפ בלי טשטוש של המספר.

אני בדרך כלל מחבב אותך ואת מה שאתה כותב אבל כנראה שעליתי פה על נקודה רגישה, גם בנוגע למקורבים שמקבלים כרטיסים וגם לגבי העיסוק של אמא שלך.

ולפני שתתחיל, אני אוהד מכבי עוד לפני שנולדת והרבה לפניך (ולפי רמת העצבים שלך- זה לא בריא נשמה- גם הרבה אחריך) במגרשים.

לא דיברתי עם אף בן אדם בלאן. אלא עם בן אדם במכבי.

אני יכול לחשוף את השיחה (באישורו) כמובן במידה ואתה מתחייב להוכיח את קיום הכרטיסים.

בנוסף,

אני מציע שתשלח בן אדם רנדומלי מוסכם שיתקשר למכבי וישאל אותם היכן הכרטיסים. הם גם יגידו לך שהם לא יצאו עוד.

וכן, נקודה רגישה היא שקרים על דברים כאלו.

אין לך אף חבר עם כרטיס.

לא ידעתי שאני צריך עמוד בלו"ז שלך.

אני לא מתכוון לחשוף את המקורות שלי ולשרוף את י שכן קיבל כרטיס.

בסך הכל באתי להעלות פה סוגיה.

ולגבי סעיף 3, בתור מי שמדבר כל כך הרבה על אנשים שאמא שלהם זונה כנראה שיש לך משהו מבית בנושא הזה. תנחומי

מה ביקשו ממך? תמונה של הכרטיס למשחק בב"ש? לא אמרו לך שתצלם את הבן אדם עם פנים גלויות, מס' טלפון ותעודת זהות.

לא משהו מסובך מדי, אלא אם אתה משקר.

מכבי פרסמו את הקישור הזה בתור נוהל ההגרלה (אותו דבר כמו דרבי הטוטו שהיה)

https://www.maccabi-tlv.co.il/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2/%D7%A0%D7%95%D7%94%D7%9C-%D7%94%D7%92%D7%A8%D7%9C%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%A8%D7%91%D7%99-%D7%92%D7%91%D7%99%D7%A2-%D7%94%D7%98%D7%95%D7%98%D7%95-%D7%A2%D7%91/

• מתוך כלל הנרשמים, יוגרלו הזוכים, שמספרם יהא בהתאם לכמות הכרטיסים שהמועדון מעוניין למכור לאוהדי המועדון;

אנשים שאני מכיר (ושמשיגים כרטיס לכל המשחקים שצריך הגרלה כדי לקנות) וסומך עליהם אמרו לי שיש להם גם למשחק הזה. יכול להיות שהביטוי שלי "כרטיס ביד" היה שגוי אבל הכוונה הייתה שהובטח להם כבר כרטיס

אנשים שאני מכיר (ושמשיגים כרטיס לכל המשחקים שצריך הגרלה כדי לקנות) וסומך עליהם אמרו לי שיש להם גם למשחק הזה. יכול להיות שהביטוי שלי "כרטיס ביד" היה שגוי אבל הכוונה הייתה שהובטח להם כבר כרטיס

אני די בטוח שאם היית רושם את ההודעה הראשונה שלך ככה, כל הברכות כאן לא היו עולות על הדף

חחחחחח

אתנ מביך.