Jump to content

מחר דרבי

Sawyerdroid

Recommended Posts

לא חושב שאיי פעם כתבתי את זה אבל זה עלול להיות אחד הדברים הכואבין בהיסטוריה.

מצד אחד אימפריה בהתהוות עם סגל מפוצץ כוכבים, חולייה קדמית בלתי עצירה ורצף של 3-0 על קבוצות הליגה השונות. מהצד השני, קבוצה מפורקת ושבורה שהביאה מאמן שכל מה שהוא יודע זה להטריף שחקנים ובדרבי כמו בדרבי הטירוף מדבר.

הבעיה היא שאנחנו זחוחים, אדישים, מקלים ראש.

למשחק הזה יש משמעות סופר חשובה ב3/3 לפני הפגרה, פתיחת פער מול היריבה שלנו לאליפות ולאמונה, לאמונה בקבוצה לרוץ עונה שלמה האינטנסיבית ולסיים אותה עם ידנו על העליונה.

הדרבי מחר, גם אם הוא לא נראה לכם ככה. הוא אחד החשובים שהיו לנו בשנים האחרונות.

ואנחנו יוצאים אליו עם סגל עייף ופצוע, קהל חסר חשק ותחושת אדישות מעצבנת.

מקווה מאוד שכל הגורמים יתאפסו על עצמם ומהר. כי חייבים שלוש נקודות מחר.

לא יודע מה אנחנו צריכים לעשות עכשיו, אתם מוזמנים לזרוק רעיונות. כי אני חושש מאוד.

הפעם בנושא טירוף צריך להיות כל התיקואים האחרונים שעשינו נגדם בליגה, מתי ניצחנו אותם פעם אחרונה?

1-0 קרלוס :wubyellow3:

אין מקום לאדישות או זחיחות בכלל. הם שמרו על שער נקי מול ב"ש רק לפני 3 מחזורים, כשבמחצית השנייה ב"ש השתלטו על מרכז המגרש אבל נראו כל כך פרווה וחסרי אונים כמו שלא ראיתי אותם הרבה זמן.

להמשיך עם אותו מערך למרות הבונקר הצפוי.

הם יבואו לצבוט להציק לבעוט לשבור לעצבן, אנחנו צריכים לבוא ולשחק את המשחק שלנו

מקווה שנגיע בטירוף מההתחלה כמו מול זניט (סעמק)

הסגל לא פצוע והעייפות לא מדברת, אין שום תירוצים

הפועל קבוצה חזקה עם כל הזלזול של אנשים כאן בהם, יש להם סגל לפלייאוף עליון.

כל מי שמפנטז על רביעיות כדאי שירד מהר לקרקע, או שפשוט ינסה לחשוב כמה פעמים כבשנו 4 העונה, כמה פעמים הפועל ספגה 4 העונה, ובכלל, כמה פעמים בהיסטוריה כבשנו 4 בדרבי. רמז: מעט מאוד.

הדרבי הזה חשוב לא כי זה דרבי. כולם יודעים שדרבי זה משחק חשוב.

הפעם הפעם מדובר במשחק הליגה האחרון לפני פגרה של חודש בערך ולפני משחק נוסף באירופה, וכולנו רוצים לצאת לזה בראש שקט.

אני בטוח שכל הגורמים במערכת מודעים לזה, רק אני מבקש ממי שבא לנתניה, בלי לחץ ובלי ציפיות לדריסה. זה לא סוג המשחק הזה. יהיה קשה מאוד, ואני מקווה שנדע לקחת את 3 הנקודות בסופו של דבר.

הם ישחקו בונקר עיקש, אגרסיבי ונוקשה.

אם לא יכנס הגול אנחנו צפויים למשחק סופר קשה ומורט עצבים.

אני בטירוף לא על המשחק אלא על העצבים מהתכונה בקהל.

והכי גרוע,

ג'ק אומר שמנצחים.

עכשיו זה בן אדם שבמחזור 3 אמר שבש אלופה בטוח, ומחזור אחכ שמכבי תקח דאבל.

בוא נגיד שאחוזי הפגיעה שלו לא מזהירים.. מקווה לטוב.

הסגל לא פצוע והעייפות לא מדברת, אין שום תירוצים

הפועל קבוצה חזקה עם כל הזלזול של אנשים כאן בהם, יש להם סגל לפלייאוף עליון.

כל מי שמפנטז על רביעיות כדאי שירד מהר לקרקע, או שפשוט ינסה לחשוב כמה פעמים כבשנו 4 העונה, כמה פעמים הפועל ספגה 4 העונה, ובכלל, כמה פעמים בהיסטוריה כבשנו 4 בדרבי. רמז: מעט מאוד.

הדרבי הזה חשוב לא כי זה דרבי. כולם יודעים שדרבי זה משחק חשוב.

הפעם הפעם מדובר במשחק הליגה האחרון לפני פגרה של חודש בערך ולפני משחק נוסף באירופה, וכולנו רוצים לצאת לזה בראש שקט.

אני בטוח שכל הגורמים במערכת מודעים לזה, רק אני מבקש ממי שבא לנתניה, בלי לחץ ובלי ציפיות לדריסה. זה לא סוג המשחק הזה. יהיה קשה מאוד, ואני מקווה שנדע לקחת את 3 הנקודות בסופו של דבר.

פערי הרמות ביננו לבינם זה פער של 3-0 ואילו 4. אני לא מהמר שזה יקרה, ולדעתי אנחנו ניקח 3 נקודות אבל בדרך מאוד קשה, אבל בוא נדבר תכלס- צריך לתת להם שלישייה. מיותר לציין שאני לא חותר לכך שצריך להלחיץ את השחקנים וכל תוצאה מתחת ל3-0 זה בזיון, אבל בואו לא נמעיט מערכנו.

האמת ? יש זחיחות מצחינה באוויר. מה אנחנו יכולים לעשות עם זה ? כלום כרגע. דווקא המון תלוי בנו ובפרט בארגון מחר. אם נבוא באווירה זחוחה ככה זה יראה. אם כולם כולל כולם יבואו מפוקסים לגמור את המשחק הזה מהר, אם יהיה בוז מחריש אוזניים כולל הארגון שיזרום, אם שמובילים לא ננוח עם שירים כמו "לשבת לשבת" (התופים נותנים ת'קצב) פתאום סתם באמצע המשחק לא קשור לכלום, אם נבוא לעבוד בכל דקה אולי זה יראה אחרת. זה תלוי כמובן בשחקנים יותר מבנו, הקהל של מכבי נבנה מהמומנטום של הקבוצה ולא להיפך.

האמת ? יש זחיחות מצחינה באוויר. מה אנחנו יכולים לעשות עם זה ? כלום כרגע. דווקא המון תלוי בנו ובפרט בארגון מחר. אם נבוא באווירה זחוחה ככה זה יראה. אם כולם כולל כולם יבואו מפוקסים לגמור את המשחק הזה מהר, אם יהיה בוז מחריש אוזניים כולל הארגון שיזרום, אם שמובילים לא ננוח עם שירים כמו "לשבת לשבת" (התופים נותנים ת'קצב) פתאום סתם באמצע המשחק לא קשור לכלום, אם נבוא לעבוד בכל דקה אולי זה יראה אחרת. זה תלוי כמובן בשחקנים יותר מבנו, הקהל של מכבי נבנה מהמומנטום של הקבוצה ולא להיפך.

אין זחיחות.

נכון שאנחנו לא מגיעים לדרבי הזה בשיא הדריכות, אבל זה מובן לאור השבועיים העמוסים. לא ראיתי אוהד אחד שבאמת מזלזל, כולם מודעים לחשיבות ולקושי של המשחק.

יאללה מכבי!

רוצה לראות את מכבי טורפת את הדשא. מכבי שתעלים לגמרי את העובדה שיש להפועל מאמן חדש(ומצויין) בסופו של דבר הבדלי הרמות ברורים ומכבי קבוצה טובה ביי פאר. לזיין אותם!!!

כמו שאני קורא את המפה, אין פנאטיקס בדרבי.

אנחנו עוד נשלם על החרא הזה.

עצוב מאוד אם הקבוצה כ"כ תלויה בזה כמו שאתה מתאר.

לי דווקא זכורים כמה משחקים שמכבי נתנה תתחת וירקה דם גם כשהארגון החליט לשחק במשחק השקט (ע"ע 3:3 מול באזל).

ואם זה המצב והם יבחרו שוב בדרך הזאת? באמת שנגמרו לי הקרדיטים לארגון אוהדים שמפקיר את הקבוצה שלו כל פעם ברגעים הכי קריטיים. תמיד מצחיק אותי הקטע הזה כאילו למישהו בהנהלה אכפת אם יהיה עידוד או לא, חוץ מלזיין אותנו ואת האווירה הם לא עושים בזה כלום. נראה על איזה צד הם יקומו מחר.

רוצה לראות את מכבי טורפת את הדשא. מכבי שתעלים לגמרי את העובדה שיש להפועל מאמן חדש(ומצויין) בסופו של דבר הבדלי הרמות ברורים ומכבי קבוצה טובה ביי פאר. לזיין אותם!!!

מה מצוין בגיא לוזון? מאמן פח עם אחלה קשרים. הפועל קבוצה פח אם זה אומר שצריך לזלזל בהם? בטח שלא, אם הם יקשו עלינו בדרבי? ברור שכן אבל אנחנו צריכים לבוא לעשות את העבודה שלנו ולנצח קבוצה שבכל עמדה על המגרש היא כמה רמות פחות מאיתנו אין תירוצים. אולי לא נעשה 4-0 (אלא אם כן הם יבואו לשחק פתוח מה שלא יקרה) אבל חייבים לנצח אותם.