Jump to content

Nfl 2017

Omer

Recommended Posts

סוף סוף!!!

יום חמישי בלילה:

דנבר ברונקוס - קרוליינה פנתרס

יום ראשון:

אטלנטה פלקונס - טמפה ביי בקנריס

טנסי טייטנס - מינסוטה וייקינגס

פילדלפיה איגלס - קליבלנד בראונס

ניו יורק ג'טס - סינסינטי בנגלס

ניו אורלינס סיינטס - אוקלנד ריידרס

קנזס סיטי צ'יפס - סן דייגו צ'ארג'רס

בולטימור רייבנס - באפלו בילס

יוסטון טקסנס - שיקגו ברס

ג'קסונוויל ג'גוארס - גרין ביי פאקרס

סיאטל סיהוקס - מיאמי דולפינס

דאלאס קאובויס - ניו יורק ג'יאנטס

אינדיאנפוליס קולטס - דטרויט ליונס

אריזונה קרדינלס - ניו אינגלנד פטריוטס

יום שני בלילה:

וושינגטון רדסקינס - פיטסברג סטילרס

סן פרנסיסקו פורטי-ניינרס - לוס אנג'לס (צריך להתרגל) ראמס

אני אערוך אח"כ שעות ושידורים, בינתיים הדגשתי את המשחקים היותר מעניינים לדעתי. אריזונה נגד הפטס במיוחד נראה לי כמו היילייט של המחזור הזה, לא תלוש ששתי הקבוצות ייפגשו גם בסופרבול.

תמיד רציתי לומר לך שאתה מעצבן אותי כשאתה רושם Nfl, מרגיש זלזול. זה הפאקינג NFL!!!!!

תשנה את הכותרת.

אני כותב NFL... הפורום משנה אוטומטית כל אות לטינית בכותרת לגדולה, וכל אות אחרת לקטנה. ואין אפשרות לערוך כותרות אלא אם אתה מנהל. גם אותי זה מחרפן.

כבר חדשות טובות! שלחנו את ברדפורד לויקינגס. יאללה פתיחת עידן Wentz באופן רשמי, עם עונת טנקינג.

עדכון: זה רק משתפר! קיבלנו בחזרה בחירת סיבוב ראשון בדראפט הקרוב (נתנו את שלנו כחלק מהטרייד על וונץ), כך שלא נהייה הילד המוזר שמארח את הדראפט לשנת 2017 ואין לו אפילו בחירת סיבוב ראשון. מחזיק אצבעות למקאפרי.

לא משנה כמה נואשים אתם...בחיים לא נותנים בחירת דראפט ראשונה (ועוד של סיבוב רביעי אם אני לא טועה) על שחקן כמו בראדפורד.

מעט מאוד שחקנים שווים בחירת דראפט ראשונה, אז עוד הפחון זכוכית הזה????

הוייקינגס...הזייה.

זה טרייד שמשאיר אותם באותו מצב לפני - אין סיכוי לפלייאוף.

לא משנה כמה נואשים אתם...בחיים לא נותנים בחירת דראפט ראשונה (ועוד של סיבוב רביעי אם אני לא טועה) על שחקן כמו בראדפורד.

מעט מאוד שחקנים שווים בחירת דראפט ראשונה, אז עוד הפחון זכוכית הזה????

הוייקינגס...הזייה.

זה טרייד שמשאיר אותם באותו מצב לפני - אין סיכוי לפלייאוף.

אני חושב שהם בונים על זה שברדפורד יצליח למלא את החלל של ברידג'ווטר לעונה עם הרבה מסירות לרוחב ומדי פעם סלנטים ומסירות לסלוט רסיבר. גם ככה הויקינגז מתבססים על משחק הריצה וההגנה שלהם (לא שאני רומז שיש מקום להשוואה בין ברידג'ווטר לברדפורד כן?).

הפציעה של ברידג'ווטר דפקה אותם ממש. הבית הזה הפך מקרב ראש בראש עם הפאקרס לפאקרס בקלות עם הויקיגנז נאבקים על וויילד קארד.

וואו, איזה טרייד גדול. קיוויתי שאיזה קבוצה תהיה מספיק נואשת לתת לנו בחירה סיבוב שני על ברדפורד, מי ציפה לסיבוב ראשון?! עכשיו רק שיתנו לוונץ לפתוח ולא לדניאל.

רוזמן באמת שיחק אותה, עשה הכל נכון.

וואו, איזה טרייד גדול. קיוויתי שאיזה קבוצה תהיה מספיק נואשת לתת לנו בחירה סיבוב שני על ברדפורד, מי ציפה לסיבוב ראשון?! עכשיו רק שיתנו לוונץ לפתוח ולא לדניאל.

רוזמן באמת שיחק אותה, עשה הכל נכון.

מסכים. הלכה העונה הזאת אבל תרחיש פדרסון-מקנאב קרוב מתמיד לחזור על עצמו. עכשיו רק צריך לקוות שוונץ יספק את הסחורה ושנצליח איכשהו להביא את מקאפרי בדראפט.

יש כנראה סיפור מאחורי העניין הזה, לא משחררים את אחד הגארדים הטובים בליגה ככה סתם.

סאנצ׳ז בדרך לדאלאס, אני מחכה כבר לButt Fumble 2.

הבאט-פאמבל היה בת'נקסגיווינג, זוכר שדיברו על זה הרבה כששיחקנו מולם בחג. בסוף נתן הופעה טובה וניצחנו אצלם. בדקתי עכשיו ובת'נקסגיווינג השנה הם מארחים את הסקינס. בהצלחה לשני הצדדים :)

(אגב דטרויט מארחים את הוייקס, ואינדי את הסטילרס. על הנייר מחזור חג חלש...)

נכון המגדל באצטדיון של הפטס?

usatsi9508572.jpg

אז ככה הוא נראה עכשיו מרגע שההשעיה שלו נכנסה לתוקף:

Crg8OBkVMAArD8Q.jpg

תגידו עליהם עד מחר שהם חסרי קלאסה, אני אמנם מאחל להם כישלון, אבל מלא הערכה לגישה שלהם. יש אצלם משהו שבהחלט מזכיר את מכבי כמו שאנחנו אוהבים אותה. הלוואי שעוד מועדונים היו מעיזים להיות לא נחמדים וללכת נגד כל העולם. מעדיף את הקבוצות שלי ככה, וגם את היריבות שלי.