Jump to content

מכבי תל אביב - היידוק ספליט משחק גומלין שעה 21:30

Marcus Fizer

Recommended Posts

57477.png VS 52359.png

טוב אחרי 2-1 במשחק הראשון , הקבוצה שלנו יוצאת למשחק אולי הכי חשוב העונה באצטדיון של 35,000 אלף צופים בקרואטיה. ללא ספק משימה לא פשוטה אבל גם תיקו אמור להספיק לנו.

כאן יהיה את כל הדיבורים על הקבוצה,פציעות, עדכונים עד למשחק. איזה לחץ !!

ראיקו

ריקן פיליפנקו טיבי דסה

אלברמן(מקווה שהוא יהיה כשיר)/גולסה

נוסא מדו

בניון/סקריאונה מיכה

סקאריונה/בסט

עברתי על הלוחות שידורים של כל הערוצים והמשחק לא מופיע בשום ערוץ.

בספורט 5 הם רושמים שהם משדרים פלייאוף ליגה אירופית משעה 22:00 בלי לפרט כשהמשחק שלנו מתחיל ב21:30, זה הכי קרוב למשהו שמצאתי.

מנסה לשכנע את עצמי שבמקרה הרע עפים וכולה אירופה ויש עוד עונה שלמה ואליפות להחזיר הביתה

אבל אני פשוט מת לעבור, חייבים להביא את זה

איך עקצו אותנו אינעל העולם

זהבי שייך להיסטוריה"
במכבי ת"א משוכנעים שיעברו את היידוק ספליט אחרי 1:2-ה ויעפילו לשלב הבתים של הליגה האירופית › למרות ההתעניינות של אייאקס, פרדראג ראיקוביץ' יישאר בצהוב

למרות ההתעניינות של אייאקס

בשוערה של מכבי ת"א, פרד - ראג ראיקוביץ,' כפי שפורסם אתמול ב"ישראל היום," נראה כי קבוצת הפאר ההולנדית תחתים שוער אחר, כאשר הדיווחים מצביעים על כך ששוערה של ניוקאסל טים קרול יגיע למועדון בהשאלה. "אין לנו כרגע אינ - טרס למכור את ראיקוביץ,"' אמרו אתמול במועדון הצהוב, שם מן הסתם שמחים על כך שהם לא צריכים כעת לחפש שוער אחר.

המאמן שוטה ארבלדזה התייחס לע - תידו של ראיקוביץ' ואמר: "אני לעולם לא חושב מה טוב עבור הקריירה של השחקנים, כל אחד באחריות עצמו והם צריכים להחליט בעצמם. אני יודע מה טוב למכבי ת"א, וממה שאני רואה מהש - חקנים הם מכבדים את המועדון. המועדון משלם להם, המועדון מכבד אותם ונותן להם הזדמנויות, ואנחנו עושים מה שטוב למכבי ת."א"

בנוסף, על פי דיווח ביוון ישנם מגעים מתקדמים בין אורלנדו סה לפאוק סלוניקי, שממתינה לשחרורו ממכבי ת›א.

ארבלדזה יערוך היום את האימון המסכם לקראת המשחק נגד היידוק ספ - ליט במסגרת גומלין הפלייאוף בליגה האירופית, אחרי שהקבוצה נחתה אתמול בקרואטיה: "אנחנו הולכים לנצח," אמר המאמן, "התחלנו את הקמפיין הזה עם מטרה להגיע לשלב הבתים של הליגה האירופית, כך שהמשחק בחמישי הוא החלק האחרון, ההזדמנות האחרונה שלנו לעשות את זה, ואני מאמין ומקווה שנע - מוד במשימה. ננסה לשחק את הכדורגל שלנו ויש לנו מספיק ניסיון כדי לנצח אותם בחוץ."

מי שנמצא בספק להתמודדות הוא הקשר גל אלברמן, שחולה ולא התאמן אתמול, אך יצא עם הקבוצה לקרואטיה.

הבלם טל בן חיים התייחס למשחק הגורלי מול ספליט ואמר: "מכבי מסו - גלת לנצח בחוץ. אנחנו יודעים שהולך להיות לנו משחק קשה, עם קהל מקומי שמאוד תומך, אבל יש לנו מספיק שח - קנים עם ניסיון ששיחקו באווירה כזאת. אנחנו יודעים בדיוק למה אנחנו הולכים. כמו שבשנה שעברה הגענו למשחקים מכריעים על העלייה לליגת האלופות ועשינו את העבודה, אני משוכנע שגם הפעם אנחנו נעשה את העבודה."

אתה מסכים שנחלשתם משמעותית לעומת העונה שעברה?

"זהבי היה בורג מרכזי, אבל ערן שייך להיסטוריה. מכבי ת"א כרגע לא תלויה בשחקן אחד שיעשה את ההבדל ואנח - נו רואים שהמשחק הקבוצתי משתפר ממשחק למשחק. אני מקווה שככל שהמשחקים יעברו תראו קבוצה מגובשת והרבה יותר טובה. התוצאה בחמישי בראש מעיינינו."

____

ישראל היום, המודגש רלוונטי למשחק.

טל בן חיים יהיה כל כך חסר ובמידה ואלברמן לא כשיר באמת צריך להתחיל לדאוג

טוב, לא עד כדי כך..

וואי איזה משחק. מקסימום לא עברנו ואז מתרכזים רק בליגה וכו'... לא אה?!

ראיקו

בן הרוש, טיבי, טב"ח, דסה

מדו, אלברמן(שיקח אקמולי וישחק. אין ברירה)

אייגבור

סקוריאנה, בן בסט/סה, מיכה

אנחנו מגיעים למשחק הזה בסגל כל כך לא מאוזן. עצוב.

ראיקו:דסה(שפונגין), בן חיים, טיבי, ריקן(שפונגין):נוסא, אלברמן(גולסה),מדו:יוסי,מיכה,בן בסט(סקריונה)

שפונגין נשאר בארץ מחפש פוקימונים.

וואי איזה משחק. מקסימום לא עברנו ואז מתרכזים רק בליגה וכו'... לא אה?!

ראיקו

בן הרוש, טיבי, טב"ח, דסה

מדו, אלברמן(שיקח אקמולי וישחק. אין ברירה)

אייגבור

סקוריאנה, בן בסט/סה, מיכה

אנחנו מגיעים למשחק הזה בסגל כל כך לא מאוזן. עצוב.

לא.

עליה לליגה האירופית היא שווה הרבה דברים כמו כסף למועדון , חווית בשבילנו האוהדים לראות קבוצות מאירופה משחקות נגד הקבוצה שלנו (למרות ליגת האלופות עונה שעברה אבל מה לעשות ) וגם תביא לנו ניקוד כמובן. אחרי עונה של ליגת האלופות עם 0 נקודות , עדיין חייבים להמשיך את המומנטום של ההתקדמות באירופה ולפחות לעלות לליגה האירופית.

אין ספק שאם לא נעלה זה יהיה מכה למועדון שלנו.