Jump to content

הישראליות באירופה 16/17

turgi

Recommended Posts

מוקדמות ליגת האלופות

יום שלישי 12/07 - 20:50 - איצטדיון טרנר

הפועל באר שבע נגד שריף טירספול (מולדובה)

מוקדמות הליגה האירופית

יום חמישי 14/07 - 20:00 - איצטדיון טדי

ביתר ירושלים נגד אמוניה ניקוסיה (קפריסין)

יום חמישי 14/07 - 20:00 - איצטדיון רדיוס

מכבי חיפה נגד קאליו (אסטוניה)

חלק ירצו שהישראליות יעשו הישגים טובים (ניקוד), חלק ירצו שכולן יפסידו (שונאים אותם וזה) וחלק יגידו שזה מ

איך שריף ביחס לויקטוריה פלזן ?

הייתי מדרג את שריף ברמה של חיפה פשוט הליגה מולדובית ממש חלשה ולשריף יש תכסף הגדול ורוב הקבוצות שם עניות

הייתי מדרג את שריף ברמה של חיפה פשוט הליגה מולדובית ממש חלשה ולשריף יש תכסף הגדול ורוב הקבוצות שם עניות

כן אבל לפי מה שהבנתי, שריף זאת לא אותה שריף של לפני כמה שנים, כלומר עזבו אותם כמה שחקנים טובים.

קיצור ב"ש מקבלים תהגרלה של ק"ש לפני כמה עונות והם בבתים. ( באטה בוריסוב בקושי עברה אותם אז בפלייאוף, וגם בסיבובים לפני הם קיבלו קבוצות נוחות )

כן אבל לפי מה שהבנתי, שריף זאת לא אותה שריף של לפני כמה שנים, כלומר עזבו אותם כמה שחקנים טובים.

צודק

חקרתי קצת על הנושא לשריף הייתה מין מושבה ברזילאית שהביאה את הקבוצה למקומות גבוהים אבל רובם עזב ושריף נחלשה משמעותית

גם אם ב"ש יעברו את שריף, אני לא רואה קבוצה אחת מדורגת בסיבוב השלישי שהם יכולים לעבור..

אולימפיאקוס, סלטיק, זלצבורג, פלזן, אפואל ניקוסיה, באטה בוריסוב, לגיה ורשה, דינמו זגרב, לודוגורץ, קופנהאגן

גם אם ב"ש יעברו את שריף, אני לא רואה קבוצה אחת מדורגת בסיבוב השלישי שהם יכולים לעבור..

אולימפיאקוס, סלטיק, זלצבורג, פלזן, אפואל ניקוסיה, באטה בוריסוב, לגיה ורשה, דינמו זגרב, לודוגורץ, קופנהאגן

להוציא את 4 הראשונות הם יכולים לעבור כל קבוצה

להוציא את 4 הראשונות הם יכולים לעבור כל קבוצה

אין שום סיכוי, כל קבוצה שם 10 רמות מעליהם, ב"ש לא שווים כלום באירופה הם יגלו מהר מאוד שהרמה של הליגה פח פה זה לא אותו דבר, הם יעופו מהר מאוד.

היתרון היחיד של ב''ש זה שהם יודעים לשחק בונקר. תרגלו את זה מולנו יפה בשנים האחרונות.

לנו הייתה בעיה במעבר בין המשחקים שלנו בליגה שהיינו משחקים פתוח והתקפי לבין הסוויץ' הזה לאירופה ששם היינו אנדרדוג מובהק.

לא ידענו לשחק סגור וקיבלנו בראש

היתרון היחיד של ב''ש זה שהם יודעים לשחק בונקר. תרגלו את זה מולנו יפה בשנים האחרונות.

לנו הייתה בעיה במעבר בין המשחקים שלנו בליגה שהיינו משחקים פתוח והתקפי לבין הסוויץ' הזה לאירופה ששם היינו אנדרדוג מובהק.

לא ידענו לשחק סגור וקיבלנו בראש

זה לא מדוייק, כי כשהיינו חייבים לשחק סגור ולעקוץ ידענו לעשות את זה טוב מאוד בפלזן בחוץ ופעמיים נגד באזל. בשלב הבתים לא ניסינו באף משחק לשחק בונקר, לא בגלל שאנחנו לא יודעים, אלא כי המערכת הבינה שאין מה להפסיד ולעלות שלב לא נעלה, אז לפחות ננסה לשחק כדורגל.. לא שזה הצליח כן?

אם לא היה לנו את זהבי, אין מצב שהיינו עולים לליגת האלופות, בקיצור הוא זה שהעלה אותנו אז מה שקרה איתנו זה מקרה מיוחד.

הכל תלוי בהגרלה, למרות שקבוצות שהם בינוניות מאוד גם יכולות לנצח את ב"ש, קיצר נראה מה ההגרלה אז.

רוצה שכל הישראליות ללא יוצא מן הכלל יעלו לבתים של האירופית.

לא בגלל ציונות, בגלל שאני רוצה שכולם יהיו ב2 מסגרות לפחות עד ינואר.

בדיוק מה שאני חושב. כל עוד זאת לא הפועל לא אכפת לי ומצדי שכולם יעלו לבתים של האירופית ואז זה יקשה עליהם בליגה.

הניקוד המזעזע של ישראל באירופה והעובדה שאף קבוצה לא שנואה עלי במיוחד, גורמות לי לרצות שכל הקבוצות יגיעו לבתים של הליגה האירופית

מ

הדירוג שהישראליות יתרום לנו הוא זניח עדיף שכולם יעופו ורצוי כמה שיותר מוקדם

כל עוד ב״ש לא עולה לאלופות הכסף לא משמעותי ועדיף לנו שכמה שיותר קבוצות יעלו, כי ראינו שנה שעברה כמה זה פוגע בקבוצה לשחק בשתי מסגרות

לא עוברים - אולימפיאקוס, סלטיק, זלצבורג, לגיה, זאגרב

השאר ניתן לגניבה במצב של יום רע של היריבות\שאננות לגבי מי זאת ב"ש לא מכירים אותה