Jump to content

ציטוטים מהשדים עונת 2016/2017

YallaMaccabi

Recommended Posts

365 ימים פחות שעה עברו מהאשכול הקודם.

כאוהד כדורגל המעבר לסין מענין אותי. סימן השאלה הגדול על זהבי הוא יכולת ההשתלבות באירופה.
למרות הרבה נסיונות רלבנטים לאירופה הוא הציג רק הבלחות בצ'מפיונס. מענין האם תחת משהו הדומה לריטלין שהביא לריכוז יתר במעט ההזדמנויות (אני זוכר שבבזל ממש צחקו ממכבי ואפילו לא טרחו לכסות אותו ברצינות במשחק השני).

סין זה לא אירופה. אבל גם לא ישראל. סיכוייו להצלחה טובים.
ועדין, אני שמח לעקוב אחרי ממרחק ביטחון של יבשת שלמה. יש גם שמירה רצינית של צאצאי ברוס לי וגם הנחיתות הטכנית מול מספר שחקנים ברמה אירופאית.
ואחרון אחרון, השפעות של האופי הפריחי-ערסי.
סוף סוף, אחרי חצי שנה מענגת של מכבי יש למה לצפות מזהבי אישית.

מהשדים

חחח הוא זוכר שבבאזל צחקו עליו ואפילו לא הציבו עליו שמירה במשחק השני?

אפילו צ'לסי סגרו אותו בצ'מפיונס ליג אז באזל שבדיוק חטפו ממנו צמד כולל שיוויון בתוספת הזמן בבית צחקו עליו ולא שמו עליו שמירה?

יש יריבות, יש חוסר אובייקטיביות, אבל פה זה טמטום טהור.

אני זוכר את הנושא ציטוטים מבאזל, הם ידעו טוב מאוד מי זה זהבי עוד מהמפגש עם סוזה, ובכו שם אחרי שני המשחקים איך נתנו לשחקן הכי טוב שלנו והיחיד שמסוגל להבקיע לעלות לבד לנגיחה, וכמובן שרצו להרוג את וולטר סמואל על המשחק השני.

הייתי עצוב מאוד לגבי המדים שלנו שפשוטים מדי

היום אני אומר תודה

בחיים לא הייתי קונה חולצות כאלה,זה נראה כמו בגדים שיוצאים איתם למועדון גייז

ופיקנטריה קלה- על 3 אליפויות הם כבר הספיקו להוסיף כוכב לסמל

איזה שקר

אם המנהלת באמת קובעת 'תקן' לכמות הכוכבים מעל הסמל, ועל האליפות השלישית יש כוכב (בדומה לגרמניה) אז שיעשו סדר בכל שאר הקבוצות גם.

מאמן הפועל תל אביב אלי גוטמן שוקל את דרכו במועדון לנוכח המצב החמור שאליו נקלעה הקבוצה, שספק אם תוכל לפתוח את העונה בשל אי-ודאות בפן הכלכלי. גורם בכיר בקבוצה אמר לספורט1: "גוטמן שבור. אם היה לו לאן הוא היה עוזב, ההערכה שהוא יישאר כי אין לו לאן ללכת. אם הוא יעזוב זה יהיה הסוף שלנו, המזל שלנו שאין לו לאן ללכת".

הגורם הבכיר הוסיף: "רגע האמת של כבירי הגיע, יש לו עשרה ימים לשלם משכורות לשחקנים, אחרת הבקרה לא יכולה לאשר להפועל לפתוח את העונה. הוא הבטיח להביא את הכסף השבוע, נחיה ונראה".
אותו גורם בכיר המשיך בביקורת על כבירי: "הוא מזכיר את חיים רמון, מילה שלו זה לא מילה. הוא חייב לסלק מיד חוב של חמישה מיליון שקל לשחקנים. ויש גם התחייבויות עתידיות לשחקנים שהפועל רוצה לזרוק, שזה עוד 8 מיליון. אם הוא לא יכניס את היד לכיס, אנחנו בפירוק".
גורם אחר אמר לאתר ספורט1: "הדבר המעניין הוא שהאולטראס שותקים. על חיים רמון הם התנפלו על הרבה פחות מזה וגירשו אותו מהקבוצה, אבל כבירי פשוט חבר שלהם".

מספורט 1

החולצות שלהם נראות כמו החולצות של כפר קאסם (למרות שחולצת הבית זה הדגם של חולצת החוץ של ארסנל בעונה החולפת).

האמת שאם החולצה של בוזגלו הייתה בלי הורוד ועם סמל קטן יותר היא הייתה פצצה.

יש זוכה לתלבושת הכי מכוערת אי פעם בליגת העל, פתאום המדים שלנו נראים כמו יצירת אומנות

ClehDAzXEAAERB5.jpg

אפילו בתור שקית חגיגית לפח זבל לא הייתי שם את התלבושת של בוזגלו

"...המזל שלנו שאין לו לאן ללכת."

חחחח ענק. איזה משפט עצוב.

המזל שלהם, שהמאמן שלהם כל כך גרוע, שאין לו שום אופציות אחרות ורק בגלל זה הוא נשאר אצלם.

מה זה מזל...

פעולות משתמש

לעקוב

IWnXxRqf_bigger.pngLian Wildau@lianwildau

שחקן חדש: ערוץ 20 ישדר את משחקה של הפועל ב"ש מול שריף המולדבית במוקדמות ליגת האלופות (12.7, 20:30).

יש זוכה לתלבושת הכי מכוערת אי פעם בליגת העל, פתאום המדים שלנו נראים כמו יצירת אומנות

ClehDAzXEAAERB5.jpg

אהבתי את הקלאסה של חצי חולצה במכנסיים

פעולות משתמש
לעקוב
IWnXxRqf_bigger.pngLian Wildau@lianwildau

שחקן חדש: ערוץ 20 ישדר את משחקה של הפועל ב"ש מול שריף המולדבית במוקדמות ליגת האלופות (12.7, 20:30).

אבי איבגי שדר וחן עזרא פרשן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.