Jump to content

פתרונות לכלב תוקפני

ravid

Recommended Posts

אז ככה:

הכלב של ההורים שלי (בלגי עם זאב) נחשב כלב מסוכן. הוא נשך פעמיים כולל את אבא שלי והיה בהסגר בעבר.

לאחרונה נולדה תינוקת קטנה במשפחה וההורים שלי לא יכולים לקחת את הסיכון במצב הנוכחי. ניסינו פסיכולוגית כלבים ו-2 או 3 מאלפים שונים אבל הכלב עדיין טריטוריאלי, נוהם וחושף שיניים על אנשים כולל על בני הבית.

ניסינו במשטרה, שב"ס וצה"ל אבל הם לא מעוניינים בשל גילו (בן 5 וחצי). אבא שלי לא רוצה למסור אותו לאיזה משק על מנת שיהיה קשור בחבל לאיזה לול תרנגולות ללא טיפול עד שינמק וימות. הכלב מסוכן ואי אפשר למסור אותו למשפחה.

השאלה היא האם מישהו מכיר פתרון לכלב כזה? אולי חווה כלשהי שבה מתייחסים טוב לבעלי החיים, או עמותה שלוקחת כלבים מסוכנים? כרגע המוצא היחידי לנגד עינינו הוא המתה.

פניתם לצער בעלי חיים?

יש גם מליון קבוצות פייסבוק שעוסקות במציאת בתים לכלבים (שהן לא מפוקפקות).

http://www.my-pets.co.il/page/%D7%94%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%99%D7%95%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%93%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A5

מצאתי את הלינק הזה, אתה מוזמן עוד לחפש בגוגל את מילות החיפוש- יובל מנדלוביץ' עמותה לכלבים מסוכנים (או כלבים בסיכון)

הוא מסורס?

חיובי

פניתם לצער בעלי חיים?

יש גם מליון קבוצות פייסבוק שעוסקות במציאת בתים לכלבים (שהן לא מפוקפקות).

כן.

בצער בעלי חיים יחזיקו אותו מספר חודשים בכלוב קטן (והכלב גדול ואנרגטי) ואם לא ימצא בית תוך 3 חודשים ירדימו בעצמם. ומדובר בכלב מסוכן שלא ניתן למסור לבית.

ניסינו בפייסבוק. אתה מכיר אולי קבוצה ייעודית לדברים כאלה?

http://www.my-pets.co.il/page/%D7%94%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%99%D7%95%D7%91%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%93%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A5

מצאתי את הלינק הזה, אתה מוזמן עוד לחפש בגוגל את מילות החיפוש- יובל מנדלוביץ' עמותה לכלבים מסוכנים (או כלבים בסיכון)

תודה רעות, אני מברר את הנושא. מקווה שהוא מקבל גם זנים שלא מוגדרים מסוכנים.