Jump to content

נושא Ufc מתעדכן

Augustus

Recommended Posts

נראה לי שיש כאן קהל קטן שמצדיק נושא כזה, אז בתור אחד שראה שנים ועשה סוג של הפסקה בזמן הצבא וחזר לפני כמה חודשים לעקוב באינטנסיביות אני מסיר את הכפפה. אני יודע שלפעמים נפתח נושא לקראת אירוע גדול אבל זה לא חייב לבוא על חשבון הנושא הזה, אפשר להתעדכן כאן בין אירועים על החדשות היומיומיות ואפילו לדבר על אירועי ביניים (פייט-נייטס למיניהם), ומי יתן ואולי גם להרחיב את קהל המעריצים לספורט הMMA.

הוא לא רוצה להפסיד פעם שנייה לנייט דיאז, והוא יודע שהוא עלול להפסיד בפעם השנייה.

הוא יחכה שנייט יפסיד פעמיים ברצף כדי לחזור לקרב מול האלוף או משהו במשקל שלו (155).

הוא לא רוצה להפסיד פעם שנייה לנייט דיאז, והוא יודע שהוא עלול להפסיד בפעם השנייה.

הוא יחכה שנייט יפסיד פעמיים ברצף כדי לחזור לקרב מול האלוף או משהו במשקל שלו (155).

אבל הוא זה שיזם את הרימאצ' הזה, ככה אפילו דיינה טען. נראה לי שזה סובב סביב כסף. בכל מקרה אני ממש מקווה שזה שיגעון שיחלוף לו ולא משהו שהוא נעול עליו.

אבל הוא זה שיזם את הרימאצ' הזה, ככה אפילו דיינה טען. נראה לי שזה סובב סביב כסף. בכל מקרה אני ממש מקווה שזה שיגעון שיחלוף לו ולא משהו שהוא נעול עליו.

קונור תמיד יוזם גם אם הוא לא מאמין לעצמו הוא משדר ביטחון.

קונור עושה בסביבות ה40 מליון דולר לחודש +-, הבן אדם מרוויח מכל פיפס שרץ ברשת, הוא מרוויח ממרצ'נדייז, הוא מרוויח אחוזים מהPPV (יותר מכל לוחם אחר אי פעם ובצורה לא שוויונית בעליל)

אני לא חושב שזה סביב כסף אני חושב שזה בגלל שהוא מפחד שהמותג שלו ילך לעזאזל.

קונור תמיד יוזם גם אם הוא לא מאמין לעצמו הוא משדר ביטחון.

קונור עושה בסביבות ה40 מליון דולר לחודש +-, הבן אדם מרוויח מכל פיפס שרץ ברשת, הוא מרוויח ממרצ'נדייז, הוא מרוויח אחוזים מהPPV (יותר מכל לוחם אחר אי פעם ובצורה לא שוויונית בעליל)

אני לא חושב שזה סביב כסף אני חושב שזה בגלל שהוא מפחד שהמותג שלו ילך לעזאזל.

לא יודע, נשמע לי כמו התרחיש הכי פחות סביר.. נחכה למוצא פיו, אולי אז נהיה חכמים יותר.

לא יודע, נשמע לי כמו התרחיש הכי פחות סביר.. נחכה למוצא פיו, אולי אז נהיה חכמים יותר.

תחשוב מה קורה אם הוא מפסיד לדיאז בפעם השנייה..

אבל הוא בחר לקחת את הקרב מול דיאז בפעם השנייה... הוא יכל לקחת קרב נגד אלדו או אדגר בקטגוריית משקל המקורית שלו או לשחזר את הקרב המקורי שהיה אמור להיות בינו לבין דוס אניוס.

הוא גם תמיד יכל לקחת חופשה יחסית ארוכה של כמה חודשים ולתכנן מה לעשות במקום להכריז על קרב מיד אחרי הקרב הקודם.

בפרישה אין שום היגיון- איך הוא שומר על המותג שלו בזה שהוא עוזב אחרי הפסד?

אבל הוא בחר לקחת את הקרב מול דיאז בפעם השנייה... הוא יכל לקחת קרב נגד אלדו או אדגר בקטגוריית משקל המקורית שלו או לשחזר את הקרב המקורי שהיה אמור להיות בינו לבין דוס אניוס.

הוא גם תמיד יכל לקחת חופשה יחסית ארוכה של כמה חודשים ולתכנן מה לעשות במקום להכריז על קרב מיד אחרי הקרב הקודם.

בפרישה אין שום היגיון- איך הוא שומר על המותג שלו בזה שהוא עוזב אחרי הפסד?

אני חושב שהוא עשה צעד פזיז שקשור נטו לאגו שלו ואחרי התייעצות עם המחנה שלו הוא בחר לקחת צעד אחורה.

אני חושב שביואפסי 200 או משהו הוא כאילו יכריז שהוא חוזר, אולי לא ב200 אלא בשלב מאוחר יותר, הוא פשוט יחכה שדיאז כבר לא יהיה רלוונטי.

דיאז הרוויח משהו כמו 20 מליון דולר בקרב מול קונור (סכום שהוא לא היה קרוב להרוויח בחיים, הוא היה מרוויח 150 אלף לקרב בממוצע)

אז מה דיאז עשה? הוא הכריז שהוא גם פורש עד שקונור יחליט לחזור כדי לא לאבד את המומנטום ובעצם חסם לקונור את התוכניות.

זו בעיה להרוס את המותג האדיר הזה שהוא בנה ורק בגלל שיש לו משחק קרקע מחורבן.

אם הוא היה אומר שהוא פצוע, הקרב עדיין היה מתקיים בהמשך.

הוא היה צריך חופשה שלא תלויה בדבר חוץ מעצמו.

אל תשכח שזו לא גאווה להפסיד לדיאז שהוא לוחם די בינוני ב155.

אני חושב שהוא עשה צעד פזיז שקשור נטו לאגו שלו ואחרי התייעצות עם המחנה שלו הוא בחר לקחת צעד אחורה.

אני חושב שביואפסי 200 או משהו הוא כאילו יכריז שהוא חוזר, אולי לא ב200 אלא בשלב מאוחר יותר, הוא פשוט יחכה שדיאז כבר לא יהיה רלוונטי.

דיאז הרוויח משהו כמו 20 מליון דולר בקרב מול קונור (סכום שהוא לא היה קרוב להרוויח בחיים, הוא היה מרוויח 150 אלף לקרב בממוצע)

אז מה דיאז עשה? הוא הכריז שהוא גם פורש עד שקונור יחליט לחזור כדי לא לאבד את המומנטום ובעצם חסם לקונור את התוכניות.

זו בעיה להרוס את המותג האדיר הזה שהוא בנה ורק בגלל שיש לו משחק קרקע מחורבן.

אם הוא היה אומר שהוא פצוע, הקרב עדיין היה מתקיים בהמשך.

הוא היה צריך חופשה שלא תלויה בדבר חוץ מעצמו.

אל תשכח שזו לא גאווה להפסיד לדיאז שהוא לוחם די בינוני ב155.

אני לאו דווקא מסכים שדיאז הוא פייבוריט נגדו- בטח לא ב155, אל תשכח שאת הקרב הקודם הם עשו ב170 ולדעתי זה מה שהרג את קונור- יכלת לראות איך נגמר לו האוויר אחרי הסיבוב הראשון (לעלות 15 פאונדס בתקופת זמן כל כך קצרה זה באמת בעיה).

הוא לא היה צריך להגיד שהוא פצוע, הוא פשוט לא היה צריך לקחת את הקרב הזה (דרך אגב אם הוא אומר שהוא פצוע הוא לאו דווקא צריך לקחת את אותו קרב).

המהלך הנכון מבחינתו ומבחינת המותג היה לחזור ל145 מול אדגר או אלדו ולהגן על התואר שלו, ואז אולי לקחת קרב נגד דיאז ב155 (וכמו שאמרת דיאז ייקח כל קרב נגדו.

ראיתי בכמה מקומות שעלו שמועות שהוא אולי יעבור לWWE, זה כבר יותר הגיוני מבחינת פרישה מMMA אבל זה יוציא אותו די בדיחה.

לא יותר נורא מהפסד לאלדו/פרנקי. כן, זאת תהיה מכה לא קלה לפרנצ'ייז שהוא בנה לעצמו אבל את הקהל האירי הוא לא יאבד לעולם, ובוא נהיה כנים - גם אחרי שתי הפסדים רצופים קונור ימשיך להיות הלוחם הכי פופולארי בUFC.

אני לאו דווקא מסכים שדיאז הוא פייבוריט נגדו- בטח לא ב155, אל תשכח שאת הקרב הקודם הם עשו ב170 ולדעתי זה מה שהרג את קונור- יכלת לראות איך נגמר לו האוויר אחרי הסיבוב הראשון (לעלות 15 פאונדס בתקופת זמן כל כך קצרה זה באמת בעיה).

הוא לא היה צריך להגיד שהוא פצוע, הוא פשוט לא היה צריך לקחת את הקרב הזה (דרך אגב אם הוא אומר שהוא פצוע הוא לאו דווקא צריך לקחת את אותו קרב).

המהלך הנכון מבחינתו ומבחינת המותג היה לחזור ל145 מול אדגר או אלדו ולהגן על התואר שלו, ואז אולי לקחת קרב נגד דיאז ב155 (וכמו שאמרת דיאז ייקח כל קרב נגדו.

ראיתי בכמה מקומות שעלו שמועות שהוא אולי יעבור לWWE, זה כבר יותר הגיוני מבחינת פרישה מMMA אבל זה יוציא אותו די בדיחה.

בין אם הפרישה הזאת אמיתית ובין אם לא, יש לי תחושה שאת קונור כבר לא נראה ב145.

אם נעזוב את קונור לרגע, רק אני ממש מבואס מזה שלא נראה את ג'ון ג'ונס נגד קורמייה?

OVP לא באמת קרוב לרמה של ג'ון ג'ונס בשום אספקט.

התבאסתי מאוד! אבל יש לזה גם צד חיובי, OSP יכול לשמש לג'ונס נחיתה רכה אחרי למעלה משנה בלי קרב (לא חושב שיש מישהו שיהמר נגד ג'ון בקרב הזה) ויכין אותנו לרימאצ' שיתקיים באירוע בניו יורק. אני גם אזכיר שג'ון ניו-יורקר.

לא יותר נורא מהפסד לאלדו/פרנקי. כן, זאת תהיה מכה לא קלה לפרנצ'ייז שהוא בנה לעצמו אבל את הקהל האירי הוא לא יאבד לעולם, ובוא נהיה כנים - גם אחרי שתי הפסדים רצופים קונור ימשיך להיות הלוחם הכי פופולארי בUFC.

בין אם הפרישה הזאת אמיתית ובין אם לא, יש לי תחושה שאת קונור כבר לא נראה ב145.

התבאסתי מאוד! אבל יש לזה גם צד חיובי, OSP יכול לשמש לג'ונס נחיתה רכה אחרי למעלה משנה בלי קרב (לא חושב שיש מישהו שיהמר נגד ג'ון בקרב הזה) ויכין אותנו לרימאצ' שיתקיים באירוע בניו יורק. אני גם אזכיר שג'ון ניו-יורקר.

יש הרבה רמזים לזה שאתה צודק שהוא לא יתחרה יותר ב145 והוא באמת צריך להיות שלד ולחתוך משקל כמו משוגע בשביל להילחם שם אבל אני באמת חושב שזאת הקטגוריה שמתאימה לו, אם אני לא טועה בכל הקרבות שלו בUFC לפני דיאז (חוץ מאולי נגד הולוואי למרות שאני לא בטוח) היה לו יתרון גובה וריץ' וזה מאוד עזר לו.

ב155 יהיה לו הרבה יותר קשה (ראינו כמה קשה לו ב170 מול מתמודד של 155).

הקטע עם ג'ון ג'ונס זה שאני לא חושב שהוא צריך נחיתה רכה, לדעתי הוא פשוט יפרק את OSP, מה שכן אם זה יוביל לרימאצ' בניו יורק (ויהיה יותר בילד אפ) אז יכול להיות שזה באמת לטובה.

אגב מישהו מכיר את הנרי סהודו (לא עוקב כל כך אחרי קטגוריות המשקל האלה)? אני יודע שיש לו מדליית זהב אולימפית בהיאבקות והוא בלתי מנוצח בינתיים, אבל יש לו באמת סיכוי מול מייטי מאוס?

יש הרבה רמזים לזה שאתה צודק שהוא לא יתחרה יותר ב145 והוא באמת צריך להיות שלד ולחתוך משקל כמו משוגע בשביל להילחם שם אבל אני באמת חושב שזאת הקטגוריה שמתאימה לו, אם אני לא טועה בכל הקרבות שלו בUFC לפני דיאז (חוץ מאולי נגד הולוואי למרות שאני לא בטוח) היה לו יתרון גובה וריץ' וזה מאוד עזר לו.

ב155 יהיה לו הרבה יותר קשה (ראינו כמה קשה לו ב170 מול מתמודד של 155).

הקטע עם ג'ון ג'ונס זה שאני לא חושב שהוא צריך נחיתה רכה, לדעתי הוא פשוט יפרק את OSP, מה שכן אם זה יוביל לרימאצ' בניו יורק (ויהיה יותר בילד אפ) אז יכול להיות שזה באמת לטובה.

אגב מישהו מכיר את הנרי סהודו (לא עוקב כל כך אחרי קטגוריות המשקל האלה)? אני יודע שיש לו מדליית זהב אולימפית בהיאבקות והוא בלתי מנוצח בינתיים, אבל יש לו באמת סיכוי מול מייטי מאוס?

אני דווקא חושב ש155 זה המקום האידאלי בשבילו, הוא לא קטן שם ולא גדול באופן מוגזם כמו שהוא נגד הגמדים ב145. לא חושב שהקרב ההוא נגד נייט נותן אינדקציה ליכולת של קונור ב155, שכן שניהם היו רחוקים מהמשקל הזה.

מעט מאוד, אבל מדליסט זהב אולימפי עם רקורד מושלם בMMA זה כבר מעניין.

אם נעזוב את קונור לרגע, רק אני ממש מבואס מזה שלא נראה את ג'ון ג'ונס נגד קורמייה?

OVP לא באמת קרוב לרמה של ג'ון ג'ונס בשום אספקט.

גם אני התבאסתי אבל אין מה לעשות, ג'ונס לוחם לא מקצועי בכלל ורק מחפש בלאגנים מחוץ לזירה ככה שאצטרך להשלים עם זה שלא אראה אותו

לגביי OPV אתה גם צודק. נראה כאילו סתם מנסים ליחצ"ן אותו כדי שהקרב יראה טוב

טוב אז קונור הודיע עכשיו שהוא לא באמת פורש ושהוא מוכן להילחם בUFC 200, הוא אומר שהוא רצה להתרכז באימונים ולא בקידום ובגלל זה הוא הוציא את ההודעה הזאת.

קונור שיחרר הצהרה בפייסבוק שהוא לא פורש וכל העניין נבע מהרצון שלו לדחות את הקידום של 200 כדי שהדבר לא יפריע לו להתכונן לקרב מול נייט, עוד הוא מוסיף שהוא רוצה לחזור להשקיע את כל המאמצים שלו בדבר שלטענתו הביא אותו עד הלום (דעה אישית - מיתמם לחלוטין) וזה להילחם ולתת שוא באוקטגון. מה יעלה בגורלו של הקרב שלו עם נייט כרגע אין לי מושג, השאלה אם דיינה יחזור בו כרגע היא השאלה הגדולה.

דעתכם?

כמה מילים על 197: ראיתי רק את המיין קארד (את המקדימים אני תמיד רואה רק שיש חוות דעת טובה) אז רק עליו אדבר. ג'ונס וOSP היה בקלות אחד מהקרבות המרכזיים הכי משעמים שראיתי אי פעם, אני מאוד מקווה שזה לא ג'ונס החדש ורק RING RUST כמו שאומרים. קרב מאוד הססני ומבחינתי גם אווינס איכזב, כי שאתה מקבל כזאת הזדמנות (שכנראה לא תקבל יותר לעולם) להילחם על חגורה ולמרות שזה בהתראה קצרה - ציפיתי ממנו להעיז קצת יותר.

מייטי מאוס מוכיח שוב שהוא הפלייוויט הכי טוב בהיסטוריה וגם הP4P הכי טוב בעולם, הבן אדם אשכרה הפך את המחלקה הזאת למשעממת, במידה וקרוז מנצח את פייבר ב199 מאוד הייתי רוצה לראות רימאץ' בינהם שדמיטריוס בכושר כזה. סופר-פייט אמיתי.

פטיס הוא כרגע האכזבה הכי גדולה של בספורט, אחרי שתי הפסדים שאפשר לתרץ אכיכשהו במאץ'-אפ לא טוב ומעידה מגיע הפסד מובהק בקרב עמידה מול לוחם שלא מנסה לגרור את הקרב לקרקע ולא פעם אחת, ויותר מזה, הוא גורם לפאקינג פטיס לנסות טייקדאון! הילד לא נראה כמו עצמו ועם שלושה הפסדים רצופים (שהתחילו בחגורה!) העתיד שלו במחלקה לא ברור, אבל מה שכן ברור זה שאנטוני חייב לשנות פאזה בראש, כי הוא מוכשר מאוד והוא עלול לגרור את עצמו לרצף הפסדים ויכולת רעה שמי-יודע אולי גם יראו לו את הדלת החוצה מהארגון.

יאיר ממשיך להוכיח איזה פרוספקט נהדר הוא, העתיד של הילד נראה ורוד מאוד.

היה אירוע טוב, אני נהנתי.

קונור חזר לקארד של יואפסי 200.

תזכרו שרשמתי שהוא מפסיד בפעם השנייה, הוא מראה את כל התסמינים של לוחם שמעורער בנוגע ליכולות שלו ואין לו ביטחון עצמי.