Jump to content

מה הרווחנו מהקמפיין הזה?

snufkin

Recommended Posts

נכון שעוד לא נגמר. יש את קייב בחוץ.

יחד עם זאת, יש א"סק באוויר אז ארשה לעצמי להעלות תובנות ראשוניות. נשמעו קולות על זה שבכלצ עדיף אירופית, האמנם?

א. אני חושב שהרווחנו בעיקר כסף והרבה עונה שתסתיים כנראה באיזון כלכלי.

ב. הרווחנו את פרץ. שחקן בית וכישרון מעולה.

ג הרווחנו מגן מצויין - אלי דסה.

ד. הרווחנו שוער מצויין שבוודרי נעשה עליו קופה.

אז נכון, חטפנו והרבה אבל אם תכצור עכשיו רנדומלית כל אוהד ותשאל אותו האם מעדיף שנה הבאה אלופות או אירופית? אין לי צל של ספק שרוב מוחץ יעדיף אלופות.

אז יאלה במבט קדימה, לקראת ינואר שיביר לנו חלוץ ראוי, אליפות ואז בראבק למוקדמות האלופות. (באזל עולים אוטומטית אני מקווה). צריך ליצור שושלת עליות לאלופות.

כסף,כסף,כסף,ניסיון וכסף.

וסוג של הגשמה עצמית. עבודה קשה של ארבע שנים של ג'ורדי והמערכת.

יש לנו עוד המון המון לאן להתקדם, אנחנו אפילו לא קרובים. אבל זה הצעד הראשון שלנו לקפיצת מדרגה.

מוכן לחתום על זה שעם חלוץ נורמלי ההיינו משיגים קצת נקודות.

בכל מקרה הרווחנו ניסיון כסף ונקודות דירוג

נקווה שעכשיו יותר שחקנים ירצו להצטרף למכבי.

ולגבי השחקנים אני מקווה שהם הבינו שכדי לצאת לאירופה הם יהיו חייבים לשפר את הרמה שלהם.אז קדימה לעבודה.

תאמת היה עדיף להישאר עוד קצת בחממה של הליגה האירופית ולהרוויח עוד נקודות דירוג וניסיון. אם לא נעלה שוב לאלופות מתישהו בשנתיים שלוש הקרובות אז לא הרווחנו כלום

הרווחנו reality check. מקווה שהקמפיין הזה יתן לג'ורדי ולמיץ' עוד יותר מוטיבציה לחזור לליגת האלופות עם סגל חזק יותר.

הרווחנו תמונת ראי מצויינת על מצב הפרויקט.

ישנם שישה שבעה שחקנים ששייכים/יהיו שייכים לרמות שמכבי מכוונת אליהן: זהבי,אלברמן,דסה,נוסא,ראייקוביץ,פרץ ואפילו ריקן.

עכשיו צריך עוד שבעה. ואז נהיה קבוצה תחרותית. עדיין לא קבוצת רבע גמר, אבל קבוצה ששורטת גדולות ואוספת נקודות.

הרווחנו תמונת ראי מצויינת על מצב הפרויקט.

ישנם שישה שבעה שחקנים ששייכים/יהיו שייכים לרמות שמכבי מכוונת אליהן: זהבי,אלברמן,דסה,נוסא,ראייקוביץ,פרץ ואפילו ריקן.

עכשיו צריך עוד שבעה. ואז נהיה קבוצה תחרותית. עדיין לא קבוצת רבע גמר, אבל קבוצה ששורטת גדולות ואוספת נקודות.

איגיבור לא שייך לרמה הזאת עם כל הכבוד.

וכרגע גם לא פרץ

כרגע ב 2-3 השנים הקרובות אנחנו צריכים לבסס את עצמנו מבחינה אירופאית , כלומר הופעה קבועה בשלב בתים כלשהו.

תרימו את הראש ותמיד תזכרו שאנחנו בדרך לעתיד טוב יותר , הקמפיין הזה ממש לא בזבוז זמן ולא מביך כמו שהחלטוריסטים בתקשורת אומרים , אנחנו קיבלנו ניסיון לגבי אופי ההתמודדות בשלבים האלה , לשם כולנו שואפים , זה תהליך ארוך.

רק מכבי

איגיבור לא שייך לרמה הזאת עם כל הכבוד.

וכרגע גם לא פרץ

פרץ יהיה שייך אם יחשף לרמה הזאת באופן קונסיסטנטני.

איגיבור לטעמי שייך. אומנם משחק פחות טוב שלו, אבל אתה מרגיש שיש לך כוח באמצע פתאום. שים במקומו את מיטרוביץ היום ואתה אפילו לא נותן את הדקות הטובות שנתת - היית נדרס.

באזל אוטומטית בבתים, הבעיה היא שאולימפיאקוס מחליפה אותה בסיבוב השלישי...

בדקתי עכשיו מבחינת הדירוג אנחנו במצב מעולה כמעט בוודאות מדורגים בסיבוב שלישי.

2:50 בלילה אחרי נסיעה לא נגמרת מהאיכסטדיון המגעיל הזה בכביש המגעיל הזה בפקק המגעיל הזה אז פאקינג אין לי כח לכתוב.
מי שמעדיף אירופית על אלופות צריך לבדוק שוב מה ההגדרה של מכביזם במילון... אולי עדיף גם לסיים מקום שני השנה כדי לתת זעזוע למערכת נכון? ועדיף להגיע עד גמר הגביע ולא לזכות כדי שנחשל את עצמנו לקראת שנה הבאה.
בקיצור, מי שהבין הבין ומי שלא לא. קיבלנו המון מהקמפיין הזה, הרבה דברים שנבין שקיבלנו אותם רק בעוד כמה שנים. מי שלא רואה את זה חבל...
לילה טוב.

כסף כמובן והרבה. לגבי סעיף ד' - לא הייתי ממהר לקבוע שנרוויח על ראייקוביץ כסף. צריך לחכות עם זה. הפסדנו נקודות דירוג ביחס למה שהיינו אמורים לעשות באירופית אבל הרווחנו חשיפה באירופה דבר שאמור להגדיל לנו את הסיכויים ששחקנים שנחשבים להבטחות או לפוטנציאל בכלל ירקו לכיוון שלנו (ראייקוביץ) ואולי נצליח להחתים זרים יותר טובים.

והרווחנו עוד משהו - סיפוק והתרגשות. אני לא מדבר על הקהל אלא על השחקנים, המערכת והעומדים בראשה. מיטש רצה צ'מפיונס. ג'ורדי גם פינטז. ומגיע להם, לכולם. גם לזהבי כמובן ואלברמן ושאר חברים. זה לא פיקניק ואנחנו מקבלים בראש אבל אחרי כל ההשקעה של מיטש היה חשוב שהוא יקבל את הסוכריה הזו. זה יתן לו דרייב נוסף אני מקווה להמשיך את הפרוייקט הנפלא שהוא התחיל פה.

בדקתי עכשיו מבחינת הדירוג אנחנו במצב מעולה כמעט בוודאות מדורגים בסיבוב שלישי.

מילא הפלייאוף, אבל אתה רוצה להגיד לי גם סיבוב שלישי לא בטוח מדורגים?

כסף

חוויה אם מזקקים אותה בלי הסבל המהול בהגעה

ניסיון לכל המערכת

מדד לרמת השחקן הישראלי ונחיתותו עשרות מונים מהשחקן האירופי בפן של פיזיות, מהירות וטכניקה. כן השקר הגס שישראלי הוא טכני נופץ שוב ושוב.

אם אני ג׳ורדי מצמיד לנוסא במגרש 3-4 אפריקאים מהירים ופיזיים על מנת לכפר על החולשה הפיזית של הישראלים.

במחשבה ראשונה, כסף ופרופורציות.

בתכל׳ס, כנראה שרק כסף.

בגלל מבנה הבתים המדורג, לא פגשנו קבוצות כמו באטה וגנט, קבוצות שבעיני רבים הן סוג של שוות אלינו, אבל בפועל עולות עלינו ביגטיים.

מפגשים כאלו היו יכולים לפתוח לנו קצת את העיניים כדי להבין מה הפערים המקצועיים שיש לשאןף לגשר עליהם כדי להגשים את הפוטנציאל של המועדון בשלב הנוכחי.

כרגע, מאוד קל ונוח להגיד ״אנחנו לא ברמה״, כי פגשנו מפלצות.

לטעמי לפחות, אנחנו עדיין לא מבינים עד כמה הפערים באמת עצומים.

הפסדנו את כל המשחקים בקלות בלתי נסבלת. ספגנו את הראשון תוך 25 דקות בכל אחד מהם. חמור בעיניי.

נקווה להסקת מסקנות ומהפיכה בסגל בעתיד הקרוב.