Jump to content

מכבי בליגת העל 2015/16

דקסטר

Recommended Posts

מחר מכבי חוזרת לליגה הישראלית אחרי עונה קשה בה הפועל ירושלים זכתה באליפות הראשונה בתולדותיה.

מחזור ראשון ביד-אליהו מול קרית גת ב20:10, קצת לפני המשחק של מכבי כדורגל המחוזקת בליגיונרים מול קפריסין.

פבראני לא נרשם לליגה, דגן עדיין לא החלים מהפציעה בקרסול, ואמבאקווה קיבל מכה בעין באימון ויעדר אף הוא.

השחרור של הזר החדש ארינזה אונואקו הגיע והוא נרשם למשחק.

שתהיה לנו עונה מוצלחת, יאללה מכבי.

הודעה שתצוטט בסוף העונה.

מכבי תזכה באליפות, פארמר ורוצסטי ישראלים, הרעב של פניני ולנדסברג אחרי הפציעות, אוחיון ורנדל שפספסו אליפות.

עם צבע או בלי צבע, זה שלנו העונה.

חבל שאין בווינר הימור על הזוכה באליפות כי שמתי בצד 10,000 שקל.

נמאס מהטמטום הזה בישראל

למה לקבוע משחק בשבת בערב כשיש באותו יום שעה וחצי אחרי משחק של נבחרת ישראל בכדורגל?

פשוט אטימות מרתיחה.

הפרשנים האדומים עדיין לא מסוגלים להבין את ההבדל בין שחקן שמגיעה לו תעודת זהות כחולה מתוקף חוק השבות לבין שחקן ששיחק מספר שנים בארץ ומבקש תעודת זהות כחולה?

זה בכלל לא עניין של מנהלת הכדורסל, אלא חוקי המדינה.

לא מאמין שהוא עשה איירבול מהקו.

מטורף.

אם לא משהו בהתקפה מקווה שיהיה לפחות נוסא של הכדורסל (נוסל).

יהיה בעיקר NO-SAL

נראה לא טוב בכלל. מניח שבעוד חודש חודשיים הוא יוריד קצת במשקל, יחזור לכושר וישתפר. ועדיין, לא נראה שיש פה החתמה טובה.

חבל ששוב מתקמצנים ומחפשים מציאות. על זה אנחנו נופלים.

"האזרוח של רוצ'סטי הוא בדיחה. עשו זאת? שיראו לי את סרטון בר המצווה שלו", תקף כהן, שהוסיף: "כל מטרות האזרוח היא לעקוף את החוק הרוסי ובסופו של דבר פוגעים בו. איזה מסר אנחנו מעבירים שבכל קבוצה יש שלושה מתאזרחים? כל מטרת החוק הזה היא לעזור לנבחרת".

מי אתה בכלל רמי כהן יא חתיכת אפס? סילבן למשל, יותר ישראלי מ"ישראלי" ששיחק בקבוצה שלך ב4 שנים האחרונות והיה הפנים של המועדון.

שולדבראנד (הישראלי שמשחק בנבחרת שבדיה) בראיון מלפני שנתיים:

כשתיגמר סוף סוף הקריירה, האם תמשיך לגור בישראל?

"זאת השאלה הכי קשה שיש, לא יודע מה לענות על זה".

אתה אוהב את ישראל?

"אני אוהב את המשפחה שלי שגרה פה בארץ. אם היתה לי האופציה, הייתי מחבק את כולם ולוקח אותם לשבדיה ועובר לגור שם. הרבה דברים מפריעים לי כאן בחיי היום יום. יוקר המחייה פה הוא לא נורמלי, וכשאתה רואה איך דברים יכול להראות אחרת, כמו בשבדיה, זה עושה לך משהו. שם כולם הוגנים, שם אתה מקבל כסף בחזרה. אפילו את מזג האוויר שם אני אוהב".

מי אתה בכלל רמי כהן יא חתיכת אפס? סילבן יותר ישראלי מ"ישראלי" ששיחק בקבוצה שלך ב4 שנים האחרונות והיה הפנים של המועדון.

שולדבראנד (הישראלי שמשחק בנבחרת שבדיה) בראיון מלפני שנתיים:

גם אם נשחק רק עם ישראלים ימצאו מה לא בסדר עם זה.

רק אני לא מבין למה תוקפים דווקא את רוצ'סטי ולא את פרמאר או לנדסברג? זה רק כי רוצ'סטי לא יכול לשחק בנבחרת?

הייתה איזה ידיעה שהוא הולך לכנסיות

עכשיו שני דברים: כל הישראלים בליגה הולכים לבית כנסת כל יום? ממה שאני יודע יש אפילו כמה שמתפללים 5 פעמים ביום. מה זה עניינם אם הוא הצטלם על רקע כנסיות?

הבן אדם קיבל אזרחות מהמדינה מתוקף חוק השבות. כל טענה נגדו או נגד מכבי על שיתופו כישראלי היא מטומטמת להפליא.