Jump to content

צביעות תקשורתית - נושא מעקב

טוני

Recommended Posts

טוב באמת שזה נמאס, הסתה תקשורתית במיטבה וזה כבר מוגזם.

אתם מוזמנים להניח כאן צילומי מסך, וידאו והוכחות שונות לצביעות תקשורתית (ללא הבדל של ימין או שמאל)

לי אישית עוד לא יצא לראות נטייה ימינה מצד כלי התקשורת הגדולים אבל אשמח להיות מופתע, באמת.

לפני כמה דקות (נכון לשעה 22:20 בתאריך 03.10.15)

2e0wniyzjyvi.jpg

נהרגו, לא נרצחו אלא נהרגו.

רצח כפול זו כותרת יותר מתאימה, אולי, אבל תכלס אתה מגזים.

ציינו שזה פיגוע וציינו שזה פלסטיני.

תמתין שבוע עם ההגזמה, אני מתקל בכותרות הזויות הרבה יותר על בסיס יומי, רק תמתין.

בגלל תגובה אדישה התקשורת קובעת דעת קהל במשך עשרות שנים בעזרת מניפולציה זולה.

תמתין שבוע עם ההגזמה, אני מתקל בכותרות הזויות הרבה יותר על בסיס יומי, רק תמתין.

בגלל תגובה אדישה התקשורת קובעת דעת קהל במשך עשרות שנים בעזרת מניפולציה זולה.

אני מתכוון שאתה מגזים כאן.

במקרים אחרים שבהם תקיפות של פלסטינים מוגדרות כתקיפות של אלמונים/צעירים/רעולי פנים ולעומת זאת גרפיטי של תג מחיר מוגדר כטרור יהודי, זה נכון. פה זה סתם.

אני מתכוון שאתה מגזים כאן.

במקרים אחרים שבהם תקיפות של פלסטינים מוגדרות כתקיפות של אלמונים/צעירים/רעולי פנים ולעומת זאת גרפיטי של תג מחיר מוגדר כטרור יהודי, זה נכון. פה זה סתם.

זה ממש לא סתם, כשאדם רוצח התקשורת מעניקה לו את הטייטל רוצח לשארית חייו, בכל פעם שיזכירו את שמו לא יאמרו פרופסור/דוקטור, יאמרו ה"רוצח".

וזה נושא מעקב שהתחיל מעכשיו, אם ההודעה הפותחת לדעתך היא סתמית אני ממליץ לך להמשיך לעקוב.

זה כלום, בחירה לא מוצלחת של מילים. באמת שזה לא מה שמרגיז אותי בתקשורת, ויש על מה.

על ה-BBC שמעתם?

בדיווח שלהם על הפיגוע הם כתבו שפלסטיני נהרג אחרי התקפה בירושלים. כן.

אחר כך כשהיה זעם ברשתות החברתיות על ההטייה המבזה שלהם, הם שינו את הכותרת ל-2 ישראלים נהרגו בירושלים 'ע"י פלסטיני'.

עכשיו אתם מבינים מאיפה מגיעה השנאה לישראל בעולם ולמה בריטניה נחשבת לאנטי ישראלית?

טוב באמת שזה נמאס, הסתה תקשורתית במיטבה וזה כבר מוגזם.

אתם מוזמנים להניח כאן צילומי מסך, וידאו והוכחות שונות לצביעות תקשורתית (ללא הבדל של ימין או שמאל)

לי אישית עוד לא יצא לראות נטייה ימינה מצד כלי התקשורת הגדולים אבל אשמח להיות מופתע

לפני כמה דקות (נכון לשעה 22:20 בתאריך 03.10.15)

2e0wniyzjyvi.jpg

נהרגו, לא נרצחו אלא נהרגו.

שמע, גם אני שונא דיווחים מגמתיים ודמגוגיים, אבל לא מוצא מה הבעיה עם הניסוח הספציפי שהבאת פה.

מה לכאורה הבעיה? שרשום "שני הרוגים בפיגוע בירושלים" במקום "שני נרצחים בפיגוע בירושלים"? (באמת שואל כי לא מבין, לא מחפש לעקוץ)

לא חסר כלי תקשורת מסביב לעולם (המערבי. אני לא מדבר בכלל על כלי תקשורת שלא מתיימרים להיות אובייקטיביים), שהסיקורים שלהם מקוממים (מה ש-Shlomiס ציין כאן יכול לשמש כדוגמא), ושם נושאים כאלה צריכים להתמקד.

אף בר דעת לא מערער על הנטייה לשמאל של חלק מהאתרים.

אבל עם זאת, אף אחד לא מכריח אותך להיכנס לאתרים השטותיים האלו.

אתה צודק, אף אחד לא מכריח אותי, אני לרוב לא נכנס לאתרים האלו בגלל החדשות אלה בגלל התוכן בנושאי מוזיקה, תרבות וכו'.

מה אתה רוצה שנעשה? לא נכנס לאף אתר חדשות כי מתוך 10 אתרי חדשות 10 הם בעלי נטייה גסה לשמאל?

הנה, עדכון, ועדיין הם בגדר הרוגים.

nquwjvmmz302.jpg

שתדע שגם אובר ימני זה לא טוב

אני רוצה בסה"כ סיקור הגון ללא נטייה לאף צד, מה שאמת אמת ומה שנכון נכון.

יש ל0404 נגיעות של דת וזה מביא לי את העצבים.

אתמול, חדשות ערוץ 10:

יושבת המנחה ושואלת: "למה יהודים מורשים לעלות להר הבית?!"

הבנתם? ארבעה אנשים נרצחו בשבוע האחרון, תינוק קיבל כדור לרגל וילד בן 14 נדקר. למה? כי יהודים עלו להר הבית.

הם חיים בכוכב אחר.

לא באמת הבאת את 0404 כאתר חדשות רציני כן? בדיחה אחת גדולה מה שהולך שם, וכמו שטוני אמר הדת, הערסים והבורים במדינת ישראל שולטים בו.

הכי טוב להתעדכן במה שקורה דרך רוטר, מביא ידיעות הכי מהר, הכי אמין, והכי חשוב רוב אינטילגנטי שמוסיף המון פרטים מעבר למה שמובא בידיעה עצמה

אגב, ברוטר אסור להביא ידיעות מ0404 מרוב שהאתר הזה פח זבל

לא באמת הבאת את 0404 כאתר חדשות רציני כן? בדיחה אחת גדולה מה שהולך שם, וכמו שטוני אמר הדת, הערסים והבורים במדינת ישראל שולטים בו.

הכי טוב להתעדכן במה שקורה דרך רוטר, מביא ידיעות הכי מהר, הכי אמין, והכי חשוב רוב אינטילגנטי שמוסיף המון פרטים מעבר למה שמובא בידיעה עצמה

אגב, ברוטר אסור להביא ידיעות מ0404 מרוב שהאתר הזה פח זבל

אני מתעדכן דרך טוויטר ורוטר,

אבל 0404, מהכרותי איתו בפייסבוק, הוא לא רע בכלל ועדיף על האחרים בהרבה.

גם רוטר לא שיא התמימות אם להיות אמיתי, פשוט בלתי אפשרי למצוא מקור תקשורתי אמין ללא נטייה.

עכשיו במאקו, שמו תמונה של המחבל שחוסל בירושלים לפני כמה שעות, בתמונה מהללים אותו כאילו הוא רובין הוד.

אני לא מבין למה מתעסקים בתקשורת ובאיך שדברים מוצגים ?

ישראל לעולם לא תתחרה בכספים שמזרימים איילי הנפט לתקשורת העולמית, בהתפשטות האיסלאם בעולם שמשתף ומעלה סרטונים נגד ישראל בין אם הם נכונים ובין אם לא.

את דעת הקהל של העולם לא נקנה ולא נשכנע. העולם יבין את האמת רק שהאיסלאם יתחיל להתפוצץ לו בחצר הבית.

כל ההתעסקות בקקי פיפי מיותרת. הגיע הזמן לפעול בשטח ולהחזיר את ההתרעה. לא הגיוני שיהודי יירצח בירושלים והערבים שברחוב ישבו וישתו קולה בסבבה שלהם ויצלמו את זה כאילו זה בנוהל.

אף בר דעת לא מערער על הנטייה לשמאל של חלק מהאתרים.

אבל עם זאת, אף אחד לא מכריח אותך להיכנס לאתרים השטותיים האלו.

זה כמו להגיד "אף אחד לא מכריח אותך לקנות מוצרים של אסם או עלית-שטארוס". זה אפשרי, אבל העניין שאין אלטרנטיבות.

בכל העולם משתמשים במילה הרוגים בהקשר של קורבנות פיגוע.

כשיוצאת הודעה על פיגוע בחו"ל, רשום שיש X הרוגים נכון? לא X נרצחים.

בצוק איתן כשחיילים נהרגו נכתב Y חיילי צה"ל נהרגו הלילה, ולא נרצחו.

במקום לחפש את התקשורת בכל מצב תתלוננו שמנהיגינו קינג BB הרביעי לא מקיים את הבטחתו האמינה מלפני הבחירות להביא ביטחון לאזרחי ישראל, כי רק הליכוד יכול...

בכל העולם משתמשים במילה הרוגים בהקשר של קורבנות פיגוע.

כשיוצאת הודעה על פיגוע בחו"ל, רשום שיש X הרוגים נכון? לא X נרצחים.

בצוק איתן כשחיילים נהרגו נכתב Y חיילי צה"ל נהרגו הלילה, ולא נרצחו.

במקום לחפש את התקשורת בכל מצב תתלוננו שמנהיגינו קינג BB הרביעי לא מקיים את הבטחתו האמינה מלפני הבחירות להביא ביטחון לאזרחי ישראל, כי רק הליכוד יכול...

ברוב המדינות המתוקנות שתיית אלכוהול מותרת מעל גיל 18, נותנים גם נשק מגיל 18, זה אומר שזה בסדר?

ברוב המדינות מריחואנה אסורה לשימוש! אבל להיות מכורים לתרופות מותר, זה אומר שזה בסדר?

ברוב המדינות המתוקנות, מאמינים פעם אחר פעם לשקרים של פוליטיקאים שרק רוצים לשמור על הכיסא, זה אומר שאתה אמור להאמין להם גם? או לאפשר לתקשורת חופש תנועה ללא הגבלה ופיקוח?

מעניין מה קווין ספייסי היה אומר על זה והאם הסרט היה נגמר אחרת אם עבד לפי הכללים.