Jump to content

מכירת מנוי-נושא אזהרה

Mike

Recommended Posts

אז ככה,הכל התחיל בעצם קצת אחרי תחילת העונה שעברה...חיפשתי מנוי בנרות שבועות על גבי שבועות ושעות על גבי שעות..עד שיום אחד ראיתי שמישהו מוכר מנוי לשער 11,ישר קפצתי על ההזדמנות,פניתי אליו והתחלתי לדבר איתו..לקח זמן,הבן אדם העלה את המחיר כל הזמן(לא קניתי את זה ב"מחיר הרגיל",רק בגלל שאני לא חושב שזה ספסרות קלאסית. מכיוון שאני לא רוצה שזה יהפוך לנושא כן ספסרות\לא ספסרות אני לא אכתוב פה את הדעה שלי,מי שזה מעניין אותו מוזמן לשאול בפרטי).

קיצר,בסוף סיכמנו על מחיר והכל, נסעתי עד אליו(מושב ליד אשקלון,מרחק שעה ורבע נסיעה מהבית שלי +/-),העברתי לו את הכסף הוא העביר לי את המנוי עצמו.

עכשיו,מה שסיכמנו מלכתחילה היה כמובן כל הקטע של ההעברת בעלות,שהוא יתן לי צילום של הת.ז שלו והכל ואני יעביר את הבעלות

עכשיו,פתאום הוא אומר לי "לא סיכמנו על העברת בעלות",אני אומר לו מה לא סיכמנו? בקיצר נוצר ויכוח,הרגשתי שעוד שנייה אני מתפוצץ לו בבית,ואז אבא של הבן אדם נכנס,הרגיע אותי קצת ואמר לבן שלו(בן 24 הבנאדם,זה לא ילד) שאין מה לעשות סיכמנו על ההעברת בעלות באתי מרחוק וכו' וכו',אחרי עוד קצת ויכוחים וזיוני מוח מצד הבנאדם,הוא אמר סבבה,בא להדפיס לי תתעודת זהות שלו,המדפסת לא פעלה(היא באמת לא פעלה).

אבא שלו אמר לי,עליי אני שולח לך את הת.ז בפקס מחר\המשך השבוע. אמרתי סבבה,הבן אדם נשמע אמין. חתמנו על חוזה והכל ונסעתי הביתה..עובר שבוע,עובר שבועיים אני אומר לו כל הזמן מה עם הפקס מה עם הפקס,עד שהוא עושה לי "אין כזה דבר,לא רוצה להעביר לך בעלות",עכשיו אני תופס עצבים,ואני לא יכול לטפל בזה בדרכים אחרות כי הבן אדם עם מגבלות פיזיות ובעיות לב,אז נאלצתי לשבת עליו עוד שבוע,ושזה לא עזר עם כמה שזה נשמע מצחיק פניתי לאבא שלו,ואחרי יום הוא שלח לי כמו ילד טוב.

עכשיו חשבתי פה נגמר העסק,סוף עונה נעביר בעלות הכל טוב ויפה..(חשוב לציין שהוא לא ביטל את המנוי בשום שלב של העונה).

נגמרה העונה,התחיל חידושי המנויים של העונה הזאת,אני מדבר עם מכבי במטרה להעביר בעלות,הגעתי לאנשים ה"בכירים" שמתעסקים בזה,לא הצלחתי..אמרו לי יכניסו אותי לסוג של רשימת המתנה,ברגע שיתפנה מקום הם כאילו יחליפו את המנוי ויעשו אותו על השם שלי. סבבה,שאלתי אותם מה אפשר לעשות בנתיים? אמרו לי לחדש על שם הבנאדם שקנית ממנו.

אמרתי סבבה,מה יש לי להפסיד,זה די על הזין שלי איזה שם יהיה כתוב על המנוי...הלכתי היום מהבסיס ללאן,באתי לחדש מנוי היא אומרת לי"המנוי חודש כבר",המוכרת נאלצה לחזור על זה שלוש פעמים עד שעיכלתי את זה,התקשרתי ישר לבן אדם בהתחלה הוא אמר לי "לא חידשתי כלום",אחרי זה זה עבר ל"בן דוד שלי חידש את המנוי" עד שזה הגיע" פספסת את המועד של הקנייה אין מה לעשות,ודיברתי עם מכבי ואי אפשר לעשות העברת בעלות בלי מספר אשראי",פה באמת חטפתי עצבים התחלתי להתהפך עליו בטלפון,עד שהוא אמר לי"אני אבדוק את זה אני אחזיר לי תשובה בערב".

אני ממש לא רוצה להגיע לזה,אבל אמרתי לו שיסדר את זה עד היום בערב אם לא אני הולך איתו למשפט,ואני אטחון אותו שם דק דק עד שהוא לא יבין מה נפל עליו,הייתי עקבי בלנהל את כל השיחות שלנו באסמסים ובהודעות בפייסבוק,לא התפשרתי על נוסח החוזה,ועל נוסח הדף העברת בעלות-הכל כדי שיהיה תיעוד.

הייתי ממליץ ללכת כמוני כמו שהדגשתי בשורה האחרונה,אני נתקלתי בבן אדם מניאק,הוא יקבל את שלו אל דאגה,אבל אני יודע שכל השלבים שעשיתי היו נכונים ולא התפשרתי על כלום,אל תתפשרו גם אתם כי בסוף זה יכול לדפוק אותכם.

הפוסט הזה נכתב בעיקרו כפוסט אזהרה לאנשים שקונים מנויים מאנשים אחרים,לא משנה אם זה לשער 11,7 או 2.

אבל כמובן שאני אשמח לעזרה מכל אחד שיכול לעזור דרך מכבי\דרכים שהוא מכיר

כמה אנשים זבל יש במדינה הזאת. תמיד חשוב לחתום על חוזה מראש גם אם הדבר נראה לכם הכי דבילי שיש.

בכלל לא מבין את הבעיה שיש בהחלפת בעלות על המנוי שצד א וצד ב מסכימים וחותמים על זה

גבר, האמת ? עשיתי מנוי שנה שעברה(עוד לא חידשתי) ואני אומר לך את זה אין מה לעשות.. יש בבלומפילד כל כך הרבה אנשים מניאקים בעיקר בכדורגל אין לך מושג.. אני חושב שחצי מהאנשים שם זה ערסים מגעילים ואנשים חרא בשביל מה להתעסק עם אנשים כאלה?

מעטים האנשים שהם אמינים (הרוב פה הם אחלה אני חושב ) אבל את הצדדים המגעילים ויש הרבה זה יותר מהאנשים הטובים שכאן.

אין כמו מנוי שאתה עושה, חדש, עם השם שלך! חבל מאוד.. אבל לא נורא יהיה בסדר תלמד מזה לקח לא קרה שום דבר..

מקווה שיסתדר לך הקטע הזה

שוב ותזכור, האנשים הטובים הם מעטים מאוד, לא תמצא הרבה כאלה שם אם בכלל..

גבר, האמת ? עשיתי מנוי שנה שעברה(עוד לא חידשתי) ואני אומר לך את זה אין מה לעשות.. יש בבלומפילד כל כך הרבה אנשים מניאקים בעיקר בכדורגל אין לך מושג.. אני חושב שחצי מהאנשים שם זה ערסים מגעילים ואנשים חרא בשביל מה להתעסק עם אנשים כאלה?

אין כמו מנוי שאתה עושה, חדש, עם השם שלך! חבל מאוד.. אבל לא נורא יהיה בסדר תלמד מזה לקח לא קרה שום דבר..

הסיכוי שאני אצליח לעשות מנוי חדש שואף לאפס,אחרת לא הייתי מחפש אנשים שמוכרים...להגיד שאני מצטער שעשיתי את זה? ממש לא,הייתי חוזר על זה אפילו עוד פעם..האנשים האלה לא ילמדו לקח עד שפעם אחת הם יקבלו בראש

עד שאתה לא מקבל את המוצר ליד אתה לא מוסר את הכסף-קל.

לא בע"פ ולא סיכומים, רק חתימה, חוזה מסודר ומאורגן שחתום על-ידי שני הצדדים כך שלא יהיה שום מקום להפתעות.

טוב שפתחת את הנושא הזה, אנשים הרבה פעמים פועלים בקלות דעת, בעיקר ילדים ונוער,

מדובר פה במוצר שעולה מאות שקלים ועוד זכות על חידוש שעשויי בשנים הבאות לעלות הרבה מאוד כסף (לא יודע אם בצורה חוקית אבל ככה זה שדברים הופכים להיות מאוד מבוקשים)...

כמה אנשים זבל יש במדינה הזאת. תמיד חשוב לחתום על חוזה מראש גם אם הדבר נראה לכם הכי דבילי שיש.

בכלל לא מבין את הבעיה שיש בהחלפת בעלות על המנוי שצד א וצד ב מסכימים וחותמים על זה

א. נוצר מצב שאם אין לך קשרים אף פעם לא תשיג מנוי

ב. אתה מקבל הטבה של חידוש מנוי למרות שאתה לא מחדש - מכבי מפסידה כסף

ג. אנשים שלא רוצים לחדש מנוי יעשו קופה על אנשים על ידי מכירת הזכות לחידוש מנוי

תכלס אתה כן מחדש

מכבי בכל מקרה תקבל את הכסף..

היא מפסידה את ה50+ שקל הפרש בין מחדש ללא מחדש

ההטבה הזאת שייכת לבעל המנוי לא למכבי. הוא יכול לבחור לעשות איתה מה שהוא רוצה.

ההטבה הזאת שייכת לבעל המנוי לא למכבי. הוא יכול לבחור לעשות איתה מה שהוא רוצה.

לא, היא שייכת למי שמחדש את המנוי שלו

לצורך העניין היא לא שייכת למי שמחדש מנוי של מישהו אחר, אחרת מכבי הייתה מרשה לאנשים להעביר בעלות בלי בעיה