Jump to content

ערן זהבי

Chris

Recommended Posts

שון שם שם גול

אני אומר לך שזה הזכיר לי את אבנר מרים לי כדור מהשער ומשאיר אותי לבד מול שוער, רק מבקש את הפינה, ומההתרגשות קוסטה בועט החוצה.

העיקר שהוא מגיע למקומות המסוכנים, הוא עדיין חלוד. ברגע שהוא יהיה יותר חד, ויצליח לנצל יותר טוב את המצבים שלו הוא יהיה השחקן הכי טוב בליגה לדעתי.

ווינר.

קבר היום את הפועל, אני כל כך שמח על החגיגה שלו עם ההורדת חולצה.

הרבה זמן לא הייתה חגיגה כזאת בדרבי של שחקן של מכבי.

כיף לראות את אוהדי הפועל סובלים לנוכח החגיגה של זהבי, הוא זיין אותם היום למרות שהיה צריך לכבוש שלושער אבל נסלח לו על זה.

יאללה מכבי! הפועל זונה!

עומרי אפק בטור שפוי

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.2795.140488.html

ועם כל הכבוד להיותו אובייקטיבי, כשהוא כותב, ואני מצטט: "אבל בחייאת, כל ניסיון להשוות את מקרה ערן זהבי לכריסטיאנו רונאלדו ודומיו הוא על גבול המגוחך." זה מביך.

עומרי אפק בטור שפוי

ועם כל הכבוד להיותו אובייקטיבי, כשהוא כותב, ואני מצטט: "אבל בחייאת, כל ניסיון להשוות את מקרה ערן זהבי לכריסטיאנו רונאלדו ודומיו הוא על גבול המגוחך." זה מביך.

זה שהוא כתב אבל בחייאת גורם לך לפסול את כל מה שהוא כתב ולציין שהוא מביך?

זה מביך.

עומרי אפק בטור שפוי

מי זה הטמבל שהשווה בין מקרה רונאלדו לזהבי? עמיר פלג לא?

תקשורת הספורט אצלנו כל כך מטומטמת לפעמים, מזל שיש אנשים שפויים כמו עמרי אפק.

להזכיר לכם את החגיגות של טבז מול היונייטד? את החגיגות של פול אינס אחרי שחזר לליברפול ולא ליונייטד וחגג מולם שער שיוויון? אשלי קול שחוגג לארסנל על הפנים? זלאטן שעבר בין שלושת הגדולות באיטליה וחוגג כמו שצריך? פיגו? רונאלדו הברזילאי?

אבל מתאים להם להציג את רונאלדו הפורטוגלי, שחקן גדול ובכיין לא פחות מזה.

לא הייתה פה כזו התגרות, הבן אדם בכלל רץ לקהל של מכבי ולא הלך להשתיק אותם או משהו. אם כבר הוא יצא גדול, כל המשחק ניסו לשבור לו ת'רגל אבל הוא הבליג. אין מה לצפות מעמיר פלג. בן אדם אנטי, מזה הוא חי. הוא פעם בחיים שלו פירגן למישהו? חמור.

להזכיר לכם את החגיגות של טבז מול היונייטד? את החגיגות של פול אינס אחרי שחזר לליברפול ולא ליונייטד וחגג מולם שער שיוויון? אשלי קול שחוגג לארסנל על הפנים? זלאטן שעבר בין שלושת הגדולות באיטליה וחוגג כמו שצריך? פיגו? רונאלדו הברזילאי?

אה טראח!! הסוזן בפוזה מגרה!

כל מילה

הקהל של הפועל פשוט בדיחה זולה.

מדברים על קודים מוסריים (לא לחגוג בהפגנתיות) ושרים על הבן של שורה לפני המשחק, בכלל כל הניסיון הזה לחנך הוא די סותר את האג'נדה של לנו אין אלוהים.

אגב שורה, מי שראה את החגיגות של שורה בירידה לחדר הלבשה עם הידיים באוויר ואיך הוא נעצר בכניסה למנהרה והמשיך להשתולל. מלך. (לא יפה שורה אתה לא מחונך)

זה שהוא כתב אבל בחייאת גורם לך לפסול את כל מה שהוא כתב ולציין שהוא מביך?

זה מביך.

אני שמח שהוא נמצא שם כדי להשמיע את הדעות השפויות שלו, אבל הוא כותב בצורה מביכה.

מצטרף לחגיגה של כלי התקשורת עם הגדרה שלא יכולה להיות נכונה ממנה - שכיר חרב. שכיר חרב מוצלח מאין כמוהו, שזוכר מי אימן אותו לראשונה ולא מהסס להילחם בו חזק ואף חזק יותר. גם אחרי אתמול ומאז שהגיע בינואר - לא התרגשתי ממנו. לא לחיוב ולא לשלילה. שכירי חרב לא נכנסים ללב שלי, אבל אני בהחלט מבין את הצורך בהם ואת עצם קיומם. עבורי, זהבי הוא קצת כמו שחקן זר. אשמח ליהנות ממנו כל עוד הוא כאן, אסבול כשהוא יכבוש נגדי במדי קבוצה יריבה - אבל אף אחד מהם לא עם סנטימנטים מיוחדים, מעבר כמובן לפיקנטריה שבגול אמש. כרגע? אחלה ערן שבעולם.

לא רק פלג. שמעתי את ההשוואות עם רונאלדו עוד בדרבי הראשון. אפילו אבוטבול הגבר גבר השווה ביניהם בראיון אתמול.

מה שהם שוכחים זה שזהבי שיחק בסך הכל שנתיים או שלוש בהפועל (לא באמת זוכר), ועזב את המועדון בטונים צורמים, נכנס להליכים משפטיים נגד הקבוצה, הסתכסך עם מספר שחקנים שנחשבים למנהיגים בחדר ההלבשה שלהם, וקיבל אינספור איומים וקללות מצד אוהדי הפועל. רונאלדו לעומת זאת, גדל ביונייטד לא פחות מאשר זהבי בהפועל (הגיע לשם בגיל 18), שיחק שם 6 שנים, וגם אחרי שעזב נשאר ביחסים טובים עם המועדון.

עוד הבדל אגב, זה שזהבי לא חצה את הכביש ישירות, אלא הגיע למכבי דרך איטליה. נגיד ורונאלדו חותם שנה הבאה בסיטי, אני בטוח שהוא יחגוג בטירוף אחרי גולים.

מצטרף לחגיגה של כלי התקשורת עם הגדרה שלא יכולה להיות נכונה ממנה - שכיר חרב. שכיר חרב מוצלח מאין כמוהו, שזוכר מי אימן אותו לראשונה ולא מהסס להילחם בו חזק ואף חזק יותר. גם אחרי אתמול ומאז שהגיע בינואר - לא התרגשתי ממנו. לא לחיוב ולא לשלילה. שכירי חרב לא נכנסים ללב שלי, אבל אני בהחלט מבין את הצורך בהם ואת עצם קיומם. עבורי, זהבי הוא קצת כמו שחקן זר. אשמח ליהנות ממנו כל עוד הוא כאן, אסבול כשהוא יכבוש נגדי במדי קבוצה יריבה - אבל אף אחד מהם לא עם סנטימנטים מיוחדים, מעבר כמובן לפיקנטריה שבגול אמש. כרגע? אחלה ערן שבעולם.

זכותך.

גם קלינגר גדל בחיפה.. מה שלא הפריע לו להיות אחד המכביסטים הכי גדולים שראיתי. כמו כן גם איציק זוהר ואחרים.

ברור שבמקרה זהבי זה שונה, הוא בא מהפועל.. גדל שם. מבחינתי ימשיך כמו שהוא כרגע ומי יודע מה יהיה.

אגב, עד לגול, הוא היה הגרוע בשחקני מכבי. במחצית השנייה הוא השתפר.

אחרי כל הרעש, זה הוא עדיין לא מביא את מה שהוא היה אמור להביא. לפחות את מה שאני חשבתי שהוא יביא.

לפחות זה אומר שפוטנציאלית אנחנו יכולים להיות טובים אפילו יותר :)

לגבי החגיגות שלו, אולי אתם לא יודעים אבל...

שערן זהבי בא למכבי הוא הבטיח לא לחגוג אם הוא כובש מולם..

עד ששבועיים רצוף אוהדי הפועל לא הביאו לו ולאשתו לישון בלילה

וגרמו לזהבי ולאשתו להחליף 5 מספרי טלפון עד שזה נפסק.

השאירו לו מכתבים בדואר עם איחולים שהילד שעומד להיוולד לו ימות מסרטן לפני שהוא נולד ויקבל שיתוק מוחי.. ואז הוא החליט שאם הוא שם גול בדרבי הוא חוגג כמו שבחיים שלו הוא לא חוגג...

לגבי החגיגות שלו, אולי אתם לא יודעים אבל...

שערן זהבי בא למכבי הוא הבטיח לא לחגוג אם הוא כובש מולם..

עד ששבועיים רצוף אוהדי הפועל לא הביאו לו ולאשתו לישון בלילה

וגרמו לזהבי ולאשתו להחליף 5 מספרי טלפון עד שזה נפסק.

השאירו לו מכתבים בדואר עם איחולים שהילד שעומד להיוולד לו ימות מסרטן לפני שהוא נולד ויקבל שיתוק מוחי.. ואז הוא החליט שאם הוא שם גול בדרבי הוא חוגג כמו שבחיים שלו הוא לא חוגג...

פרימו?

אגב, עד לגול, הוא היה הגרוע בשחקני מכבי. במחצית השנייה הוא השתפר.

אחרי כל הרעש, זה הוא עדיין לא מביא את מה שהוא היה אמור להביא. לפחות את מה שאני חשבתי שהוא יביא.

לפחות זה אומר שפוטנציאלית אנחנו יכולים להיות טובים אפילו יותר :)

נכון חלקית. מי ששם לב אז גם בתקופה שלו בהפועל היו לו הרבה משחקים שהוא לא הופיע. הגדולה שלו היא במשחקים שהוא כן הופיע. לבינתיים בשתי דרבים שהוא שיחק פירקנו את הפועל.. הרבה בזכותו. הגול הראשון נגד ביתר? עליו. הוא גם תרם במהלכי כדורגל שהביאו לגולים כמו הגול הראשון נגד קריית שמונה, ההשתחררות שלו והמסירה ללוגסי שבישל לדאבור.

אין ספק שיש מקום לשיפור. אבל רק בשביל הדרבים היה שווה. ואני בטוח שנהנה ממנו עוד הרבה.

בנדר שזה כאב אפילו לי, הרגשתי את הסכין המנטלי הזה שבטח מסתובב להם חזק בלב בזמן שהוא כבש בוולה, אבל שהוא הוריד את החולצה-וואו,

פשוט שלף את הסכין מהלב ושפך חומצה לתוך החור שהוא ייצר שם-זה היה רגע ממש מהנה...

ברור לכולם ששני הצדדים צודקים בתכלס. מצד אחד אם היה מדובר בשחקן מכבי שעבר להפועל גם דרך סין היינו מגיבים כלפיו אותו דבר. היינו טוענים שהוא שחקן כדורגל שצריך לכבד את האוהדים ואת חבריו לקבוצה, שלגיטימי שהוא חגג כי זה דרבי, אבל על החולצה מגיע לו קרע בשריר.

מצד שני ערן זהבי הסתכסך עם הפועל עוד לפני יציאתו לחו"ל, כשחזר ועוד לפני החתימה במכבי הקהל הרג אותו וכמובן הלחשושים בתקשורת של שחקני הפועל שלא מוכנים לסלוח לו. האוהדים רדפו אותו וקיללו אותו ואת המשפחה שלו (ואת הילד שלא נולד, לא שאם הוא כבר היה נולד זה היה משנה לחלאות) והוא רצה לתת להם זין לפנים.

תכלס, זה תלוי באיזה צד אתה של המתרס, וכל הכתבים האובייקטיבים המטומטמים או כל אוהד קבוצה אחרת לא יבין, כי כדורגל זה רגש, והדרבי זה הרגש הכי גדול (כי הוא נקודתי, תוך תשעים דקות הוא נגמר להבדיל מאליפות) מהצד של הפועל לגיטימי שירגישו ככה ומהצד של מכבי וערן זהבי לגיטימי שהוא ירגיש ככה.

ברור לכולם ששני הצדדים צודקים בתכלס. מצד אחד אם היה מדובר בשחקן מכבי שעבר להפועל גם דרך סין היינו מגיבים כלפיו אותו דבר. היינו טוענים שהוא שחקן כדורגל שצריך לכבד את האוהדים ואת חבריו לקבוצה, שלגיטימי שהוא חגג כי זה דרבי, אבל על החולצה מגיע לו קרע בשריר.

מצד שני ערן זהבי הסתכסך עם הפועל עוד לפני יציאתו לחו"ל, כשחזר ועוד לפני החתימה במכבי הקהל הרג אותו וכמובן הלחשושים בתקשורת של שחקני הפועל שלא מוכנים לסלוח לו. האוהדים רדפו אותו וקיללו אותו ואת המשפחה שלו (ואת הילד שלא נולד, לא שאם הוא כבר היה נולד זה היה משנה לחלאות) והוא רצה לתת להם זין לפנים.

תכלס, זה תלוי באיזה צד אתה של המתרס, וכל הכתבים האובייקטיבים המטומטמים או כל אוהד קבוצה אחרת לא יבין, כי כדורגל זה רגש, והדרבי זה הרגש הכי גדול (כי הוא נקודתי, תוך תשעים דקות הוא נגמר להבדיל מאליפות) מהצד של הפועל לגיטימי שירגישו ככה ומהצד של מכבי וערן זהבי לגיטימי שהוא ירגיש ככה.

ההרגשה שאני הכי זוכר שדומה לזהבי זה שזוהר עבר לביתר. כל כך אהבתי אותו, ועדיין אוהב. אבל שרף את הלב.. ולא, לא רציתי בשום רגע שהוא יפצע. כן כעסתי וקצת קיללתי שהוא כבש צמד ב3-3 ברמת גן.. ואם אני לא טועה הוא כן חגג את הגולים.

אז כן לגיטימי שכואב לאוהדי הפועל. לא לגיטימי לצפות מזהבי לכלום, ברגע שהוא עבר למכבי זה היה צפוי ומובן שהוא ישמח בדרבי.. למה שלא ישמח? קלינגר לא שמח שמכבי ניצחה את חיפה?