Jump to content

סמסונג גלקסי - הרום המושלם

Sawyer

Recommended Posts

טוב שמעו, זה לא מצחיק.

אני טס עוד מעט לחול ואני עם הפיילוטX הישן ממש, ואחרי שהבטריה דפוקה ומחזיקה 5 שעות והפלאפון גמור.

אני דורש שמישו יכתוב לי מיד מה הרום הכי טוב, איך משדרגים אליו אחרי גיבוי ועכשיו.

תודה.

תלוי אחי תלוי

בא לך רום אחלה בממשק עברי מלא? תתקין תפיילוט הכי חדש

בא לך רום מהיר ושומר יחסית על סוללה אבל הוא עושה את זה בגלל שניקו אותו ממלא תכונות? לך על CM7

בא לך רום מהיר ושומר על בטריה אבל יש בו קצת באגים והוא נראה כמו אייפון? לך על MIUI (שמעתי שהגירסת גאלנט מצויינת)

בא לך רום פנאני בלי ממשק עברי אבל אומרים שהוא יותר ידידותי לבטרייה מפיילוט? סימפלי האני

קיצר לא חסר

לפעמים, לא צריך רום, אני עדיין עם הרום הרגיל של המפעילה, וואלה, באמת לא משהו, הסוללה מתבזבזת מהר והוא לא יותר מסבבה.

החלפתי אתמול ללאנצ'ר של GO Launcher EX, ואמנם זה לא רום, אבל זה לא ממש שונה, החוויה מהפלאפון שונה לגמרי, הוא הרבה יותר מהיר, הרבה יותר יפה, לא נתקע,והכל, בחינם.

אה, וכן, בעבר הסוללה הייתה אחרי שימוש מרבי בסוף היום על 20 אחוז ולפעמים גם על 2 אחוז, היום, אחרי שימוש מרבי, היא עדיין על החצי.

התאהבתי.

רינת, את עם גלקסי 2. חוץ מבטרייה וקצת פיצרים לא צריך רום מיוחד בתכלס במכשיר הזה, בטח שלא עניין של מהירות

בגלקסי 1 חייב רום.

ד"א בחירה מצויינת הגו לאנצר, לאט לאט תלמדי אותו עוד ובכלל תהני. תתעסקי עם האפשרויות שלו.

בוסה.

הדירוג חשיבות שלי:

1. בטריה

2. עברית

3. מהירות

4. יופי

5. פיצ'רים

מה הכי כדאי + תן לינק למדריך המלא והמפורט ביותר!

שחרר מהעברית.

אם בטריה אז רק סימפל האני.

רינת, את עם גלקסי 2. חוץ מבטרייה וקצת פיצרים לא צריך רום מיוחד בתכלס במכשיר הזה, בטח שלא עניין של מהירות

בגלקסי 1 חייב רום.

ד"א בחירה מצויינת הגו לאנצר, לאט לאט תלמדי אותו עוד ובכלל תהני. תתעסקי עם האפשרויות שלו.

אילו אפשרויות? תציע, נשמע :)

אני צריך לגבות הכל ולהחליף רום עכשיו! בחרתי בפיילוטX החדש (לפחות לעכשיו)

יש לי גירסא 3.0 JPY מה שזה לא אומר.

אפשר מדריך טוב ונוח כולל גיבוי.. לעכשיו?

קנה HTC ולא תצטרך מדריכים לעולם לא KIES ולא כל הבולשיט. רק לצרוב את הרום דרך הריקברי וזהו.

קנה אייפון לא תצטרך מדריכים לעולם, לא לצרוב רומים, לא ריקברי ולא כלום בשביל שהפלאפון יהיה נורמאלי.

אבל אייפון זה משעמם. רק משחקים וגם הם אחרי כמה זמן מתחילים לשעמם ואני יודע את זה כי יש לי אייפוד ולרוב הוא משמש לי לצפייה בסרטים

• 2 weeks later...