קפוץ למידע

------------ חבילות לחול בפורום השחקן ה-12 ------------

שלום לכולם,

בעקבות העליה לשלב הבתים והדרישה הרבה שיש לחבילות בחול עוד לפני שאנחנו יודעים מול מי אנחנו משחקים החלטתי לבדוק מול כמה סוכנים חבילות לחול עבור הגולשים בפורום וכלל אוהדי מכבי.
בקרוב אני אבחר מישהו מרוכז (סוכן או חברה) שאותם אני אפרסם בפורום והם אלו אשר יקבלו כאן פרסום מאסיבי.

אני רוצה להדגיש כמה נקודות בנושא הנ"ל:
1. הפרסום היחידי של חבילות בחול יהיה אך ורק לסוכן אשר אושר על ידי, לא היה פרסום של אף אחד אחד. כל אחד אשר יעבור על חוק זה ימחק לו הפוסט והיוזר יחסם לתקופה לא מוגבלת.
2. הסוכן או החברה אשר יבחרו על ידי יעברו סינון מסוים כדי להבטיח לכם את השירות הכי טוב והחבילה הכי טובה אך אני לא יכול לקחת אחריות על הפעולות שלהם ואינני נותן שירות שלהם.
3. במהלך הקמפיין אני אשלח מידי פעם מיילים והודעות פרטיות כדי לקדם את הנושא, אני מתנצל על אי הנוחות במידה ויגרם למישהו.

חשוב לציין, יש לי ניסיון רב בנושא ומי שלא מכיר יכול לשאול גולשים אחרים כאן בפורום. כל מה שאני רוצה לעשות הוא לעזור לגולשים לקבל אחלה חבילות ושירות נהדר ומיטבי.
האיסור הוא על פרסום של סוכנים או חברות אחרות, מי שירכיב חבילה לבד ויהיה מעוניין לשתף אז זה יהיה בסדר בפורום מסודר שאני אפתח

הדבר הוא בעצם שירות לאוהדי מכבי ויעזור לפורום להמשיך ולהתקיים.

שיהיה לנו בהצלחה ואחלה הגרלה!

Amilov

תמונה

עזרה - שעות של קו אוטובוס 48

• Please log in to reply
2 תגובות לנושא זה

#1 cactos

cactos
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 9101

פורסם 30 דצמבר 2009 - 21:34

אני מנסה לברר באיזה שעות יוצא מחר קו 48 של דן-
הגעתי באתר שלהם לעמוד הזה http://i46.tinypic.com/20kf9eb.jpg
עכשיו אני צריך אוטובוס בסביבות 7 בבוקר, למה השעה הזאת לא מופיעה בטבלה שם?
מ5:45 הם קופצים ל:8 , מה בין לבין? ( הכוונה בכ-12 דקות זה שפשוט כל 12 דקות יוצא קו?)
תודה מראש.
  • 0

#

#2 cactos

cactos
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 9101

פורסם 30 דצמבר 2009 - 22:24

:wubyellow3:
  • 0

#

#3 Omri