Jump to content

500 תארים למועדון הספורט פנאתיינקוס

נועם שוהם

Recommended Posts

בעקבות הנושא הזה:

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=106483

מישהו יכול לברר ממה מורכבים ה-500 תארים שלהם?

הכוונה, האם זה כולל ענפים כמו טניס שולחן או רק ענפי הכדור של הגברים והנשים והאם ב-500 תארים כלולים כל מני תארים "זניחים" כאלה גביע מאיזה טורניר ידידות.

מעניין אותי לבדוק כמה יש לנו במכבי, על פי הספירה שעשו פאו.

תודה (:

זה כולל כל ענף ספורט שקיים במועדון, מעניין לדעת מה המיקום של פאו בדירוג.

אני יודע שבמקום הראשון בעולם מבחינת תארים עבור מועדון ספורט, נמצאת ברצלונה עם מעל ל-760 תארים בכל הענפים (כדורגל, כדורסל, כדור-יד, כדורעף, הוקי, שחייה ואתלטיקה).

סביר להניח שבאנגליה וגרמניה (מדינות בלי כדורסל), לדוגמה, קשה הרבה יותר להיות ראשונים. אצל פאו זה הגיוני ביוון שהכדורגל והכדורסל פעילים מאוד, כמו בטורקיה, איטליה, רוסיה וכמובן - ספרד.

יש איזה אתר באינטרנט שמראה פירוט של התארים מאיזה ענפים וכאלה?

באתלטיקה ובענפים אולימפים אחרים, התארים הם בעיקר איישים, של ספורטאי שמייצג את המועדון שלו.

זה גם נחשב?

אם המתעמל שלנו, אלכס שטילוב, זוכה באיזה תחרות באירופה - זה נכנס לספירה?

פינג פונג 112

אטלתיקה 59

אופניים 51

כדורסל 50

כדורעף 49

כדורגל 41

Oplomachia (אין לי מושג מה זה) 27

איגרוף 27

צלילה 26

חץ וקשת 15

שחיה 13

Skopovoli (אין לי מושג מה זה) 9

שח מט 7

הרמת משקולות 6

קרב 5 מודרני 2

האבקות 2

התעמלות 1

סקי מים 1

ביליארד 1

כדורגל אולמות1

אם אתה רוצה גם פרוט על מה גביע מה אליפות מה בנים מה בנות ואיזה שנים שלח פרטית

זה כולל גם קבוצות נוער/נערים/ילדים?

רק בוגרים

אחרי ששמעתי את המשחק של הכדורעף באיטליה נגד טרוויזו העונה, דרך רדיו איטלקי, נראה לי שאני אסתדר עם זה (:

יאללה תביא (:

מה שכן ומי שמבין יוונית או משהו כזה,

לפי מה שהבנתי הספירה שלהם הולכת על פי קבוצות הגברים והנשים של הבוגרים של המועדון.

שתי שאלות חשובות:

1. הספירה כוללת תארי ידידות - דהיינו, אם פאו משתתפת באיזה טורניר ידידות בקטאר וזוכה בו, זה נחשב בספירה?

2. בפענים האולימפים, חלק ניכר מהתחרויות הן לא קבוצתית, אלא אישיות.

אתלטיקה זאת דוגמא טובה, מכבי זכתה השנה באליפות הקבוצתית, אבל מני שהיו גם תחרויות אישיות, שהקופצים לגבוה למשל, של מכבי, זכו במדליות - זה גם נחשב בספירה או שרק תארים קבוצתיים?

אני יודע שבמקום הראשון בעולם מבחינת תארים עבור מועדון ספורט, נמצאת ברצלונה עם מעל ל-760 תארים בכל הענפים (כדורגל, כדורסל, כדור-יד, כדורעף, הוקי, שחייה ואתלטיקה).

הרוב המכריע של התארים של בארסה הם חארטה ואתה יודע את זה. אפילו ספירת הגולים של פלה יותר רצינית מספירת התארים של בארסה.

אגב, מי יודע מי הקבוצה הבודדת הכי מצליחה בעולם? מבחינת אליפויות אני יודע שלריינג'רס יש 52 אליפויות. למכבי בכדורסל יש 48 אליפויות ו-37 גביעים.

Oplomachia (אין לי מושג מה זה) 27

Skopovoli (אין לי מושג מה זה) 9

באדיבות חברתי דוברת היוונית -

אופלומחיה = סייף

סקופובולי = ירי למרחק

לינק עם רשימה כמעט מלאה (חסר עדכונים משנת 2008), אבל ביוונית

http://www.geocities.com/panathinaikosao/Titles.htm

אחרי ששמעתי את המשחק של הכדורעף באיטליה נגד טרוויזו העונה, דרך רדיו איטלקי, נראה לי שאני אסתדר עם זה (:

יאללה תביא (:

מה שכן ומי שמבין יוונית או משהו כזה,

לפי מה שהבנתי הספירה שלהם הולכת על פי קבוצות הגברים והנשים של הבוגרים של המועדון.

שתי שאלות חשובות:

1. הספירה כוללת תארי ידידות - דהיינו, אם פאו משתתפת באיזה טורניר ידידות בקטאר וזוכה בו, זה נחשב בספירה?

2. בפענים האולימפים, חלק ניכר מהתחרויות הן לא קבוצתית, אלא אישיות.

אתלטיקה זאת דוגמא טובה, מכבי זכתה השנה באליפות הקבוצתית, אבל מני שהיו גם תחרויות אישיות, שהקופצים לגבוה למשל, של מכבי, זכו במדליות - זה גם נחשב בספירה או שרק תארים קבוצתיים?

לא כולל טורנירי ידידות.

לא רק תארים קבוצתיים גם אישיים.

הרוב המכריע של התארים של בארסה הם חארטה ואתה יודע את זה. אפילו ספירת הגולים של פלה יותר רצינית מספירת התארים של בארסה.

אגב, מי יודע מי הקבוצה הבודדת הכי מצליחה בעולם? מבחינת אליפויות אני יודע שלריינג'רס יש 52 אליפויות. למכבי בכדורסל יש 48 אליפויות ו-37 גביעים.

נכנסתי לעמוד של בארסה כדי לראות כמה מתוכם אלה תארים שאפשר להגדיר שוליים וכמה מהם תארים מכובדים יותר:

19 אליפויות ספרד, 25 גביעי המלך, 7 סופר-קאפ ספרדי, 3 אליפויות אירופה, 2 גביעי ליגה, 4 גביעי המחזיקות, 3 גביעי אופ"א, 4 גביעי לאטינו, 2 סופר-קאפ אירופאיים, 26 גביעי קטלוניה ו-29 גביעי גאמפר, שזה טורניר קדם-עונה ע"ש הבחור השוויצרי החביב שבשנת 1899 ייסד את המועדון.

ברור שגאמפר וקטלוניה זה לא אליפות ספרד או צ'מפיונס, אבל לכל מועדון יש את התארים הדביליים האלה. אף אחד לא לוקח אותם ברצינות, אבל אם נמצא רשימת תארים של מכבי, נספור את גביע הטוטו או גביע ווינר בכדורסל וכל השטויות האלה. אולי גם טורניר מקדונלד :wub:

וזה כולה מחלקת הכדורגל, בלי הצלחה בשאר המחלקות המועדון לא היה מדורג ראשון.

במכבי סל אף אחד לא סופר את גביע ווינר.

אנחנו סופרים אליפויות, גביעים, אליפויות אירופה, ואת הגביע הבין יבשתי. ככה זה שאין לך מתחרים ואתה לא חש צורך לעקוף אותם ומנפיץ לעצמך כל מיני תארים דביליים. אני בספק את מישהו יודע כמה פעמים מכבי לקחה את טורניר מקדונלד או את טורניר תל אביב (את טורניר מקדונלד מכבי לא לקחה למען האמת).

אגב, פעם קבוצת הכדורגל לקחה את טורניר לך-פוזנן. נחשב בספירה?

צודק, אחרי ניצחון בפנדלים על מלאגה.

מי שעושה כמו פנאתנייקוס את כל התארים בכל הענפים של מכבי כולל טורנירים וכאלה יוצא מלך.

במכבי סל אף אחד לא סופר את גביע ווינר.

אנחנו סופרים אליפויות, גביעים, אליפויות אירופה, ואת הגביע הבין יבשתי. ככה זה שאין לך מתחרים ואתה לא חש צורך לעקוף אותם ומנפיץ לעצמך כל מיני תארים דביליים. אני בספק את מישהו יודע כמה פעמים מכבי לקחה את טורניר מקדונלד או את טורניר תל אביב (את טורניר מקדונלד מכבי לא לקחה למען האמת).

אגב, פעם קבוצת הכדורגל לקחה את טורניר לך-פוזנן. נחשב בספירה?

לא.

טורניר לך פוזנן הוא טורניר ידידות שמקביל לטורניר תל-אביב בכדורסל.

לא נחשב בספירה.

גביע ווינר לדעתי דווקא כן. המקביל של גביע הטוטו מהכדורגל.