Jump to content

דולי ג'ונסון - עד מתי?

lidor dimona

Recommended Posts

כן כן.

תמשיך להאמין בשטויות.

קשר אחורי צריך לעשות שני דברים היום (בכדורגל ה"מודרני") לחלץ כדורים ולהתחיל התקפה.

כדי לעשות את זה צריך לדעת לתת פס ולעצור כדור, וגם מדי פעם, לעשות גליץ', שלושה דברים שג'ונסון עושה פעם ב...וגם אז לא טוב....

כן להתחיל התקפה עם האצן בוזגלו הפורץ בימין ושבחון הדומיננטי והמסוכן בצד שמאל, וכמובן כמובן איליה "המתרוצץ" יבוריאן בחוד.. (וכן אני יודע שהוא לא שיחק משחק אחרון) אה כן וכל זה שהוא לבדו באמצע. ולא, לא אמרתי שהוא כוכב עליון והתעלה על עצמו בצורה יוצאת דופן, סה"כ כל הקבוצה לא מתפקדת אבל אם יש שחקנים שעוד אפשר לצפות מהם למשהו, שיהיה אפשר לשחק קצת כדורגל, אז כן דולי נכלל ביניהם (בטח ובטח רודי חדד, וכן גם קאמנאן).

אעתיק את דבריי מנושא שעלה כאן לפני מספר ימים:

אני חושב שאם היה לייד ג'ונסון שחקן כמו טל בנין היינו רואים ממנו הרבה יותר! לשים אותו באמצע עם מישאלוב\ז'אן\ייני ואז לשפוט אותו ולבוא אליו בטענות זה פשוט לא פייר והאמת אפילו מעליב. הוא לא קשר אחורי בכל מובן המילה, הוא פיפטי פיפטי, צריך ליידו קילר. אני אישית מאוד מאמין שאם היו נותנים לו לשחק בייחד עם אסוס כמה משחקים ברציפות ולא כל שבוע עם חנון אחר היכולת שלו הייתה באה יותר (הרבה יותר) לידי ביטוי אבל צריכים להבין שלבד באמצע הוא פשוט לא מסוגל. סה"כ מדובר בשחקן שמשחק בנגיעה ומדוייק (כנראה היחידי במכבי שיכול לעשות את זה), בא לקחת כדורים, מנסה למצוא אופציות מסירה טובות אבל כשאין לך ספרינטרים באגפים, מגינים שבקושי עולים וחלוץ כבד שבקושי רץ בחוד (אז הוא שיחק עם יבוריאן לבד) אז מאוד קשה לבוא לידי ביטוי.

שחקן ביזיוני, הוא עושה טובה שהוא עולה בכלל על המגרש.

הבנאדם פשוט לא מסוגל לקחת כדור ולמסור אותו קדימה, וגם אם פעם באלף שנה זה קורה אז הוא מוסר ליריב.

עוד בלוף לרשימת הבלופים הבלתי נגמרת של מכבי.

אח.. ילדונים פה כולם! פשוט ילדונים!

שחקן השנה בשבדיה.. סתם שחקן נכון?

זה שהוא מקבל את הכדור באמצע וכולם בורחים לו לכיוון ה-16 זה ממה לא אשמתו.

היה מצוין היום.

או שאתה שיכור או שאתה ממש ממש ממש שיכור

או שפשוט אתה זה דולי ג'ונסון...

ולכל אלה שאומרים שאין משו יותר טוב באמת שאני מעדיף את דן רומן עליו

או שאתה שיכור או שאתה ממש ממש ממש שיכור

או שפשוט אתה זה דולי ג'ונסון...

ולכל אלה שאומרים שאין משו יותר טוב באמת שאני מעדיף את דן רומן עליו

נראה לי שקובי השועל הוא האדמין של האתר של דולי

קוקסינל שמפחד על הרגליים שלו

דן רומן שהוא בכלל סטודנט לספרות או משו כזה היה הרבה יותר טוב ממנו

לא יורד לגליץ רץ ריצה קלה כל המשחק

סעאמק

לא מבין מה האשראי הלא מוצדק הזה... מעדיף שדן רומן או שחקן נוער יעלה במקומו, אולי אחרי זעזוע של ספסול הוא יתעורר מהיי שלו.

אגב, אם מכבי מחפשים חיזוק זול בדמות קשר אחורי, הייתי הולך על אנסומבו ששוחרר. הוא הוכיח עצמו בליגה לאורך כמה עונות כשחקן לא רע, הוא רגיל לקרבות תחתית, והוא רגיל לכדורגל שלנו כבר. והכי חשוב, העלות שלו נמוכה כי הוא חופשי.