Jump to content

הישרדות העונה השנייה. איי הפנינה. הנושא שיישרוד אחרי כולם.

משמר הפורום

Recommended Posts

• 2 weeks later...
דרך אגב אנחנו כבר בשלב שאפשר לקבוע באופן רשמי:

קניבה :thumbs:

ד"א גם אריק הומו?

אריק ואופיר הומואים ויש מישהי לסבית אבל אני לא יודע מי זאת

בטח אפרת

סיון בכלל לא מתאימה למשחק, איך היא בכלל הגיעה לשם. זה מקרי ביותר. היא חלשה, לא תורמת, קשה לה, היא לא מבינה לאן היא הגיעה, לפחות מיכל כן תורמת ונותנת ויכולה לעזור לשבט.

לגבי שאר השבט, רואים בבירור שדיווה, עידן, ואיגור מנסים לשלוט שם. בעיקר דיווה שמושכת אליה את תשומת הלב והכוח. או יותר נכון שואבת אליה! אני חושב שהם רק מפלגים את השבט.

בקיצור, סיון הבייתה ומהר.

יש משהו טוב בדיווה? מה אתם אומרים? לא יודע אני מנסה לקרוא אותה ולהבין. נראה לי שהיא ערמומית לא קטנה ומסוכנת.

יש משהו טוב בדיווה? מה אתם אומרים? לא יודע אני מנסה לקרוא אותה ולהבין. נראה לי שהיא ערמומית לא קטנה ומסוכנת.

דיוה מגעילה אותי... הדמות הכי מגעילה במשחק לדעתי. למרות שיש אנשים שדווקא אוהבים אותה.

דיווה ללא ספק שולטת שם ומושכת בחוטים.

בגלל זה אני מנסה להבין מי אוהב אותה ומה יש לאהוב בה.

היא מפלגת בין האנשים, היא שולטת על כולם, איגור ובמיוחד עידן הולכים אחריה. היא ערמומית מאוד!

דיווה ללא ספק שולטת שם ומושכת בחוטים.

בגלל זה אני מנסה להבין מי אוהב אותה ומה יש לאהוב בה.

היא מפלגת בין האנשים, היא שולטת על כולם, איגור ובמיוחד עידן הולכים אחריה. היא ערמומית מאוד!

בסדר, זה דבר טוב ומעניין בתוכנית שיש אסטרטגיה. צריך שיהיו כמה שיהיו ערמומיים וימשכו בחוטים.

אבל דיוה מגעילה אותה בהתנהגות שלה פשוט, בסנוביות שלה, בביטחון המוגזם שלה בעצמה. היא קצת האנטיתזה של גל, שגם היה המושך בחוטים אבל היה סימפטי ונחמד.

בסדר, זה דבר טוב ומעניין בתוכנית שיש אסטרטגיה. צריך שיהיו כמה שיהיו ערמומיים וימשכו בחוטים.

אבל דיוה מגעילה אותה בהתנהגות שלה פשוט, בסנוביות שלה, בביטחון המוגזם שלה בעצמה. היא קצת האנטיתזה של גל, שגם היה המושך בחוטים אבל היה סימפטי ונחמד.

זה חלק מהמשחק וחלק "מהשרדות" אבל עדיין, יש בה משהו מעצבן כזה בהתנגות כמו שאתה באמת מתאר.

סיון הלכה וזה מעולה, היא לא תרמה בכלום. אשכרה ככה! רק בכתה והראתה את הקושי שיש לה והאי התאמה בכלל למשחק הזה.

מיכל ממש קרובה גם לעוף, היא זקוקה לחסינות כי אם לא, איגור, עידן ודיוה יעיפו אותו.

חח בדוק מאיר עף שבוע הבא..על זה שהוא השתזף בעירום :o

גם אני חושב ככה (וההפקה הראתה שהיא לא מנסה להתחכם יותר מדי כמו בפרומו לפני ההדחה הודמת, שראו את כולם בוכים וזה היה ברור שיגידו שגל לא יכול להמשיך, כמו שאמרתי בעמוד הקודם פה שמהפרומו יודעים כבר מי הודח מקניבה).

אם להפקה היה קצת שכל, בהנחה שבאמת זה מאיר, אולי היה כדאי להם להעביר את העניין של שיזוף בעירום לפרק הבא..

זה לא קשור לשיזוף בעירום זה מותר וגם באמריקאי היו כאלה שהיו ערומים..

חבר שלי אמר לי שהוא קרא לפני כמה ימים שאחד המתמודדים גנב אוכל מהצוות של ההפקה..

זה לא קשור לשיזוף בעירום זה מותר וגם באמריקאי היו כאלה שהיו ערומים..

חבר שלי אמר לי שהוא קרא לפני כמה ימים שאחד המתמודדים גנב אוכל מהצוות של ההפקה..

אני כמעט בטוח שזה קשור לעניין של העירום

כולם התעצבנו מהעניין וזה נקרא הטרדה מינית ככה שיש מצב שיעיפו אותו על זה

אבל גם עניין גניבת האוכל הגיוני