Jump to content

יובל המבולבל

itanar

Recommended Posts

מושפעים? אם מישהו פה מושפע זה רק אתה. רק שחקנים עצלנים מביימים פציעות? הבנתי אותך. כי שחקנים פחדנים לא מביימים פציעות.

לפניי שנתיים כשיובל עוד שיחק בבוגרת הייתי מבין את כל הפציעות המוזרות האלה.. אבל גם בזמן האחרון הוא כל שנייה נפצע, וכבר אין עליו את העומס שהיה בשנים ההם.

ואני ממש לא נגד יובל, אבל אני פשוט חושב שכרגע דור מלול יותר יציב ממנו בתור מגן. הייתי מת שיובל יחזור לשחק כמו בעונה עם אלי כהן, וזה ישחרר את דור לשחק מקדימה, אבל לצערי זה לא קורה כי יובל לא פוגע.

כן, הטריק הידוע הזה של דלקת באפנדציט, נמאס כבר מיובל ההיפוכנדר הזה.

אתם יודעים מה? מגיע לנו. הכל מגיע לנו. אם זה היחס לשחקנים, אם זה הקרדיט, אם הדריבל של חדד ראוי לתמיכה בלתי מסוייגת כי למרות שהוא לא אפקטיבי הוא מה שאנשים באים לראות, אבל יובל יכול ללכת להזדיין יחד עם השנתיים הנפלאות בגלל שזה בסה"כ מקום עבודה והוא שווה בדיוק את המחצית האחרונה שלו, אז מגיע לנו שיחרבנו עלינו.

כן, הטריק הידוע הזה של דלקת באפנדציט, נמאס כבר מיובל ההיפוכנדר הזה.

אתם יודעים מה? מגיע לנו. הכל מגיע לנו. אם זה היחס לשחקנים, אם זה הקרדיט, אם הדריבל של חדד ראוי לתמיכה בלתי מסוייגת כי למרות שהוא לא אפקטיבי הוא מה שאנשים באים לראות, אבל יובל יכול ללכת להזדיין יחד עם השנתיים הנפלאות בגלל שזה בסה"כ מקום עבודה והוא שווה בדיוק את המחצית האחרונה שלו, אז מגיע לנו שיחרבנו עלינו.

כמה מפתיע שאתה מעלה את הפציעה היחידה שאין לי בעיה איתה חח. לא באמת, מאוד מרענן.

יודע מה? סבבה. יובל נפצע כי הוא מכביסט אמיתי והוא עובד הכי קשה יותר מכל הקבוצה. והוא עדיין נראה כמו חרא של היפופוטם. גם כשהוא היה כויכול "מצויין" וזומן לנבחרת היו לו את העליות החסרות אחריות האלה להתקפה, והיה מפקיר את העורף. קיבלנו 3 שערים נגד בני יהודה לרוב בגללו. אתם לא נמצאים באימונים כל יום לראות אם הוא טוב או לא בשביל להעביר ביקורת על איך ולמה זה שדור מלול עולה בהרכב במקומו... אבל סבבה, יובל הכי טוב במכבי. כמו רודי! "השחקן הכי טוב שהגיע למכבי בשנים האחרונות" וכבש שער בודד בעונה וחצי.

תמשיכו לחיות בסרט שיש כאן שחקנים טובים אם זה עושה לכם טוב...

ואחר כך לא מבינים למה אנחנו לא מגיעים לשום השיגים? איזה הישגים אפשר להגיע עם שחקנים כמו מישאלוב ויבוריאן (שעם כל הכבוד, חלוץ בינוני מאוד וישאר רק בגלל שהוא ישראלי אחרת הוא גם היה עף כמו טיל) ועם מאמן חסר ניסיון (מאמנים חסרי ניסיון יותר נכון אם אנחנו מסתכלים על המאמנים שהיו פה ב-10 שנים האחרונות).. עד שהגיעו לכאן מאמנים עם קבלות אז אחד עף הביתה אחריי 2 מחזורים (שליימה), ואת השני (אלי כהן) שלחו הביתה אחריי עונה ו-2 מחזורים בגלל שה"יעני בעלים" החדשים לא אהב אותו... העיקר הביאו את ניר לוין אה? מאמן התקפי!

ואתם מתפלאים למה אנחנו לא מגיעים לשום מקום עם מאמנים כמו לוין ורב"ש, שבונים סגלים בינוניים עם שחקנים אומנם יצירתיים אבל שבתכלס לא עושים שום דבר מיוחד.

צריך לתת לאורי שטרית וליובל שפונגין להיות המגינים שלנו, להריץ אותם,לתת להם לשחק.

ואז לתת לשירן ייני לשחק קשר אחורי ולתת לדור מלול להיות קשר התקפי במקום כל האלה שלא ממש בא להם לשחק!

הוא מרוויח משכורת חייל.

לא.

הוא השתחרר לפני תחילת עונה.

מיכאל:

חלילה

שהוא גרוע הוא יודע את זה, והוא לא צריך שאנחנו נגיד לו את זה (אתה מוזמן לשאול את שלומי מה היה אחרי משחקים שדיברתי איתו).

אבל אני כן אומר שהוא שחוק.

בשנתיים האחרונות (עד הפציעה) הבן אדם נח בערך חודש מתוך כל התקופה וגם זה לא בדיוק כי הוא התאמן עם מאמן כושר.

הבעיה שלו היא בטח ובטח שלא בראש.

אבל כן יש לו ירידה ביכולת, והוא מודע לזה.

אני אסנגר עליו רק כי הוא חבר שלי וגם כי הוא יותר טוב מדור מלול.

ולהוא שאמר שדור מלול הכי טוב על המגרש:

או שאתה חבר שלו, או שאתה לא רואה משחקים, או שאתה לא מבין.

הוא לא רץ, הוא מסר כדור מדוייק אחד בשלושה משחקים, או שהוא לא עולה או שהוא לא יורד, אין לו כושר בשיט, שני חורים בדרבי, דריבלים מיותרים (אתה מגן) מסירות טיפשיות בלי טיפת מחשבה ופשוט חוסר ידע בסגירה אחורה.

אגב, כל פעם שיחיאל לא באמצע זה כי הוא סוגר את אגף ימין של...דור מלול.

אין לו מקום כמגן ימני.

לא ראיתי ממנו שום דבר שמצדיק הרכב.

כמה מפתיע שאתה מעלה את הפציעה היחידה שאין לי בעיה איתה חח. לא באמת, מאוד מרענן.

יודע מה? סבבה. יובל נפצע כי הוא מכביסט אמיתי והוא עובד הכי קשה יותר מכל הקבוצה. והוא עדיין נראה כמו חרא של היפופוטם. גם כשהוא היה כויכול "מצויין" וזומן לנבחרת היו לו את העליות החסרות אחריות האלה להתקפה, והיה מפקיר את העורף. קיבלנו 3 שערים נגד בני יהודה לרוב בגללו.

מעריך את הדיעה שלך אבל זה פשוט לא נכון.

מלבד הכדור החופשי ששחקן בני יהודה הגיע לפניו (קורה...) הוא לא אשם באף גול.

דור מלול בסדר גמור בתור מגן, אבל חבל לבזבז כישרון כזה על הגנה. הבחור חושב התקפה ורוצה התקפה אז הוא צריך להיות בהתקפה.

בעיקר כשעל הספסל מחכה שפונגין. עכשיו זה גראבג' טיים ארוך שהוא יכול לחזור לעצמו וליצבור ביטחון חזרה. כולם יודעים למה הוא מסוגל.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/824/279.html#5953653

ואז הגיעו כל הפציעות שנבעו גם ממאמץ יתר ללא מנוחה.

איזה מאמץ יתר ללא מנוחה

תסתכל על לוח המשחקים באנגליה ותראה מזה מאמץ יתר ללא מנוחה אין מה להשוות בכלל למה שהוא ייפצע ממאמץ קל

יובל שפונגין הוא המלך :wubyellow3:

לשיר לו את זה בחימום שיידע שאנחנו מאחוריו, מגיע לו לפני כל הכוסיות שהובילו אותנו לתחתית

שחקן בית צנוע שעובד קשה, אף פעם לא מתלונן מתלכלך או עושה צרות, מגן הכי מוכשר שהיה לנו ב-2 העשורים האחרונים

אבל העיקר כל הטאלנטים הנוצצים מקבלים עידוד וקרדיט מפה ועד הודעה חדשה. ככה למחוק שחקן שהיה הבאנקר הכי גדול בהרכב 3 עונות ברצף? איכס.

יובל עוד יחזור לעצמו, אבי חייב לשחק עם דור כקשר ועם שפונגין כמגן.

אומרים שהולכים להעלות שחקני בית מהנוער, קודם תשתמשו בטובים שיש בבוגרים.