Jump to content

אבי נמני הוא המלך

Snir_Geuli

Recommended Posts

אבי נימני המלך :thumbs:

בסוף עונה יהיה מנהל ספורטיבי/עוזר מאמן במועדון הכדורגל מכבי ת"א, יביאו מאמן זר וכל שונאי נימני יסתמו תפה שלהם כמו שרמוטות טובות.

ועל זה נאמר אמן.

לפני חודשיים צעקנו לעבר הספסל של מכבי "תן לאבי לשחק", ורצינו שיגיע הרגע הזה שהוא יעלה לכר הדשא בתור שחקן פעיל בפעם האחרונה בחייו.

ועכשיו, כל הג'ורה נפתחת.

גועל נפש !

שהקבוצה של אלי כהן נראית כמו חרא - זה אשמתו של אלי כהן

שהקבוצה של ניר לוין נראית כמו חרא - זה אשמתו של ניר לוין

שהקבוצה של רן בשן שמעון נראית כמו חרא - זה אשמתו של רב"ש

שהקבוצה של נמני נראית כמו חרא - נמני המלך?!

נמני הוא סמל שכמותו לא היה וכנראה גם לא יהיה בכדורגל הישראלי, אבל הוא כושל פעם אחר פעם.

אני אוהד מכבי, אני רוצה בהצלחת מכבי, כפי שניר לוין לא הביא את ההצלחה ולכן תמכתי בהעפתו, כך גם נמני לא מביא את ההצלחה ולכן אין סיבה שיישאר במשרת המאמן, ואולי אפילו במשרת ה"מנג'ר", שכן חלק גדול מהסגל נמני הביא - ולכן כישלון של שחקנים שנמני הביא מוטל על כתפיו, כפי שהכישלון שנקרא טומאסיץ' נח על כתפיו של רב"ש.

כשהקבוצה של נמני לא מצליחה, אתה מצפה שדווקא ביגלל שזה אבי האוהדים יתפכחו מעט ויבינו שזה כנראה קצת יותר מבעיה של מאמן.

אבל כנראה שלקהל הזה אין דין ואין דיין. אז ביגלל אנשים כמוך גם אבי בסוף יילך, והקבוצה הזאת תהיה בדרך לאבדון לא רק מקצועי, מה שכבר קורה, אלא הרבה מעבר לזה. אבדון שממנו אין חזרה.

אבי נמני הוא המלך.

ולמה ההתפכחות הזו לא הגיעה עוד בזמן רב"ש? כי הוא לא נמני ולכן הפיוז שלנו אמור להיות ארוך יותר עם מספר 8?

שמכבי משחקת כדורגל הגנתי ומפוחד ומוציאה 1-0 קטנים או 0-0 אז זה אומר שרב"ש חרא מאמן ומאמן הגנתי ומגעיל, שאותן תוצאות בדיוק אנו מקכלים עם נמני, איך זה לא יכול להיות "אשמתו" של נמני?!

נמני לא צריך לאמן את מכבי, נמני צריך להיות חבר של כבוד בדירקטוריון מכבי, נמני צריך להיות ראש מחלקת סקאוטינג, נמני צריך להיות אחראי קשרי אוהדים - אחד שיפעל לטובת הקהל מול בעלי בלומפילד והמשטרה.

נמני לא צריך לאמן ונמני לא צריך להיות ג'נרל מנג'ר.

אני מסכים שהחלפת מאמן חדשות לבקרים לא עושה למועדון טוב, אבל גם המצב הנוכחי לא בדיוק מריח כמו מי ורדים, נכון?

ושוב אני חוזר - לומר שזה לא אשמתו של נמני זה לגמרי נכון, כי לא נמני רץ על הדשא ולא נותן 10% מהיכולת שלו - אלא השחקנים.

אבל זה תמיד מה שקורה וזה תמיד מה שגורם לפיטורי מאמנים... גם בתקופת רב"ש השחקנים לא זזו, זה לא אומר שזה אשמתו של רב"ש! או שכן?

בנוסף על כך, חלק גדול מהשחקנים בסגל שבקושי זזים, נמני הביא בעצמו - לכן האחריות עליהם עליו(חדד, אסוס וכו' וכו').

כל עוד תמשיכו באימרות ה"אבי נמני הוא המלך" ותמשיכו להסתכל על הקבוצה שלכם מתדרדרת, תגלו שלא רק שהמלך עירום, גם הממלכה שקעה לה.

אני לא מוכן לתת לזה לקרות, מכבי שלי עוד תחזור....

התקווה הקלושה הזו זה כל מה שנותר לי, כי כל השאר... הלך... הכל... הלך.

אבי נמני לא מאמן והוא לא צריך להיות גם המאמן.

אבל כולנו יודעים שזה לא באמת מה שהוא רצה ותכנן לעשות אלא הוא לקח עליו את התפקיד ממקום של שליחות והקרבה.

הקבוצה פשוט לא טובה. וזה שנמני מאמן לא מוסיף.

אין ספק שנמני נותן את כל מה שיש לו לקבוצה. אבל לפעמים צריך יותר מרצון, עז ככל שיהיה.

לקלל את נמני זה הדבר האחרון שצריך לעשות.

אבל אני מקווה שאם חס וחלילה המצב של הקבוצה יהיה ממש גרועה נמני ינהג בכבוד ובהגינות, יקח אחראיות ויפנה את תפקיד המאמן למאמן עם נסיון.