Jump to content

מחר מבצע מלביש אחושרמוטה

Recommended Posts

שתדעו כמעט בטוח שכל הפטורים של זקן מרצון חופשי וטעמי נוחיות עומדים להתבטל החל מינואר בערך

וקיצר מחר מליון משטרה צבאית תתכוננו וכאלה

לא יודע איפה שמעת על ביטול פטור זקן מרצון חופשי, אבל זה לא נכון..

הצבא יודע שאלפי חיילים פשוט לא יסכימו בחיים להיות 3 שנים מגולחים, אז יהיו להם שתי אופציות: או ללכת לרופא ולהוציא פטור בריאותי (שזה עניין פשוט מאוד) מה שיעמיס על התורים במרפאה ויוריד מהערך של פטור רפואי, או לגדל זקן למרות שאין להם פטור, אפילו אם יקבלו דוח.

ככה שאין שום סיכוי שבשנים הקרובות יבטלו את פטור זקן מרצון חופשי. (כמובן שיש מקומות שמחליטים עצמאית לא לאשר פטור זקן מרצון חופשי)

אפילו אם זה כן היה נכון והתקנה הייתה תקפה מינואר 2009, אסור לאף אחד לאכוף אותה כבר מהיום (התקנה עוד לא פורסמה).

יכול להיות שבבה"ד 7 למשל החליטו עצמאית לא לאשר יותר פטור זקן מרצון חופשי, מותר להם.

"לא יסכימו" ?

- איזה שטויות, מי שואל בכלל את החיילים.

לכו 5 שנים אחורה ותגלו שהפטורים היחידים שהיו מותרים הם פטורים מסיבות רפואיות ומטעמי דת. אפילו צרפתי אי אפשר היה לגדל.

"לא יסכימו" ?

- איזה שטויות, מי שואל בכלל את החיילים.

לכו 5 שנים אחורה ותגלו שהפטורים היחידים שהיו מותרים הם פטורים מסיבות רפואיות ומטעמי דת. אפילו צרפתי אי אפשר היה לגדל.

אתה צודק, אבל דברים השתנו.

גם פעם לדעתי היה צריך אישור של אל"מ ועכשיו צריך רס"ן. גם פעם היו חיילים שגידלו שפם ועכשיו זה רק אפשרי על הנייר.

עכשיו אנשים מתחילים לאכול סרטים..

לכן צריך להפסיק לפרסם שמועות (תראו מה קרה לאסם).

מבצע מלביש מודיעים שיש כל יום ראשון, אפשר לפרסם פה נושא אוטומטי מדי שבת ב-11 בלילה..

ובשאר הדברים כדאי להביא מידע מבוסס (כתבת "גם אני חושב שאלה שמועות" - מה שאומר שאתה לא שאלת את מי שסיפר לך את העניין על הפטורים איך הוא גילה אותו).

היום לפחות אפשר לדעת על זה מראש פה באינטרנט :clap:

עכשיו אנשים מתחילים לאכול סרטים..

לכן צריך להפסיק לפרסם שמועות (תראו מה קרה לאסם).

מבצע מלביש מודיעים שיש כל יום ראשון, אפשר לפרסם פה נושא אוטומטי מדי שבת ב-11 בלילה..

ובשאר הדברים כדאי להביא מידע מבוסס (כתבת "גם אני חושב שאלה שמועות" - מה שאומר שאתה לא שאלת את מי שסיפר לך את העניין על הפטורים איך הוא גילה אותו).

לא חרטא- זה חודש של מבצע מלביש.

החל מה18 לדצמבר, עד ה18 לינואר.

תחרות של יחידות מ.צ. השונות מי ירשום יותר דוחות.

השמועות הם רק לגבי באיזה יום ראשון הולך להיות השיא.(השמועות מדברות על מחר ועוד שבועיים.)

השמועות אומרות שהחל מינואר לא תהיה אפשרות לחתום על אישור זקן , או שיבטלו גם את כל האישורים שכבר קיימים ? (רק לא את אלה שמסיבה רפואית)

לא יהיה אפשר לחתום ויבטלו את האישורים הקיימים, אלא מסיבה רפואית.

ככה שמעתי...

כמה דברים:

א) אני לא יודע מה היה או לא היה, אבל היום ב7:30 בבוקר בצריפין בשער ראשון לא היה אפילו מ"צ צעיר אחד לכפרה.

ב) לא ניתן לבטל פטורים רטרואקטיבית , ביררתי את זה מול הרס"ר - גם אם השמועות נכונות (ספק גדול) - למי שכבר יש אישור, לא ילקח ממנו. ובטח שלא ישפטו אותו עכשיו - כשיש לו פטור. (מה ההנפצות האלו שהאיכלו אתכם?)

ג) פטור על דת בחיים לא יתבטל , אל תדאגו. וכנ"ל פטור רפואי.

ד) בני טבק: פעם האישור זקן היו מול פלאפל אחד , היום צריך מינימום של שני פלאפלים בשביל לקבל אישור. (אני כבר שנתיים וחצי בצבא עם פטור מזקן - שחידשתי בכל פעם שעברתי יחידה או התחלפו הרס"רים ולכן אני מכיר את ההנפצות האלו )

ד) בני טבק: פעם האישור זקן היו מול פלאפל אחד , היום צריך מינימום של שני פלאפלים בשביל לקבל אישור. (אני כבר שנתיים וחצי בצבא עם פטור מזקן - שחידשתי בכל פעם שעברתי יחידה או התחלפו הרס"רים ולכן אני מכיר את ההנפצות האלו )

על הטופס עצמו רשום שצריך אישור מרב סרן = פלאפל אחד

סכיזופרני - צריך אישור רס"ן (פלאפל אחד) החל מה-1.1.08, לפני זה היה צריך אישור יותר גבוה.

לכל השאר - לא היה מבצע רציני היום, כמו שבטח שמתם לב, אני לא בא בתלונות לפותח הנושא כי גם אני מקבל הרבה פעמים מיילים רשמיים על כל מיני מבצעי מלביש כשבסוף יש חצי שוטר בלחץ, ואני דואג להעביר אותם הלאה כדי שכולם ידעו.

אבל בקיצור צריך לדעת שבכל יום ראשון יש סיכוי גבוה יחסית למ"צ, כדאי לחשוב מראש על תוכנית להיכנס לבסיס בלי להיתקל בהם או לבוא מדוגמים...

סתם הנפצה בשביל להפיחיד את כולם

תכלס ידעתי שלא יהיה כלוםם דווקא כי בידוק לפני שבוע היה אחד עצבני בצריפיןןן ראשון שעבר ווא ווא הייתי בשער יפו ב8 נכנסתילבססיס רק ב11 כמעט חח

באתי לבסיס ב8 וחצי ככה לשער יפו היה 2 שוטרות ועם המזל שלי כמעט קיבלתי עוד תלונה אחרי ששבוע שעבר קיבלתי ויצאתי זכאי בנס

הם קרציות רצח

מוות למשרד הרישיוי תחזירו לי תרשיון כבר נמאס לי מהשטויות האלה