Jump to content

מתי מתחיל גביע המדינה?

North Side

Recommended Posts

אתם יודעים מה הכי מצחיק? שמישהו רשם בנושא פה שמכבי יותר טובה מהכח עמידר רמת גן...

לא צריך להגזים ולהחריף את המצב ,שחריף גם ככה.

הכוח רמת גן כבר אכלה 2 תוך כמה דקות מול אותה בית"ר שבקלות יכלנו לתת לה 2 במחזור הקודם -

כמו שאמרתי, יש רק קבוצה אחת בליגה שהיא גרועה מאיתנו - וזאת הכוח רמת גן.

לא צריך לספר סיפורים כאילו אנחנו גרועים אפילו מהם , כי זה לא נכון.

תשמע הם משחקים יותר טוב מבית"ר אם תפתח אפיק 54....

לפי התגובות שלכם בפורום גם אנחנו שיחקנו הרבה יותר טוב מבית"ר, ו?

המצב על הפנים, אנחנו נראים כמו חרא- אבל אנחנו הקבוה הלפני הכי גרועה בליגה, הכי גרועה היא עמידר רמת גן,

אלא אם כן הם יתהפכו פתאום - הם היורדים הבטוחים, אנחנו למבחנים. (אלא אם כן סכנין תיפול עוד והיא תלך למבחנים)

אתם יודעים מה הכי מצחיק? שמישהו רשם בנושא פה שמכבי יותר טובה מהכח עמידר רמת גן...

זה לא מצחיק, זה עצוב...

חמוידם שלי יש לי משו להגיד לכם ותקשיבו לי טוב טוב

אתם אוהדים מכבי אתם צריכים ללכת עם הראש למעלה גם עם הקבוצה לא מצליחה גם עם הקבוצה מפסידה אני אוהדת מכבי כבר 5 שנים בערך וזה בכלל לא הרבה זכיתי לראות ממכבי רק אליפות אחת אבל זה ממש לא משנה אני אוהדת מכבי מכבי זה אצלי בלב בדם מכבי זה פשוט כל החיים שלי

ואני בטוחה שגם אצל כולכם זה ככה כי כל מי שפה הוא אחד שחיי כל שניה מכבי וחושב כל שניה על מכבי ובלב יש רק מכבי ושום דבר אחר לא מעניין אותו

וכן טעיתי מכבי זה לא אצלי בלב מכבי זה הלב שלי זה הגוף שלי זה כל החיים שלי

כי מכבי זה ברע ובטוב ומה שאנחנו רואים עכשיו זה רע אבל לא נורא כי אנחנו ניצא מיזה כמו גברים כי לכל קבוצה יש את השנים הרעות שלה ואת השנים הטובות שלה

וכן עכשיו כל האוהדים שהתחילו לרדת על מכבי שהם גרועים והכל הם אוהדי הצלחות אבל לא במובן הזה הם רוצים לראות הצלחות והם לא רואים את זה אבל זה לא אומר שלא נצליח יותר. אנחנו עוד ניצא מיזה ואני אחת שמאמינה שזה יבוא יותר מהם ממה שאנחנו חושבים ואני יראו את אוהדי מכבי סוף כל סוף חוזרים למגרשים ומממלאים את בלומפילד כל משחק

חמוידם שלי יש לי משו להגיד לכם ותקשיבו לי טוב טוב

אתם אוהדים מכבי אתם צריכים ללכת עם הראש למעלה גם עם הקבוצה לא מצליחה גם עם הקבוצה מפסידה אני אוהדת מכבי כבר 5 שנים בערך וזה בכלל לא הרבה זכיתי לראות ממכבי רק אליפות אחת אבל זה ממש לא משנה אני אוהדת מכבי מכבי זה אצלי בלב בדם מכבי זה פשוט כל החיים שלי

ואני בטוחה שגם אצל כולכם זה ככה כי כל מי שפה הוא אחד שחיי כל שניה מכבי וחושב כל שניה על מכבי ובלב יש רק מכבי ושום דבר אחר לא מעניין אותו

וכן טעיתי מכבי זה לא אצלי בלב מכבי זה הלב שלי זה הגוף שלי זה כל החיים שלי

כי מכבי זה ברע ובטוב ומה שאנחנו רואים עכשיו זה רע אבל לא נורא כי אנחנו ניצא מיזה כמו גברים כי לכל קבוצה יש את השנים הרעות שלה ואת השנים הטובות שלה

וכן עכשיו כל האוהדים שהתחילו לרדת על מכבי שהם גרועים והכל הם אוהדי הצלחות אבל לא במובן הזה הם רוצים לראות הצלחות והם לא רואים את זה אבל זה לא אומר שלא נצליח יותר. אנחנו עוד ניצא מיזה ואני אחת שמאמינה שזה יבוא יותר מהם ממה שאנחנו חושבים ואני יראו את אוהדי מכבי סוף כל סוף חוזרים למגרשים ומממלאים את בלומפילד כל משחק

מזל טוב.

Guest הכל בשביל מכבי

לאוהדת מס'1

אם את לא בת 5 אני מתקשה להבין איך את אוהדת את מכבי רק 5 שנים, את מי אהדת לפני? :)

אם הייתם נגד שמשון לא הייתם עושים מזה צחוק

אם הייתם נגד עכו בכלל הייתם בוכים

ואם הייתם בשניהם , בכלל לא הייתם מחכים

או שאתם סתם חולים

מזה השטויות האלה.. אלה יביסו ואלה ינצחו ואלה שבכלל עוד לא נולדו...

מה המטרה פה בכלל? לעשות צחוק מאיתנו(עצמכם)? הולך לכם לא רע

:)

לאוהדת מס'1

אם את לא בת 5 אני מתקשה להבין איך את אוהדת את מכבי רק 5 שנים, את מי אהדת לפני? :)

אם הייתם נגד שמשון לא הייתם עושים מזה צחוק

אם הייתם נגד עכו בכלל הייתם בוכים

ואם הייתם בשניהם , בכלל לא הייתם מחכים

או שאתם סתם חולים

מזה השטויות האלה.. אלה יביסו ואלה ינצחו ואלה שבכלל עוד לא נולדו...

מה המטרה פה בכלל? לעשות צחוק מאיתנו(עצמכם)? הולך לכם לא רע

:)

אני לא בת 5 אני בת 13 אבל זה לא קשור אני לא הבנתי מהחיים שלי לפני אני אומרת שאני חמש שנים הולכת למשחקים לכל משחק בית לפעמים למשחקי חוץ אבא שלי אוהד ביתר ואני ואח שלי אוהדי מכבי אח שלי אוהד מכבי מלפני שנולדתי בגיל 8 לא חשבתי על ללכת למשחקים וגם לא היה לי עם מי אבא שלי תמיד היה הולך עם אח שלי למשחקים של מכבי אבל לא אהבתי את מכבי אז כמו שאני אוהבת אותם היוםם

Guest הכל בשביל מכבי
אני לא בת 5 אני בת 13 אבל זה לא קשור אני לא הבנתי מהחיים שלי לפני אני אומרת שאני חמש שנים הולכת למשחקים לכל משחק בית לפעמים למשחקי חוץ אבא שלי אוהד ביתר ואני ואח שלי אוהדי מכבי אח שלי אוהד מכבי מלפני שנולדתי בגיל 8 לא חשבתי על ללכת למשחקים וגם לא היה לי עם מי אבא שלי תמיד היה הולך עם אח שלי למשחקים של מכבי אבל לא אהבתי את מכבי אז כמו שאני אוהבת אותם היוםם

רציתי לכתוב שההודעה שלך מזכירה לי שיחות עם החבר'ה ביסודי, מסתבר שצדקתי

בכל מקרה כל הכבוד לך 13-5=8 את אוהדת מכבי מגיל 8 :) :)

מזל טוב.

על מה מזל טוב בדיוק? על זה שאני יחידה שמאמינה עוד שאיך שהוא אנחנו נצליח טוב נו אני לא היחידה אבל אני אחת מרבים שמאמינים שבאמת מכבי עוד יצליחו עם לא השנה תמיד יש את שנה הבאה ואת זאת שאחריה אני בנתיים לא הולכת לשום מקום יש לי עוד חיים ארוכים לפנייי וכל עוד אני חייה אני אוהדת מכבי נושמת מכבי והלב שלי הוא רק מכבי ועם כל זה שמכבי לא מצליחים אני גאה להיות אוהדת מכבי ואני בחיים לא ילך עם הראש למטה אני תמיד יהיה עם הראש למעלה גם אחרי הפסדד

רציתי לכתוב שההודעה שלך מזכירה לי שיחות עם החבר'ה ביסודי, מסתבר שצדקתי

בכל מקרה כל הכבוד לך 13-5=8 את אוהדת מכבי מגיל 8 :wubyellow3: :wubyellow3:

תחשוב מה שאתה רוצה מזכיר לך את היסודי לי דווקא היתה תקופה יפה שם ואני אוהדת מכבי לפני אני פשוט הולכת למשחקים מגיל 8

כמו שאמרו פה.. מי שהיה נגד שמשון ונגד עכו יודע שאין למה לחכות כל כך..

ההפך,שיקרה איזה משהו בלתי צפוי ושהשנה לא יהיה גביע :)

כרגע סיבוב ז

מכבי נכנסת בסיבוב ט שלב לפני השמינית

אבל תהיו אופטיימיים יש סיכוי לעלות לשמינית!!! (טוב נו רק עם 2 הנציגות מליגהנ ג' ישרדו )

שלא יתחיל אף פעם.

הדרך היחידה להגיע למשהו בגביע השנה זה אם נקבל קבוצות גדולות... אם אנחנו נקבל קבוצה מליגה נמוכה אנחנו בוודאות לא עוברים את השמינית גמר.

שלא יתחיל אף פעם.

הדרך היחידה להגיע למשהו בגביע השנה זה אם נקבל קבוצות גדולות... אם אנחנו נקבל קבוצה מליגה נמוכה אנחנו בוודאות לא עוברים את השמינית גמר.

שיהיה דרבי אפילו מה זה משנה את מי נקבל?

היום כבר אין יותר טוב או פחות טוב, הכל יכול לקרות.

שיהיה דרבי אפילו מה זה משנה את מי נקבל?

היום כבר אין יותר טוב או פחות טוב, הכל יכול לקרות.

נכון, ולכן אני מעדיף שנקבל קבוצה גדולה מאשר איזה בית"ר שמשון או הפועל עכו שתעשה מאיתנו צחוק.

חאלס לריבץ...בסוף כולנו אותו דבר לא?

בקיצור מה שהולך להיות אם נגיע לרבע-חצי זה במשחק שננצח 1-0 בקושי או בפנלדים...

אבל נקווה לטוב שנתחזק בינואר למרות מה ששניידר רשם...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.