Jump to content

סופר-קלאסיקו רבותיי

barak

Recommended Posts

חחחח מתן תמשיך להגיב זה ניהיה יותר ויותר כיף לראות את התגובות המתוסכלות האלה

סבבה ניצחנו רק 2:0

אתם מתגאים בזה שריאל הפסידו רק 2:0 חחח עלובים אתם,הפסד זה הפסד ולא משנה התוצאה,שמפסידים צריך להוריד את הראש ולא לתקשר עם העולם.

"מתגאים" הכי קל זה להאמין לתקשורת בספרד למרות שאין לך מושג מה הם אומרים שם.

גם מכבי ת"א היו גאים בתיקו מול ביתר.

זה הכדורגל, ריאל היו גאים מזה שהם לא נתנו לברסה הקבוצה הטובה ביותר באירופה לנהל משחק תקין.

בכלל לא התרשמתי מבארסה עלייקק יינתו 4 5 גם מול הנוער של ריאל בבית הם לא מסוגלים

ריאל עם חצי הרכב או בלי הפציעה של סניידר והכניסה של החאפר מהנוער לא היו מפסידים

שלא לדבר על ההחמצה המזעמזת של דרנטה בהתחלה אם רובן לא היה דפוקק ווא ווא וואי איזה פספוס ואמוס מדרידדד

כל מתוסכלי מדריד, במחילה מכבודכם, המנעו מדיבורים מיותרים כי אתם מתחילים לעשות צחוק מעצמכם.

"איך ברצלונה הגדולה הבקיעה 'רק' שני שערים מולנו", אם ריאל מדריד אחת הקבוצות הטובות, העשירות והמעוטרות בעולם,

באה לקאמפ נואו לשחק בונקר ולהוציא תיקו (ושום מילה ששיחקו על חצי מגרש, השני היה להשכרה) זה אומר הכל.

איך שגיא כהן אמר בשידור כמה דקות לאחר הפנדל?

"קבוצה רגילה הייתה אומרת לעצמה אחרי החטאת פנדל 'אם את זה לא הכנסנו שום דבר לא יכנס',

קבוצה גדולה תגיד לעצמה 'הנה אנחנו מתקרבים' ותמשיך עד שתשיג את השער"

אז בבקשה מכם,

Madrid el cabrón, saluda al Campeón

תצדיעו לאלופים :wubyellow3:

אביעד חנוך תפסיק להיות טמבל באמא שלי אתה עושה צחוק מעצמך

אתה לא מבין כנראה מול מי שיחקת אה?להגיד לך בכוח ששיחקת אפילו לא מול הרכב 3

ומי שרשם שריאל לא פצועה ובארסה לא פצועה אז זה נגמר 4-1 לריאל התכוונת,או 3-0 תלוי אם ריאל כבר זכתה באליפות או לא

קיצור די להיות חכמים ותסתסמו תפה כי כולה ניצחתם קבוצת נוער

להגיד שאתם יותר טובים מריאל?זה לעבוד על עצמכם

אתה לא מבין כנראה מול מי שיחקת אה?להגיד לך בכוח ששיחקת אפילו לא מול הרכב 3ומי שרשם שריאל לא פצועה ובארסה לא פצועה אז זה נגמר 4-1 לריאל התכוונת,או 3-0 תלוי אם ריאל כבר זכתה באליפות או לא

אחי..אני חושב שאתה חי בסרט ואתה רק מוציא א עצמך יותר דביל בכל תגובה שלך, חבל בכלל שאתה מתווכח על זה, כי לפי מה שאתה כותב כנראה לא ראית את המשחק או את שחקני ההרכב של ריאל.

תתפלא אבל ראיתי

ואת שחקני ההרכב של ריאל כן לא ראיתי למה משום מה הם לא היו על המגרש.יש לך מושג איפה הם היו?

או ששכחתם נגד מי שיחקתם כי זה לא מעניין אותכם,העיקר לנצח חלשים

על המגרש ראיתי פלאנקה אחד

ולא ראיתי את מארסלו דיארה ואניסטלרוי פפה סניידר רובן..אולי אתה ראית אותם?

אממ אם היום 8 שחקנים שלא שיחקו..ובמשחק יש 10 שחקנים(בלי שוער,רק שחקנים) אז בחשבון פשוט 80% מהסגל לא היה

אם כבר מדברים על פלאנקה- אני עד עכשיו לא הבנתי למה ראמוס לא הכניס את VDV?

לכל אלה שאומרים שריאל שיחקו עם הנוער- יש לריאל נוער בכלל? הרבה זמן לא שמעתי על שחקן נוער שהצליח בבוגרת(דה לה רד התחיל לפרוח אבל נעצר בגלל הפציעה)

ריאל שיחקה עם הרכב משני אבל בסה"כ הרכב לא רע בכלל. פציעות והרחקות זה חלק מהמשחק.

אז תפסיקו לבכות כבר. באמת שאני לא מאמין שיש כאן כאלה שחושבים שריאל הייתה צריכה לנצח.

אממ אם היום 8 שחקנים שלא שיחקו..ובמשחק יש 10 שחקנים(בלי שוער,רק שחקנים) אז בחשבון פשוט 80% מהסגל לא היה

בוא נוריד את השוער, את אחד הבלמים ואת אחד החלוצים ואז נוצר מצב ש100% מההרכב לא שיחק. איך ברצלונה ניצחה רק 2-0? איזה חלשים.

ריאל יותר טובה, בארסה עלובה, ריאל אלופת העולם, בארסה סתם אפסית, בסיטואציה אחרת הייתם מנצחים 0 : 10, לריאל יש את הקהל הכי נפלא, בארסה סתם ניצחה בפוקס, השחקנים של בארסה לא יודעים כדורגל, ריאל כל אחד שם הוא פשוט גאון, הטבלה משקרת וכל העונה עד עכשיו בכלל, בארסה הבקיע כל כך הרבה שערים כי היא לא יודעת כדורגל. המשחק היה מגמתי והשופט היה קטלוני, ריאל שטפה את המגרש, בארסה גנבה ניצחון. ראול וקאסיאס וקנברו הם שחקני מילואים ושאר ההרכב של ריאל בכלל ליגה ד'.

מרוצה??

יאללה חלאס עם השטויות.

בארסה ניצחה כי הגיע לה לנצח ותרוצים אפשר לכתוב מפה עד מחר..

ניפגש בברנבאו !!!

BARCELONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ד"א בקשר לזה שאתם כל פעם מזכירים שפלאנקה שיחק משחק ראשון בבוגרים ומתרצים את זה בהפסד.. אז מסי אומנם שיחק פה ושם כמה דקות לפני אבל את המשחק בכורה שלו בהרכב הפותח הוא גם עשה בסופר קלאסיקו בברנבאו וזה לא הפריע לו לשחק עם ביטחון של שחקן בן 30 ולבשל כמו גדול גול לאטו(ב3-0 עם הצמד של רונאלדיניו).. רק שבבארסה מטפחים צעירים ושחקני בית כשיטה ולא כברירת מחדל..

אתה לא מבין כנראה מול מי שיחקת אה?להגיד לך בכוח ששיחקת אפילו לא מול הרכב 3

ומי שרשם שריאל לא פצועה ובארסה לא פצועה אז זה נגמר 4-1 לריאל התכוונת,או 3-0 תלוי אם ריאל כבר זכתה באליפות או לא

איך אתה יכול להגיד שריאל יותר טובה מבארסה כשאנחנו 12 פור עליכם??

קסיאס, ראול, סרחיו רמוס, גוטי, קאנבארו, סניידר, סלגדו, היגואין, גאגו - זה ההרכב השלישי של ריאל??

באתם להוציא תיקו, עשיתם בונקר שלא נראה מאז ימי הפועל יהוד והפסדתם רק 2-0.. :wubyellow3:

בקיצר מה שאני בא להגיד לך שדי לבכות אתה מרטיב לי את המקלדת..

MJS116_wa.jpg

gg799410.jpg

לכל אוהדי בארסה,

קודם כל מאחל לכם למות עד הספור קלאסיקו ההבא :wubyellow3:

כדי שיתראו איך שכל הפצועים יחזרו לשחק.

ואז נזיין אותכם איזה 3-4 אפס

קסיאס, ראול, סרחיו רמוס, גוטי, קאנבארו, סניידר, סלגדו, היגואין, גאגו - זה ההרכב השלישי של ריאל??

באתם להוציא תיקו, עשיתם בונקר שלא נראה מאז ימי הפועל יהוד והפסדתם רק 2-0.. :wubyellow3:

MJS116_wa.jpg

gg799410.jpg

שום הרכב שלישי.

כמו במכבי :flowers: הכל תירוצים.

ריאל קבוצה זבל, 12 נקודות, לא מסוגלים לנצח אפילו את הפועל ת"א (בדיוק כמו מכבי :)).

בקיצור, אם אתם רוצים את רונאלדו שבכושר הנוכחי שלו הוא אפס (אחחח איוז מותרות להגיד את זה....) והם צריכים להמציא תירוצים בגלל פציעות זה גרוע...

בקיצור?!?!?

ריאל שיחקו בונקר, שחקן אחד מעבר לחצי בכל רגע נתון, וניסו לעקוץ במתפרצות, הגיע להם אדום שלוש דקות אחרי הפתיחה, הלכו על הרגליים של מסי פשוט זוועה, אני תומך במשחק חזק אבל לא ככה...בקיצור, ריאל זונות, תצדיעו לאלופים...

לכל אוהדי בארסה,

קודם כל מאחל לכם למות עד הספור קלאסיקו ההבא :)

כדי שיתראו איך שכל הפצועים יחזרו לשחק.

ואז נזיין אותכם איזה 3-4 אפס

אבי ביטר = אוהדי ריאל

חי בסרט..

אמא שלי תמיד אומרת תפסיק עם השטויות

שהחיים לא סרט ואני לא הברון

אבל אני אוהב לחיות כמו בסרטים

עם לימוזינה ונהג ושטר של עשירים

אני חי בסרט ואולי זה אשליות

מציאות אחרת והכל יכול להיות

אני שר שירים עם כל הרגשות

אני חי בסרט ואין מה לעשות

אמא שלי שוב כועסת שאומרים עלי דברים

ואני אומר לה אמא ככה זה כשמצליחים

יש אנשים טובים ויש גם קנאים

עם לימוזינה ונהג ושטר של עשירים

אני חי בסרט...

לא סובל תבן זונה השמן הזה, אבל השיר... מוקדש לך ולכל אוהדי ריאל השרמוטות.

תצדיעו לאלופים יא זונות :lol:

באתם להוציא תיקו, עשיתם בונקר שלא נראה מאז ימי הפועל יהוד והפסדתם רק 2-0.. :yahoo:

MJS116_wa.jpg

gg799410.jpg

סניידר שיחק בדיוק 10 דק' ויצא בגלל פציעה סלגאדו לא שחקן הרכב בריאל כבר כמה שנים...

בריאל היו6 שחקני הרכב..וכן זה תירוץ..

שנה שעברה לכם לא היו תירוצים ב-4-1? ואתם הייתם בהרכב מלא..

ומורידים מערך הניצחון של ברצלונה כי כולם באו ברעש ועשו כאילו זה יגמר בלא פחות מ5-0 בגלל זה 2-0 נחשב כאכזבה לכל אלה שציפו להרבה

לא שבאמת כל כך איכפת לי

ובטח שאני לא מזדהה עם כל מה ש"אוהדי" מדריד כתבו בנושא הזה

אבל וואלה, ריאל מדריד עדיין אלופה, אז למי להצדיע יא טאמבלים?

שנה שעברה, שנה שעברה... רק בזה אתם מתעסקים. דבר כזה מראה על זה שאתם מושפלים, וששורה תחתונה ריאל שווה לזין.

אנחנו יכולים להתעסק ב3-0 הגדול שאכלתם מרונאלדיניו ושהקהל של מדריד קם ומחא לו כפיים, אבל אנחנו רואים את בארסה 12 פור על ריאל ודורסת את כל אירופה, ואתם מתרכזים בעבר.

תמשיכו לבכות, לא יעזור לכם כלום.

ולזה שמעליי, בארסה תיקח את האליפות... אז אם אתה רוצה להיות קטנוני אז סבבה, "תצדיעו לאלופים שבדרך"

שמח?

באתם להוציא תיקו, עשיתם בונקר שלא נראה מאז ימי הפועל יהוד והפסדתם רק 2-0.. :wub:

MJS116_wa.jpg

gg799410.jpg

יואו אתה ממש ממש טיפש שרק בגלל זה בא לי לבכות

אני יתחיל מהשטויות,אם אני בוכה פה בבית שלי איך בדיוק אני מרטיב לך תמקלדת?אולי אתה מרטיב תמקלדת שלך עם כל מיני שטויות אבל אל תערב אותי :)

דבר שני סניידר שיחק כמה דקות ויצא

ו8 שחקני הרכב של ריאל לא שיחקו..אתה רושם לי סתם הרכב שאולתר כי 8 שחקני הרכב לא שיחקו!אתה אולי לא מבין עדיין מזה אבל זה 80% מהסגל בלי השוער

כל השאר שרשמת טובים אבל רובם מחליפים.יש הרכב מרכזי שרובו לא שיחק

דבר שני כמו שהוא כתב לך ...שנה שעברה הייתם בהרכב מלא ואכלתם 4-1(בנוסף לזה שחגגתם לנו אליפות) :yahoo: :yahoo:

חח יואו איזה לוזר זה לחגוג ליריבה אליפות..אפילו בחלומות הכי רעים אני לא רוצה לחלום דבר כזה

שנה שעברה, שנה שעברה... רק בזה אתם מתעסקים. דבר כזה מראה על זה שאתם מושפלים, וששורה תחתונה ריאל שווה לזין.

אנחנו יכולים להתעסק ב3-0 הגדול שאכלתם מרונאלדיניו ושהקהל של מדריד קם ומחא לו כפיים, אבל אנחנו רואים את בארסה 12 פור על ריאל ודורסת את כל אירופה, ואתם מתרכזים בעבר.

תמשיכו לבכות, לא יעזור לכם כלום.

ולזה שמעליי, בארסה תיקח את האליפות... אז אם אתה רוצה להיות קטנוני אז סבבה, "תצדיעו לאלופים שבדרך"

שמח?

לא שממש אכפת לי מהסופר קלאסיקו המזוייף שלכם.

הבאנו 7 עליכם

הבנת דוגמא?