Jump to content

אופציות להריסת טנקים

Recommended Posts

הטבעה:

כן, רק הצריח נשאר מעל פני הקרקע,

וכן, כל הבוץ נכנס לתא נהג (מה, אנחנו סימן 4 מפונקים שיש להם מדף נהג שגם נסגר ?)

destroyedtank7amo1.jpg

ומה קרה לנהג ?

הוא כמעט טבע במי בוץ (באמת!), אבל לבסוף הצליח להיחלץ :(

שימו לב להבדלי הצבע במדים:

destroyedtank8amk6.jpg

מדינת ישראל מתייבשת

- זה טוב לשריונרים!

רק בגלל שיש לך עבודת גמר לסיים אני לא מציקה לך אבל...

אני

עדיין

מחכה

(:

מדינת ישראל מתייבשת

- זה טוב לשריונרים!

ובאותו הנושא שגם תמשיך להתחמם - נשבר הזין מטל"תים לפני עלות השמש במינוס מעלות! :(

מ2002 ועד 2006 לקח ל-401 המון זמן להתרגל לסימני 4 ואיך לא להפוך אותם...הפכו לדעתי 4 או 5 טנקים בתקופה הזאת, מתוכם שניים בצמ"פ של נוב' 06 :) אם אני אמצא עוד כמה תמונות אני אעלה.

איזה שטויות..

נוב 03 - אוגוסט 04 כבר התחילו לעשות צמ"פ על מרכבה 4 (אני לא זוכר מחזור מדויק, אבל אוגוסט 04 בוודאות).

מה שאומר שבצמ"פ של נוב 06 לא היה צריך להתרגל לטנק, שנתיים - שלוש של הטנק בפלוגות הכשרה + מבצעיות סוגר לו את כל חבלי הלידה.

היום כבר יודעים לטפל בטנק הזה בצורה מצוינת, והשני מקרי התהפכות בפלוגת דורס היו מקריים לגמרי, עובדה שאני לא מכיר שום מקרה התהפכות בפלוגות ההכשרה של נוב 05, מרץ 06 ואוגוסט 06.

אגב, טנק 2 ההפוך שבתמונה הוא במקור של קצין שהיה בפלוגה שלי.

סיפור די מצחיק, ולא קרה לאף אחד מהמתהפכים כלום ממה שאני יודע.

איזה שטויות..

נוב 03 - אוגוסט 04 כבר התחילו לעשות צמ"פ על מרכבה 4 (אני לא זוכר מחזור מדויק, אבל אוגוסט 04 בוודאות).

מה שאומר שבצמ"פ של נוב 06 לא היה צריך להתרגל לטנק, שנתיים - שלוש של הטנק בפלוגות הכשרה + מבצעיות סוגר לו את כל חבלי הלידה.

היום כבר יודעים לטפל בטנק הזה בצורה מצוינת, והשני מקרי התהפכות בפלוגת דורס היו מקריים לגמרי, עובדה שאני לא מכיר שום מקרה התהפכות בפלוגות ההכשרה של נוב 05, מרץ 06 ואוגוסט 06.

אגב, טנק 2 ההפוך שבתמונה הוא במקור של קצין שהיה בפלוגה שלי.

סיפור די מצחיק, ולא קרה לאף אחד מהמתהפכים כלום ממה שאני יודע.

מה עם רן הנדיפר שנהרג בסוף 2005? (במסגרת של פלוגת צמ"פ, גם אם לא במסגרת הרצף הכשרה בשיזפון-סיירים)

אני לא אתחיל לחפש את כל ההתהפכויות, אבל אין ספק שחבלי הלידה של הסימן 4 ב-401 גבו מספר רב של התהפכויות.

אני לא אומר שלא היו לו חבלי לידה, אני פשוט טוען כשכנוב' 06 עשו צמ"פ כבר לא היו.

טנק מתהפך זה גם לא בהכרח חבלי לידה.

הסימן 4 יותר עביר ויציב מסימן 3 (יותר יציב וחזק), ובזה אני בטוח, אני מוכשר כטען בשני הטנקים האלה.

הסימן 4 יותר עביר ויציב מסימן 3 (יותר יציב וחזק), ובזה אני בטוח, אני מוכשר כטען בשני הטנקים האלה.

הרבה אנשים אומרים שגם כיום הסימן 3 עדיף על ה-4 בבולדרים ובתווי שטח של הרמה, אבל לא ניכנס לזה.

בסופו של דבר ומנתונים יבשים, בשנים האחרונות התהפכו יותר סימני 4 ו-2 מאשר 3...זה או מעיד על הטנק או על אנש"צ.

איך זה שהנושא היחיד בפורום שאתה מגיב בו זה נושא על הריסה. :wubyellow3:

"הצבר"

מרקו, מבטיח לך שהמצב היום בעזה לא יותר טוב....

מה זכן, עזוב תלתלית (שזה כמובן שואה להתחיל לגרד אותה מהמזקום באמצע הלילה), הכי גרוע זה פגר שעלית עליו ונשאר שם וצריך להוציא. מילא זה היה ראש של ערבי (בע"ה) אבל להוציא עגל מהמזקום זה אחד הנוראיים.

MaTa - אל תאכל את הלוקשים שמאכילים אותך במסלול/בפלוגה, עוד מעט גם תגיד לי שהסימן 3 הוא טנק יותר ממוגן.

הסימן 4 טנק יותר חזק מהסימן 3 בלי צל של ספק, ואני אומר לך את זה מהנקודת מבט הכי אובייקטיבית שיש, אין לי שום גאוות חטיבה וכל הבולשיט הזה.

את הסימן 4 בנו בצורה גאונית פשוט (למרות שאני אישית מעדיף את הסימן 3).

על האנש"צ זה לא מעיד על כלום, אל תחשוב שיש הבדל בין החיילים בחטיבות השונות.

צברי- התגעגעתי אליך!

MaTa - אל תאכל את הלוקשים שמאכילים אותך במסלול/בפלוגה, עוד מעט גם תגיד לי שהסימן 3 הוא טנק יותר ממוגן.

הסימן 4 טנק יותר חזק מהסימן 3 בלי צל של ספק, ואני אומר לך את זה מהנקודת מבט הכי אובייקטיבית שיש, אין לי שום גאוות חטיבה וכל הבולשיט הזה.

את הסימן 4 בנו בצורה גאונית פשוט (למרות שאני אישית מעדיף את הסימן 3).

על האנש"צ זה לא מעיד על כלום, אל תחשוב שיש הבדל בין החיילים בחטיבות השונות.

צברי- התגעגעתי אליך!

הגאוות יחידה שתתפתח אצלי תהיה בסוף ל-460 מרוב שאני שם....אל תדאג, מורעל 188 אני לא. אני מדבר נטו על נתונים יבשים, ופה כן היו יותר התהפכויות 2 ו-4 לעומת 3, ועל מה שאמרתי בנוגע לרמה מעידים חבר'ה שהיו גם על 3 וגם על 4 (למרות שזה לא מדע מדוייק, סתם תחושות שלהם).

• 1 month later...
:wubyellow3:

:yahoo: :clap: :hooligan:

מי? מה? למה? כמה?

לא מזמן...כלומר בשנה האחרונה ככל שידוע לי בזמן אימון..ניסה לעבור ת'גשר ולא בדיוק הצליח. וכן, מדובר במט"קץ שהיה בדיוק שבוע בפלוגה. לא נעים :whistling:

אגב, באותה פלוגה לפני פחות משנה המ"פ בדק האם המרכבה יכולה לעוף ממצוקים...הסתיים גם כן בהתהפכות :yahoo:

כל פעם מישהו אחר מנסה לבדוק יכולות. עוד לא הבינו שהקטע עם המצוקים לא יעבוד לפני המרכבה 6, זאת שגם תדע לעוף ?

אבל בתכלס אין על 'בדיקות' של מט"קים!

ממש נראה כאילו הדיניינים באים לקבור אותו ולסגור עניין :wubyellow3:

אלה תמונות מפייסבוק. אפשק לקבל קישור ?

ממש נראה כאילו הדיניינים באים לקבור אותו ולסגור עניין :wubyellow3:

אלה תמונות מפייסבוק. אפשק לקבל קישור ?

תחפש קבוצה בשם "גולן האחת והיחידה"...יש שם 800 ומשהו תמונות מהפלוגה הערבית של גדוד 53.