Jump to content

לא נשכח ולא נסלח

תום כך

Recommended Posts

יש מלא הוכחות, מצולמות ומוקלטות וגם רובם היו בתקשורת

לפי החלטת בג"צ הבית יפונה עד לבירור הבעלות עליו

לא מספיקים לנו כל האויבים מסביב, גם הסרטן שבתוכנו ממשיך לפגוע

לא ייאמן גם שבית יהודי נקנה כדין עדיין מוותרים לערבים ונותנים להם...

מדינה של חולי נפש ומי שמנהיג אותה זו חבורה של סמרטוטים.

כל הכבוד למנתחלים על הטרור שהם עושים, יישר כוח.

אופסימיסט,

למה יכול לבוא ערבי ולקנות דירה בת"א

אבל אני לא יכול לקנות דירה בחברון ?!

הערבי לא יכול כי זה יקר.

רק שנציין שהבית נקנה כדין וכחוק ובכסף מלא מערבי על ידי יהודי אמריקאי, שלביצוע המכירה יש תיעוד בכתב, בהקלטה ובוידיאו, ולמרות כל זה, הפולטיקאים מהשמאל החליטו שהבית לא שייך לבעלות יהודית.

אז לפני שמבלבלים את השכל על חוק, מדינה דמוקרטית וכדומה, בואו נדאג שהמדינה תתנהג כדמוקרטיה, ואז נבוא בתלונות לתושביה.

למיטב ידעתי מעמדת זיהוי פלילי של המשטרה קבעה שכמה מהמסמכים הקשורים בקניה מזוייפים. זה לפחות מעמיד את הדברים בסימן שאלה. ומכיוון שהשאלה הזאת נמצאת בדיון בבית משפט, הניסיון לקבוע עובדות בשטח בניגוד להחלטת בית המשפט הוא סוג של פלישה לרכוש או משהו בתחומי החוק האלה.

מי שהחליט ששאלת הבעלות על הבית נמצאת בספק ולכן מותר לפנות משם את המתנחלים שפלשו אליו הם כמובן לא "הפוליטיקאים מהשמאל" אלא מערכת המשפט של מדינת ישראל.

מה שלא עומד בסימן שאלה היא התקנה שכל איכלוס בית בשטחים ע"י יהודים דורש את אישור שר הביטחון, ואישור כזה לא ניתן לגבי הבית המדובר.

אז לפני שבאים בטענות לפוליטיקאים, לצבא ולמשטרה, בוא נפסיק את הדמגוגיה ונכבד את החלטות מערכת החוק.

חוץ מזה, הדיון המשפטי על סמכויות מדינת ישראל והדמוקרטיה שלה בחברון כנראה לא יעשה טוב לאף אחד, בטח לא למתנחלים.

תמות כבר אי אפשר לשמוע אותך

כל דבר אתה אנטי המדינה

קצת מצחיק לשמוע את זה ממי שעושה רושם שתומך בפעילות המורדים בחברון...

שבת שלום

תמות כבר אי אפשר לשמוע אותך

כל דבר אתה אנטי המדינה

אני לא נוהג להגיב ככה אבל דייייייייייייייייייייייייי

ואני שואל...

מה אכפת לך אחי?

זה כולה פורום אחרי הכל...

מוסלמיסט, עזוב את זה שאתה מתייחס רק למה שנוח לך להתייחס.

אבל אם כבר לכבד אז בוא באמת נכבד את החלטות מערכת החוק ונהרוס בתי מחבלים, נפנה גם ערבים שבונים בלי אישורים וגם נשים להרבה זמן בכלא את כל אותם אוהבי הישמאלים למיניהם שקמים כל בוקר כדי ליזרוק אבנים על חיילים ביחד עם חבריהם הישמאלים.

לא כל כך מכיר את הסיפור

אבל שמעתי שהבית הזה זה כאילו יבנו בית בתוך לבנון ויגורו שם יהודים,אין להם מה לחפש שם לדעתי.

והמתנחלים האלה מצטער אבל בני זונות,מה הם שופכים חומצות על יהודים אחרים?

גועל נפש.

כל השופטים בבג"ץ שמאלנים שונאי ישראל!!

מי זה בכלל הבג"ץ האלה??? בורא עולם החליט לתת לנו את ישראל וכל השאר לגויים...איזה בני אדם יכולים לבוא ולערער על מה שקבע בורא עולם שכל הערבים ילכו למקומות אחרים בעולם. ארץ ישראל לעם ישראל.

כל השמאלנים לכו תגורו עם חברכם הערבים בעזה יזונות!!

גועל נפש.

די להדבק לסיפור הלא מדוייק הזה.

יש מספיק סיפורים אמיתיים אחרים. (תעשה חיפוש אפילו רק על הימים האחרונים)

לא כל כך מכיר את הסיפור

אבל שמעתי שהבית הזה זה כאילו יבנו בית בתוך לבנון ויגורו שם יהודים,אין להם מה לחפש שם לדעתי.

גועל נפש.

אולי די להכליל, לא נמאס לכם?

מי ששפך חומצה צריך להכנס לכלא לכמה שנים.

מוסלמיסט, עזוב את זה שאתה מתייחס רק למה שנוח לך להתייחס.

אבל אם כבר לכבד אז בוא באמת נכבד את החלטות מערכת החוק ונהרוס בתי מחבלים, נפנה גם ערבים שבונים בלי אישורים וגם נשים להרבה זמן בכלא את כל אותם אוהבי הישמאלים למיניהם שקמים כל בוקר כדי ליזרוק אבנים על חיילים ביחד עם חבריהם הישמאלים.

גזענות! גזענות! גזענות!

שאנחנו נעשה את זה? מה פתאום, די לגזענות!

לא כל כך מכיר את הסיפור

גועל נפש.

ארז זה קצת שונה אתה יודע, חברון זה בישראל ולבנון זה בלבנון

הדין שנקבע בבגץ הוא לא מטעמים משפטיים בכלל, הבנתי שלא היו הוחכות של מי הבעלות, בגצ פסקו מטעמים אידיאולוגים/פוליטים ולכן המתנחלים נאבקים ככה

מה גם שאומרים שהמתנחלים כבר הגיעו לכל מיני הבנות עם מס' גורמים אבל אהוד ברק נתן אור ירוק לפעולה הזאת כדי לקדם את המעמד שלו שלדעתי רק ניזק עוד יותר מהמהלך הזה

בג"צ החליט שהחלטת המדינה המקורית תישאר עד שהבעלות המקורית תתברר, הוא לא החליט שום החלטה חוץ משימור ההחלטה המקורית. מה היציאה הפתאומית הזאת נגד בג"צ...

תחשבו ככה,

מה אתם הייתם עושים אם היו באים ומפנים אותכם מהבית? יאלה תתחילו לענות,אני בטוח שלהתשמש בחומצה יהיה קטן עליכם.

לא נשכח ולא נסלח

החיילים והשוטרים האלה יקבלו את המגיע להם,וכמובן העומדים בראש.

ארז זה קצת שונה אתה יודע, חברון זה בישראל ולבנון זה בלבנון

הדין שנקבע בבגץ הוא לא מטעמים משפטיים בכלל, הבנתי שלא היו הוחכות של מי הבעלות, בגצ פסקו מטעמים אידיאולוגים/פוליטים ולכן המתנחלים נאבקים ככה

מה גם שאומרים שהמתנחלים כבר הגיעו לכל מיני הבנות עם מס' גורמים אבל אהוד ברק נתן אור ירוק לפעולה הזאת כדי לקדם את המעמד שלו שלדעתי רק ניזק עוד יותר מהמהלך הזה

החלטת בג"צ היא לא שהבית לא שייך למתנחלים ויש לפנותם.

החלטת בג"צ היא שכל עוד לא נגמר הדיון והוכח רישמית מי יהיה שם, יש לפעול על פי החוק במדינה - והחוק אומר שיש לפנותם כעת.

אמנם הסיכויים לזה לא גדולים, אבל טכנית יש עוד סיכוי שיוחלט שהבית שייך למתנחלים (ודרך אגב, זה עדיין לא יגיד אם הם יוכלו להתגורר שם, אלא פשוט שזה יהיה בבעלותם.)

החלטת בג"צ היא מישפטית נטו - כל עוד לא הוחלט אחרת בשורותיה, יש לקיים את החוק במדינה.

תחשבו ככה,

מה אתם הייתם עושים אם היו באים ומפנים אותכם מהבית? יאלה תתחילו לענות,אני בטוח שלהתשמש בחומצה יהיה קטן עליכם.

לא נשכח ולא נסלח

החיילים והשוטרים האלה יקבלו את המגיע להם,וכמובן העומדים בראש.

דרך ראשון אלימות לא מקובלת עלי בשום דרך. (ולמען הסר ספק, זה לא שאני חסיד טהור, אבל תאמינו לי שאת החשבון נפש שלי אני עושה עם עצמי.)

דבר שני- אם משפחה מפונה על רקע כלכלי מביתה-זה בסדר לעשות את אותם דברים?

במידה ולא, סימן שמה שמדליק את הטריגר זה האידיאולוגיה, ולא המגורים.

נמשיך בזה שפינו משם כמות של אנשים העולה בהרבה על מספר האנשים הגרים שם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.