Jump to content

לא נשכח ולא נסלח

תום כך

Recommended Posts

מי יודע איך אני מתרגם לפרסית את המשפט:

"מחמוד, הקואורדינטות של חברון הן 31°31′00″N 35°05′42″E , לשימושך." ?

מי יודע איך אני מתרגם לפרסית את המשפט:

"מחמוד, הקואורדינטות של חברון הן 31°31′00″N 35°05′42″E , לשימושך." ?

לי דיי זכור שחברון הייתה שלנו עוד בתקופת המקרא.

איזה מסקנות יש להסיק חוץ מזה שהמדינה שלך זונה !?

להתחיל לשאול את עצמך שאלות:

מה הופך את המדינה שלי לכזאת?

האם זה שהיא כזאת מקורה בזה שהיא מעוניינת לפנות כמה משפחות שנכנסו ללא ההיתר הנדרש למבנה שהבעלות עליו לכל הפחות מוטלת בספק לפי מסמכי רכישה שחלקם הוכחו כמזוייפים (ובמילים אחרות, ככל הנראה עברייני רכוש) בשטח שאינו נמצא בכלל בריבונותה אלא תחת שלטון צבאה?

האם בגלל שהיא מתכוונת לפנות (לא לעצור חס וחלילה) קבוצה של כמה עשרות פרובוקטורים מורדים דה-פקטו שבאו להביע "סולידריות" עם המשפחות הצפויות לפינוי באמצעים של ידוי אבנים, השחתת רכוש, פגיעה במבני תפילה וחילול קברים (שני האחרונו לא הופנו כלפי מבני תפילה וקברים יהודיים אלא של גויים, ולכן חשיבותם זניחה כנראה)

או בגלל שהיא עסוקה בלהעביר את רוב נכסי הציבור לקבוצה מצומצמת מאוד של בעלי אינטרסים, רגע לפני שהיא מעבירה להם גם חלקים נכבדים מסמכויות השלטון שלה עצמה ומנערת לכל רוח את שאריות הסמכויות הנותרות?

האם זה בגלל שהיא מתעקשת לעיתים רחוקות לשמור על חוקיה מאשר על ההזיות המשיחיות של קבוצת פרובוקטורים שנסמכים על כוחה הצבאי תוך כדי שהם מתעמרים בשכניהם, יורקים על המדינה, פוגעים בכוחות הבטחון שלה, ומכנים אותה בשמות?

אם המדינה היא מה שאתה מכנה אותה לדעתך, אתה מוזמן לבחור אחת משלוש האופציות:

א - לנסות לשנות אותה מבפנים בהתאם לכללי המשחק המקובלים, כלומר - ללא הפרת חוק, ותוך כדי כיבוד סמכויות השלטון ורשויות החוק.

ב - לעזוב אותה, על זכויותיה הנעימות וחובותיה המטרידות של האזרחות.

ג - לנסות לשנות אותה מבפנים שלא בהתאם לחוקי המשחק המקובלים, כלומר תוך כדי הפרת החוקים וניסיון לפגוע בסמכויות השלטון ורשויות החוק. לדבר כזה קוראים מרד, ומורדים (כל עוד המדינה היא חפצת חיים) צפויים, במידה וניתן לתפוס אותם בחיים, למאסר או להגליה.

אז עם כל הכבוד להפרחת הססמאות, כדי שתבחר באיזה אופציה אתה הולך, ותנהג בהתאם.

אני עדיין חושב שכדאי לנעול, ויפה שעה אחת קודם.

להתחיל לשאול את עצמך שאלות:

מה הופך את המדינה שלי לכזאת?

האם זה שהיא כזאת מקורה בזה שהיא מעוניינת לפנות כמה משפחות שנכנסו ללא ההיתר הנדרש למבנה שהבעלות עליו לכל הפחות מוטלת בספק לפי מסמכי רכישה שחלקם הוכחו כמזוייפים (ובמילים אחרות, ככל הנראה עברייני רכוש) בשטח שאינו נמצא בכלל בריבונותה אלא תחת שלטון צבאה?

האם בגלל שהיא מתכוונת לפנות (לא לעצור חס וחלילה) קבוצה של כמה עשרות פרובוקטורים מורדים דה-פקטו שבאו להביע "סולידריות" עם המשפחות הצפויות לפינוי באמצעים של ידוי אבנים, השחתת רכוש, פגיעה במבני תפילה וחילול קברים (שני האחרונו לא הופנו כלפי מבני תפילה וקברים יהודיים אלא של גויים, ולכן חשיבותם זניחה כנראה)

או בגלל שהיא עסוקה בלהעביר את רוב נכסי הציבור לקבוצה מצומצמת מאוד של בעלי אינטרסים, רגע לפני שהיא מעבירה להם גם חלקים נכבדים מסמכויות השלטון שלה עצמה ומנערת לכל רוח את שאריות הסמכויות הנותרות?

האם זה בגלל שהיא מתעקשת לעיתים רחוקות לשמור על חוקיה מאשר על ההזיות המשיחיות של קבוצת פרובוקטורים שנסמכים על כוחה הצבאי תוך כדי שהם מתעמרים בשכניהם, יורקים על המדינה, פוגעים בכוחות הבטחון שלה, ומכנים אותה בשמות?

אם המדינה היא מה שאתה מכנה אותה לדעתך, אתה מוזמן לבחור אחת משלוש האופציות:

א - לנסות לשנות אותה מבפנים בהתאם לכללי המשחק המקובלים, כלומר - ללא הפרת חוק, ותוך כדי כיבוד סמכויות השלטון ורשויות החוק.

ב - לעזוב אותה, על זכויותיה הנעימות וחובותיה המטרידות של האזרחות.

ג - לנסות לשנות אותה מבפנים שלא בהתאם לחוקי המשחק המקובלים, כלומר תוך כדי הפרת החוקים וניסיון לפגוע בסמכויות השלטון ורשויות החוק. לדבר כזה קוראים מרד, ומורדים (כל עוד המדינה היא חפצת חיים) צפויים, במידה וניתן לתפוס אותם בחיים, למאסר או להגליה.

אז עם כל הכבוד להפרחת הססמאות, כדי שתבחר באיזה אופציה אתה הולך, ותנהג בהתאם.

אני עדיין חושב שכדאי לנעול, ויפה שעה אחת קודם.

אתה באמת בן אדם די מצחיק, אתה לוקח משהו מסויים ומשם אתה עף לכיונים שונים.

חברון הייתה ותיהיה של היהודים, זה שיש שם רוב ערבי לא עושה את חברון עיר ערבית לכל דבר, היינו שם לפניהם וניהיה שם אחריהם.

ידידי היקר, אתה מודע לך כמה משפחות ערביות השתלטו על דירות ושטחים שלא שלהם, כנגד החוק?

אתה יודע שמידי בוקר קמים כמה ערבים ובונים עוד ועוד בתים ללא אישור של שום גורם מוסמך? בונים על דעת עצמם,

האם אתה ראית פעם אחת את המשטרה שלך עושה משנו עם הנתונים הללו?

האם ראית שמישהו בממשלה מעז לדבר על זה?

כשכמה יהודים "לקחו" שטח שלא שלהם כולם קמים וזועקים, "איך יתכן" אבל כשזה מגיע לערבים, כולם סותמים, שאף אחד לא יוציא מילה.

יודע מה, בוא נעשה דיל.

שהמדינה תעצור כמה עשות של פרובוקטורים יהודיים, אבל שהיא תעצור גם פרובוקטורים ערביים.

אתה יודע מה יקרה אחרכך? נצטרך להקים בתי סוהר מיוחדים אך ורק לערביים, כי הקומץ שלהם גדול פי כמה וכמה על היהודים.

אבל ששש, שאף אחד לא ישמע, אחרת יפילו עלינו תיק של גזענות.

לשמור על חוקים? על מה אתה מדבר? היכן באמת חוקיה של מדינת ישראל?

החוק פעיל תמיד על פעילי ימין שעושים "באלגן" אך החוק אינו פעיל על ערביים שפועלים יום יום נגד יהודים בחברון, שכם, יפו.

אבל העיקר שיש חוקים במדינת ישראל!

שניכם טוחנים מים.

מי שלא מקבל דין בג"ץ ו/או פועל נגד חיילים - שיעוף לכלא.

יאללה לנעול.

שניכם טוחנים מים.

מי שלא מקבל דין בג"ץ ו/או פועל נגד חיילים - שיעוף לכלא.

יאללה לנעול.

קודם כל שיגיעו לכל הערבים שבונים בצורה בלתי חוקית, אני ואתה יודעים שזה בלתי אפשרי להגיע לכולם, וכשזה יהיה אפשרי כולם יעלימו עין.

על הדברים האלה נבכה כולם בעוד 20 שנה.

קודם כל שיגיעו לכל הערבים שבונים בצורה בלתי חוקית, אני ואתה יודעים שזה בלתי אפשרי להגיע לכולם, וכשזה יהיה אפשרי כולם יעלימו עין.

על הדברים האלה נבכה כולם בעוד 20 שנה.

ענית לי ? כי לא הבנתי את הקשר.

איזה מסקנות יש להסיק חוץ מזה שהמדינה שלך זונה !?

שאזרחיה חסרי חוכמה ויתנו למפלגה שריסקה את המדינה עם יציאה מעזה החזרת שבויים הפסד מלחמה

כוח מחדש

רק שנציין שהבית נקנה כדין וכחוק ובכסף מלא מערבי על ידי יהודי אמריקאי, שלביצוע המכירה יש תיעוד בכתב, בהקלטה ובוידיאו, ולמרות כל זה, הפולטיקאים מהשמאל החליטו שהבית לא שייך לבעלות יהודית.

אז לפני שמבלבלים את השכל על חוק, מדינה דמוקרטית וכדומה, בואו נדאג שהמדינה תתנהג כדמוקרטיה, ואז נבוא בתלונות לתושביה.

לא אומר שלא, אבל

א': אם הקנייה כל כך חוקית ומתועדת, איך אף גורם לא רץ עם ההוכחות לתקשורת ?

(ואל תתחילו אם שטויות כמו 'התקשורת לא היתה נותנת במה למסמך כזה')

ב': הקומץ של חברון מוכר וידוע.

אני לא אתפלא אם הערבי קיבל מסר יותר מדי ברור שלא כדאי לו לא למכור את הבית...

אני עדיין חושב שהיינו פה לפניהם עפ"י התורה, שגם בה הם מאמינים כדרך אגב, אז של מי המדינה, מי שהיה פה קודם כמו שהם אומרים, לא ?

לא אומר שלא, אבל

א': אם הקנייה כל כך חוקית ומתועדת, איך אף גורם לא רץ עם ההוכחות לתקשורת ?

(ואל תתחילו אם שטויות כמו 'התקשורת לא היתה נותנת במה למסמך כזה')

ב': הקומץ של חברון מוכר וידוע.

אני לא אתפלא אם הערבי קיבל מסר יותר מדי ברור שלא כדאי לו לא למכור את הבית...

א. לפי מה שאני מבין העיניין היה בתוך הליך משפטי וגם נבנה איזה שהוא משא ומתן בין המדינה לאותם "מתנחלים" ואז בהפתעה דווקא ביום הבחירות נתן ברק את הפקודה לפנות.

ב. לפי מה שאני מבין אם אותו ערבי יאמר שמכר את הבית ליהודים, בצד הפלסטיני יוציאו אותו להורג לפי החוק שלהם.

אז נכון שכל מי שפוגע בחיילים הוא פושע וצריך לשבת בכלא, אבל נדמה שבמקרה הזה למדינה דווקא יותר חשוב להראות שהם הצד העברייני שצריך לסלק אותו ולפעמים זה תוך כדי התעלמות מהדמוקרטיה. אני רק מקווה שגם בצד השמאלני שפוגע בחיילים יום יום יטפלו ולא יעלימו עין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.