Jump to content

פוקר כוכבים - מישהו ראה עכשיו?

gilad-b

Recommended Posts

אין כמו רביעייה 10 על הפלופ שנפתחים עוד 2 אסים בהמשך וחבר שלך עם האס

איייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי עושק :(

חביב יאהבל

אז אתה לא נאץ

אם אני הדילר בפלופ אני נותן צ'ק מהיר כדי שלא יספרו אותי בכלל. בטרן אם כולם נותנים צ'ק עד אלי אני נותן רייז קטן כדי "לבדוק" את השולחן, משהו בסיגנון שלא עובר את החצי קופה שיש על השולחן. בריבר אני כבר מקווה שמישהו תפס משהו שיחשוב שהוא חזק ומאז הכל טוב (:

וטל נח, כמו שאמרתי מקודם, אתה יכול גם להגיד שלדחוף עם 7 2 אוף סוט את האול אין שלך זה תלוי בשחקנים ובאיך ששיחקת לפני, אבל זה פשוט שטויות ופוקר חלש ביותר.

ובתאכלס, עייפתי כבר מלנסות להסביר לך דברים שאתה מזיין את המוח עליהם רק כי אתה לא יכול להודות שטעית.

כשתהיה באמת רציני תגיד זמן, מקום, וכמה כסף שאתה רוצה ונקבע.

אם תבוא בגישה של אני לא יודע הכל ואני יכול ללמוד מכל אדם אז יהיה שווה לדבר

כי לדחוף 7 2 אול אין ברור שזה שחקן חלש

אבל לעשות רייז עם רביעיה אחרי הפלופ לא אומר שזה משחק חלש

אתה סתם עקשן וחבל

ממש לא נכון מה שאמרת

הוא צודק. בד"כ אתה עושה רייס שיש לך אפשרויות רבות בשולחן כמו צבע, רצף וכאלה... שאתה ידוע מראש אחרי הפלופ שאתה הכי חזק אתה כולה צריך לגרום לאנשים לבזבז עליך כסף... ולא להבריח אותם.......

עכשיו תאר לך מצב כזה:

לך יש זוג 2 ביד ולמישהו AK... הAK שהוא אפילו סוטד נגיד מעלה לפני הפלופ ל100 אלף דולר (נגיד שזה טורניר) אתה נכנס איתו (למרות שלא כולם היו נכנסים אבל אם זה 3 שחקנים או אחד על אחד בד"כ נכנסים)

נפתח בפלופ אס,2,2. מה המטרה שלך פה? לגרום להוא עם הזוג אס שהוא חזק פה. למרות שאתה יודע שאתה הכי חזק פה.

בוא נגיד שאם היית מעלה מעל 300 אלף הזה עם האס לא בטוח שהיה נכנס... אבל אם הוא מעלה ומעלה ומעלה אז אתה צריך רק להשוות ורק אחרי הריבר לעשות לו רייס או אול אין........

הוא צודק. בד"כ אתה עושה רייס שיש לך אפשרויות רבות בשולחן כמו צבע, רצף וכאלה... שאתה ידוע מראש אחרי הפלופ שאתה הכי חזק אתה כולה צריך לגרום לאנשים לבזבז עליך כסף... ולא להבריח אותם.......

עכשיו תאר לך מצב כזה:

לך יש זוג 2 ביד ולמישהו AK... הAK שהוא אפילו סוטד נגיד מעלה לפני הפלופ ל100 אלף דולר (נגיד שזה טורניר) אתה נכנס איתו (למרות שלא כולם היו נכנסים אבל אם זה 3 שחקנים או אחד על אחד בד"כ נכנסים)

נפתח בפלופ אס,2,2. מה המטרה שלך פה? לגרום להוא עם הזוג אס שהוא חזק פה. למרות שאתה יודע שאתה הכי חזק פה.

בוא נגיד שאם היית מעלה מעל 300 אלף הזה עם האס לא בטוח שהיה נכנס... אבל אם הוא מעלה ומעלה ומעלה אז אתה צריך רק להשוות ורק אחרי הריבר לעשות לו רייס או אול אין........

אז בוא תרשה לי להסביר לך משהו קטן

קח את הדוגמה שנתת עכשיו נניח שידיים קודמות שחקתי איתו סלו פליי אז מה יקרה ? הוא ידע שיש לי את ה2 בגלל שאני רק משווה לו

ונניח עכשיו גם שהשחקן שמולי הוא אגרסיבי אם הוא יהמר ואני יעשה לו רייז אז יש מצב שהוא ידחוף אול אין כדי להבריח אותי משום שהוא אגרסיבי וזה קורה המון

אז לא תמיד ההשוואה היא הדבר הנכון אלא לפעמים גם צריך לעלות

אתה אידיוט?

רביעייה 10 מול פול אס

אתה לא נאץ בשולחן

תגיד מה שאתה רוצה

יכול להיווצר מצב שיש לו פקט אס ואז הרבייעית 10 שלך יותר חלשה

ואז אתה מפסיד את האול אין שלך