Jump to content

גולני Vs גבעתי

Recommended Posts

אמרו לי הם צהובים אחושרמוטה

כה אחי כולם שם אשכנזים אחושרמוטה יצורים קיבוצניקים ומושבניקים ויש שם גם אפילו כמה נורמאלים מערים רגילות במרכז אבל גם הם בדוק נידפקו והכי גרוע יש שמה סטלנים וכאלה ת'יודע ששומעים בוב דילן ופינק פלויד ואפילו יש לפעמים גם אהוד בנאי, הדג נחש ומוקי, והשיא של השיאים לפעמים יש עלמה זוהר :wubyellow3: שמה כל אחד ילד כאפות אל תקרב למקום הזה!

:thumbdown:

כה אחי כולם שם אשכנזים אחושרמוטה יצורים קיבוצניקים ומושבניקים ויש שם גם אפילו כמה נורמאלים מערים רגילות במרכז אבל גם הם בדוק נידפקו והכי גרוע יש שמה סטלנים וכאלה ת'יודע ששומעים בוב דילן ופינק פלויד ואפילו יש לפעמים גם אהוד בנאי, הדג נחש ומוקי, והשיא של השיאים לפעמים יש עלמה זוהר :thumbdown: שמה כל אחד ילד כאפות אל תקרב למקום הזה!

;)

הדבר הכי נכון (למרות שהכול נכון) אבל הכי הכי זה העירונים גם נהיים כמו כולם גם הרגילים נידפקו!!!חחחחחחחחח

ולזה שאמר שהם צהובים, שמע לי יש צהובים בכול מקום גם בגולני,גבעתי, כפיר, וכול השאר

הדבר הכי נכון (למרות שהכול נכון) אבל הכי הכי זה העירונים גם נהיים כמו כולם גם הרגילים נידפקו!!!חחחחחחחחח

ולזה שאמר שהם צהובים, שמע לי יש צהובים בכול מקום גם בגולני,גבעתי, כפיר, וכול השאר

אני יודע אבל בן דוד של חבר שלי בנחל והוא אמר ששם כולם כאלה והוא סובל מאנשים שם ..

אני יודע אבל בן דוד של חבר שלי בנחל והוא אמר ששם כולם כאלה והוא סובל מאנשים שם ..

אני הייתי בגבעתי בגדוד שקד והיו 70 אחוז צהובים מסריחים ו30 אחוזים אנשים באמת איכותיים שאתה יכול לסמוך עליהם וכו', ככה זה בכל מקום...

גם אני בגבעתי בגדוד שקד וגם אצלי יש משהו כמו 70 % צהובים ו-30 % נורמלים. מסתדרים עם מה שיש... אין מה לעשות.

חח אני יודע אחי ככה זה בשקד,

למרות זאת ולמרות הכל - אם הייתי לוחם עכשיו ויכול להיות איפה שאני רוצה בצבא - רק גבעתי רק גדוד שקד .

תאמין לי אחרי שאתה נהיה ג'ובניק ורואה את הדברים מהצד אתה מתחיל להעריך את זה -

בג'וב זה 90 אחוז צהובים אדם לאדם זאב -ואולי אולי עשר בסדר (והייתי בהרבה ג'ובים) , למרות שם אתה בסדר אתה תקיף את עצמך באחוזים שהם בסדר וככה יהיה לך שירות סבבה..

הסוד זה באמת שתצמד ל30\35 אחוז איכותיים ולא זייני שכל שחושבים שהם מינימום סיירת מטכל , ויעבור לך בכיף.. תהיה גאה בך בעצמך ואני אומר את זה ברצינות

שמעו כל מי שממלא עכשיו מנילה אל תקשיבו לכל אחד שמזיין תשכל כי מי שבגולני יגיד גולני ומי שגבעתי גבעתי ואם לא אחד מהם אז יגידו לכם שהשאר סתם צהובים וכל החרא הזה...כל גיוס זה אחרת אז אל תקשיבו לזה,תבדקו מבחינת תנאים ומיקום או אנארף מה שיותר מתאים לכם ולא גבעתי כי הצבע שלהם מגניב.

ושמע עצה ממני לך לצנחנים תעבור תגיבוש אתה תהנה יותר תאמין לי...ואם לא צנחנים אז לך לנח"ל(זה דעתי כמובן).

ולא מדבר איתך מבחינת אנשים כי יש הרבה שאומרים שצנחנים צהובים אבל יש בכל מקום כאלה ובצנחנים אתה תהנה יותר ותרגיש יותר גאווה...

ממליץ לכולם פה גם לקרוא את הספר יחידת קומנדו 101 של דן מרגלית...ספר ענק על כל ההתחלה של הסיירות וכמובן צנחנים שאריק שרון מככב שם

בעקרון כל החי"ר זה אותו הדבר, רק א-ל תלך לכפיר! ואל תדרג את זה במנילה באחד מהמקומות היחסית גבוהים אחרת בטוח תגיע לשם כי הביקוש לכפיר הוא ממש ממש לא גדול.

ידיד שלי שסיים קורס מ"כים ועכשו הוא מ"כ טירונים בצנחנים אמר לי שמבחינת האיכות האנושית של האנשים וגם מבחינת המקצועיות וכו'- עדיף לך גולני על גבעתי, אבל בשורה התחתונה הכל אותו הדבר, יכול להיות שזה עניין של האנשים הספציפיים באותו הקורס...ולגבעתי יש כומתה יותר יפה משל גולני. (;

באופן אישי, הייתי מציעה לך לדרג במנילה את הצנחנים ראשון (כידוע הסיכוי היחיד לקבל זימון לגיבוש זה אם תסמן ראשון) ולנסות להגיע לשם.

הבעיה שאם אני הולך לגיבוש צנחנים זה שיש גיבוש , ואם אני לא עובר יכולים לשים אותי בכפיר.

(כמו שקרה בידיוק לחבר שלי)

זה לא נכון...או שהוא בחר את זה באפשרות גבוהה במנילה לפני שבחר צנחנים או שהוא בכפיר בגלל שנתנו לו אפשרות למלא כמה אפשרויות של מקומות שאם במקרה והוא לא יעבור אז לאן הוא רוצה ללכת,והוא לא היה חייב למלא!השאלון הזה דופק אנשים והם לא חושבים על זה למרות שאתה יכול להגיע לגיבוש פלס"ר שיריון ועוקץ ועוד כמה דברים משם

ובקשר לאיך שאתה נראה עם החצאית בצנחנים זה צריך להיות השיקול האחרון שלך ואני מקווה שאנשים לא באמת פוסלים מקומות בגלל המדים שלהם

שאלוהים יעזור לי ויקח אותי לגולני :wubyellow3:

בינתיים ככל שעובר הזמן אני מרגיש פחות ופחות בטוח שאהיה בקרבי =\

שים לב פה בפורום בלבד -

כל פעם שמישהו רוצה להיות לוחם ויש לו פרופיל נמוך\ ת"ש וכו' -

איכשהו הוא עוד מגיע לתותחנים\שריון או בה"ד 20,

אבל אני מחזיק לך אצבעות שתקבל גולני

שים לב פה בפורום בלבד -

כל פעם שמישהו רוצה להיות לוחם ויש לו פרופיל נמוך\ ת"ש וכו' -

איכשהו הוא עוד מגיע לתותחנים\שריון או בה"ד 20,

אבל אני מחזיק לך אצבעות שתקבל גולני

אני לא פוסל את שריון/תותחנים, אבל מעדיף גולני או חי"ר אחר.

אגב, זה אפשרי לבקש וועדת חריגים עוד לפני שהתגייסתי?

אני לא פוסל את שריון/תותחנים, אבל מעדיף גולני או חי"ר אחר.

אגב, זה אפשרי לבקש וועדת חריגים עוד לפני שהתגייסתי?

שאלתי בשבילך ואמרו לי שכן, בעיקר על מנת לשנות שיבוץ וכו' -

אבל אח את זה בערבון , זה סתם שליש בבה"ד מונפץ בצריפין אמר..

שאלוהים יעזור לי ויקח אותי לגולני :D

בינתיים ככל שעובר הזמן אני מרגיש פחות ופחות בטוח שאהיה בקרבי =\

חח איזה גולני מי יקח אותך...מקסימום שיריון בתור מגן טנק אנושי