Jump to content

מכבי ת"א בארווה מול הפועל פ"ת + יתר משחקי המחזור התשיעי

Recommended Posts

נתניה לא תקח אליפות, יש גבול כמה נצחונות אפשר לגנוב.

שנתיים זה עבד בשביל מקום שני, זה לא מביא יותר מזה, כדי לקחת אליפות חייבים גם כדורגל לא רק בונקר, מצבים נייחים ומתפרצות.

שנתיים זה עבד בשביל מקום שני, זה לא מביא יותר מזה, כדי לקחת אליפות חייבים גם כדורגל לא רק בונקר, מצבים נייחים ומתפרצות.

איזה כדורגל צריך פה בליגה הזאת? אם זה ימשיך ככה הם עם סיכוי מצוין לאליפות.

אז לא נדפוק להם 6? אתה בטוח?

אז לא תצליח להצחיק? אתה בטוח ?

אני אמרתי 6 ? בשביל מכבי 3 זה מספיק כדי לתפוס תחת לדרבי.

נתניה הקבוצה היחידה שמשחקת כדורגל בארץ.

תפסיקו להסתכל 5 מקומות למעלה... בינתיים צריך להסתכל מקום אחד מעל מה שאנחנו, וכרגע זאת אשדוד. יש להם 2 נקודות יותר מאיתנו, אז דבר ראשון צריך לנצח אותם ולעלות עוד מקום בטבלה...

אם נשחק כדורגל סביר ונצבור איזה רצף של 3-4 נצחונות גם נגיע קרוב למקום הראשון, אבל צעד צעד...

אתם לא מבינים כמה המשחק הבא נגד אשדוד חשוב לנו מכמה סיבות.

שבוע הבא יש ביתר נתניה, לא משנה מה היה ניצחון לביתר נצמצם את הפער מנתניה ניצחון לנתניה נברח מביתר תיקו גם נצםצם את הפער וגם נברח מביתר.

ייתן ביטחון לקראת הדרבי וזה חשוב.

להבקיע גול אחרי 4 משחקי בית בלי גול אחד.

בקיצור חייבים לנצח זה משחק קריטי בשבילנו.

הפסד שכולו ניצחון היום מכבי חיפה חזרה לעצמה אחרי 7 שנים.

אני במקומכם לא הייתי ממהר לשמוח.

צודק, שיחקתם טוב, אבל..

משחק אחד זה לא מדד לכלום, בטח לא כשהוא משחק על המקום הראשון ואתה מפסיד בו.

סה"כ היכולת שלכם כמו שנאמר פה היא הפחות גרועה מאשר שאר הליגה, העובדה שהפסדתם במשחק שהייתם בו ביכולת הכי טובה נגד קבוצה ב-10 שחקנים...

אני במקומך לא הייתי ממהר לשמוח.

תראה, שיחקנו היום עם 2 ילדים בני 17 שהכשרון נוזל מהם. פשוט היו נהדרים. מחצית שנייה נתניה לא עברו את ה30 מטר. כמו שזה נגמר 3-2 זה יכל להגמר 5-3. פעם ראשונה בתור אוהד מכבי חיפה לא זכור לי מעולם ש12-13 אלף איש מחאו כפיים לקבוצה אחרי הפסד. 7 שנים מכבי חיפה לא שטפה את המגרש כמו ב45 דקות האחרונות. עם יכולת כזאת כל אוהד של מכבי חיפה יהיה מעודד.

והדבר הכי חשוב שנתניה הוכיחה למה היא לא תיקח אליפות. חטפנו תבוסות ממכבי תל אביב מבית"ר אפילו מהפועל אבל אלו קבוצות עם כבוד אני לא מאמין שאוהד של מכבי תל אביב היה נהנה לראות את השוער שלו מבזבז זמן 30 דקות במשך מחצית שלמה או כל שחקן נופל 3 דקות על לטיפה. נתניה הוכיחה שאליפות היא לא תיקח כי מחצית שלמה היא שחקה סטנגה זה לא כדורגל של אלופה.

תראה, שיחקנו היום עם 2 ילדים בני 17 שהכשרון נוזל מהם. פשוט היו נהדרים. מחצית שנייה נתניה לא עברו את ה30 מטר. כמו שזה נגמר 3-2 זה יכל להגמר 5-3. פעם ראשונה בתור אוהד מכבי חיפה לא זכור לי מעולם ש12-13 אלף איש מחאו כפיים לקבוצה אחרי הפסד. 7 שנים מכבי חיפה לא שטפה את המגרש כמו ב45 דקות האחרונות. עם יכולת כזאת כל אוהד של מכבי חיפה יהיה מעודד.

והדבר הכי חשוב שנתניה הוכיחה למה היא לא תיקח אליפות. חטפנו תבוסות ממכבי תל אביב מבית"ר אפילו מהפועל אבל אלו קבוצות עם כבוד אני לא מאמין שאוהד של מכבי תל אביב היה נהנה לראות את השוער שלו מבזבז זמן 30 דקות במשך מחצית שלמה או כל שחקן נופל 3 דקות על לטיפה. נתניה הוכיחה שאליפות היא לא תיקח כי מחצית שלמה היא שחקה סטנגה זה לא כדורגל של אלופה.

כדורגל זה משחק מאוד דינמי ויפה.

מצד שני, אליפות לוקחת מי שיש לה בסוף העונה הכי הרבה נקודות, לא מי שחושב ש"כדורגל יפה" מביא אליפות. (תשאל את בית"ר של גד זאבי)

נתניה לא תיקח אליפות אבל היא הוכיחה היום שהיא פונקציה חזקה ועם הכדורגל הכלכך מגעיל שהיא משחקת היא מסוגלת לנצח כל קבוצה בכל מצב

לאליפות זה לא יספיק לה אבל זה גם משהו

אם הייתי אוהד חיפה היריבה היחידה שהייתי מפחד ממנה זו בית"ר ירושליים כרגע. אם הם יחברו 3 ניצחונות רצופים הם יחזרו למאבק האליפות כמו גדולים, ומבחינת איכות, הם הכי טובים.