Jump to content

דעה:בן שמעון - לעומת כל הדיבורים על לפטר

ebibo

Recommended Posts

האמת? בדר"כ פה כבר הייתי תופס עצבים ואומר דיי שבן שמעון ילך בבית אנחנו לא מנצחים את הכ"ח...אפילו שנה שעברה ניצחנו קבוצות כאלו בבית..

אבל לא יודע...עוד לא איבדתי תקווה איתו, לדעתי הוא מאמן טוב שנלחץ כרגע ועושה דברים שהוא לא התכוון לעשות בהתחלה, אם הוא עושה כמה סוויצ'ים בראש תיהיה לנו קבוצה מצויינת, בן שמעון טוב וצריך להבין ש:

צריך לבנות מחדש את ההגנה בינואר - לסיים את הקשר עם טומאסיץ' להביא בלם זר ומגן זר, להוציא קצת יותר כסף על המגן שיהיה "באנקר" זה חשוב נורא מגן שמאלי, בלמים אפשר למצוא גם לא זרים בארץ ברמה סבירה - אולי בית"ר ינסו להיפטר מגרשון זה לא כ"כ רע התחשב במצבנו, לשים עין על מה שקורה בין גוטמן לקנדה למרות שהוא לא בכושר מי יודע מה ולא סביר שישחררו אותו, בקיצור להכין הגנה חדשה שמורכבת משפונגין יחיאל בלם זר או בלם ישראלי טוב ומגן שמאלי זר.

במשחק מול הכ"ח ראינו שהכל מתחיל מההגנה - מה שבאמת הציק לי שהמגנים בורחים מהר מהכדור, א-ב בכדורגל זה שהמגנים יהיו פנויים לכדור מהבלמים בעת בניית התקפה, אח"כ שיעלו שירדו שיעשו מה שבא להם, תפקידם הוא לקחת את הכדור ולמסור או לבלם חזרה אם אין אופציה, או לקישור אם יש אופציה, ישראלביץ' ושפונגין רצו קדימה כלכך ששני הבלמים שיחקו קצת בינהם ובסוף בעטו כדור סתמי למעלה, אם במשחק הזה טומאסיץ' היה משחק גם היינו מפסידים סביר להניח מכל הניסיונות הבקעה שלו(לשער הלא נכון לצערי).

עבודה על מצבים נייחים - מכבי היא אולי הקבוצה שמשיגה הכי הרבה מצבים נייחים בליגה, עברות וקרנות, לא בטוח אולי זה כבר קורה, אבל אימון אחד בשבוע מצידי שלא יתאמנו בכלל, רק שירימו כל האימון ויתרגלו איך הם עומדים בזמן קרן, איך הם עומדים בזמן כדור נייח, חלק כלכך חשוב בכדורגל שגול מכדור נייח בתחילת משחק יכול לעשות לך את החיים כלכך קלים אח"כ(ראה ערך דוגמת הנצחון על סכנין 3-1 סוף שנה שעברה אחרי גול של ג'אן דקה 5 בקרן).

אם יעבדו באמת על איפה כל אחד עומד, סימונים עם היד לאיפה מגביהים באותה הרמה בדיוק שהשחקנים ידעו, בדיקה של מי מרים הכי טוב מכל הקבוצה כי אולי באמת בוזגלו ורודי טובים אבל לא מספיק כדי להרים, יש קבוצות בעולם שלקחו אליפות רק כי הם טובות במצבים נייחים - צ'לסי של מוריניו בשנה הראשונה עשתה את זה נהדר.

עיבוי הקישור האחורי - אין מה לעשות, לא הולך לשחק טוב כשיש לך רק קשר אחורי אחד שגם הוא בטבעי לא כלכך אחורי, כשאסוס שיחק ג'ונסון קיבל המון כדורים קדימה כדי למסור את המסירות היפות שלו ולעשות הכל כמו שצריך למעלה, בשני משחקים האחרונים בלי אסוס(למעט הסוף מול הכ"ח) שיחקנו כדורגל רע ביציאה מההגנה וחוץ מהמגנים שברחו קדימה גם דולי הלך ולא קיבל כדורים מאסוס, לא נעשתה כמעט עבודה הגנתית מדולי שכמעט עלתה לנו בגולים ובעצם הפסדנו אותו משני הכיוונים, ההתקפי וההגנתי, חשוב מאוד.

ואחרון חביב זה לא רציתי להיכנס יותר מדי למערכים אבל אני אכנס קצת, עוד לא ניסינו 4-4-2 טהור, כל המשחק שלנו הולך על 4-5-1 שפשוט לא עוזר ולא תורם בכלום בקישור ואין לנו שום יתרון שם, אז חבל כבר לוותר, לדעתי צריך לשחק עם אסוס ג'ונסון באמצע, כשלג'ונסון יש יותר חופש מכרגע, בוזגלו בימין ורודי בשמאל שם הוא היה טוב יחסית שנה שעברה, קמאנן ואיליה באמצע ומדי פעם לשלב את עזרן, דעתי זה ילך טוב אבל את זה כבר היינו צריכים לנסות באימונים ועכשיו בעייתי, אבל מקווה שינסו.

כל זה ואני חושב שכל הבעיות פה ברות פתרון, רן בן שמעון מאמן טוב שעשה כמה טעויות, לא יותר גדולות ממה שעשו המאמנים הקודמים במכבי ולדעתי אפשר עוד לתקן אותם, אם רוב מה שאמרתי יבוצע - עוד אפשר לרוץ השנה, מה שכן חייב לתת לו להמשיך, נמאס מחוסר היציבות ותגידו מה שתגידו.

אגב מצטער על החפירה לא התכוונתי פשוט רציתי להוציא מעל הלב...

אם כל שחקן ירים עשר פעמיים ביום,אחרי אימון - כדור לרחבה, במשך חמישה אימונים בשבוע - כפול ארבעה שבועות בחודש - במשך שנה שלמה ,

זה יוצא 2400 הרמות כדור לרחבה , אחרי 2400 פעמים שתרים כדור לרחבה - גם דן רומן עם רגל ימין קשורה למשקוף יוכל להרים כדורים מדוייקים לרחבה.

זה פשוט מאוד לא צריך להיות רונאלדיניו בשביל זה.

הם פשוט לא עושים את זה- אין להם את ה6 דקות האלו ביום לעשות את זה, לא מספיק להם מאות אלפי דולרים תקציב, קהל שלהם שמחכה להצלחה שלהם - וההצלחה האישית שלהם, כל עוד לא "יוצא להם" משהו מזה "במזומן", חבל על הזמן - לא מעוניינים.

שגיא כהן, 2006 -חדשות הספורט.

(במקור במקום "דן רומן עם רגל קשורה" הוא אמר קוף עיוור וחצי דיסלקטי על כסא גלגלים, אותו דבר.. :unsure: )

שגיא כהן, 2006 -חדשות הספורט.

(במקור במקום "דן רומן עם רגל קשורה" הוא אמר קוף עיוור וחצי דיסלקטי על כסא גלגלים, אותו דבר.. :whistling: )

דן רומן בישל לך בדרבי של שנה שעברה עם הרמה מצויינת.. לא שאני כזה מעריך אותו בתור שחקן.

אבל בהחלט נכון הציטוט שהבאת.

לפותח הנושא - קנדה וגרשון? בחיים לא, אפילו לא בצחוק.

אם כבר צ'קול ואושרי רואש.

שמע .. מסכים עם הרוב רק שני דברים עיצבנו אותי .

1 . זה שהזכרת את מכבי וגרשון באותה קבוצה

2 . זה שבהרכב שלך כל שחקן עדיף על ישראלביץ '

רק גיז'רמו

תערוך ומהר..

מה אני חייב לך משהו?

אם הוא לא מנצח בחיפה הוא מפסיד, כי תיקו לא יהיה שם. והפסד לחיפה כמעט ובטוח גומר לנו את העונה.

אז כן, לראות את ה70 מיליון שקל של אפסים שלו מתרוצצים (או בעצם, מהלכים) על המגרש 90 דקות עוד מחזור אחד כמו שהם משחקים בחודש האחרון ובכלל ירצו את הראש של רן.

עזבו את זה שההנהלה לא תפטר אותו לפניי מחזור 15, אבל ניחא.

מה אני חייב לך משהו?

אם הוא לא מנצח בחיפה הוא מפסיד, כי תיקו לא יהיה שם. והפסד לחיפה כמעט ובטוח גומר לנו את העונה.

אז כן, לראות את ה70 מיליון שקל של אפסים שלו מתרוצצים (או בעצם, מהלכים) על המגרש 90 דקות עוד מחזור אחד כמו שהם משחקים בחודש האחרון ובכלל ירצו את הראש של רן.

עזבו את זה שההנהלה לא תפטר אותו לפניי מחזור 15, אבל ניחא.

כבר הרבה זמן שמכבי לא הגיעו לקרית אליעזר פיבוריטים.

מי אמר לך שהשחקנים יהיו כאלה גרועים? מי אמר לך שלא יהיה תיקו?

כבר הרבה זמן שמכבי לא הגיעו לקרית אליעזר פיבוריטים.

מי אמר לך שהשחקנים יהיו כאלה גרועים? מי אמר לך שלא יהיה תיקו?

סליחה סליחה, שכחתי שיש "קו התקדמות" ושאוטוטו "נתחבר"...

אברם גרנט 2 לא יכול לשקר אותי עם המשחקי מילים שלו, עד שהקבוצה לא תראה כמו קבוצה ששווה 70 מיליון שקל מבחינתי הוא לא מאמן.

בלי בלבולי מוח שזה "רק מחזור 6" כי זה לא... זה 15~ משחקי אימון, 4 מחזורי גביע הטוטו, 6 משחקי ליגה, וארבעה חודשים של אימונים. ועדיין אנחנו נראים כמו כלום ושום דבר (פרט ל-15 דקות ראשונות פה ושם..)

סליחה סליחה, שכחתי שיש "קו התקדמות" ושאוטוטו "נתחבר"...

אברם גרנט 2 לא יכול לשקר אותי עם המשחקי מילים שלו, עד שהקבוצה לא תראה כמו קבוצה ששווה 70 מיליון שקל מבחינתי הוא לא מאמן.

בלי בלבולי מוח שזה "רק מחזור 6" כי זה לא... זה 15~ משחקי אימון, 4 מחזורי גביע הטוטו, 6 משחקי ליגה, וארבעה חודשים של אימונים. ועדיין אנחנו נראים כמו כלום ושום דבר (פרט ל-15 דקות ראשונות פה ושם..)

כל מילה..

תוסיף לזה את החרטה שהם כל הזמן מספרים לך איך אתה רק שבע נקודות הפרש ממקום ראשון (או משהו כזה),

אבל הם לא שמים לב - לכמה נקודות לקחת - מתוך כמה שיכולת לקחת.

זה ששאר הליגה מסריחה זה טוב ויפה,להוציא את בית"ר אף אחד מראש לא ציפה מהם ליותר מידי -

מאיתנו כן.

כמות הנקודות שאספנו היא בגבול הבזיון. אבל העיקר שגם נתניה מסריחה וחיפה קצת פחות , כי ההפרש עדיין לא דו ספרתי..

אנחנו כקהל לא נותנים לבן שמעון תסמכות מה שהוא חושב לנכון ..קובעים לו תמערך תחילופים.

צריך לתת גם לו וגם לשחקנים תשקט שלהם בנקום לשרוק בוז מיותר..ולהתפטר שזה גם כן מיותר בשלב הזה.

בקיצור..תפסיקו להיות חרא קהל, ותתנו למכבי תשקט שלה.

תנו לשחקנים לשחק כפי שהם חושבים ולא כאשר יחיאל עם הכדור ולא מצליח למצוא למי למסור לשרוק בוז..ולהלחיץ.

זה מלחיץ וזה מיותר!

יחיאל:"השריקות בוז הפריעו לנו".

אנחנו כקהל לא נותנים לבן שמעון תסמכות מה שהוא חושב לנכון ..קובעים לו תמערך תחילופים.

צריך לתת גם לו וגם לשחקנים תשקט שלהם בנקום לשרוק בוז מיותר..ולהתפטר שזה גם כן מיותר בשלב הזה.

בקיצור..תפסיקו להיות חרא קהל, ותתנו למכבי תשקט שלה.

תנו לשחקנים לשחק כפי שהם חושבים ולא כאשר יחיאל עם הכדור ולא מצליח למצוא למי למסור לשרוק בוז..ולהלחיץ.

אתם מלחיצים תקבוצה ואת כולם וזה מיותר.

ואולי בגללנו זה לא הולך ולא בגללם.(תראו בגביע הטוטו במשחק נגד פ"ת שהיה שקט הם ניצחו 3-0..אבל אחרי זה פתאום תיקו עם הכח בחוץ 2-2 ישר קבוצה חרא ובוז וכל הזין הזה.)

תנו לה תשקט שהיה בהתחלה.(לקבוצה ולמאמן)

ממש אבל ממש לא קשור לאוהדים. אם הוא לא יכול לעמוד בלחץ שילך לאמן קבוצה בלאומית. זה מכבי תל אביב קיבינימט, הוא ידע טוב מאוד לאיזה סיר לחץ הוא נכנס.

ממש אבל ממש לא קשור לאוהדים. אם הוא לא יכול לעמוד בלחץ שילך לאמן קבוצה בלאומית. זה מכבי תל אביב קיבינימט, הוא ידע טוב מאוד לאיזה סיר לחץ הוא נכנס.

אולי כן,

יחיאל עם הכדור (ג'ונסון לא בא לקבל אותו) הוא מחפש מישהו ולא מוצא..לא מספיק הוא לחוץ, הקהל מתחיל עם השריקות בוז שלו וזה מלחיץ אותו עוד יותר, ואז הוא בועט סתם את הכדור למעלה והלך. אז למה לא לתת לו לעשות מה שהוא חושב. אז מה להלחיץ זה מה שנכון? לא מספיק הוא לחוץ. אז הינה הלך הכדור.

זאת כן השפעה רעה של הקהל על המשחק..(לא קשור לבן שמעון).

וה-4-4-2, נגד חיפה לא ילך לך..בלי אסוס הם יגמרו אותך, דולי לא יודע לעשות הגנה כמו שצריך.

אז אתה חייב את אסוס וזה אומר שאתה חייב 4-5-1.

והינה עוד השפעה של הקהל על המאמן שמלחיץ אותו לשחק 4-4-2..ולפעמיים זה מיותר, אבל אתה יודע מה יקרה אם הוא יעלה על 5 קשרים נגד חיפה יהרגו אותו האוהדים:"למה לא שתי חלוצים?!".."יפחדן".."תתפטר" ועוד הרבה חרטאות.

וזה מלחיץ משפיע ומיותר.

*ונכון שיחיאל לא אמור להלחץ מהקהל והוא מקצוען וכל החרא הזה.

אבל אם הוא אומר שזה משפיע ואם הקהל רואה שזה משפיע והוא בועט סתם תכדור, אז למה לא להפסיק לטובת הקבוצה?!, לא משנה אם הוא כן אמור להלחץ או לא אבל שרואים שזה מלחיץ תפסיקו בחיאת!

אולי כן,

יחיאל עם הכדור (ג'ונסון לא בא לקבל אותו) הוא מחפש מישהו ולא מוצא..לא מספיק הוא לחוץ, הקהל מתחיל עם השריקות בוז שלו וזה מלחיץ אותו עוד יותר, ואז הוא בועט סתם את הכדור למעלה והלך. אז למה לא לתת לו לעשות מה שהוא חושב. אז מה להלחיץ זה מה שנכון? לא מספיק הוא לחוץ. אז הינה הלך הכדור.

זאת כן השפעה רעה של הקהל על המשחק..(לא קשור לבן שמעון).

וה-4-4-2, נגד חיפה לא ילך לך..בלי אסוס הם יגמרו אותך, דולי לא יודע לעשות הגנה כמו שצריך.

אז אתה חייב את אסוס וזה אומר שאתה חייב 4-5-1.

והינה עוד השפעה של הקהל על המאמן שמלחיץ אותו לשחק 4-4-2..ולפעמיים זה מיותר, אבל אתה יודע מה יקרה אם הוא יעלה על 5 קשרים נגד חיפה יהרגו אותו האוהדים:"למה לא שתי חלוצים?!".."יפחדן".."תתפטר" ועוד הרבה חרטאות.

וזה מלחיץ משפיע ומיותר.

ה-4-4-2 זה המהלך הכי מטומטם שהוא עשה מאז שהוא נכנס לתפקיד אני מסכים... אני גם לא מבין מה יש לו נגד הצרפתים. אסוס נראה כמו גרוטאה במשחק נגד הכח בגלל שהוא לא ראה דשא 4 מחזורים... מה הסיפור? בלי אסוס אנחנו מאבדים גם את גיז'רמו וגם את ג'ונסון בהתקפות כי הם צריכים לעשות הגנה (שניהם לא קשרים אחוריים גרזנים, אז הם צריכים לעבוד ביחד וזה עולה לנו בפחות שחקנים בהתקפות וחבל..)

לשחק עם קמאנאן ויבוריאן ביחד זה טוב ויפה, אבל אם הכדורים לא מגיעים אליהם בכלל וצריכים להתחיל להשתמש בהרמות מפגרות סטייל קוביקה, אז אנחנו לא נגיע לשום מקום.

ואם אני לא טועה, אתה מדבר עם מקרה שקרה בדקות סיום... ואם זה נכון, אז הקהל צודק... מה אתם מתמזמזים עם הכדור בהגנה קיבינימט? צריך לתת גול לא?

ה-4-4-2 זה המהלך הכי מטומטם שהוא עשה מאז שהוא נכנס לתפקיד אני מסכים... אני גם לא מבין מה יש לו נגד הצרפתים. אסוס נראה כמו גרוטאה במשחק נגד הכח בגלל שהוא לא ראה דשא 4 מחזורים... מה הסיפור? בלי אסוס אנחנו מאבדים גם את גיז'רמו וגם את ג'ונסון בהתקפות כי הם צריכים לעשות הגנה (שניהם לא קשרים אחוריים גרזנים, אז הם צריכים לעבוד ביחד וזה עולה לנו בפחות שחקנים בהתקפות וחבל..)

לשחק עם קמאנאן ויבוריאן ביחד זה טוב ויפה, אבל אם הכדורים לא מגיעים אליהם בכלל וצריכים להתחיל להשתמש בהרמות מפגרות סטייל קוביקה, אז אנחנו לא נגיע לשום מקום.

ואם אני לא טועה, אתה מדבר עם מקרה שקרה בדקות סיום... ואם זה נכון, אז הקהל צודק... מה אתם מתמזמזים עם הכדור בהגנה קיבינימט? צריך לתת גול לא?

בקשר להרכב, יש לך הרבה בעיות כי אם אתה משחק עם אסוס אתה מאבד חלוץ נוסף שזה מחץ להתקפה והפוך.

אבל בדוגרי למכבי יש תקישור החזק ביותר אז הנכון הוא שנשחק עם 5 הרי למה הביאו כ"כ הרבה קשרים כדי שהקישור יבנה את המשחק וגם ידע לתת גולים וחבל שהוא לא עושה את זה..כמו שציפינו.

וקח את חיפה משחקים עם 5 קשרים כאשר פאנטני הוא חלוץ ותראה איזה יופי הקישור (עושה גולים יוצר מצבים), מה שציפו מהקישור שלנו ולדעתי עדיף 4-5-1 לתת לזה להתחבר כי זה חייב לעבוד (בוזגלו, ג'ירזמו, חדד, אסוס, ג'ונסון, ושבחון שפצוע כרגע.)

על המקרה בסוף, זה היה דקות 65-70 בערך, ואוקיי ברור צריך גול אבל הגול בטוח שלא יבוא עם הלחץ שהקהל מוסיף, והמסירות בהגנה לא השמאתם של יחיאל ומשאלוב אלה של ג'ונסון ואסוס שהם אלה שצריכים לבוא לקבל תכדור ולבנות תמשחק (ואני לא יודע איפה הם התחבאו), אתה לא מצפה מיחיאל שיקח תכדור יעשה לך דריבל כאשר הוא שחקן אחרון. אז הוא מתמסר מנסה לפתוח תמשחק מה הוא ומשאלוב אשמים שהם מקבלים בוז ולא מספיק הם לחוצים.

ואני מסכים שצריך לבוא הגול כן, אבל מה יעשה יחיאל (מסכן) שלבד ולא באים לעזור לו להתחלץ מההגנה? ותאמין לי יחיאל היה גם כן לחוץ מזה, ועוד יותר הלחיצו אותו.ואיך שאומרים הקהל הוסיף "אש למדורה".

וזה מיותר.

יבוריאן לא צריך לפתוח... אם קמאנאן יותר טוב, שקמאנאן ישחק. אם יבוריאן יותר טוב, שהוא ישחק במקום קמאנאן. לא צריך את שניהם בהרכב, זה לא נותן כלום אם אין קישור שיביא להם כדורים... במיוחד לא שבוזגלו כ"כ כבוי וג'ונסון בעבודות הגנה.

אסוס חייב אבל פשוט חייב להיות בהרכב. חוץ מזה, אם אתה עולה עם עזרן בכנף שמאל הוא יכול להצטרף כחלוץ שני להתקפות... מה שבוזגלו אמור לעשות אבל לא עושה.

4-5-1 שמתפקד כ-4-4-3 בהתקפות שלנו זה המערך האולטימטיבי של הסגל הזה... אבל כל עוד רב"ש ימשיך להקשיב לטמבלים שיושבים מאחוריי הספסל שלו, ככה אנחנו נראה.

מסכים איתך,

ותראה מה אתה אומר שבן שמעון חייב לשחק 4-5-1.. ולמה אתה חושב הוא משחק 4-4-2 אם לא בגלל לחץ מיותר של הקהל?

זה עוד הוכחה שהקהל הורס לא קצת למכבי השנה.

מסכים איתך,

ותראה מה אתה אומר שבן שמעון חייב לשחק 4-5-1.. ולמה אתה חושב הוא משחק 4-4-2 אם לא בגלל לחץ מיותר של הקהל?

זה עוד הוכחה שהקהל הורס לא קצת למכבי השנה.

אבל זה תפקידו לעמוד בלחץ ולא להכנע למה שהקהל צועק..

הנק' מבט שלי היא אחרת,מה הקהל באמת מצפה מהקבוצה? האם נסיים לדוג' מקום 2-3 עם גביע זה יהיה כשלון ?

ת'אמת ? אני באמת חשבתי שהקבוצה הזו תלך השנה עד הסוף,ראיתי את בוזגלו וישראלביץ ' שבשבילי הם היו הקשרים ההתקפיים הטובים בליגה בשנה שעברה,ראיתי סוף סוף חלוץ שהוכיח את עצמו בארץ כדוג' יבוריאן לצד קמנאן שכבש בעונה שעברה 12 שערים והיה חלוץ בודד ,ראיתי את דולי ג'ונסון שאמרו שהוא יותר טוב מבואטנג וטומאסיץ' שהוא קפטן נבחרת בולגריה,עד עכשיו אני מאוכזב,מאכוזב מאוד.

הנק' מבט שלי היא אחרת,מה הקהל באמת מצפה מהקבוצה? האם נסיים לדוג' מקום 2-3 עם גביע זה יהיה כשלון ?

ת'אמת ? אני באמת חשבתי שהקבוצה הזו תלך השנה עד הסוף,ראיתי את בוזגלו וישראלביץ ' שבשבילי הם היו הקשרים ההתקפיים הטובים בליגה בשנה שעברה,ראיתי סוף סוף חלוץ שהוכיח את עצמו בארץ כדוג' יבוריאן לצד קמנאן שכבש בעונה שעברה 12 שערים והיה חלוץ בודד ,ראיתי את דולי ג'ונסון שאמרו שהוא יותר טוב מבואטנג וטומאסיץ' שהוא קפטן נבחרת בולגריה,עד עכשיו אני מאוכזב,מאכוזב מאוד.

וכל אלה הם לא השחקנים היחידים שלא הצליחו במכבי.

הרשימה היא עוד ארוכה, השאלה שנשאלת היא למה זה ככה אצלנו?

מה לא בסדר במכבי שכ''כ הרבה שחקנים לא מצליחים לשחק אצלנו כדורגל?

המאמן אשם? הקהל אשם? כאילו מה הפאק אצלנו בשנים האחרונות?

כל מילה..

תוסיף לזה את החרטה שהם כל הזמן מספרים לך איך אתה רק שבע נקודות הפרש ממקום ראשון (או משהו כזה),

אבל הם לא שמים לב - לכמה נקודות לקחת - מתוך כמה שיכולת לקחת.

זה ששאר הליגה מסריחה זה טוב ויפה,להוציא את בית"ר אף אחד מראש לא ציפה מהם ליותר מידי -

מאיתנו כן.

כמות הנקודות שאספנו היא בגבול הבזיון. אבל העיקר שגם נתניה מסריחה וחיפה קצת פחות , כי ההפרש עדיין לא דו ספרתי..

כשפותחים את הליגה עם 4 משחקי בית - 2 קבוצות תחתית, קבוצת אמצע טבלה וקבוצת צמרת מצפים לפחות ל-10 מ-12.

תוסיף לזה ניצחון על סכנין המפורקת ותיקו בטדי והגענו ל-14 נק' שהוגשו לנו על מגש.

במצב כזה גם אם הכדורגל לא מבריק יש מקום לאופטימיות, אבל גם את זה הם איכשהו הצליחו להרוס.