Jump to content

מכבי תל אביב-מכבי חיפה

Jack The Black

Recommended Posts

טומי,

לא התייחסתי אליך,אלא לשאר התגובות הפחדניות פה,שאני לא מבין מאיפה הם באות.

אבל אתה גם ממעיט מהערך של הקבוצה שלנו יותר מדיי,כי בתאכלס יש לנו קבוצה טובה עם ליקוי בהגנה(ודווקא ההגנה הכל כך לא טובה שלנו כמו שאוהבים להגיד ספגה 3 גולים ב6 משחקים)

החלק ההתפקי שלנו הוא חלק מפחיד,שאני בטוח שאנחנו נראה פה כדורגל הרבה יותר טוב,כי לא יכול להיות שנמשיך לא לפגוע,ובתאכלס אנחנו קבוצה יותר טובה מחיפה על הנייר,חיפה פיבורטית כי היא במקום הראשון וזה משחק בית שלה,אפחד לא אמר שלא,אבל לעשות ממנה מה שאחרים פה עשו ממנה זאת הגזמה.

איפה ראית שאמרתי שאתה לא מכביסט?

החלק ההתקפי אולי מפחיד מבחינת שמות,אבל אם תסתכל אין לנו שחקן אחד בכל ההרכב שהוא שמאלי,ואם זה קשה מאוד לנצח משחקים...וזה מחזק ת'עובדה שהקבוצה פשוט לא נבנתה נכון,ובכל זאת נבוא לחיפה ונקווה שיהיה טוב,אם לא היינו אופטימים היינו מפסיקים לבוא מזמן...

גוזלן לדעתי זה לא רק שמות, אני מצטער אבל נראה לי שהחששות שלי לגבי רן בן שמעון מתחילות להיות נכונות, כל העסק נראה גדול עליו, הוא לא נראה כמו השליט של הקבוצה, הוא לא מספיק דומיננטי, ולא מרגישים כמעט התערבות של מאמן במשחק

החלק ההתקפי אולי מפחיד מבחינת שמות,אבל אם תסתכל אין לנו שחקן אחד בכל ההרכב שהוא שמאלי,ואם זה קשה מאוד לנצח משחקים...וזה מחזק ת'עובדה שהקבוצה פשוט לא נבנתה נכון,ובכל זאת נבוא לחיפה ונקווה שיהיה טוב,אם לא היינו אופטימים היינו מפסיקים לבוא מזמן...

הכל מתחיל מזה שאין מגן שמאלי, ואז ישראלביץ' צריך לשחק כמגן שמאלי ואז אנחנו מאבדים אותו במרכז.

(ישראלביץ' פשוט אדיר, אין משחק שהוא לא אחד הטובים על המגרש, תמיד נותן את כולו על המגרש, חבל שאי אפשר לשכפל אותו כי אחד כמוהו לא מספיק.)

ואם ג'אן משחק כמגן שמאלי אז מבחינה התקפית אין לנו אגף שמאל ומבחינה הגנתית נשאר לקוות לטוב.

אם היו מביאים מגן שמאלי מההתחלה, הכל היה נראה יותר טוב והיתה לנו קבוצה בריאה ושלמה, עם 2 אגפים.

אבל כשמחפפים ומנסים לעגל פינות ככה זה נראה, אי אפשר לעגל פינות בכדורגל, זה לא הולך.

Guest עידן דורון
אם היו מביאים מגן שמאלי מההתחלה, הכל היה נראה יותר טוב והיתה לנו קבוצה בריאה ושלמה, עם 2 אגפים.

אבל כשמחפפים ומנסים לעגל פינות ככה זה נראה, אי אפשר לעגל פינות בכדורגל, זה לא הולך.

חם צד ימין לא בדיוק הצד החזק שלך.

שפונגין כבר למעלה משנה לא פוגע

הבעיה שלנו זה שאין לנו מושג איך להתקיף נגד קבוצות שמתבנקרות 90 דקות ופעם ב......... יוצאים להתקפות.

קשה מאוד להתקיף ככה שכל השחקנים של היריבה בחצי המגרש שלה.

הבעיה שלנו זה שאין לנו מושג איך להתקיף נגד קבוצות שמתבנקרות 90 דקות ופעם ב......... יוצאים להתקפות.

קשה מאוד להתקיף ככה שכל השחקנים של היריבה בחצי המגרש שלה.

עידן,בעונת הגלקטיקטוס היינו רחוקים מלהיות הכי טובים על הנייר,ואת זה כל בנאדם שני שמבין בכדורגל ידע וראה את זה.

טומי יכול להיות שאתה צודק,ואולי בן שמעון לא מתאים לתפקיד,אולי זה גדול עליו,בשביל זה צריך לתת לו זמן לסיים את הסיבוב הראשון לפחות ואז נראה הלאה מה יהיה(ואני יודע שאתה לא מהאלה ששורקים בוז וצועקים תתפטר..)

כי כל אחד יודע שבמערכת בריאה ותקינה צריך לתת זמן,וזה לא בריא לפטר ולהעיף על ימין ועל שמאל כל פעם שלא הולך,אמרו שרוצים שהקבוצה הזאת תרוץ כמה שנים ביחד,אז שיתנו זמן בשביל זה,גם אם השנה לא נביא תוצאות במיידי(ואני יהיה הבנאדם הכי מאוכזב בעולם אם לא נסיים עם תואר העונה) אין מה לעשות,צריך להמשיך עם הסגל הזה+מספר חיזוקים אפילו כבר בינואר לפחות במגן השמאלי שזה בגדר חובה.

ולא לא בגלל שמות אנחנו הכי טובים,פשוט אנחנו קבוצה טובה וצריך שהשחקנים האלה יראו את המינמום שלהם קודם כל(כמו ששנידר אמר) ואת זה אפילו הם לא הציגו עד כה,בגלל זה יש לנו הרבה למה לחכות כי אנחנו נראה שינוי של 180 מעלות,כי לא יתכן שזה ימשך ככה,אני לא מאמין שזה יקרה.

חם צד ימין לא בדיוק הצד החזק שלך.

שפונגין כבר למעלה משנה לא פוגע

בסדר, אבל אי אפשר להחליף קבוצה שלמה.

ואני מאמין גדול ביובל כי הוא בניגוד לשטרית שחקן כדורגל,

הבעיה של יובל כרגע היא מבחינה התקפית ואני מאמין שזה עניין של בטחון, מבחינה הגנתית שפונגין טוב מאוד, גם בעונה שעברה הוא היה סביר הגנתית.

ובקשר לאגף שמאל, יש לנו מקום לעוד זר, המקום הזה התפנה כמה ימים לפני תום מועד ההעברות, למה לא להביא מגן שמאלי? זה ממש לא סיפור, כל מה שצריך זה טיפה להפעיל את השכל ולהתחיל לחפש מגנים לפני וכשמתפנה מקום להחתים ישר.

לא ביקשתי שיביאו רוברטו קרלוס, אבל עם קצת חיפוש היה אפשר למצוא מגן שמאלי נחמד שאולי לא היה משדרג את הקבוצה אבל לפחות היה מכסה את החולשה שיש לנו באגף שמאל.

Guest עידן דורון
בסדר, אבל אי אפשר להחליף קבוצה שלמה.

ואני מאמין גדול ביובל כי הוא בניגוד לשטרית שחקן כדורגל,

הבעיה של יובל כרגע היא מבחינה התקפית ואני מאמין שזה עניין של בטחון, מבחינה הגנתית שפונגין טוב מאוד, גם בעונה שעברה הוא היה סביר הגנתית.

ובקשר לאגף שמאל, יש לנו מקום לעוד זר, המקום הזה התפנה כמה ימים לפני תום מועד ההעברות, למה לא להביא מגן שמאלי? זה ממש לא סיפור, כל מה שצריך זה טיפה להפעיל את השכל ולהתחיל לחפש מגנים לפני וכשמתפנה מקום להחתים ישר.

לא ביקשתי שיביאו רוברטו קרלוס, אבל עם קצת חיפוש היה אפשר למצוא מגן שמאלי נחמד שאולי לא היה משדרג את הקבוצה אבל לפחות היה מכסה את החולשה שיש לנו באגף שמאל.

על הפאדיחה חתומים בן שמעון ואבי

ההבדל העיקרי בנינו לבין חיפה כרגע זה שאנחנו יותר מוכשרים אבל להם יש מאמן יותר טוב.

מה אלישע לוי עשהשהוא מאמן יותר טוב מרב"ש? שניהם ביינתים לא עשו יותר מידי אז ...

ההבדל העיקרי בנינו לבין חיפה כרגע זה שאנחנו יותר מוכשרים אבל להם יש מאמן יותר טוב.

ההבדל העיקרי הוא שלחיפה הכדורים נכנסים ולנו לא, אה וגם לנו פסלו 3 שערים חוקיים ולהם לא.

חיפה קבוצה מאוזנת יותר, אין להם הרבה נק' חולשה אבל מצד שני אין להם שחקנים עם יכולות יוצאות דופן, בסה"כ קבוצה טובה אבל ממש לא מפחידה.

הם פייבוריטים, אבל צריך לנצח.

כמה דברים:

זה שאנחנו לא יודעים לשחק מול בונקר זה גניבת דעת אחושרמוטה, למה נגד בית"ר בטדי (בית"ר קבוצה שנותנת לשחק מולה) מכבי העיפה כדורים.

לגבי המגינים: יש לנו בעיחה חמורה בשני הצדדים (אמנם בצד שמאל יותר), ומכאן השאלה, למה אתה אפילו לא נותן צ'אנס לדור מלול שיכול לשחק בשניהצדדים (דחיל רבאק הוא לא שווה אפילו צ'אנס, מה אנחנו משחקים כזה טוב, ומתי בכלל גידלנו שחקן פעם אחרונה?), העיקר מכל מיני שירן ייני ודן רומן אתה כן מחזיק, מוזר.

לגבי הזמן להתחבר: תסלחו אני כבר לא יכול לשמוע את זה, כמה זמן זה בסדר 6 מחזורים 10, 15 או אולי עונה שלמה. היה להם כמה חודשים, זה מספיק. אתם אוהבים לקפוץ ולצעוק אוברוב פולוקרוב, אבל רוב המקרים הם שהתחלת רע- אכלת אותה, ולא ההפך.

לחץ? חחחחחחחחח

לכו תעבדו מאבטחים תשמרו על בניין באמצע הלילה תהיו לבד תרוויחו 20 שקל לשעה לא יהיה לכם לחץ. וואלה יופי מרוויחים עשרות אלפי דולרים בחודש, יש להם תהילה, ומזיינים דוגמניות, בשביל לשחק כדורגל ברמה של ליגה למקומות עבודה, ומתלוננים על לחץ? כשמכבי לקחה תארים לא היה בה לחץ?, לבית"ר בשנתיים האחרונות לא היה לחץ? לחיפה באליפויות הרבות שלה בשנות האלפיים לא היה לחץ?

19 שנים מאמן לעומת רן בן שמעון שזו עונתו ה-3 ?

הייתה לו גם עונה אחת או שתיים בהפועל חיפה

לחץ? חחחחחחחחח

לכו תעבדו מאבטחים תשמרו על בניין באמצע הלילה תהיו לבד תרוויחו 20 שקל לשעה לא יהיה לכם לחץ. וואלה יופי מרוויחים עשרות אלפי דולרים בחודש, יש להם תהילה, ומזיינים דוגמניות, בשביל לשחק כדורגל ברמה של ליגה למקומות עבודה, ומתלוננים על לחץ? כשמכבי לקחה תארים לא היה בה לחץ?, לבית"ר בשנתיים האחרונות לא היה לחץ? לחיפה באליפויות הרבות שלה בשנות האלפיים לא היה לחץ?

לא היה להם קהל כל כך מלחיץ כמו שיש לנו

הייתה לו גם עונה אחת או שתיים בהפועל חיפה

לא היה להם קהל כל כך מלחיץ כמו שיש לנו

זה פשוט לא נכון

גם בחיפה וגם בבית"ר קיללו את המאמן, ולפעמים גם השחקנים+ שריקות בוז. כשהם היו מקום ראשון

מה אתה מזיין בשכל?!?!

אני רואה לפעמים משחקים בערוץ גולד משנת 2003, באמא שלי אני לא מאמין! איך הקבוצה רצה, פס מרגל לרגל מהיר, פנסטיל שורף ת'קו יש גולים!!

"נמני מלך מכבי תל אביב, מלך אצטדיון רמת גן" :thumbs:

ואת מי היה לך בקישור???

בהתקפה? אם תיראה שחקן שחקן השנה יש לנו שחקנים הרבה יותר טובים..

זה שהם מפיקים מעצמם גועל נפש זה משהו אחר...

ואת מי היה לך בקישור???

בהתקפה? אם תיראה שחקן שחקן השנה יש לנו שחקנים הרבה יותר טובים..

זה שהם מפיקים מעצמם גועל נפש זה משהו אחר...

בקישור:אבי נמני, טל בנין, ברונו הייס, ברוך דגו, אלי ביטון, ראובן עובד

בהגנה:טל בן-חיים, גדי ברומר, ג'ון פנטסיל, אבי סטרול

התקפה: פרוחה, רודריגו ותורג'מן- זאת לדעתי החוליה היחידה ששוה בכוחה אז והיום בערך.

בקישור ובהגנה בטוח שכחתי עוד כמה חשובים, בכל אופן קבוצה פי אלף יותר טובה מהיום

לגבי המאמן אני מסכים איתך,לגבי הסגל לא.

לא נראה לי שמישאלוב יותר מוכשר מקרופניק(שתיהם זבל) ושטומאסיץ יותר מוכשר מדקל קינן

בקיצור בלי קשר לסגל משחק מול חיפה זה אופרה אחרת,יהיה טוב

זה פשוט לא נכון

גם בחיפה וגם בבית"ר קיללו את המאמן, ולפעמים גם השחקנים+ שריקות בוז. כשהם היו מקום ראשון

כן?

ואחרי כל מסירה אחורה מקללים אותך?

ואחרי כל איבוד כדור מקללים אותך?

ואחרי בעיטה לא טובה מקללים אותך?

כמו שרשמו פה ההבדל היחיד בין הקבוצות זה שהם מצליחים לכבוש ממצב אחד במשחק ואנחנו מ 5-6 מצבים לא.

ראיתי את המשחק בסכנין והם העיפו כדורים למעלה לרפאלוב וקטן.אין הבדל בין אף קבוצה בליגה הזאת.כרגע,הם פיבורטים רק בגלל שיש להם ביטחון גבוה ומכבי באים בלי ביטחון,אם נצליח איכשהו לכבוש ראשונים זה שלנו.

כן?

ואחרי כל מסירה אחורה מקללים אותך?

ואחרי כל איבוד כדור מקללים אותך?

ואחרי בעיטה לא טובה מקללים אותך?

בבית"ר בכלל לא מקללים את השחקנים אחרי איבוד כדור/בעיטה לא טובה/מסירה אחורה

19 שנים מאמן לעומת רן בן שמעון שזו עונתו ה-3 ?

מה הקשר לכמה שנים הוא מאמן? הוא לא הגיע לשום הישג ממה שאני יודעת(ומודה,אני לא ממש מכירה את קורות חיוו אז יכול להיות שאני טועה) ככה שכמה שנים שהוא אימן זה לא אומר שהוא מאמן יותר טוב.

מה הקשר לכמה שנים הוא מאמן? הוא לא הגיע לשום הישג ממה שאני יודעת(ומודה,אני לא ממש מכירה את קורות חיוו אז יכול להיות שאני טועה) ככה שכמה שנים שהוא אימן זה לא אומר שהוא מאמן יותר טוב.

אלישע לוי מאמן טוב, והוא מאמן הרבה שנים אז מן הסתם יש לו יותר ניסיון מלבן שמעון.

אבל לדעתי הבעיה אצל רן היא לא חוסר הניסיון, הבעיה היא שחלק גדול מהשיקולים שלו הם לא מקצועיים נטו.

ברגע שהוא יפסיק עם הפוליטיקות, ויפסיק לתת לשחקנים לשחק או לא לשחק לפי השם שלהם אלא לפי היכולת שלהם וישחק עם מי שטוב, הוא גם יצליח.