Jump to content

חוסר תיאום בעידוד: שער 11 ושער 8

liron20

Recommended Posts

אתמול ישבתי בשער 8 ואני רוצה לדבר על משהו שהפריע לי - חוסר תיאום בעידוד

הגוש של שער 11 מעודד וזה יפה, גם בשער 8 יש את הגוש הקטן שמעודד אבל מה שהכי מפריע בכל

העסק הזה זה שאין בכלל תיאום בין השערים 11 ל-8, כל יציע שר משהו אחר....ותאמינו לי שמהצד זה נראה לא טוב בכלל ונשמע גרוע.

אז נכון שבכל שער זה ארגון אחר, ונכון שכל ארגון רוצה לסחוף אחריו את האוהדים, אבל כדי שזה ייראה ויישמע יותר טוב כלפי חוץ צריך לעשות משהו בעניין הזה לדעתי, לא יודע בדיוק איך אבל חייב לעשות בקטע הזה שינוי.

אם יש רצון יש תיאום.

ואין אין רצון שום תיאום לא יעזור.

...

לצערי,

התעייפנו מלנסות.

שכל יציע ישיר מה שבא לו

למה אני גם ישבתי בשער 8 והיו כמה קטעים שהיה תיאום

איזה תיאום אחי?

אולי בשיר צהוב עכשיו תהוב תמיד שבו חייב להיות תיאום

ואולי כם נה נה נה נה מכבי

זהו - זה לא נקרא תיאום, זה כולה 2 שירים בלחץ

ורק שלא יגיע הנושא למריבות הרגילות..

אין מה לריב, עובדתית אין תיאום

ועובדתית במצב של הקבוצה ( ובמצב היחס לקהל ) לאנשים גם אין כל כך כוח/חשק להתעסק עם זה.

אני מודה שאין לי מושג בעידוד.

אבל יש לי כמה רעיונות מה צריך (חוץ מרצון) בשביל שיהיה עידוד.

פניתי לאנשים הקובעים ( מספר פעמים ) והצעתי לוודא באופן אישי שהם יקבלו את כל התיאום הדרוש.

כל רעיון שיעלה להם על הדעת אני אדאג ליישם כדי שגם יהיה עידוד וגם כולם ( לרבות באולטראס ) ירגישו טוב יותר. אולי דרך העידוד נצליח טיפה לגשר על הנתק בין האוהדים ( שלדעתי ) הוא צורם ומזיק לא פחות ממה שקורה על הדשא .

אפילו אם יהיה צריך לרוץ עם פתקים, אני ארוץ 90 דקות בין השערים ( זה בערך פי 2 מהשחקנים על המגרש :) )

אבל כמו שאמרתי אין רצון ואין חשק זה לא האשמה זה עובדה

והאמת ? שאני בהחלט מבין את כל הצדדים

"הצבר"

שהאולטראס ישבו ב-10 לא היה רבע תיאום אז שהם יושבים ב-8 זה זה פי כמה יותר גרוע.

במשחקי בית לא יהיה תיאום ולא יהיה כלום מצטער להגיד לכם, אם תרצו תצוגות עידוד תצטרכו לחכות למשחקי חוץ שהשחקן והאוטראס חייבים לשבת אחד ליד השני או כמובן להתבאס אחריי משחק בטדי על זה שכל משחק אנחנו יכולים לעודד כמו שאנחנו מעודדים בטדי אבל זה לא קורה. וזה אך ורק בגלל שהשחקן והאולטראס לא יושבים אחד ליד השני בכל משחק.

ורק שלא יגיע הנושא למריבות הרגילות..

בדיוק. הנושא הזה נחרש כבר מיליון פעם. עד שלא יקרה משהו גדול מאד התיאום הזה לעולם לא יצליח.

אני יודע שהאולטראס עושים "בכוונה" הרבה פעמים ומתחילים שיר אחר...

אבל לפעמים אני קצת מבין אותם(לא תמיד), למשל שהשחקן מתחיל לשיר מדקה 30 עד סוף המחצית את "אצעד איתך לכל מקום" שזה אחד השירים המתים ובקושי שומעים אותו.

יש לי הצעה רצינית לשחקן ה-12:

להציב כמה "תצפיתנים" בשערים 10, 8 וגם 11 קצת רחוק מהגוש; ולראות משם כמה אנשים מצטרפים לשירים של הגוש (בכל פעם לרשום איזה סגנון של שיר, כמה זמן שרים אותו ומה המומנטום במשחק), והאם בכלל שומעים את הגוש.

אני בטוח שתגיעו לכמה מסקנות מפתיעות ביותר שישפרו את העידוד.

תחשבו על זה.

בלי כל כך קשר לתיאום עם האולטראס, שאלה:

מה חכם בלהעמיד 3 אנשי גדר שעומדים מטר אחד מהשני ועוד לשים את הגוש בצד שמאל של 11 ולא באמצע... אז אם לא לשים תגוש באמצע לפחות לשים איזה איש גדר שם.

Guest עידן דורון
חוסר התיאום היה גם בין שער 2

שגיא התחיל 'הוא קוסם הוא קוסם'

:wubyellow3:

זה בגלל שיש לנו אוהדים פרימיטים שיודעים רק לעשות הו-הו וקקי ופיפי (=

אולי פשוט נחבר את הארגונים וזהו? P:

המה גם שהבעיה העוד יותר חמורה זה שרק הם שרים ורוב הקהל מצטרף אולי קצת לשיר כזה או אחר ובעיקר מוחא כפיים. הם באים בשביל לשבת בשקט ולראות משחק, בשביל זה יש כורסא בבית. צריך לשלוח נציגים שיתפרסו על כל האיצטדיון ויטריפו את האנשים לשיר ולעודד גם אם הם לא יאהבו את זה. שיבינו שמי שבא לאיצטדיון בא בשביל לעודד ומי שלא עדיף שלא יבוא.

יש לי הצעה רצינית לשחקן ה-12:

להציב כמה "תצפיתנים" בשערים 10, 8 וגם 11 קצת רחוק מהגוש; ולראות משם כמה אנשים מצטרפים לשירים של הגוש (בכל פעם לרשום איזה סגנון של שיר, כמה זמן שרים אותו ומה המומנטום במשחק), והאם בכלל שומעים את הגוש.

אני בטוח שתגיעו לכמה מסקנות מפתיעות ביותר שישפרו את העידוד.

תחשבו על זה.

שהגוש היה באמצע היו "תצפיתנים" (איכס למה אמרת את זה ככה) והסיקו מסקנות ולכן הגוש עבר שמאלה כמו עונה שעברה על מנת שנרוויח את כל השערים.

אם למשתמש נושא המגבעת יהיה זמן הוא גם יסביר את חוקי האקוסטיקה של שער 11.

אולי פשוט נחבר את הארגונים וזהו? P:

המה גם שהבעיה העוד יותר חמורה זה שרק הם שרים ורוב הקהל מצטרף אולי קצת לשיר כזה או אחר ובעיקר מוחא כפיים. הם באים בשביל לשבת בשקט ולראות משחק, בשביל זה יש כורסא בבית. צריך לשלוח נציגים שיתפרסו על כל האיצטדיון ויטריפו את האנשים לשיר ולעודד גם אם הם לא יאהבו את זה. שיבינו שמי שבא לאיצטדיון בא בשביל לעודד ומי שלא עדיף שלא יבוא.

הבעיה היא שבסופו של דבר, באים (וגם זה בהגזמה) 1,000 איש כדי לעודד כל המשחק, והשאר יצטרפו לשירים מדי פעם, בעיקר אם יש אקשן במגרש ובמיוחד כשמכבי מובילה, אבל הם באים בשביל לראות כדורגל ויעודדו כשיש להם חשק, ולא כשמישהו יבוא "להטריף" אותם. השאר הזה הם הרוב, ואם הם לא יבואו, אתה תהיה עם 500 אנשים באיצטדיון. אני יודע שיש כאלה שחושבים שזה עדיף, אבל אני חושב שתוך מעט מאוד זמן הם יתחילו לשעמעם את עצמם, לריב אחד עם השני, או שני הדברים גם יחד.

זה מה שקורה שאנחנו בשער 11 עוד שניה מתחננים ששער 8 ישתף איתנו פעולה אבל זה לא כלכך הולך ואם כן אז רק אחרי איזה 1000 נסיונות...במשחק נגד הכח זה היה מאוד בולט..כנראה לאולטראס לא כלכך אכפת מהתיאום

שהגוש היה באמצע היו "תצפיתנים" (איכס למה אמרת את זה ככה) והסיקו מסקנות ולכן הגוש עבר שמאלה כמו עונה שעברה על מנת שנרוויח את כל השערים.

אם למשתמש נושא המגבעת יהיה זמן הוא גם יסביר את חוקי האקוסטיקה של שער 11.

בכל משחק אני חושב שכל מי שנמצא במקומות שאמרתי יכולים להפיק מסקנות מיידיות, וגם להבא, שיעזרו לדעתי לאיש הגדר של השחקן ה-12.

לפעמים כשאני עומד קצת רחוק מהגוש אני שם לב שכל שירי ההולכה ששרים דקות רבות, פשוט לא שומעים אותם מטר מהגוש. כאילו שאתם רק מזיזים את השפתיים ולא מוציאים קול. אבל השירים האלה נמשכים עוד דקות ארוכות.

וכך זה בעוד שירים רבים, שומעים אותם חזק פעם אחת, ואז כשחוזרים על אותו שיר בפעם השנייה והשלישית והרביעית כבר לא שומעים בכלל. עוד מההתלהבות והמומנטום של הפעם הראשונה אתם שרים את השירים האלה עוד 10 פעמים, בלי לשים לב שאף אחד אחר לא מצטרף.

אני לא יודע מה אפשר לעשות - הרי זה נכון שאי אפשר כל דקה להתחיל שיר חדש אלא צריך קצת למשוך שירים - אבל יש מקרים שאנשים מתים לשיר ורק מחכים שיחליפו כבר את השיר.

כשאני מתקרב לשער 8 או בכלל נמצא בשער 8, ממש רוב המשחק כמעט לא שומעים את הגוש, אין פלא שהאולטראס לא מצטרפים ומשעמום מתחילים שירים משלהם (אני לא נכנס להסכמים, מבחינתי מדובר על אדם מהאולטראס שלא קשור להסכמים ורק רוצה לשיר).

השחקן ה12 והאולטרס הרסו את הקהל של מכבי נקודה

תתאפסו על עצמכם ומהר נמאס כבר כאוהד מהצד לסבול מהעידוד כי כל אחד שם זין על השני נשבר כבר ואל תגידו לי אולטרס אולטרס ותאשימו אותם כי לכל מריבה יש 2 צדדים.