Jump to content

ואולי אנחנו אשמים?

ארז הקטן

Recommended Posts

אני מנסה כבר די הרבה זמן לחשוב למה לעזאזל אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים.

מנסה לחשוב מה כבר כל כך גרוע בבן שמעון שהוא בן אדם סך הכל נחמד שמדבר עם כולם בגובה העיניים.

שבן שמעון שיחק 4-5-1 וניצחנו רק בדקה 90 או 0-0 בטדי אז כולם יצאו פה עליו,למה רן? למה אתה לא משחק 4-4-2 עם 2 החלוצים שלך?

אז הנה האנשים שמבינים הכי טוב בעולם בכדורגל אולי עזרו למאמן לקבל החלטה והנה כבר 2 משחקים משחקים עם 2 החלוצים האלה וכלום,2 משחקים בלי גולים ואין שום דבר באמצע.

רצינו שעזרן יכנס היום (ואני אישית ממש התחננתי שהוא יכנס) נכנס לא עזר כמו שציפיתי ורציתי אבל המאמן הכניס אותו כמו שהקהל רצה.

השחקנים?

קשה להאשים אותם יותר מדי היום,הכח שיחקה ממש צפוף ולא הצליחו לנצל את ההזדמנויות שלהם,לפחות לפי מה שאני ראיתי,אז בדיוק ובדיוק(!!!) כמו נבחרת ארגנטינה הניעה כדור גם אחורה בשביל לפתוח את המשחק.

זה שרודי (אחד השחקנים שאני הכי אוהב) שכל כך רציתם שהוא יחליף את שבחון (שאני הכי אוהב) האפס הזה,יכול לשאול את השוער לאיזה פינה הוא רוצה את הכדור,בועט לו ישר לגוף.

וזה שאסוס שכל כך בניתם עליו פה נראה זוועה ועושה סוג של שביתה איטלקית גם באימונים (למי שהולך ורואה).

כל ההחמצות האלה והחוסר ניצול מצבים הוא כתוצאה מלחץ,שמכבי תשחק משוחרר היא תהיה הקבוצה הכי מפחידה בארץ,אבל איך היא תשחק משוחרר שכל הקהל שורק לשחקנים ולמאמן?

את האמת שמהמשחק נגד פתח תקווה ראיתי שיש לנו קהל יותר גרוע משל ביתר אפילו

אני עדיין לא מבין אנשים שחושבים שלשרוק ולקלל תשחקנים זאת הגישה הנכונה והרצויה?

אם לא תתנו קצת שקט לקבוצה ותחפשו את מי להעיף ומה לעשות כל שניה אולי יהיה יותר טוב.

כי את מה שהאוהדים רצו האוהדים קיבלו מרן בן שמעון כמו שרשמתי למעלה.

וכולם פה יודעים שגם אם היה היום 6-0 למכבי ומשחק פשוט מושלם עדיין היו נפתחים נושאים כמו "אני עדיין לא מבין למה שבחון בהרכב".

איך מישהו פה מצפה למשהו שאנחנו גורמים יותר נזק לקבוצה מהקבוצה עצמה?

אנחנו יותר מזיקים לקבוצה מרן בן שמעון,אנחנו יותר מזיקים לקבוצה כי אנחנו אלה שמכניסים את השחקנים ללחץ.

אז תמשיכו לחיות בסרט שאנחנו הקהל הכי טוב בארץ,אולי כארגונים כן אבל כ"קהל" של מכבי,אפילו הפועל פתח תקווה לא רואה.

שיהיה לכם שבוע טוב

מי ששורק בוז לשחקנים רק הורס זה ברור לכולם אני מאמין גם לאלה ששורקים בוז, אבל קשה לי לא להבין מאיזה מקום זה בא

עוד משהו אני עד היום לא יודע מי אלה שרצו כל כך 4-4-2 (שגם אותו אגב אנחנו לא משחקים נכון) 4-5-1 הרבה יותר מתאים לנו

עוד פעם אנחנו אשמים ?

הם מקבלים מספיק כסף, כדי שירוצו כמו ישראלביץ'.

חלאס עם התירוצים, שיעשו תנועה, שיזוזו.

את בלבולי השכל תשמרו לבן שמעון בינתיים הוא מצטיין בזה בדיוק כמו אברהם.

השחקנים?

קשה להאשים אותם יותר מדי היום,הכח שיחקה ממש צפוף ולא הצליחו לנצל את ההזדמנויות שלהם,לפחות לפי מה שאני ראיתי,אז בדיוק ובדיוק(!!!) כמו נבחרת ארגנטינה הניעה כדור גם אחורה בשביל לפתוח את המשחק.

זה שרודי (אחד השחקנים שאני הכי אוהב) שכל כך רציתם שהוא יחליף את שבחון (שאני הכי אוהב) האפס הזה,יכול לשאול את השוער לאיזה פינה הוא רוצה את הכדור,בועט לו ישר לגוף.

וזה שאסוס שכל כך בניתם עליו פה נראה זוועה ועושה סוג של שביתה איטלקית גם באימונים (למי שהולך ורואה).

כל ההחמצות האלה והחוסר ניצול מצבים הוא כתוצאה מלחץ,שמכבי תשחק משוחרר היא תהיה הקבוצה הכי מפחידה בארץ,אבל איך היא תשחק משוחרר שכל הקהל שורק לשחקנים ולמאמן?

הבעיה עם השחקנים שלנו שכל אחד רוצה להיות המושיע הבא, במקום לשחק כדורגל ולהילחם על הסמל.

ההנעה אחרונה שלנו גם אם תרצה וגם אם לא, לא משתווה להנעת כדור של ארגנטינה.

הם שיחקו לאט, במטרה להעביר את הזמן. הם כמעט ועברו את שוער הכח באיטיות.

במקום להניע אחרונה שישחקו דרך האגפים, הם ראו שאם הם רצו הם הצליחו והגענו למצבים, זה שהחמצנו זה כבר סיפור אחר.

עוד פעם אנחנו אשמים ?

הם מקבלים מספיק כסף, כדי שירוצו כמו ישראלביץ'.

חלאס עם התירוצים, שיעשו תנועה, שיזוזו.

את בלבולי השכל תשמרו לבן שמעון בינתיים הוא מצטיין בזה בדיוק כמו אברהם.

בדיוק!!

תמשיכו לחיות בסרט שה-"בוז" של הקהל הוא הגורם לתצוגות האלה ולא נותן לקבוצה שקט בשביל לשים גול...

הרי זה לא שיש לנו 2 מגנים

זה לא ששני הבלמים שלנו נבחנו בבאירן ומועמדים לגרמניה (מקסימום אתיופיה)

זה לא שיש לנו קשר אחורי שיודע לקשר בין ההגנה לקישור

זה לא ששילמנו 2.5 מיליון דולר על פרימדונה שלא זזה מטר

זה לא שיש לנו 2 חלוצים (כי אין לנו) שאחד מהם הוא פשוט טנק שרמן והשני פשוט מסכן (מסכן כי לא רק שהוא חלוץ בינוני, אין לו גם על מי לשחק)

זה לא שיש לנו מאמן (כי אין לנו)

אז מה קורה? נשארנו עם יבריץ', דולי שהוא 50/50 ומנסים לעשות ממנו אחורי, רודי וישראלביץ' שהם היחידים שמנסים, עם 4 שחקנים לא מגיעים למעל למקום 7.

אין לנו מגנים, הבלמים שלנו איטיים, אין לנו קשר אחורי הורס התקפות שיגשר בין הקישור להתקפה, החלוצים שלנו בינוניים. ואת כל זה ידע המאמן שלנו, אבל לא, הוא בשלו.

מאמן שרואה שמאור בוזגלו, שכעלה 2.5 מיליון דולר לא עושה כלום במשך 6 משחקים! מתעקש להשאיר אותו גם בדקה 80 על המגרש, שהוא לא עושה בו כלום ומוציא את יבוריאן שדקה קודם הגיע להזדמנות זה מאמן שגמר במכבי ת"א, גם אם ינצח 30 משחקים עכשיו, אני לא רוצה אותו במכבי (ואל תדאגו הוא לא ינצח), למה? כי אין אופי, אין לו חוט שדרה, ואין לו פשוט מושג בלנהל קבוצת כדורגל.

10 משחקים, 6 ליגה, גביע טוטו = 3 נצחונות (1 בגביע הטוטו, אחד על סכנין עם הרבה מאוד מזל שכל קבוצה ניצחה אותה ואחד על בני יהודה בדקה 93! שגם כל הליגה ניצחה אותה)

במכבי ת"א אין שקט, לא היה שקט ולא יהיה שקט, מי שלא יודע להתמודד עם הלחץ ולהביא מעצמו בשביל הקבוצה ולעלות את הרמה שלו, שיילך לשחק בהפועל, קבוצה בלי שאיפות! גם בעונות האליפות כשהיו (ולא היו הרבה כאלה ב-30 שנה האחרונות) עשו סערה מכל הפסד או תיקו ובצדק!

ארז מסכים עם כל מילה חוץ מהקטע של הלחץ, במכבי תמיד היה לחץ ותמיד יהיה לחץ. גם בברצלונה יש לחץ וגם בצ'לסי יש לחץ.

שחקנים בסכומים האלה צריכים לדעת לעמוד בלחצים.

בכל מקרה בנוגע לקהל אתה לא יכול להאשים אותם, זה נורא כיף לקלל ולישרוק בוז.

מה אנחנו ילדים קטנים שנשיר שירים? ועוד כשלא הולך?!?!?!?

אי אפשר להגיד שהמאמן מכניס שחקן בניגוד לדעתו כי הקהל רוצה או משחק עם מערך בניגוד לדעתו כי הקהל רוצה..

כל החלטה שהמאמן מקבל היא על אחריותו ועל דעתו בלבד, אם הוא לא יכול להתמודד עם הלחץ שיתפטר.

הדבר היחיד שהקהל דורש בסופו של דבר הוא שהקבוצה תשחק יפה, המאמן יכול לעשות את זה ב-4-5-1, 4-4-2 או בכל מערך אחר שהוא רוצה, עם רודי או בלי רודי, עם יוסי או בלי יוסי.

כבר משנה שעברה שאני אומר את זה ואני ימשיך להגיד,לשחקנים לא מגיע את העידוד שלנו.פעם אחת נראה להם איך זה בלעדנו ותראו איך הם יראו....שהם משחקים כמו זונות מתחילת עונה ואתם בסוף משחק שרים הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד הם ימשיכו לזרוק עלינו זין כי הםם יודעים שאנחנו הרי כל שבת רגילים לתצוגות משחק כאלה וממשיכים לבוא!

שלא יבינו לא נכון הקהל שלנו הוא בערך החלק שהכי אי אפשר להאשים באיך שמכבי נראית עד עכשיו

אבל הבעיה הכי גדולה שלנו היא שכל אחד בקהל שלנו מרגיש שהוא מינימום קאפלו..

אנשים פה בכו על 2 חלוצים מתחילת שנה,אז הנה בן שמעון הקשיב ומשחק עם 2 חלוצים,אין אמצע וכל ההתקפות

של מכבי זה בעיטה מההגנה להתקפה כי אין מי שיקח כדור באמצע..

אנשים פה בכו על איגור טומסיץ' והיום בכל נגיעה של אבי יחיאל הם שרקו בוז

ה''תן לעזרן לשחק'',שחקן שאנשים פה קיללו אותו כל משחק ופתאום הוא המושיע של מכבי

הבעיה הכי גדולה של רן בן שמעון מעבר לזה שהוא פחדן זה שהוא מקשיב לכל מה שהקהל רוצה,היום ראינו

מה קורה לקבוצה שעולה עם קשר אחורי אחד למשחק..

זה רק מחזור 6

אם אתה כותב את זה בכל נושא צריך גם להגיב לזה בכל נושא?

בקיצור כשאנחנו כנראה 7 נקודות הפרש מהמקום הראשון, כשאנחנו עם ממוצע אומלל של 0.83 שערים למשחק, כשלא כבשנו ב-2/3 (הכוונה שני-שליש, לא שניים-שלושה) מהמשחקים וכשאנחנו משחקים כמו חרא יש מה לדאוג.

"מאור , מאור בוזגלו"

"יוסי שבחון עולה , יוסי שבחון עולה"

"דרגו , דרגו , דרגו"

"איגור , איגור טומאסיץ'"

מלחיץ?

לדעתי זאת תמיכה .

תתפטר תתפטר תתפטר

הלוואי יתמכו בי ככה כל הזמן

אם כל הקהל היה כמו האנשים ששרים את מה שרשמת היינו נראים הרבה יותר טוב ואתה וכולם פה יודעים את זה.

ואורי מה שאתה אומר לא נוגד את מה שאמרתי.

"מאור , מאור בוזגלו"

"יוסי שבחון עולה , יוסי שבחון עולה"

"דרגו , דרגו , דרגו"

"איגור , איגור טומאסיץ'"

מלחיץ?

לדעתי זאת תמיכה .

שריקות בוז לאורך המחצית השנייה כשאתה מניע את הכדור מלחיצות.

אנחנו אשמים, התקשורת אשמה. בישראל אין סבלנות.

אי אפשר לרוץ עם קבוצה כל שנה עם מאמן חדש, מאמן צריך להשאר פה להרבה שנים כמו רוני לוי במכבי חיפה.

הקהל רואה שהקבוצה משחקת לא טוב, אבל אי אפשר בכמה מחזורים פתאום להפוך לקבוצה הכי חזקה. צריך זמן עד שהשחקנים יתחברו ויתרגלו למאמן ככה הנצחונות יגיעו. החיבור הזה מצריך לפחות עונה שלמה. אחרי זה תאמינו לי שמכבי ישחקו טוב מאוד שנה הבאה אם לא יתחלפו שחקנים ורן בן שמעון ישאר.

לי אין טענות למאמן, כאילו שזה משנה אם נביא מאמן אחר. תראו לדוגמא את בית"ר - הביאו את עטר? למה? בגלל שהקהל לחץ לפטר את שום. נו ובית"ר משחקת יותר טוב מעידן שום? לא.

לקהל אין סבלנות נקודה.

לא ארז, אנחנו לא אשמים.

העלו לנו את מחירי המנויים, הקהל שתק ושילם כי הבטיחו שיגיעו תוצאות,

היחס של הקהל בהתאם והתתפוצצות שלו צודקת.

אנחנו אשמים שחלק במחצית צועקים "מכבי מכבי " במקום לקלל יותר חזק את השרמוטות שבגללם נהרס לנו השבוע והם יורידו כמה וויסקים בבר

לחץ? שילכו לסלול כבישים שבוע,שילכו להוציא פיתות מהתנור שבוע בשביל 4000 ש"ח אז מי השחקן המזדיין שיגיד לחץ גונבים עשרות או מאות לפי דולרים משניידר אז שלא יעיזו לדבר על לחץ

שיגידו תודה על כל אחד ואחד שמגיע לכל מקום

חבורה של הומואים שיחזרו להפועל פ"ת סכנין הרצליה וכו' כי זה מה שהם שווים.