Jump to content

אני מרגיש כמו דפקט, מה לא בסדר בי?

Tamiry

Recommended Posts

סביב הדקה ה-80, נערך חילוף - מושיקו מישאלוב יוצא, נכנס במקומו דן רומן. דן רומן מחליף מקומות עם אבי יחיאל, כאשר דן רומן מתופקד כמגן הימני ואילו יחיאל כבלם.

עד פה הכל טוב ויפה.

עכשיו מתעורר עניין:

דן רומן, להזכירכם, הוא קשר אחורי בטבעו.

גיז'רמו ישראלביץ', שתופקד כקשר אחורי במשחק, כבר שיחק בעבר כמגן ימני באחד המשחקים האחרונים, והיה סביר ביותר בעמדה זו.

דן רומן מעולם לא שיחק כמגן ימני, לפחות במשחק רשמי.

למה, בן שמעון, למה להשאיר את דן רומן כמגן ימני ולא להחליף בינו לבין ישרלאביץ'?!?!?!?!

על החתום,

אוהד מתוסכל.

לדעתי בן שמעון בלחץ. בנוסף יש לו את החבר'ה הטובים כבייביס.

אסוס במקום מישאלוב וישראלביץ לימין היה מועיל יותר ואולי לא הייתה ההיפקרות הזאת בימין בסוף המשחק שהביאה גם לעבירה,

אם כבר נוש6 על הדבר הספציפי הזה

למה הוא השאיר עוד חילוף? הוא שומר אותו למשחק הבא?

למה לא להכניס את אסוס לקישור האחורי בימקום שבחון הקוקסינל ואז לפנות את ישראלביץ יותר למעלה?

תגידו לי, דור מלול שם טוש מעלים על עצמו שגם אתם לא רואים אותו?!

באמת שהבטחתי לעצמי לא לענות על שום נושא בפורום אחרי המשחק

אבל איך אתה אומר דבר כזה שאלוהים יעזור לך

זה נראה כאלו אין להם הבנה בסיסית בכדורגל.

תן לילד בן 7 לשחק שבוע בפרו הוא יבין טוב כדורגל מהם.

דקה 60, מצב של 0-0, הקבוצה בקושי מעבירה שתי פסים מתחילת החצי השני, רודי חדד נכנס במקום יאניק קאמנן.

אין מה להוסיף.

אני מהבודדים ביציע לפי דעתי בדעה הזאת, אבל אני מעדיף את מכבי ב4-5-1 הרבה יותר על ה-"4:4:2" עם קמנאן. קמנאן סקורר וזה ידוע, אבל כולם שוכחים כמה קיללו אותו שנה שעברה. קמנאן חלש מאוד, כמעט ולא תרם היום. ברגע שאין לך חלוץ על הספסל והקישור שלך לא מצליח להעביר פס, זה לא רע לעבות אותו, כשהמטרה היא כמובן לתקוף ולא להחזיק בכדור.

אני מחזיק בדעה כזאת שלהוציא חלוץ (למרות שקמאנן שיחק הרבה על הקו) ובמקומו להכניס קשר, עשית חילוף כדי להגיד שעשית חילוף ולא כדי לשנות באמת.

אני גם כמוך חושב ש 4-5-1 יותר מתאים למכבי, אבל כשאתה מתחיל עם 2 חלוצים ובמהלך משחק מוציא חלוץ כשאתה צריך לתת גולים... לי זה נראה מוזר.

אני מהבודדים ביציע לפי דעתי בדעה הזאת, אבל אני מעדיף את מכבי ב4-5-1 הרבה יותר על ה-"4:4:2" עם קמנאן. קמנאן סקורר וזה ידוע, אבל כולם שוכחים כמה קיללו אותו שנה שעברה. קמנאן חלש מאוד, כמעט ולא תרם היום. ברגע שאין לך חלוץ על הספסל והקישור שלך לא מצליח להעביר פס, זה לא רע לעבות אותו, כשהמטרה היא כמובן לתקוף ולא להחזיק בכדור.

אני גם חושב שצריך לשחק 4-5-1.

ובן שמעון פשוט הורס את הפוטנציאל של הקבוצה הזו, בגלל שאסוס על הספסל אז ג'ונסון וישראלביץ' עסוקים בהגנה ולא בהתקפה, במקום לתת לאסוס לשחק ולעשות את מה שהוא יודע הכי טוב - הגנה, ואז לישראלביץ' וג'ונסון יהיה חופש פעולה בהתקפה וכל המשחק יזרום.

זה באמת לא כל כך מסובך.

ואם משחק הבא שבחון עולה בהרכב אז אני לא אחראי למעשים שלי, ומצטער על העונש אבל אני יהיה חייב לרדת אל הדשא ולהוציא אותו בכוח מהמגרש.

מנשרוב נלחם עם ג'אן על מקום בהרכב כל השבוע נכון? אז אני לא מבין מה רק אני רואה את זה?

הוא לא חשב להכניס את מנשרוב לשים אותו מגן שמאלי, ג'אן מגן ימני ואת יחיאל בלם? לפחות ככה זה עוד נשמע הגיוני...

אבל דן רומן?? מה הקשר דן רומן!!!

רן בן שמעון :)

למה לא אסוס????????.. הרי אתה רואה שאין לך קישור אחורי

למה לא ישראלביץ מאחורי החלוץ במקום שבחון הבן זונה הזה

למה לנסות להמציא כדורגל כושילראבק ערס

אני לא מבין איך פותחים עונה... בכלל איך עולים למשחק עם

מגן ימני שהוא בכלל בלם

מגן שמאלי שהוא בכלל קשר אחורי (מה עוד שיש לך מגן שמאלי טבעי..)

בלם שהוא בכלל קשר אחורי

ובלם שני שהוא בלם במקור אבל גם בזה הוא לא משו

אם כבר נוש6 על הדבר הספציפי הזה

למה הוא השאיר עוד חילוף? הוא שומר אותו למשחק הבא?

למה לא להכניס את אסוס לקישור האחורי בימקום שבחון הקוקסינל ואז לפנות את ישראלביץ יותר למעלה?

כי אז הייתם אומרים שזה בונקר

כש-10 שחקנים משחקים כמו זבל שום חילוף לא יעזור

מסכם את מכבי של תחילת העונה.

אני מאלו שרצו לפני סכנין שנעלה עם קשר אחורי אחד ושתי חלוצים.

אבל היום הבנתי שהמערך כרגע בכלל לא משנה, שיחקנו השנה 4-5-1 נגד בני יהודה, 4-5-1 נגד ביתר, 4-5-1 נגד פ"ת ובמחצית שנייה 4-4-2, נגד סכנין 4-4-2 עם קשר אחורי אחד, ועל עובדה אחת אי אפשר להתווכח, מכבי עוד לא נתנה משחק אחד טוב, לא משנה איזה מערך שיחקנו לא משנה איזה שחקנים עלו.

בקושי ראינו כדורגל השנה, בשום משחק כולל שני הניצחונות.

כששחקנים ברמה כזו מציגים יכולת נוראה, לא משנה מה יהיה ההרכב, וגם בעיית המגנים היא לא "הבעיה" שתפתור למכבי את היכולת הגרועה.

אין לי שום פתרון וגם לא יותר מידי תלונות לבן שמעון על ההרכב היום, כן על החילופים, אבל זה ממש לא משנה כאשר זו היכולת.

וואלה נקווה לטוב..

כנראה שהשנה לא נראה קבוצת כדורגל במכבי, פשוט לא הקבוצה לא בנויה היטב וגם הרכש שכן היה צריך להתבצע לא ממש מתחבר ודופק.

נקווה לטוב, מה גם שכל הקבוצות בארץ נראות כמו חרא. הקוף אומר שאין כדורגל בארץ ולצערי אני מסכים איתו. משחקים בהליכה.

למה לא אסוס????????.. הרי אתה רואה שאין לך קישור אחורי

למה לא אסוס? כי יש לו מלחמות אגו איתו.

הוא לא משחק איתו בכוונה, אני ממש לא חושב שאסוס ורודי לא טובים באימונים אבל שבחון ובוזגלו כן.

זה כ"כ עצוב שאין לנו בלם מחליף שהוא צריך להוצאי בלם ולהכניס קשר אחורי כי אין לו אפשרות אחרת..פשוט הסגל הזה הוא בדיחה

אני לא מבין איך פותחים עונה... בכלל איך עולים למשחק עם

מגן ימני שהוא בכלל בלם

מגן שמאלי שהוא בכלל קשר אחורי (מה עוד שיש לך מגן שמאלי טבעי..)

בלם שהוא בכלל קשר אחורי

ובלם שני שהוא בלם במקור אבל גם בזה הוא לא משו

יחיאל בא למכבי בתור מגן ימני אם אתה לא זוכר.. ככה שהוא לא כזה אילתור (כמו ליאור ז'אן למשל)

ומושיקו יכול לשחק את העמדה של הבלם הוא שיחק אותה כל העונה שעברה בצורה יפה מאד..

וטומאסיץ' צריך למות.. איך הוא הקפיץ לי את הלב עם הכדור שהוא החזיר ליבריץ'.. אשכרה ניסה להקפיץ מעליו