Jump to content

איפה הקהל של מכבי??

הרוסונרי

Recommended Posts

http://www.one.co.il/Article/124690.html אני לא מבין את זה במקום שכולם יבואו לתמוך בקבוצה במשחק בית מול קבוצת צמרת הם מעדיפים לשבת בכורסא המסריחה שלהם ולקטר כל היום ...בימים הנוראים שלנו היינו מביאים יותר במילה אחת אכזבה !

סתכל על המחירים תבין.

אם ההנהלה הייתה מורידה מחירים זה היה בונוס לקהל

זה המחיר הרגיל,ואין לי מושג למה הקהל לא בא.

כי הקבוצה לא נראית מי יודע מה, וזה כולה נגד נתניה?

אני לא מאמין שימכרו רק 1000 כרטיסים, אולי אנשים לא קונים מראש בגלל שזה ר"ג והם יודעים שזה הרבה יותר פשוט לקנות בקופות בגלל שלא יגמרו הכרטיסים?

על הקהל של מכבי אי אפשר לעבוד, במידה ומכבילא ישחקו כמו שצריך יותר מ-4 דקות הקהל יבוא.

איצטדיון ר"ג, המחירים והשירותים הם רק מסביב הם לא הסיבה האמיתי.

אין תירוצים מי שלא יבוא למשחק כזה בגלל שהוא מתעצל או לא בא לו שלא יבוא לשום משחק של מכבי בושה וחרפה ! ( אני לא מדבר על מי שלא בא משיקולים כלכליים וכו')

אם ההנהלה הייתה מורידה מחירים זה היה בונוס לקהל

זה המחיר הרגיל,ואין לי מושג למה הקהל לא בא.

נוסיף גם את הסיבה שזה איצטדיון רמת גן...

ואנשים לא ממש אוהבים אותו :thumbdown:

כי הקבוצה לא נראית מי יודע מה, וזה כולה נגד נתניה?

אני לא מאמין שימכרו רק 1000 כרטיסים, אולי אנשים לא קונים מראש בגלל שזה ר"ג והם יודעים שזה הרבה יותר פשוט לקנות בקופות בגלל שלא יגמרו הכרטיסים?

בושה וחרפה אם זה התירוץ שלך שהקבוצה לא ניראת טוב או שזה נגד נתניה איזה קהל אנחנו ?? אז אם הקהל לא יבוא היא תיראה יותר טוב??? בזיון

מה אתם מופתעים כל פעם מחדש?

תגידו מה שתגידו, תבכו תקללו תקטרו - הקהל שלנו (לא הכמה מאות בארגונים , אלא כלל הקהל - שהוא בלי ספק הגדול בארץ ) - מגיע כשנראים טוב ומשיגים תוצאות טובות.

כשאין את זה וזה (ואין סכנה ממשית של ירידת ליגה שגורמת לקהל לבוא) - אז הקהל פשוט לא בא. הוא רוצה לראות כדורגל טוב ותוצאות- ששני הדברים האלו יקרו - כמו שאמרו פה, רמת גן יתמלא תוך עשר דקות מפתיחת מחירת הכרטיסים. לטוב ולרע.

יחד עם המנויים זה כ-7000 אוהדים שיש להם כרטיס ביד למשחק וכל זה בידיעה שמה שלא יהיה הקופות יהיו פתוחות מחר.

בנוסף, זאת עדיין נתניה (עם כל הכבוד למיקום שלה בנתיים) וזה עדיין איצטדיון ר"ג. אלה מספרים סבירים.

יחד עם המנויים זה כ-7000 אוהדים שיש להם כרטיס ביד למשחק וכל זה בידיעה שמה שלא יהיה הקופות יהיו פתוחות מחר.

בנוסף, זאת עדיין נתניה (עם כל הכבוד למיקום שלה בנתיים) וזה עדיין איצטדיון ר"ג. אלה מספרים סבירים.

:)

כל פעם מחדש זה מצחיק אותי.

לא, אנחנו לא חיפה או נתניה שצריכים למכור 5000 כרטיסים בשביל ש-5500 אוהדים יהיו במשחק.

1000 כרטיסים שנמכרו = מעל ל-7000 אוהדים.

וזה ביום ראשון.

וזה באצטדיון ר"ג.

וזה נגד נתניה.

נו באמת.

אני מסתכל פה על התגובות שלכם ואני בהלם התירוצים האלה שהקבוצה לא ניראת טוב וזה כולה נתניה זה בושה איפה המשפטים אחרייך אני הולך ואיפה לעולם לא תצעדי לבד מכבי ת"א אני בתור אוהד מכבי מתבייש

אני מסתכל פה על התגובות שלכם ואני בהלם התירוצים האלה שהקבוצה לא ניראת טוב וזה כולה נתניה זה בושה איפה המשפטים אחרייך אני הולך ואיפה לעולם לא תצעדי לבד מכבי ת"א אני בתור אוהד מכבי מתבייש

כמה שנים אתה בא למגרשים?

למה אתם מתפלאים ובכלל למה אתם אומרים את זה כאילו זה רק הקהל של מכבי ככה?

הקהל בארץ מעדיף ליראות בטלויזיה מאשר לבוא לחרא איצטדיון הזה ועוד לשלם 90 שקל.

הבעיה היא לא בקהל אלא בהתאחדות לכדורגל שלא מנסה לפעול בעניין.

למה לאנשים לקנות כרטיסים מראש שאפשר ביום המשחק?

יגיע מספיק קהל אל תדאג.

ומה לעשות שלא כולם רוצים לשלם 90 ש"ח בשביל אצטדיון מגעיל נגד יריבה לא אטרקטיבית.

ההנהלה שלנו פשוט לא מבינה את הראש של האוהדים, מעניין כמה זמן אם בכלל ייקח להם להבין איך להחזיר את הקהל.

זה שהמשפטים האלו הם בולשיט אחד גדול זה ידוע ומוכר, אז למה זה מפתיע אותך?

כל המשפטים ההזויים האלו של ה"עד המוות ואמות בשבילך" וכל השטויות האלו -

כמה אנשים פה באמת מוכנים למות בשביל שמכבי לא תרד ליגה?

אתה יודע מה, יותר מזה אפילו - כמה אנשים פה מוכנים למות בשביל שמכבי לא תפרק באחד הימים ?

זה לא שהקהל שלנו מפונק - הוא לא שונה משאר הקהלים בארץ ובעולם - > שהקבוצה נראת טוב ומביאה תוצאת הקהל בה.

שהיא לא נראת טוב (עם כל הכבוד לכל הזיוני שכל שיגידו עכשיו - לא היא לא נראת טוב. ) - שהיא מביאה תוצאות ככה-ככה( שוב - שני תיקויים שתי נצחונות - זה לא גרוע אבל גם לא איי איי איי) - שהמשחק ברמת גן, שהמשחק ביום ראשון, שהמשחק יחסית יקר (בטח בשביל הרמה של הכדורגל פה ) שהמשחק מול קבוצה לא אתרקטיבית (עזבו את המיקום שלה) - זאת התוצאה.

תאמין לי שאם היינו מקום ראשון עם כדורגל טוב והפועל מקום שני עם כדורגל טוב והיה דרבי בית ברמת גן היינו ממלאים את האצטדיון תוך שבע דקות.

קודם כל רוב האוהדים יעדיפו לקנות כרטיסים ביום המשחק ולא ללכת עד לקריית שלום או לקנות בלאן שלוקחים עמלה.

אבל איזה מזל שאנחנו לא אוהדי הצלחות, גם שהקבוצה לא הפסידה 4 משחקים ברציפות הקהל לא מגיע, זה סימן טוב לא?:)

בקיצור, ביום המשחק יקנו הרבה מאוד כרטיסים.

יהיה בסביבות ה-10 אלף אוהדי מכבי, שזה מכובד לאללה.

(אל תשכחו שהרבה מאוד אוהדים לא יגיע למשחק - חיילים.)