Jump to content

סרט רע מאוד

YossiNew

Recommended Posts

מגיע לך !

תפסיק לחשוב שהכביש של אבא שך

...

כבר מליון פעם אני מנסה להסביר לך אבל אתה לומד בדרך הקשה..

כל נסיעה איתך היא רולטה רוסית

מקווה שאולי עכשיו תבין..

נ.ב הכל מאהבה.

לקח להם כל כך הרבה זמן מרגע ה"עבירה" עד ששלחו לך את זה?

אז אם עשיתי גם טעות דומה לא מזמן, במקום שאני יודע שיש מצלמה (הגעתי מכביש מהיר ולא שמתי לב שהירוק התחיל להבהב אז לא הייתה לי ברירה אלא לעבור מהר בכתום) - זה אומר שיש מצב לקבל פתאום זימון למשפט\קנס\נקודות וכל מה שעובר עליו עכשיו?

אי איזה נפילה זה..

ושלילה זה תמיד אומר טסט וכל העסק או שיש שלילות כאלו בקטנה חודש חודשיים רק בלי לנהוג?

דרך אגב, היום באמת יצאתי מטומטם - נסעתי על כביש מהיר, כביש שכולם נוסעים בו על 120 ככה ואני לא מגזים - קיצור לא משהו מיוחד עמדתי בקצב התנועה ולא יותר מזה - מאחורי היתה ניידת שממש נצמדה אליי אז זה הלחיץ אותה שאני לא אעקב אותם או משהו (אפילו שהסירנות היו מכונות) אז נסעתי עוד מהר ועוד והם ממשיכים להדבק אליי- בסוף הגענו לאיזה 150 - והשוטר ממש אחריי ועוד משטרת תנועה, אבל הוא לא אמר כלום הוא פשוט המשיך לנוסע. זה אומר שהוא רשם את הפרטים שלי או שהוא הבין את הסיטוציה והעלים עין? אחרת היו עוצרים אותי יישר לא?

* אם זה משנה : אני לא נהג חדש, ולא היו לי אף פעם עבירות או דוחות תנועה..

סכיזפרני

צילום בדרך כלל מגיע כמה חודשים אחרי..יכול להגיע אפילו חצי שנה אחרי

מצלמת רמזור לא מצלמת באור כתום..(ואם הנסיעה הייתה בשעת לילה היית רואה פלאש בודאות אם היו מצלמים אותך)

שלילה דווקא במרבית המקרים היא בלי צורך בטסט\תיאוריה.

ובקשר למשטרה..כנראה שלא יהיה כלום אם לא עצרו אותך בצד

זאת הייתה משטרת תנועה בכלל? (היה להם גם אור אדום?)

סכיזפרני

צילום בדרך כלל מגיע כמה חודשים אחרי..יכול להגיע אפילו חצי שנה אחרי

מצלמת רמזור לא מצלמת באור כתום..(ואם הנסיעה הייתה בשעת לילה היית רואה פלאש בודאות אם היו מצלמים אותך)

שלילה דווקא במרבית המקרים היא בלי צורך בטסט\תיאוריה.

ובקשר למשטרה..כנראה שלא יהיה כלום אם לא עצרו אותך בצד

זאת הייתה משטרת תנועה בכלל? (היה להם גם אור אדום?)

כן אחי אלו היו משטרת תנועה - זה היה רשום ככה בגדול בצד הרכב - אבל עם סירנות כבויות לגמרי אפילו לא מהבהב כזה אם זה משנה משהו (אולי זה אומר שהוא היה "לא בתפקיד" ?),

טוב לשמוע באמת קצת להרגע למה הייתי לחוץ אני בד"כ משתדל להזהר וזה, לא אגיד שאני נוהג באמת כמו בטסט כי זה שקר אבל אני בד"כ לא מסכן אותי או אחרים בכביש , עם נהיגה שקולה - אז אמרתי וואי מה ישללו לי את הרשיון וזה..

רק העניין עם המצלמה מלחיץ אותי -

איך אני יודע שיש מצלמה? כי ראיתי תמונות שצולמו במצלמה הזאת - בזמן תאונת דרכים. זאת אומרת שיש שם מצלמה שמצלמת 24\7 אם היא תפסה בדיוק את ה(שלושה) תאונות האלו בזמן אמת (התמונות מוכרות בצבא, כי זה ליד צריפין - אז מעבירים את זה בשיעורים וזה) .

יש מצב שיתחשבו בזה? לא באתי במהירות מעל המותר -מקסימום 10 קמ"ש יותר, אבל מה שכן חשבתי שאני אוכל לעבור בלי בעיה באור הירוק - מה שהסתבר כשיקול דעת מוטעה ומהר מאוד גיליתי שאין ברירה ואני נכנס לרמזור ממש בכתום ושנייה אח"כ כבר אדום -

ציפצפתי בצופר כדי להזהיר נהגים על כל מקרה -חבל שזה לא נקלט במצלמה חח..

כן אחי אלו היו משטרת תנועה - זה היה רשום ככה בגדול בצד הרכב - אבל עם סירנות כבויות לגמרי אפילו לא מהבהב כזה אם זה משנה משהו (אולי זה אומר שהוא היה "לא בתפקיד" ?),

טוב לשמוע באמת קצת להרגע למה הייתי לחוץ אני בד"כ משתדל להזהר וזה, לא אגיד שאני נוהג באמת כמו בטסט כי זה שקר אבל אני בד"כ לא מסכן אותי או אחרים בכביש , עם נהיגה שקולה - אז אמרתי וואי מה ישללו לי את הרשיון וזה..

רק העניין עם המצלמה מלחיץ אותי -

איך אני יודע שיש מצלמה? כי ראיתי תמונות שצולמו במצלמה הזאת - בזמן תאונת דרכים. זאת אומרת שיש שם מצלמה שמצלמת 24\7 אם היא תפסה בדיוק את ה(שלושה) תאונות האלו בזמן אמת (התמונות מוכרות בצבא, כי זה ליד צריפין - אז מעבירים את זה בשיעורים וזה) .

יש מצב שיתחשבו בזה? לא באתי במהירות מעל המותר -מקסימום 10 קמ"ש יותר, אבל מה שכן חשבתי שאני אוכל לעבור בלי בעיה באור הירוק - מה שהסתבר כשיקול דעת מוטעה ומהר מאוד גיליתי שאין ברירה ואני נכנס לרמזור ממש בכתום ושנייה אח"כ כבר אדום -

ציפצפתי בצופר כדי להזהיר נהגים על כל מקרה -חבל שזה לא נקלט במצלמה חח..

מצלמת רמזור עובדת ככה, יש 2 חיישנים על הכביש 1 על הקו עצירה ו1 כמה מטרים לתוך הצומת הם נדרכים שניה אחת לאחר שהרמזור הופך לאדום ברגע שאתה עובר את הקו עצירה זה יצלם אותם פעם אחת ואז יצלם תמונה נוספת לראות אם באמת עברת באדום או שעצרת.

ככה שאני חושב שאתה בטוח כי אמרת שעברת בכתום, והחיישנים נדרכים רק כשניה לאחר שניהיה אדום.

בכל מקרה אני חייב לעוף, מקווה שעזרתי

שתיהיה שנה טובה ותיסעו בזהירות:)

תודה רבה אחי - אני חושב שבכל השנים שיש לי רשיון אולי פעם אחת עברתי באדום אז אני מקווה שזאת לא הפעם הזאת שהמצלמה צילמה -

בכל מקרה באמת כמו שאמרתם פה זה יכול להגמר הרבה יותר גרוע מדו"ח\שלילה\כלא - אז לא נורא בכל מקרה יצאתי בזול.

חג שמח ובטוח!

דוריטוס - דברים מדויקים. אתה שוטר?! :)

אגב, ניידת שעומדת עם מצלמה לדעתי לא חייבת לעצור אותך במקום. ניידת שעומדת עם ממל"ז חייבת לעצור (מלכודת לייזר), כי זה נמחק. יש משתי הסוגים. לגבי ניידת שנוסעת איתך, אתה יכול לנסוע גם על 500 קמ"ש. הם לא יכולים לעצור אותך כי אין אפשרות להוכיח שזו באמת המהירות. כמה שזה נשמע מפגר, זה החוק. גם לגבי ממל"ז - זה ציוד כ"כ לא אמין ו99.9% מהשוטרים לא יודעים איך באמת צריך להשתמש בו, ככה שאפשר לצאת מזה. מצלמה, כאמור, זה קצת יותר מסובך.

בכל מקרה, דו"ח של מצלמה יכול להגיע נראה לי עד שנה אחרי האירוע. מאוחר יותר זה לא תופס... ותמיד אפשר לקוות לטוב. לפעמים היא תופסת 2 מכוניות במקביל ואז הכל מתבטל כי אין אפשרות להוכיח מי צולם...

אני רחוק מאוד מלהיות שוטר..אבל מתוקף תפקידי יוצא לי לעבוד עם שוטרים לפעמים

וניידת שעומדת ולא חייבת לעצור זה רק ניידת עם מכשיר רדאר הנקרא "מולנטובה 6F", ועל זה כתבתי בהודעות למעלה ליוסי ששאלתי אותו אם הוא ראה ניידת עומדת במאונך לכביש, מכיוון שהמצלמה ממוקמת מאחורי מספר הרישוי הקדמי של הניידת (עומדות בעיקר באיילון במיוחד בימי שישי).

ובקשר לעצירתך ע"י ניידת אז ככה:

1.שוטר כמובן מוסמך לעצור אותך ומילה של שוטר בד"כ תגבר על מילתך במשפטים.

2.יש היום גם אמצעי הנקרא "דבורה" שרק נכנס לשימוש לא מזמן שבה שוטר יכול לדעת את המהירות המדויקת שבה אתה נוסע ולהוכיח את זה במשפט כמובן. זה רדאר שהטווח שלו עד קילומטר והוא יכול להיות מתופעל גם אם הניידת נמצאת בתנועה ויכול לקלוט מכוניות ב360 מעלות גם אם הן נוסעות לכיוון הנסיעה הנגדי של הניידת.

בינתיים מכניסים אותו לשימוש בעיקר בדרום בכביש הערבה וכדומה בעיקר על סמויות (לרוב טויוטה קאמרי).

אבל השוטר מוכרח לעצור אותך בשביל לתת לך דו"ח במקרה שכזה.

ובקשר לצילום של 2 מכוניות זה אחת הדרכים היעילות ביותר להתחמק בדו"חות..או פשוט למצוא איזה מישהו שנוסע במהירות שאתם רוצים ליסוע וליסוע כ100 מטר אחריו ואם רואים פלאש דופקים את הברקס של החיים:)

אבל לא מומלץ אנשים, סעו בזהירות זה החיים שלכם אחרי הכל.