Jump to content

נושא בקשר לקהל

ערן נחושתן

Recommended Posts

גם באירופה יש לא מעט קבוצות עם שני ארגוני אוהדים ויותר. אבל פה זה ממש לא מתאים.. למשחקי בית בזמנים טובים מגיעים 10,000 איש (וגם זה בהגזמה), זה לא כמות אנשים מספקת שאמורה לתת מענה לשני ארגוני אוהדים.

מה שמביא כל ארגון להילחם בשני, מה שמביא את עיקר ההתעסקות במי עשה יותר או במשפט היותר ידוע למי יש יותר גדול..

אם זה פוגע בקבוצה? לא יודע, אבל זה גורם לדבר להיראות מגוחך.

אין עוד מלבדי אל תכניס לי מילים לפה בבקשה

אני לא אמרתי שמי שמעודד בשביל מכבי הוא רובוט,אני אמרתי שמי שמעודד ולא שם לב מה קורה מתחת לאף שלו(או שם לב וזה לא מעניין אותו)זה אחד שאיכפת לו מהאירגון שלו יותר ומהשליטה ביציע ולא מטובת הקבוצה וזה נוגע לשני הצדדים.

ובאמת שנמאס לי כבר להגיב בנושאים האלה ועוד יותר נמאס לי להגיע למגרשים כי תאכלס מה ישנה הנושא הזה?!

משחק הבא מול נתניה שני האירגונים יהיו בשני שערים נפרדים ואני מקווה שלא יהיה עוד ביזיון עם העידוד.

כי תאמת עדיף שלא יהיה עידוד בכלל מאשר שכל אירגון ישיר מה שבא לו.

ואין לי חס וחלילה טענות חוץ מזה לשירים,לתפאורה,לאביזרים,למסיבות ולשאר הדברים המדהימים שהשחקן עושה אבל ואללה כל זה לא שווה כלום אם במגרש האוהדים לא מסתדרים.

ואללה אין מה לעשות יש איזה 100 אוהדים(או יותר) שמזוהיים עם האולטראס ומגיעים בקביעות למשחקים אז צריך להסתדר איך שהוא...

ויש לי הרבה פיתרונות אבל אתם צריכים לתאם את זה איתם כי אפשר לצאת לדרך חדשה,זה לא בשמיים.

ולהגיד לך ת'אמת דן,מעצבן אותי שאתה לא יכול לתת תשובה הגיונית בפורום או בפרטי לפחות למה השחקן לא יכול לעבור לאמצע שער 11\10.

עד עכשיו, חוץ מבן אדם אחד (dan ar27), כל שאר האנשים שענו לי ענו לי די באטימות. ואפילו בקללות.

אני ראיתי הרבה תגובות שדווקא לא היו אטומות. ותאמין לי שאף אחד לא מתעלם מעצות כאלה ואחרות.

ואגב, שדברים כן משתנים ביציע והאנשי גדר כן שמים יותר דגש, זה בידיוק ההפך מאטימות.

אבל כשאתה אומר ככה בלי לשים זין שלאנשים פה איכפת יותר מהעידוד מאשר מכבי, אל תצפה שיברכו אותך.

יש גבול אחי.

כל אחד שכתב פה על חינוך, על לגדול על ערכים של מאבק בארגונים,

אתם מוזמנים להכנס לשחקן ה-12, אפילו לשבוע אם לא ממש בא לכם ולהבין מה מלמדים אצלנו.

Nike לא הבנתי מה אומר המשפט "לא שם לב מה קורה מתחת לאף שלו", אבל אני יכול להגיד לך שאני מעודד מאהבה למכבי נטו, כדי לדחוף את הקבוצה.

ככה עובד השחקן ה-12, זה המהות של השחקן ה-12. אני לא מבין עדיין מה הבעיה פה.

אני ראיתי הרבה תגובות שדווקא לא היו אטומות. ותאמין לי שאף אחד לא מתעלם מעצות כאלה ואחרות.

ואגב, שדברים כן משתנים ביציע והאנשי גדר כן שמים יותר דגש, זה בידיוק ההפך מאטימות.

אבל כשאתה אומר ככה בלי לשים זין שלאנשים פה איכפת יותר מהעידוד מאשר מכבי, אל תצפה שיברכו אותך.

יש גבול אחי.

שוב. חוץ מבן אדם אחד, אף אחד לא אמר לי "יש קצת צדק בדבריך" או לפחות "וואלה יש פה על מה לחשוב" או הגיב בענייניות כלשהי לדבריי.

אני אומר כמו מה שזה נראה ואני לא היחיד שאומר את זה. יכול להיות שזה לא נכון, אבל התחושה מסביב היא כזאת והמטרה היא לשנות את התחושה הזאת כי זה פוגע בעידוד.

סיבות מקצועיות :wubyellow3:.

יש לי תפקיד אחר עכשיו.

זה לא אותו דבר, זה דומה, חלק יותר טוב וחלק פחות, אבל זה לא אותו הדבר.

אין כמוך שניר :wubyellow3:

ההודעה שכתבתי היא לא קשורה לנושא הזה בלבד

הפורום הזה הפך לדף תלונות של אנשים הזווים במיוחד

כל ילד ניהיה פה מינימום פרגסון ומרשה לעצמו לפתוח 43985 נושאי שנאה לקהל,הנהלה,חולצה,שחקן ,ומאמן במכבי.

וזה שאנחנו במצב גרוע,להפך.

הקהל ברמה הרבה יותר גבוה משנה שעברה,כנ"ל הקבוצה.

אבל הקהל שגולש כאן בפורום לא מענין אותו מה קורה במציאות

אתם חיים בעולם משלכם. רק לפני שבועיים כולכם גמרתם מהקהל בטדי ופרגנתם בטירוף לשחקן ה12

מה אתם חושבים?שהארגון הזה מרוויח ממכם כסף? הוא חייב לכם משהו?לא בא לכם לעודד? זוזו הצידה ותפתיחו פינת בכי משלכם.

תביינו,בכינות לא תוביל אותכם לשום מקום.

נב, Nike שתי ההודעות האחרונות שלי ממש לא פנו אליך באופן אישי ולא לנושא הספציפי הזה בלבד.

יאלה, נמאס כבר לחפור. שכל אחד יעשה מה בזין שלו. אם בא לכם להרוס ולא להקשיב ולחשוב שהכל זה רק משנאה או בכיינות אז יאלה.. שיהיה.. אין לי כח להתווכח עם ילדים קטנים..

חג שמח ושנה טובה.

למרות שממש לא רציתי להכנס לזה,לא הצלחתי לעצור את עצמי.

חלקכם פה פשוט סובלים מזכרון קצר מאוד

למרות שאני ממש מת לא לחשוב ככה,אבל זה נראה כאילו אתם רק מתים למצוא מה רע בשחקן.

האדיולגיה של השחקן זה עידוד 90 דק למען הקבוצה,אם זה כשחוטפים 3 בדרבי ואם זה כשנותנים 3.

אדולגיה שחלק גדול היציע מהאמין בה.

השחקן בנוי ממספר גדול אנשים שתורמים מזמנם הפנוי רק בגלל אהבתם לקבוצה.

מספר גדול של אוהדים שחיים את הקבוצה ברע ובטוב ושיעשו הכל בשביל הצלחת הקבוצה.

קבוצה של אוהדים שמעלים לכם בכל עונה עשרות תפאורות שאתם גומרים בגללן

יושבים וממצאים שירים כל פעם בחדש,ומנסים לעלות אותו ליציע.

ולמה חופרים לכם את אותו שיר חדש שעה?כי מנסים להכניס אותו ליציע

ככה נולד שיר חדש.

אבל מה לעשות שיש לכם זכרון קצר?שבמחשבה של רגע אתם פותחים על הארגון הזה כאילו אין מחר?

לא מגיע לכם ארגון כמו השחקן ביציע.

מוטי רוב הקהל יודע להעריך את השחקן ה-12 כי הוא באמת אחלה אירגון וזה שמישהו רשם פה הערות בנוגע לנושאים ספציפיים שקשורים לשחקן לא אומר שהוא לא מעריך את האירגון הזה.. מותר להעריך את הארגון ובאותו זמן גם לחשוב שבדברים מסויימים הוא לא פועל כמו שהוא צריך לפעול ולהעיר על זה ובאמת חלק גדול מהביקורות פה הן לגיטימיות והארגון עצמו אמור לשאוף לקבל הערות כאלה(כל עוד הן מנוסחות כמו שצריך ולא עם קללות וכו') וללמוד מה אחרים ביציע חושבים ולהתייחס לזה לפי שיקול דעתו.. אף אחד פה לא דרש משהו ואמר שצריך לפעול רק לפי איך שהוא חושב סה"כ ביקשו שיקשיבו ויחשבו על זה ואם ימצאו לנכון אז גם יפנימו את ההערות וישנו דברים.. אז יש כמה אנשים בוגרים בארגון כמו עוז שיודעים לקבל יפה את הביקורת ויש כאלה שאם ראו שהייתה ביקורת ישר חייבים לצאת ולתקוף את זה שהעיר כאילו הוא רצח מישהו או קילל את אמא שלהם..

מוטי רוב הקהל יודע להעריך את השחקן ה-12 כי הוא באמת אחלה אירגון וזה שמישהו רשם פה הערות בנוגע לנושאים ספציפיים שקשורים לשחקן לא אומר שהוא לא מעריך את האירגון הזה.. מותר להעריך את הארגון ובאותו זמן גם לחשוב שבדברים מסויימים הוא לא פועל כמו שהוא צריך לפעול ולהעיר על זה ובאמת חלק גדול מהביקורות פה הן לגיטימיות והארגון עצמו אמור לשאוף לקבל הערות כאלה(כל עוד הן מנוסחות כמו שצריך ולא עם קללות וכו') וללמוד מה אחרים ביציע חושבים ולהתייחס לזה לפי שיקול דעתו.. אף אחד פה לא דרש משהו ואמר שצריך לפעול רק לפי איך שהוא חושב סה"כ ביקשו שיקשיבו ויחשבו על זה ואם ימצאו לנכון אז גם יפנימו את ההערות וישנו דברים.. אז יש כמה אנשים בוגרים בארגון כמו עוז שיודעים לקבל יפה את הביקורת ויש כאלה שאם ראו שהייתה ביקורת ישר חייבים לצאת ולתקוף את זה שהעיר כאילו הוא רצח מישהו או קילל את אמא שלהם..

:yellow_cool1:

בדיוק מה שניסיתי להעביר במשך כל השרשור הזה..

אפשר להבין על מה אתם מזיינים ת'מוח ?

דקה 31, 35, 36 היו שריקות בוז כלפי מאיר לוי בעקבות אי שריקה לפאול על בוזגלו, שריקה לפאול של קאמנן על אנסומבו, שריקה לפאול של שטרית נראה לי שלא היה.

אז על מה אתם מדברים?!?!??!!?!?!

זה שלושת האירועים שהיו "שנויים במחלוקת" במחצית הראשונה, ולאחר כולם שרקו בוז.

אפשר להבין על מה אתם מזיינים ת'מוח ?

דקה 31, 35, 36 היו שריקות בוז כלפי מאיר לוי בעקבות אי שריקה לפאול על בוזגלו, שריקה לפאול של קאמנן על אנסומבו, שריקה לפאול של שטרית נראה לי שלא היה.

אז על מה אתם מדברים?!?!??!!?!?!

זה שלושת האירועים שהיו "שנויים במחלוקת" במחצית הראשונה, ולאחר כולם שרקו בוז.

איך אתה זוכר את הדקות, מה אתה רובוט? :D

מה בידיוק אמורים לעשות עם ביקורות כמו "נראה שאיכפת לכם מהעידוד יותר מאשר הקבוצה" כאשר חברי השחקן קורעים את הגרון שלהם כל משחק בשביל הקבוצה? מה חברים בשחקן אמורים להשיב? "סבבה אחי צודק, נחשוב על זה"? כאילו, זה לקחת דבר טוב ולהראות אותו כאילו זה רע בעצם.

ואגב, למה מתעקשים פה שלא מקשיבים לכם? אני בטוח שמקשיבים לכם ולומדים מההערות פה.