Jump to content

נושא בקשר לקהל

ערן נחושתן

Recommended Posts

אוי נו מה אתה צוחק עלי? אני מדבר איתך על עידוד ביחס לאיך שהקבוצה משחקת ואתם מתחילים להביא לי דוגמאות על מחאה בגלל שהכרטיס עולה יותר מדי או שהמשטרה מרביצה.

א. את צוחקת

ב. אתה רק בא בטענות ואומר שהקהל מעודד על עיוור, אז הנה לך דוגמא לכך שזה לא נכון.

א. את צוחקת

ב. אתה רק בא בטענות ואומר שהקהל מעודד על עיוור, אז הנה לך דוגמא לכך שזה לא נכון.

א. סליחה גברתי :yellow_cool1:

ב. דיברתי הכל ביחס לאיך שהקבוצה משחקת. לא לכל מיני דברים מנהלתיים מסביב. ברוך השם שפה לפחות כן יש מחאה. אבל צריך להיות מחאה גם כלפי המשחק והשחקנים כשצריך.

ואני לא בא רק בטענות... אחרי הכל כן החמאתי לשחקן על דברים שאני חושב שהוא עושה מצויין יותר טוב מכל ארגון אוהדים אחר בארץ.

א. סליחה גברתי :yellow_cool1:

ב. דיברתי הכל ביחס לאיך שהקבוצה משחקת. לא לכל מיני דברים מנהלתיים מסביב. ברוך השם שפה לפחות כן יש מחאה. אבל צריך להיות מחאה גם כלפי המשחק והשחקנים כשצריך.

ואני לא בא רק בטענות... אחרי הכל כן החמאתי לשחקן על דברים שאני חושב שהוא עושה מצויין יותר טוב מכל ארגון אוהדים אחר בארץ.

אחרי פ"ת באו ואמרו שצריך יותר לשרוק בוז ולהלחיץ את השופט, ובאמת ראיתי נגד סכנין שהאנשי גדר הקשיבו לקהל וכל פעם שהתחילו לשרוק הם עצרו את העידוד ושרקו בוז.

אני באמת לא חושבת שאם הקבוצה משחקת רע שריקות בוז זה מה שיעזור.

לעומת זאת, אם כל הקהל שר בהתלהבות את הנה זה מגיע או כל שיר אחר שמרעיד את האיצטדיון, אני חושבת שזה מה שיעיר אותם.

אז למה אתה מעודד הדר?

מעודד בשביל הקבוצה זה כן אבל לא תמיד זה משפיע עליהם ואתה יודע שאני כן אחד שמעודד פשוט יש פה אנשים שבאים לעודד נטו ולא באים בשביל לראות את מכבי מצידם שלא יהיה משחק רק קהל

אחרי פ"ת באו ואמרו שצריך יותר לשרוק בוז ולהלחיץ את השופט, ובאמת ראיתי נגד סכנין שהאנשי גדר הקשיבו לקהל וכל פעם שהתחילו לשרוק הם עצרו את העידוד ושרקו בוז.

אני באמת לא חושבת שאם הקבוצה משחקת רע שריקות בוז זה מה שיעזור.

לעומת זאת, אם כל הקהל שר בהתלהבות את הנה זה מגיע או כל שיר אחר שמרעיד את האיצטדיון, אני חושבת שזה מה שיעיר אותם.

דבר ראשון טוב מאוד שהפנימו את זה והתחילו יותר לשרוק בוז לשופט וגם לא לשיר את "שופט אתה הולך למות היום" שהוא באמת שיר די מעצבן וחסר פואנטה שלא באמת מפריע לשופט.

מעבר לכך, אפשר וצריך לעודד בהתלהבות ולהרעיד את האיצטדיון. אבל אם אתה מעודד ומעודד והקבוצה כל המשחק משחקת על הפנים או יותר גרוע היא משחקת כבר כמה משחקים על הפנים (גם אם מביאה איכשהו נקודות) אז כן צריך להתחיל להלחיץ אותם שיבינו שזאת לא הרמה שמצפים מהם ושיתחילו לרוץ כבר. ראבק הם פשוט הולכים על המגרש, כל התקפה זה כמו שיעור במוסד גריאטרי...

מעודד בשביל הקבוצה זה כן אבל לא תמיד זה משפיע עליהם ואתה יודע שאני כן אחד שמעודד פשוט יש פה אנשים שבאים לעודד נטו ולא באים בשביל לראות את מכבי מצידם שלא יהיה משחק רק קהל

מה האנשים האלה מפריעים לך בדיוק?!

דבר ראשון טוב מאוד שהפנימו את זה והתחילו יותר לשרוק בוז לשופט וגם לא לשיר את "שופט אתה הולך למות היום" שהוא באמת שיר די מעצבן וחסר פואנטה שלא באמת מפריע לשופט.

מעבר לכך, אפשר וצריך לעודד בהתלהבות ולהרעיד את האיצטדיון. אבל אם אתה מעודד ומעודד והקבוצה כל המשחק משחקת על הפנים או יותר גרוע היא משחקת כבר כמה משחקים על הפנים (גם אם מביאה איכשהו נקודות) אז כן צריך להתחיל להלחיץ אותם שיבינו שזאת לא הרמה שמצפים מהם ושיתחילו לרוץ כבר. ראבק הם פשוט הולכים על המגרש, כל התקפה זה כמו שיעור במוסד גריאטרי...

בהתחלה גם אני לא אהבתי את השיר הזה, אבל ראיתי שאנשים מתחילים לשיר אותו לבד ושגם שער 13 מצטרף אז דעתי השתנתה.

ובתור אחת שישבה כמה שנים בשער 2 אני יודעת שיש מספיק אנשים שצועקים על המאמן ועל הספסל במקרה שמכבי לא משחקת טוב.

אני אוהבת לבוא ולעודד בכל מצב, להראות לשחקנים שיש להם גב ושאנחנו עדין מאמינים בהם.

אתם חיים בסרט שאם אתם מעודדים חזק יותר ואתם בטירוף שלכם זה משפיע יותר על השחקנים

בתור אחד שהרבה שנים שיחק כדורגל בקבוצה תאמין לי שאפילו אם בנאדם אחד צועק יאללה וקורא לך בשם זה נותן לך פי 2 מוטיבציה.

ועוד ש200 איש (הגוש) שר לך בתחילת המשחק זה בכלל..

בהתחלה גם אני לא אהבתי את השיר הזה, אבל ראיתי שאנשים מתחילים לשיר אותו לבד ושגם שער 13 מצטרף אז דעתי השתנתה.

ובתור אחת שישבה כמה שנים בשער 2 אני יודעת שיש מספיק אנשים שצועקים על המאמן ועל הספסל במקרה שמכבי לא משחקת טוב.

אני אוהבת לבוא ולעודד בכל מצב, להראות לשחקנים שיש להם גב ושאנחנו עדין מאמינים בהם.

ואם הייתי אומר לך שדווקא אם תשרקי להם בוז או תתני להם בראש אז הם ישחקו יותר טוב בעוד שלהמשיך לעודד אותם לא משנה את המצב (ואולי אפילו גרוע יותר, גורם להם לחשוב שהכל בסדר ולא צריך להשתנות), עדיין היית מעדיפה להמשיך לעודד?

בוא נסכם את הנושא בקצרה, העידוד משפיע וזה דבר ברור מובן מאליו.

אנשים באים קודם כל למשחק בשביל לראות את מכבי והעידוד בא בתוספת.

מי שאצלו זה הפוך הוא אדם הזוי ומוזר.

העידוד זה לא הדבר הכי חשוב במשחק, יש דברים חשובים מזה - להלחיץ את השופט ואת שחקני היריב בקללות שריקות בוז וכו' וזה עובד הרבה יותר מאשר לעודד.

צריך לתאם את הדברים הללו יחד וזה יהיה מצויין.

צא מהסרט.

התפקיד החשוב ביותר של קהל הוא עידוד הקבוצה.

במקרים מסוימים הקהל צריך לתת גם בראש לקבוצה ולשופטים,

אבל בראש ובראשונה עידוד 90 דקות ללא פשרות.

למה מושכים שירים?

יש כזה דבר שיר הולכה,שהוא לא חייב להיות עוצמתי לאורך כל הדקות ששרים בו אבל ברגע שיש מצב או קרן אז כל הקהל מצטרף ואז טירוף באיצטדיון.

ברגע שנחליף כל דקה שיר אחרי זה תגידו למה אנשים לא מעודדים מחצית שנייה מדקה 60 אחרי שלאנשים לא יהיה אוויר בריאות בגלל שהם ביזבזו את האנרגיות שלהם,כל החלפה מהירה של שיר זה ביזבוז אנרגיות

או שתגידו למה שרו את השיר הזה 3 פעמים במשחק זה מוריד מהאפקט וכו' וכו' תמיד תמצאו את הטענות זה בסדר רגילים לזה.

שמכניסים שיר חדש מן הסתם שישבו עליו הרבה בשביל שהוא יקלוט גם אם ב5 דקות האלה יהיה שקט בכל האיצטדיון ורק 200 איש ישירו אחרי זה נרוויח את השיר הזה ברגע שהוא יהיה שיר להיט של בלומפילד על הרגליים

בעצם כמו כל שיר חדש שנכנס,לוקח זמן להכניס אותו וברוך ה' כל השירים האחרונים ששרנו תפסו יופי ולקח להם משחק שתיים להכנס.

הקטע של לשרוק בוז,אני אישית עצרתי את העידוד מספר פעמים העונה בשביל שנשרוק בוז,ואנשים לא צריכים אותי בשביל לשרוק בוז זאת תגובה אוטמטית,זה שיש אותה רק בשער 13 זה בעיה של כל הקהל ולא של השחקן ה-12 או אנשי הגדר(שבכלל לא רואים את המתרחש במגרש ברוב הדקות)

אני מת על אלה שאומרים שלא שורקים בוז ומחכים להוראה וואלה תשרקו בוז לבד אתם לא צריכים בנאדם כזה או אחר שיגיד לכם לשרוק בוז על טעות שופט או על שחקן יריב שעשה קטע מסריח אנרף

אם יורשה לי להתערב (האמת שכבר אני מתערב אז בדיעבד מקווה שהורשה לי ;) )

יש הבדל בין שיר הולכה, ללמשוך שיר במשך עשר דקות, רבע שעה, עשרים דקות (או במקרה של גביע הטוטו נגד פ"ת - 50 דקות!!!)

לא צריך להחליף שיר כל דקה, אבל אם שרים 3-5 שירים במחצית, זה אומר כמעט 9 דקות לשיר, שירים של אוהדים בדרך כלל הם בערך חצי דקה

זה אומר בממוצע (גס מאוד כי לא ישבתי לבדוק עם סטופר) - אנחנו שרים שיר כמעט 18 פעם, וזה מוגזם

יש לנו מספיק שירים לטעמי שאפשר לשיר בכל משחק, בקטע הזה הארגון של השחקן פורה בצורה לא נורמלית.

אבל אני זוכר (מזכרון קצר מאוד כי אני חדש ביציע) ששירים חדשים היו מכניסים לפני תחילת המשחק, חוזרים עליהם הרבה הרבה זמן

ואחרי זה מכניסים פעם אחת במהלך המשחק, משחק הבא אותו דבר, לא חושב שהיה צריך להכניס את "אני אוהב אותך כל כך מכבי"

בכמות זמן שהוא הוכנס. יש 33 משחקי ליגה, עוד כמה עשרות במשחקי גביע וגביע הטוטו - יש מספיק זמן להכניס כל שיר...

שניר אמר באחת התגובות פה שהוא היה ניזון מהקהל

סתם לדוגמא, במקרה הזה אני זוכר המון אנשים צועקים שנמאס להם לשיר את השיר הזה, ועדיין המשיכו אותו, וזה גרם לזה שאנשים נרדמו פשוט והפסיקו לעודד - וחבל...

מהגוש עצמו אני אתפלא אם אי פעם תקבלו פידבק שלילי במהלך המשחק, האוהדים מסביב זה מי שצריך למשוך

והרבה מקרים במשחקים האחרונים, חורשים לדעתי יותר מידי על השירים

אני חושב שצריך להשתמש במגוון הרחב והעמוק של שירים שיש לנו

שאין בעיה לשיר אפילו 15 שירים במשחק וזה יהיה יותר טוב מבחינת הקהל, כי מה לעשות גם הוא נרדם

בשביל זה אתם שם על הגדר, להעיר גם את הקהל שידחוף את הקבוצה.

ככה זו לפחות דעתי

לגבי הדחיפה עם השריקות בוז, אני חושב שזה עוזר המון ומשפיע גם על השופט. אבל אני לא חושב שהשיר "שופט אתה הולך למות היום"

כזה משפיע, מה גם שתמיד האנשי גדר עושים מיקס ועוברים ל"דאלה דאלה דאלה דאלהו" - אז זה מאבד מהמטרה הראשונית שלו...

בלי קשר לזה שנה טובה :)

שניר (קטן)

למה להיכנס לויכוחים אם אף אחד לא יבין אותנו וגם לא ינסה להבין?

כל אחד פה כלכך בטוח שהוא צודק עד שהוא מוכן לריב על זה ורק לא להקשיב ולהיפתח קצת לצד השני.

ברוך השם שאנחנו מצליחים לשלב בין הכול ביחד ולהנות מזה;)

שנה טובה נשמה.

katan תקשיב אתה חוזר על אותן תלונות וכמוך גם אנשים אחרים פה למרות שאנחנו מסבירים לכם אתם לא מוכנים להקשיב.

אז בפעם האחרונה, שירים חדשים לא יכנסו טוב אם לא נכניס אותם בכח, זאת אומרת שכן, מה לעשות שירים חדשים יקבלו יותר דקות ובמיוחד בגביע הטוטו.

ואני שוב מזכיר לך שלמרות שהשירים היו הרבה דקות הגוש והרבה אוהדים מסביב שהבינו את המטרה עשו הכל כדי לעזור בהכנסה של השיר וגם נהנו מזה מאוד, אז במקום להתלונן על כל דבר קטן תנסה לראות את הדברים אחרת.

עכשיו לגבי זה שאתה אומר שנראה כאילו לשחקן ה-12 איכפת יותר מהעידוד מאשר הקבוצה, שים לב טוב טוב למה שאני אומר, אלה שטויות! ואיפילו די מעליב שאתה חושב דבר כזה! אם אתה חושב שהאהבה שלי למכבי פחות משלך אז יש לך טעות גדולה אחי. השחקן בא כל משחק מרים עידוד, תיפאורות ברמה הכי גבוהה בארץ בשביל מה אם לא בשביל מכבי? הבעיה אצל כמה אוהדים פה שבכל דבר טוב הם ימצאו דבר רע, נראה כאילו זה ניהיה מגניב ליצור ויכוחים פה בפורום וזה ניהיה עוד יותר מגניב להיות זה שבא בטענות וזה שמדליק את כולם. אז חלאס כבר לחפש, תבואו כל משחק להנות, מספיק סבלנו כל השנים האלה.

יאללה שנה טובה.

katan תקשיב אתה חוזר על אותן תלונות וכמוך גם אנשים אחרים פה למרות שאנחנו מסבירים לכם אתם לא מוכנים להקשיב.

אז בפעם האחרונה, שירים חדשים לא יכנסו טוב אם לא נכניס אותם בכח, זאת אומרת שכן, מה לעשות שירים חדשים יקבלו יותר דקות ובמיוחד בגביע הטוטו.

ואני שוב מזכיר לך שלמרות שהשירים היו הרבה דקות הגוש והרבה אוהדים מסביב שהבינו את המטרה עשו הכל כדי לעזור בהכנסה של השיר וגם נהנו מזה מאוד, אז במקום להתלונן על כל דבר קטן תנסה לראות את הדברים אחרת.

עכשיו לגבי זה שאתה אומר שנראה כאילו לשחקן ה-12 איכפת יותר מהעידוד מאשר הקבוצה, שים לב טוב טוב למה שאני אומר, אלה שטויות! ואיפילו די מעליב שאתה חושב דבר כזה! אם אתה חושב שהאהבה שלי למכבי פחות משלך אז יש לך טעות גדולה אחי. השחקן בא כל משחק מרים עידוד, תיפאורות ברמה הכי גבוהה בארץ בשביל מה אם לא בשביל מכבי? הבעיה אצל כמה אוהדים פה שבכל דבר טוב הם ימצאו דבר רע, נראה כאילו זה ניהיה מגניב ליצור ויכוחים פה בפורום וזה ניהיה עוד יותר מגניב להיות זה שבא בטענות וזה שמדליק את כולם. אז חלאס כבר לחפש, תבואו כל משחק להנות, מספיק סבלנו כל השנים האלה.

יאללה שנה טובה.

אחי בוא נתחיל בלקחת אוויר ולהרגע, אמרתי מלכתחילה, אני לא רוצה ליצור וויכוח

אני אתחיל מהחלק השני של מה שכתבת, ובאמת אחי שכל הכבוד לך, גרמת לי להרגיש כזה חסר בטחון שהלכתי אחורה לתגובה הקודמת כדי לחפש

איפה לעזאזל כתבתי שאני חושב שהשחקן מעדיף את העידוד מעבר לקבוצה, והאמת שצדקתי... לא כתבתי את המילים האלה בחיים!!!!

אני חושב שזה מוכיח אחי, שאתה בתור מי שכרגע מבחינתי מייצג את השחקן, צריך להתחיל להקשיב, במקום לבקש ממני להקשיב, כי עובדה שפספסת

כל מה שכתבתי.

בגביע הטוטו, לא דיברתי על "אני אוהב אותך כל כך מכבי" אלא על "אומרים שהנשמה תמיד מחפשת..." - השיר הזה היה כמעט 50 דקות במהלך כל המשחק

נכון, זה שיר משנה שעברה, אבל זה לא נחשב לדעתי שיר ח-ד-ש שצריך להכניס ובכוח.

את השיר הזה הכנסתם כבר שנה שעברה, והרבה מכירים אותו.

ובגביע הטוטו, ראית איך זה התחלק לגוש של העידוד ששר את זה, וכל השאר.

נכון מידי פעם זה סחף (אני לא מנסה להעיר הערה על איכותו של השיר) - אבל העובדה שהוא היה כל כך הרבה זמן, הוציאה מאנשים עניין

ותגיד לי, "בך מאוהב" מוכר ?! "לספר אני הגעתי" מוכר?! - ומהזכרון הקצר שלי כי שוב אני מודה, למרות שאני אוהד מכבי מעל 17 שנה אני חדש ביציע,

שנה שעברה שהם הוכנסו, לא חפרו איתם והכניסו אותם במהלך כמה משחקים, ולמרות זאת שרנו עוד 10 שירים מעבר לשירים ההתחלתיים (אני מודה וכיו"ב)

וכשאתה אומר שהרבה אוהדים הבינו את המטרה, אני יודע על מה אתה מדבר, כי אני אחד מהם, וכל משחק החבר'ה שלי ואני

קורעים את הגרון דווקא בשירים האלה שצריך להכניס רעל בקהל, לוקחים שלוק מהשלוקר ומתחילים לקרוע את הגרון

אני האחרון שיושב בצד ולא רוצה לשיר ואז מחפש תלונות אחי,

להפך, אנחנו זה החבורה שתמיד מתחילה שירים במחצית וחצי יציע רוצה לרצוח אותם מרוב שאנחנו צועקים להם באוזן.

רק בגלל כמה שזה חשוב לי, אני מעלה את פה פעם אחר פעם.

ואני אומר שוב, אני מבין את המטרה של הכנסת השירים החדשים, אבל אתה לא יכול להקדיש משחק שלם רק לשיר חדש או לשני שירים

ככה לפחות אני למדתי משנה שעברה, כי זה בדיוק מה שלא עשו וזה עבד מצויין לטעמי, ותקן אותי אם אני טועה, לספר אני הגעתי כולם מכירים

וגם בך מאוהב, ועוד כמה שירים ששנה שעברה רק הוכנסו...

מעבר לזה אני אקשיב לחברי הטוב, כי הדבר האחרון שאני רוצה זה לפתוח מזה ריב, כי זאת לא המטרה שלי...

אתם הארגון, אתם האנשי גדר, אתם המחליטים...

ההנאה שלי זה מה שהולך ביציע בכל שבת, אני לא אסכן פה ריבים כדי להרוס את זה, להפך, את כל מה שחפרתי בתגובה הזאת

זה רק בגלל שזה כל כך אכפת לי וכל כך חשוב לי...

אני רק אבקש משהו אחרון, וזה שוב ציטוט של שניר ממה שהוא רשם מקודם, תיזונו מהקהל, תדעו מתי להגיד סטופ כי צריך להעיר אותם...

ובאמת שתהיה לך שנה הכי טובה , בלי כל קשר לתגובה. זה יותר חשוב מהכל ;)

איפה לעזאזל כתבתי שאני חושב שהשחקן מעדיף את העידוד מעבר לקבוצה, והאמת שצדקתי... לא כתבתי את המילים האלה בחיים!!!!

על השורה הזאת אני חוזר בי, לא התכוונתי אליך אלא לאנשים האחרים שבאים פה בתלונות כמוך שאמרו את זה.

עכשיו לגבי השיר "אומרים שהנשמה תמיד מחפשת", זה לא משנה אם זה חדש או משנה שעברה, כי עובדה ששנה שעברה לא שרו את זה כל כך הרבה והשנה החליטו להכניס את זה עוד יותר חזק, וברגע שרואים שהגוש והרבה מסביב פתאום כן ניכנסו לקצב של השיר וכן נהנים לשיר אותו אז נותנים לו עוד ועוד דקות.

זה אומנם קצת מתסכל למי שלא מנסה להתחבר לשיר ולא בא לו שירים חדשים (לא מדבר עליך) אבל אין מה לעשות כל עוד ה200-300 אנשים ידעו את השיר כמו שצריך זה רק יהיה טוב ליציע לטווח הארוך. בכל מקרה אני לא מייצג אף אחד בנושא הזה, תאמין לי יש אנשים שמבינים בזה יותר טוב ממני ואני סך הכל הבעתי את דעתי בנושא.

מאיפה הבאתם את זה ששריקות בוז עוזרות יותר לקבוצה??

וואלה אני הייתי במשחק של בוקה נגד ולז ובוקה זה הקהל הכי טוב בעולם לדעתי,בוקה שיחקו מסריח והיו ב10 שחקנים והיו בפיגור 2-0 והקהל השתגע(במובן החיובי של המילה) ועודד אותם כמו מטורפים ובוקה ניצחו בסוף 3-2.

איך הגעתם למסקנה שאם שורקים בוז לבן אדם הוא יהיה יותר טוב??

כל מי שאמר את זה פה,אם אתם הייתם שחקנים שעושים טעות,2 טעויות,אם היו שורקים לכם בוז הייתם משחקים יותר טוב? או שאם היו מעודדים אותכם הייתם משחקים יותר טוב?

חלאס לזיין במוח,שלקבוצה קשה צריך לעודד אותה,לא להלחיץ אותה עוד יותר

כל מי שאמר את זה פה,אם אתם הייתם שחקנים שעושים טעות,2 טעויות,אם היו שורקים לכם בוז הייתם משחקים יותר טוב? או שאם היו מעודדים אותכם הייתם משחקים יותר טוב?

צודק 10000%

אורי שיטרית הוא אחת הדוגמאות הטובות...

מאיפה הבאתם את זה ששריקות בוז עוזרות יותר לקבוצה??

וואלה אני הייתי במשחק של בוקה נגד ולז ובוקה זה הקהל הכי טוב בעולם לדעתי,בוקה שיחקו מסריח והיו ב10 שחקנים והיו בפיגור 2-0 והקהל השתגע(במובן החיובי של המילה) ועודד אותם כמו מטורפים ובוקה ניצחו בסוף 3-2.

אתה מדבר על משחק אחד. אני מדבר איתך על תקופה. השחקנים של בוקה ויצא לי לראות כמה משחקים שלהם, רצים ורצים. אצלנו הם עומדים כאיל לא אכפת להם. בגלל זה זה מטריף עוד יותר. כי אתה שר וקורע את הגרון והם עומדים. ואני לא אומר לך משחק אחד.. אלא רצף של משחקים. עזוב כבר את ההרכב של רב"ש ואת ההוראות הטקטיות שלו. השחקנים עצמם בקושי זזים וכשהם עושים את זה כבר זה לרוב לרוחב או עוצרים התקפה וחוזרים אחורה לא ברור למה ולא מתאבדים על כדורים ומוותרים על ריצה לכדור גם אם רוב הסיכויים שהם לא יספיקו ושחקנים לא דופקים ספרינטים להתקפה כדי שיהיו אופציות מסירה ולא חלוץ מסכן ובודד למעלה שצריך להסתדר עם הגנה שלמה או להתחנן שיבואו לעזור לו. וככה כל משחק כמעט. אז מגיע השלב שבו אתה מבין שכנראה לא מזיז להם כל כך שאתה שר ומעודד (אולי הם אפילו יחשבו בטעות שהם משחקים כמו שצריך) אז אולי יזיז להם אם תחריש להם את האוזניים בבוז גדול שיבינו שהם חייבים להפסיק לשחק ככה. ברור שאם היינו משחקים יפה (עזוב תוצאות, אני מדבר רק על דרך) ופתאום איזה משחק אחד לא הולך וחטפנו שערים והכל אז ברור שלא שורקים בוז אלא מעודדים כמו מטורפים כי רואים שהשחקנים עושים כל מה שהם יכולים ומתאבדים על המגרש. אבל כשאתה רואה שכבר תקופה לא קטנה הם בקושי זזים ומציגים כדורגל שהוא לא 50% מהיכולת שלהם צריך לתת להם בראש!

וכן, אם הייתי שחקן שמציג לאורך תקופה כדורגל לא טוב למרות שעודדו אותי והכל אז בסופו של דבר שריקות בוז היו מתקבלות לגמרי בהבנה, ולי אישית לפחות, הן היו גורמות לרצות לשפר את המשחק שלי ולשנות את שריקות הבוז חזרה לעידוד.

לשרוק בוז זה לא הפתרון,כאילו כן לשרוק לשופט וכאלה לא לקבוצה שלך ולשחקנים שאני כל כך אוהב,וואלה אני אולי פשוט לא מצליח לשרוק בוז/לקלל שחקן שלנו.

אתה מציע פה סוג של תמיכה שלילית תחשוב על זה,לשרוק בוז בשביל שיגיד וואו הם שורקים לי בוז אז אני ישחק יותר טוב,זה לא נכון.

תרים אותו אתה,תדחוף אותו,תן לו את כל הגב שאתה יכול לתת לו והנה תראה את טומאסיץ' עם כל הגב שנתנו לו וואלה הוא לא רע.

אנחנו פאקינג מחזור 4 מקום 3 בלי הפסדים בליגה,רוצים שבן שמעון יתפטר,שכל השחקנים יעופו לספסל ומסתכלים פה רק על הרע.

נכון אנחנו לא מציגים אפילו רבע מהיכולת שאנחנו צריכים להראות,חוץ מהדקות הראשונות של המשחק,אבל לקלל את בן שמעון זה לא יעזור,תנו לקבוצה להתחבר.

וואלה אני מסכים לשריקות בוז רק לשופט,לא יכול לראות ולהבין איך אפשר לשרוק בוז לשחקן שלובש תסמל שלנו.

אבל בקשר לכל שאר הדברים שנאמרו פה,לקחנו לתשומת ליבנו ויהיה טוב.

יש לנו דאבל לקחת :)

שנה טובה

טפוווו עליכם ישרמוטות

וואלאק עברו רק שנתיים מאז העונה הנדירה שהיינו באים באמת מאהבה ומעודדים בשביל הקבוצה

היום כל אחד מעודד לי בשביל לעודד חזק יותר מהאולטראס וכל ילדון "גדר" הומו מזדיין מזיין לי תמוח על שירי הולכה או לא יודע מה

אתם לא שמים לב אבל הקהל שלנו הולך ומדרדר וחוזר 4 שנים אחורה לתקופה שבה השחקן הכי חשוב/האולטראס הכי חשוב

באמת שלי אישית וכולם יודעים את זה נמאס מהריבים האלה ומהשטויות האלה אבל הלוואי שתחזרו לאהוב את הקבוצה במקום לאהוב את השחקן האולטראס או את השיר הולכה או לא יודע מה

תשירו שירים של שרמוטות , כל שיר חצי שעה , אז לאנשים נמאס חביבי.

זה שאתם בסרט שלכם שאתם בטירוף או לא יודע מה , שיהיה לכם בכייף.

גם שירים מרדימים , גם חצי שעה כל שיר , אייך אתה מצפה שאנשים יצטרפו?

אני לא יודע אם א\תה שם לב (לא אתה ספציפי..לכל אלה שגומרים אצלכם בשחקן ומסביב לו בקשר לעידו) שחוץ ממכם שזה 20-30 איש ששומעים רק את עצמכם , אף אחד לא שמע אותכם , ואם אני אומר לך שאתמול ישבתי למעלה ושמעו רק את תחילת שירים ואחרי 5 כבר לא , מהסיבה הפשוטה שזה כבר נמאס ואנשים לא בזין שלהם לשיר כל שיר חצי שע (תצאו מהסרטשל בוקה כי אתם לא) וזהו.

כייף לכם להטריף את עצמכם? לבריאות , אתם פשוןט בדיחה לא יותר מזה

עומרי

דוגרי הוא צודק אתם שרים כל שיר 200 פעם ובכל פעם ליותר ויותר אנשים נמאס לשיר אותו וזה כבר נהיה מעפן..תשירו שיר פעם פעם תחליפו ואז תחזרו עליו זה עדיף מאשר לשיר את אותו שיר 200 פעם ברציפות

הקטע של לחזור על שיר חדש קורה הרבה בתחילת עונה שנכנסים שירים

וגם אם באותו רגע זה מעצבן 2-3 משחקים אחרי זה אתה מרוויח את השיר הזה

לדוגמא שהכניסו את סתכלו בעיניים נגד חיפה שרו אותו איזה רבע שעה שכולם דיי התעצבנו עליו,

משחק אחר כך באורווה כבר שרו אותו חצי שעה וכל היציע רעד..

וצאו מהקטע של ''יותר חשוב העידוד ממכבי'' או שאר הזיוני מוח האלה..

יש לכם הוכחות או שאתם סתם זורקים שטויות לאוויר?

וואלה זה נהיה מגניב פתאום להגיד את זה..

• מנהלים ראשיים
טפוווו עליכם ישרמוטות

וואלאק עברו רק שנתיים מאז העונה הנדירה שהיינו באים באמת מאהבה ומעודדים בשביל הקבוצה

היום כל אחד מעודד לי בשביל לעודד חזק יותר מהאולטראס וכל ילדון "גדר" הומו מזדיין מזיין לי תמוח על שירי הולכה או לא יודע מה

אתם לא שמים לב אבל הקהל שלנו הולך ומדרדר וחוזר 4 שנים אחורה לתקופה שבה השחקן הכי חשוב/האולטראס הכי חשוב

באמת שלי אישית וכולם יודעים את זה נמאס מהריבים האלה ומהשטויות האלה אבל הלוואי שתחזרו לאהוב את הקבוצה במקום לאהוב את השחקן האולטראס או את השיר הולכה או לא יודע מה

למה אתה לא חושב שאנחנו כן עושים את זה?

לא אמרתי שאתם לא אוהבים את הקבוצה. אמרתי שזה נראה כאילו העידוד הוא יותר בשביל העידוד ולא בשביל האהבת הקבוצה.

מה אתה מספר לי סיפורים? אני הייתי במשחק. לא רק שלא הגיע להם עידוד גם במהלך המשחק או לפחות אחרי שהם הגיעו להארכת זמן עם קבוצה מליגה ארצית, אז אחרי הגול עוד ניסיתם לעודד. על דבר כזה הם צריכים לקבל בראש ולא שירי עידוד... יש גבול לכמה אפשר להיות סבלניים ומעודדים. לפעמים צריך לעשות זעזוע כדי לגרום לדברים לרוץ כמו שצריך. וזה מה שהשחקן צריך לזכור, שזה גם אחד מהתפקידים של הקהל. בגלל זה אמרתי שזה נראה כאילו אתם אוהבים יותר לעודד מאשר את הקבוצה כי קהל שאוהב את הקבוצה דואג לתת לה בראש מתי שצריך.

*ההודעה הזאת מופנית לבחור שמצוטט מעל, למר פיקל שעל כל דבר שלא טוב לאולטראס מתלונן ואז אומר שהוא נייטרלי, ולכל אחד אחר שיש לו תלונות:

אז אם אתה כזה תותח....ויודע הכל, וחכם ומוצלח למה שלא תבוא לנהל את היציע?

תקים ארגון...אני מהכרות אישית וארוכה עם אנשים מהשחקן יכול להבטיח לך שמקלות בגלגלים לא יתקעו לך, וואלה אם תבקש גם יעזרו לך בכל מה שתצטרך.

נראה כמה אתה תותח...

להדפיס דפים עם המילים?

יש לך מנוי?

אתה בא כל משחק?

שבוע הבא תעמוד בכניסה לשער 4 ותחלק לאנשים דפים.

ואחרי זה תלך תתרים.

ואז תלך ותחשוב על מה עושים בתפאורה.

ואז תיכנס לכמה דקות בפורום ותראה איך כולם יודעים רק לזיין בשכל (טוב נו לא כולם) ועדיין תשב לילות שלמים כמו שאנשים יושבים פה בשביל התפאורה הזאת שנפרשת לשתי דקות גג ואז כולם פה פותחים נושאים.

ותיסע הלוך חזור עם האוטו שבוע שלם כל יום וכו' וכו' וכו'

ואז תבוא ותזיין במח טוב ילד?

ועד שלא תעשה את כל זה אל תגיד כמו מה זה נראה.....כי כנראה שאתה לא יודע כלום.

ואביב, אתה מכליל ממש ואתה יודע את זה.

זה שיש אנשים (ובטוח שיש כמה כאלה כמו מאור אדגר ורועי מרסיאנו :flowers:) שיותר חשוב להם הזין של מי יותר גדול ולא מכבי זה נכון.

אבל הם מיעוט גם בשחקן ואני מניח שגם באולטראס (וזה רק בגלל שאני לא מכיר את האנשים החדשים).

אם נמאסו הריבים?

על זה אני מסכים עם אביב במיליון אחוז.

אחרי כל משחק בא מישהו (לאו דווקא מהשחקן) שאומר שההוא מהארגון ההוא לא היה בסדר וזה נשבר ומסתבר שלא רק לי.

תחשבו על זה קצת.